Home   |   O Agnieszce   |   Blog   |   Dla Mediów   |   Wydarzenia warsztaty   |   Medytacja   |   Recenzje & Opinie   |   Filmy TV
7 SEKRETÓW w Związkach   |   Udane związki i relacje   |   SEKRET MIŁOŚCI *bezpłatne >>   |   Kobieca Moc   |   MOC Mężczyzny
Sekret Relacji i związków
Szanujemy Twoją prywatność!
* Jaką rolę najczęściej odgrywasz w związku
* Jakie wstydliwe przekonania w związku sabotują Twoje szczęście
* Jak przejść od uczucia samotności do miłości - ćwiczenie
* 8 najczęściej popełnianych błędów przez kobiety i więcej...
* 3 klucze Jak Przyciągnąć Prawdziwą Miłość


Moc Serca Medytacja Serce Idealne ćwiczenie HeartFlow Przyciągnij miłośćJak medytować, by osiągnąć największe korzyści z medytacji serca.

Już od dawna wiadomo, że medytacja ma moc uzdrawiania – potwierdzają to naukowe badania, dlatego tak często polecane są techniki medytacji w życiu osobistym, by uwolnić stres i napięcie, a tym samym pomóc uleczyć ciało, a także w środowisku pracy. Medytacja w pracy zwiększa kreatywność, w firmach nawet tworzono specjalne pokoje do medytacji albo codzienny wspólny rytuał medytacji, by pracownicy mogli sięgnąć swoich większych możliwości, rozwiązując palące problemy i tym samym zwiększyć swoją kreatywność i efektywność. Pamiętam jak byłam proszona do firmy z branży finansowej, by pokazać pracownikom i menadżerom moc medytacji serce – robiliśmy wspólnie to ćwiczenie?

Kiedy czujesz niepokój, lęk, złość, gniew, bunt, rozdrażnienie, zagubienie, niepewność jutra, a Twoje emocje ?szaleją?, wręcz czujesz fizyczny dyskomfort, a nawet ból w sercu lub w żołądku – to znak, że Twoje ciało potrzebuje wyciszenia, nabrania dystansu do świata i zdrowego odpoczynku od gonitwy myśli i chaosu emocji.

Wtedy cudownym lekarstwem okazuje się medytacja, znana od wieków.

Czym jest medytacja

Medytacja jest prostą techniką oddechową, która przynosi relaks i ukojenie, spokój umysłu, serca i ciała. Medytacja często przynosi uzdrawiające efekty doświadczyło tego wiele osób stosując Medytację Kolorami, pisałam o niej tutaj w 2009r. >>> możliwe efekty, takie jak pomoc w depresji, stanach napięcia nerwowego, pozbycie się stresu itd..

Pomaga uleczyć negatywne emocje i wspomnienia, daje uczucie spokoju, miłości i wdzięczności. Medytacja nie wymaga żadnej pracy na planie umysłu, wystarczy skupić się na oddechu i nie przywiązywać wagi do myśli, które przychodzą.

Myśli będą przychodzić, bo jesteś z natury istota myślącą, zatem, wystarczy po prostu ich nie rozwijać i nie dawać im emocjonalnego znaczenia. (więcej w kolejnych krokach medytacji poniżej).

Korzyści medytacji:

Medytacja jest też wspaniałym sposobem na zmniejszenie stresu, relaks i budowanie lepszych relacji.
Taką właśnie medytację przygotowałam dla Ciebie na wideo, medytacja SERCE HeartFlow z Przyciągnij Miłość – pierwsze wydanie 2008r.- Sięgnij Gwiazd.

Jak odróżnić prawdziwą medytację od manipulacji:
od @ min 4.30 ćwiczenie Serce

1) W czystej medytacji autentycznie czuć przepływ i pozytywne emocje – sięgamy do Źródła stworzenia nazywam to: Bóg, Wszechświat, a nie niewiadomo jakiego źródła …
Uwaga: energie manipulacyjne mogą wyglądać równie pięknie jak Rusałka …

2) Nie poczujesz czystych Emocji miłości i wdzięczności.

3) Zastanów się do kogo się zwracasz o spełnienie Twoich gorących intencji, podczas medytacji. { jakie są tego konswkwencje – o tym mówię na początku wideo }

4) Czy wiesz, że muzyka i dźwięk też ma zakodowaną energię, pytanie jaki program ma zakodowany? Kto i co chce byś uczynił. Łatwo to sprawdzić…

Zanim coś stworzę (pomysł, medytację, warsztat online) nie czytam, nie studiuje innych osób, książek, ani naukowych badań. Potwierdzenia otrzymuję od uczestników przez doświadczenie.

Intencje w medytacji:

Medytacja może być doświadczeniem magicznym wręcz cudownym, to zależy jakie intencje sobie postawisz wchodząc w stan medytacji.
I moc Twojej intencji wyznacza kierunek medytacji i jej rodzaj jaki zastosujesz.

Rodzaje medytacji:

Istnieje wiele rodzajów medytacji:
Oto najbardziej popularne:
Medytacja w ciszy
Medytacja prowadzona może być podobna do wizualizacji
Medytacja z mantrami

Moją przygodę z medytacją zaczęłam w latach 90- tych, gdy podróżowałam po świecie na kursy rozwoju osobistego i pracy z energią. Tam też zetknęłam się m.in z praktyką medytacji w ciszy.

Na czym to polegało – w wielkim skrócie: ówczesna praktyka wyciszenia polegała w początkowym etapie na wpatrywaniu się w jeden punkt (na ścianie) przynajmniej 30 min ? celem opróżniania umysłu z natrętnych myśli.

Właśnie wtedy po raz pierwszy, podczas podróży także odkryłam jak działa moc serca doświadczyłam tego empirycznie, gdy kolega porosił mnie o przekaz energii z serca.

Medytacja krok po kroku jak się przygotować.

Krok 1

Znajdź spokojne miejsce, wycisz wszelkie destrukcje i telefony, zadbaj o to by nikt Ci nie przeszkadzał.

Pamiętam jak Marlena prowadząca kancelarię adwokacką, opowiadała mi, że aby zebrać myśli i wyciszyć się w ciągu dnia chętnie sięgała po 15 min medytację zamykała się w gabinecie, mówi – prosiłam, by mi nie przeszkadzać i włączam medytację kolorami czasem zachęcałam moją wspólniczkę, byśmy robiły to razem :).

Krok 2:

Usiądź wygodnie to może być zwykła pozycja siedząc na krześle lub fotelu, ważne by kręgosłup, plecy były wyprostowane, to ułatwia swobodny przepływ energii, a także by nie krzyżować rąk i nóg.

Może to być też pozycja leżąca, gdy zaczynasz dzień od medytacji lub go kończysz i robisz ją przed snem, wspaniale to wycisza organizm, pomaga się zrelaksować i lepiej zasnąć.
Pozycja tzw. “po turecku” może stanowić wyjątek.
Najlepiej spróbuj jaki sposób Ci najbardziej odpowiada.

Krok 3:

Zamknij oczy i zacznij swobodnie oddychać, biorąc na początek kilka głębokich wdechów i wydechów. Przynajmniej 3 głębsze wdechy i wydechy.

Krok 4:

Bardzo polecam, by wyobrazić sobie na początku jak wchodzisz pod biały słup świtała, który w symboliczny, a nawet magiczny sposób oczyszcza Twoje ciało z niepokoju i odcina strach z taką intencją możesz zacząć…

Postaw intencje na medytację, po prostu pomyśl sobie: moją intencją jest połączyć się z moim sercem, zyskać więcej spokoju lub otworzyć serce jeszcze bardziej na odczuwanie miłości lub podziękować komuś za jego/ jej dobre serce i pomoc.

W ćwiczeniu serce Relacje, intencją jest wysyłanie miłości i wdzięczności do kogoś bliskiego lub dowolnej osoby, bez oczekiwania wzajemności.
Co to oznacza, bez oczekiwania, że ta osoba uczyni to samo w Twoim kierunku, {czyli bez oczekiwania, że okaże Ci wzajemną miłość}.

To jest bezwarunkowy przekaz miłości, przy którym ty sam także zyskujesz wiele; spokoju, miłości i wdzięczności. Czyż to nie magiczne 🙂 rozwiązanie.

Stosujemy wiele wariantów ćwiczenia medytacji SERCA – wiele efektów jej zastosowania opisałam w metodzie ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc i książkach, a także znalazłam w ostatnich latach naukowe dowody działania technologii SERCA, o tym więcej mówię na bezpłatnym master webinarze MOC SERCA – Moc Miłości i pokazuję kolejne praktyczne doświadczenie cudownej medytacji >>>

Krok 5

Wykonaj dalszą część prostej medytacji serce wg. opisu:

Ćwiczenie Serce – Heart Flow – relacje

Zamknij oczy, zrób trzy głębokie wdechy i wydechy, zrelaksuj się
i wyobraź sobie swojego partnera, przyjaciela, rodzica lub kogoś innego.
Za co jesteś wdzięczny tej osobie? Powiedz to w myślach. Jeśli potrafisz sobie wyobrażać obrazy, możesz zobaczyć tę osobę uśmiechniętą, kiedy mówisz do niej o tym, za co jesteś jej wdzięczny 🙂

Następnie dotknij ręką okolicy serca i przenieś te myśli na poziom serca (lub przenieś ten obraz, jeśli jesteś wzrokowcem). Następnie, z poziomu serca wyślij swoją intencją strumień miłości z twojego serca do tej osoby, mówiąc w myślach, za co jesteś jej wdzięczny. Poczuj lub zobacz strumień miłości emanujący z twojego serca lub ciepło na sercu.

To ćwiczenie może trwać zaledwie 2 minuty i jest bardzo efektywne. Pomogło poprawić relacje w wielu związkach i relacjach w procesie coachingu.

Możesz je stosować tyle razy, ile zechcesz, i tak często, jak zechcesz. Polecam szczególnie rano, zaraz po wstaniu z łóżka, kiedy jesteś rozluźniony, lub wieczorem przed snem.
Stosuj to ćwiczenie regularnie. {fragment z Przyciągnij Miłość, rozdział XI }

Po zastosowaniu ćwiczenia Serce zawsze mam uśmiech na twarzy i świetne samopoczucie.
Relacje z dziećmi poprawiły się zdecydowanie. Po wykonaniu ćwiczenia Serce

Wykorzystanie tego sekretu przyniesie Ci wszystko, czego pragniesz w życiu dla dobra twojego i innych ludzi.

Otwórz powoli oczy i wróć tu i teraz, podziękuj.
W miarę praktyki tej medytacji poczujesz energię miłości i wdzięczności.


Dlaczego warto sięgać po medytację.

Im częściej praktykujesz medytację, tym doświadczasz w życiu większej harmonii i równowagi emocjonalnej oraz spokoju umysłu. Ponadto medytacja ma pozytywny wpływ na układ nerwowy, a to z kolei korzystanie wpływa na zdrowie.

To ćwiczenie – medytacja serca pomaga uzdrawiać relacje i związki, poprawiać relacje międzyludzkie.

Zapraszam do doświadczenia wspólnych medytacji i aktywacji mocy w Kobieca Moc, które pomogą Ci podnieść poczucie wartości, wzmocnić Intuicję, dokonywać właściwych dla Ciebie wyborów i decyzji, poczuć się pięknie i atrakcyjnie w Twojej kobiecości, sięgnąć po obfitość i bogactwo i znacznie więcej? Mówię o technologii Serca i Energii Serca.

Napisz proszę poniżej i podziel się Twoimi doświadczeniami z medytacji, w czym Ci pomogła medytacja i jak się po niej czujesz.

Zapraszam dołącz na najbliższy bezpłatny master webinar MOC SERCA – MOC Miłości >>>, gdzie robimy medytacje i inne ćwiczenia na żywo – każde jest inne.Zostaw komentarz, zadaj pytanie:

Komentarze


 • Agnieszka :

  Aga, Twoje programy bardzo pomagają. Masz niesamowitą intuicję i wspaniałą energię..

  Polecam programy Agi są niesamowite. A przede wszystkim przewiduje przyszłość ?

  Tak, jesteś Aniołem Kobiet ?
 • Szukaj  Subskrybuj nasz YouTube tutaj >>>

  Kliknij poniżej, by nas posłuchać:  RSS Przyciągni Miłość SEKRET Relacji i Związków: Coaching relacji  Kategorie  Tagi  Copyright © 2009-2015 • Przyciągnij Miłość do swojego życia zastosuj SEKRET: prawo przyciągania w związkach i relacjach. coaching relacji COACHING INSTITUTE, Agnieszka Przybysz, skrytka pocztowa 28, 00-950 Warszawa 1
  Polityka Prywatności
  | Regulamin | Kontakt