Home   |   O Agnieszce   |   Blog   |   Dla Mediów   |   Wydarzenia warsztaty   |   Medytacja   |   Recenzje & Opinie   |   Filmy TV
7 SEKRETÓW w Związkach   |   Udane związki i relacje   |   SEKRET MIŁOŚCI *bezpłatne >>   |   Kobieca Moc   |   MOC Mężczyzny
Sekret Relacji i związków
Szanujemy Twoją prywatność!
* Jaką rolę najczęściej odgrywasz w związku
* Jakie wstydliwe przekonania w związku sabotują Twoje szczęście
* Jak przejść od uczucia samotności do miłości - ćwiczenie
* 8 najczęściej popełnianych błędów przez kobiety i więcej...
* 3 klucze Jak Przyciągnąć Prawdziwą Miłość


Fenomenalne efekty Kobiet | Czym jest Klub Kobieca Moc 👇💗

Fenomenalne efekty kobiet zza kulis
| Czym jest Klub Kobieca Moc 👇💗
Chcesz być z nami w Klubie Kobieca Moc


Od kilku lat o tym pomyśle myślałam, aż wreszcie nadszedł ten czas.

Czym są ŚCIEŻKI w klubie Kobieca Moc?

Ścieżki to tematy, na których koncentrujesz się w pierwszej kolejności. Do każdej ścieżki przypisane są sprawdzone programy online Agnieszki Przybysz z autorskimi narzędziami, które pomogły tysiącom kobiet. Ścieżka Miłości rozpoczyna się dla osób początkujących od metody Przyciągnij Miłość – budowania relacji & związków {to niezbędnik dla singli i osób w trudnych, toksycznych relacjach}.


Ścieżka Mocy zaczyna się od Kobieca MOC i wspaniałych aktywacji: od Mocy Uwolnienia, po Moc Intuicji, Moc Kobiecości, Moc Pasji, które kochają Kobiety. Te aktywacje dały wymierne efekty wszystkim uczestniczkom, które je zastosowały i stosują od 2012 r.


A jeśli jesteś zaawansowana – byłaś u mnie w tych programach i chcesz nadal korzystać z pakietu wsparcia, to napisz do mnie na mail – otrzymasz dostęp do poziomu II programu w wygranym temacie.

Czy ten Klub jest dla Ciebie?

Bez względu na to czy chcesz przyciągnąć miłość, zyskać lepszą pracę, więcej kontraktów czy wystartować z biznesem lub zacząć zarabiać w Internecie lub poza nim, to powinnaś poznać i stworzyć Mocne RELACJE. Te umiejętności są KLUCZOWE, stworzyłam, by pomóc Ci zbudować wspaniałe relacje, które swoją jakością przerosną Twoje oczekiwania w bardzo przystępnej formie i cenie zakupu.

Jak mi pomoże Klub Kobieca MOC w miłości, relacjach?

Poczucie pewności i bezpieczeństwa, spokojny i zrównoważony stan emocji pomoże Ci uniknąć kosztownych błędów i dokonać właściwe wybory życiowe i zawodowe, a ta umiejętność jest potrzebna na co dzień, wręcz niezbędna w czasie Zmian i zawirowań, niepewności.

Czym różni się Klub od innych programów Kobieca Moc?

Po pierwsze to doskonały wybór w przystępnej kwocie. Gdybyś chciała skorzystać z pojedynczych programów online np. Kobieca Moc czy ABC Przyciągnij Miłość, czy MIP system, to inwestycja samego programu wynosi co najmniej tyle co półroczny abonament w Klubie Kobieca Moc, a do tego masz dodatkowe, do wyboru 220 tematycznych narzędzi i webinarów w ciągu dostępne sukcesywnie co kwartał, w ciągu roku.

Po drugie to najbardziej przystępna forma rozwoju na najwyższym światowym poziomie, prowadzona przez prekursorkę rozwoju w Polsce i pionierkę coachingu. Nie musisz szukać po całym Internecie co działa a co nie działa w sferze rozwoju. Mimo iż wiele słuchasz, czytasz i nadal szukasz skutecznych rozwiązań, to tu w jednym miejscu znajdziesz wszystko co Ci potrzeba!]

Jak Ci pomoże zawartość KKM w zawodzie, pracy, biznesie?

Otóż moją droga nikt o tym nie mówi, nie zdradza Ci tego sekretu, a ja Ci uchylę rąbka tajemnicy już teraz.
Słuchaj, każdy Twój sukces zawodowy zależy od umiejętności wewnętrznych, mentalnych i tego jak je przełożysz na inspirujące działania. Tak to nazywamy w Kobieca Moc. Możesz z mozołem dążyć do celu przez wiele lat, a możesz też zrobić to z łatwością i lekkością? Co wybierasz? Ile są dla Ciebie warte takie umiejętności i narzędzia? W czym Ci pomogą!? Ile czasu i pieniędzy oszczędza?


Sprawdź jak możesz być z nami w Klubie Kobieca Moc >>>

Zostaw komentarz, zadaj pytanie:
SzukajSubskrybuj nasz YouTube tutaj >>>

Kliknij poniżej, by nas posłuchać:RSS Przyciągni Miłość SEKRET Relacji i Związków: Coaching relacjiKategorieTagiCopyright © 2009-2015 • Przyciągnij Miłość do swojego życia zastosuj SEKRET: prawo przyciągania w związkach i relacjach. coaching relacji COACHING INSTITUTE, Agnieszka Przybysz, skrytka pocztowa 28, 00-950 Warszawa 1
Polityka Prywatności
| Regulamin | Kontakt