[pinterest]

Profesjonalny Mentor Coach, Ekspert Relacji (budowania relacji osobistych, zawodowych, biznesowych, w zespołach).

Polska pionierka coachingu i założycielka & CEO pierwszego w Polsce Coaching Institute.

Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce.
Mistrz coachingu z doświadczeniem ponad 6400 godzin profesjonalnego coachingu, w ostatnich latach, nie licząc wcześniejszych lat.

Autorka wielu programów coachingowych i szkoleniowych, publikacji z CD Sięgnij Gwiazd praktykuj sekret – 5 zasad formułowania celów i jak uniknąć największego błędu oraz książki Przyciągnij Miłość na temat coachingu relacji i związków; publikacji z CD Medytacja Kolorami – czyszczenie centrów energetycznych w Twoim ciele; książki Przyciągnij Sukcesy z Pasją – kariera, biznes z pasją; Kobieca MOC , Moc Mężczyzny dla mężczyzn świadomych znaczenia rozwoju
osobistego , 21 dni Radosnej Transformacji Cudowne Relacje PrzyciagnijMilosc.Com , Miłość & Pieniądze – MiP System 8 sekretów bogactwa.

Intencją autorki jest, by wzmocnić Twój własny potencjał, byś mógł sam go wykorzystać do budowania lepszych relacji międzyludzkich i kariery z pasją.

Publikacje dotyczące coachingu z jej udziałem znalazły się m.in. w dzienniku ?Rzeczpospolita?, ?Elle?, “Sens”, “Twój Styl”, Forbes, WPROST, Charaktery, “Grazia”, “Olivia”, TVP ?Pytanie na śniadanie?, TVN, w Radio Zet, Radio Kolor, Polskie Radio, RadioEuro, Radio Opole, Rock Radio, RDC, Radio PLUS oraz wielu innych wywiadach stacji radiowych, portalach internetowych, w których jest Ekspertem Coachingu.
Założycielka pierwszego portalu coachingu www.CoachingInstitute.biz. Dla osób w związkach i dla singli znajdziesz wiele artykułów prekursorki coachingu w Polsce.

Podróż z rozwojem osobistym zaczęła od 1992r., robiąc to co dziś nosi nazwę ?coachingu życiowego? z ang. life coaching. W 2000 r. zrodził się pomysł na nowy zawód coacha… Prowadzi własny biznes, pomagając tysiącom Polaków i osobom anglojęzycznym innych narodowości. Skutecznie łączy profesjonalny coaching i mentoring zarówno biznesowy jak w budowaniu relacji międzyludzkich jak przystało na eksperta relacji.

Często nazywana w środowisku/wśród kolegów ?Gwiazda Polskiego Coachingu?.
Ma pond dwudziestoletnie doświadczenie w biznesie. Zajmowała stanowiska od major account, menedżera do dyrektora sprzedaży i marketingu znanych marek. Pracowała w branżach: reklama, FMCG, elektronika biurowa, telefonia. Prowadzi własną firmę coachingową.

Zdobyła doświadczenie w zakresie treningu osobistego w USA, Europie Zachodniej i w Polsce. Między innymi ukończyła jedną z najstarszych i prestiżowych szkół coachingu na świecie: Szkołę Coachingu: The Coaches Training Institute-CTI USA, akredytowaną przez ICF.

Cechują ją ogromna intuicja i skuteczność działania, głęboka wewnętrzna mądrość, połączone z akceptacją, ciepłem i ludzką życzliwością, a jednocześnie bezpośrednim stylem pracy. Przynosi to doskonałe efekty, o czym świadczą setki referencji i udokumentowanych sukcesów zadowolonych klientów, dostępne w portalu.
Prowadzi z sukcesem coaching osobisty & kariery, menedżerski (executive) & biznesowy, mentoring
dla coachów, warsztaty grupowe (coaching grupowy) w COACHING INSTITUTE, Polska.
Jako coach jest Twoim profesjonalnym parterem, byś stał się osobą, jaką pragniesz zostać, osiągając sukces osobisty i zawodowy z pasją, miłością i radością. Daje Ci sprawdzone narzędzia rozwojowe i coachingowe, które działają skutecznie!

Agnieszka poprowadzi Cię i pomoże odkryć Twoje pragnienia, a następnie pokaże Ci, jak je osiągnąć. Jest jak Twój osobisty przewodnik w drodze do osiągnięcia zmian na lepsze.
Zapraszamy daj sobie szanse: znajdź miłość, przyjaźń, sprawdź: intro do ABC Przyciągnij Miłość System gratis.
Znajdź przyjaciół i pozwól, by oni znaleźli Ciebie.

Prywatna HISTORIA Agnieszki Przybysz tutaj >>>
Pasje Agnieszki:
* Coaching jest jej PASJĄ i pomaganie ludziom w ich rozwoju osobistym, zawodowym ? biznesowym.
* Kocha ekspresję poprzez słowo mówione i pisane: audycje w mediach i pisanie książek.
* Uwielbia dalekie i egzotyczne podróże. Odbyła podróże rozwojowe, biznesowe i turystyczne ? zwiedziła pół świata, włączając w to Amerykę, Azję i Australię.
* Latem kocha morze i żagle na mazurskich jeziorach, a zimą narty.
* Pasjonuje ją zdrowy styl życia, w tym eko gotowanie.
* Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą.

Zapraszamy bądź z Agnieszką w stałym kontakcie:agnieszkaprzybysz.com

Wideo: http://www.youtube.com/coachinginstitute

Facebook: http://www.facebook.com/AgnieszkaPrzybyszCoaching

 Copyright © 2009-2015 • Przyciągnij Miłość do swojego życia zastosuj SEKRET: prawo przyciągania w związkach i relacjach. coaching relacji COACHING INSTITUTE, Agnieszka Przybysz, skrytka pocztowa 28, 00-950 Warszawa 1
Polityka Prywatności
| Regulamin | Kontakt