Przebudzenie Siły Męskości w Tobie, by Przełamać Wewnętrzne
Blokady i Aktywować Twoją MOC Mężczyzny

program dostępny TERAZ 24/7 w zaciszu Twojego domu: warsztaty

Witam Cię serdecznie, Agnieszka Przybysz Pionierka Coachingu, Ekspert Relacji, autorka Przyciągnij Miłość, Mentor Biznes z Pasją


Do: Mężczyzn, świadomych swoich emocji i znaczenia rozwoju osobistego, by uwolnić blokady i uaktywnić Twoją Siłę Męskości
Warszawa 2012 r. & 24.01.2023 r.

Zmiany na planie energii zwiastują przełom, wchodzimy w nowy etap świadomości i triumf żeńskiej energii.

ZMIANY są nieuniknione decyzje jakie teraz podejmiesz w różnych dziedzinach życia będą miały swoje odzwierciedlenie w kolejnych latach. A spokój umysłu i fizyczny pokój na ziemi, bezwarunkowa miłość to motyw przewodni.

Zmierzamy w kierunku współpracy i zrozumienia a także harmonii Ing i Yang, zarówno w kobietach jak i mężczyznach.

Męski sposób zdobywania, działania i osiągania celów przestał działać tak skutecznie jak do tej pory. Żeńska energia, czekająca tysiące lat na przebudzenie uaktywnia się coraz bardziej, a wraz z nią nieskończone możliwości też dla mężczyzn. Coraz więcej mężczyzn staje przez wyzwaniem zmian w życiu osobistym bądź zawodowym. Żeńska energia. Twój żeński aspekt dąży do integracji z męskim aspektem, odpowiedzialnym za działanie, by umysł w pełni współpracował z sercem, z intuicją.

To niepowtarzalny moment w historii ludzkości i naszej planety.
To moment, którego nie możesz pozwolić sobie przegapić.

Żeńska energia niesie ze sobą potrzebę wolności i radosnej materializacji Twoich pragnień w zgodzie z INTUICJĄ, opartej na zaufaniu – zasilanej energią o wysokich wibracjach.
Zaczyna się nowy etap w dziejach ludzkości, rodzi się nowy świat, a tym samym kończy się świat jaki do tej pory znałeś. Gdzie panowała przemoc, ego i typowo męski sposób zarządzania.

To dla niektórych prawdziwy koniec świata, dlatego wielu mężczyzn teraz przechodzi trudny okres, bo muszą w sobie odkryć i aktywować żeński pierwiastek, stąd wielkie wyzwania teraz dla mężczyzn w korporacjach, biznesie i relacjach (wiele relacji i związków się kończy, by zrobić miejsce na nowe). Stare modele działania i zdobywania, zwycięstw, przestały tak dobrze działać, to wszyscy obserwujemy, czas na ZMIANY .

“Jedyną pewną rzeczą jest ZMIANA”

Poruszyłam ten aspekt żeńskiej i męskiej energii po raz pierwszy w 2009 r. gdy wyszła książka Przyciągnij Miłość.
Pamiętaj, że działa prawo przeciwności, czyli jeśli np. chcesz zmaterializować wspaniały związek czy więcej pieniędzy to jednocześnie mogą się pojawić na chwilę wyzwania lub wydatki czyli kontrast, tylko po to byś zdecydował czego chcesz i przeszedł ponad to wyzwanie transformując słabości w siłę i moc.
Teraz jest wspaniały czas. Możesz zacząć cokolwiek nowego co zapragniesz.
Cele, które w przeszłości zajmowały Ci lata, teraz możesz je osiągnąć w kilka miesięcy , a nawet tygodni. Takie przyspieszenie nastąpiło. Bądź uważny co zamawiasz.

Wyobraź sobie wspaniałe relacje w rodzinie, kochające dzieci, wspaniałe partnerstwo, doskonałe zdrowie. Wymarzoną karierę lub własny biznes, który daje Ci wolność, czas dla rodziny, obfitość czasu i pieniędzy na własne pragnienia i nowe ekskluzywne zabawki, na które z łatwością możesz sobie pozwolić. Stałe doskonalenie.

Wspaniałe, ekskluzywne wakacje z rodziną kilka razy do roku i SPOKÓJ umysłu, pewność siebie, nowe wspaniałe pomysły same do Ciebie przychodzą.
Tak było w moim życiu i wielu innych osób, którym pomogłam zmaterializować pragnienia SERCA, tego pragnę dla Ciebie na każdym etapie tworzenia biznesu.

 

Dzielę się tym z Tobą byś wiedział co jest możliwe dla Ciebie!

 

Gdybyś mógł stworzyć życie jakiego najbardziej pragniesz i styl życia, jak by on wyglądał?

Oto pomysły, które możesz dołączyć do Twojej wizji nawet jeśli dziś przerastają Twoje oczekiwania!

 • Wspaniałe relacje w rodzinie i pracy
 • Pewność siebie, poczucie siły i odwaga sięgania po coraz większe cele
 • Wspaniała kariera lub wspaniały biznes z pasją, który daje Ci pokaźne zyski
 • Produkty i usługi, które cieszą się powodzeniem Twoich klientów
 • Zgrany zespół , który zgodnie współpracuje ze sobą osiągając postawione cele zawodowe
 • Mnóstwo wolnego czasu na przyjemności, podróże, zajęcie się swoim hobby
 • Trwałe i szczere przyjaźnie
 • Stały przypływ pieniędzy i nowych klientów, który pozwala Ci na bycie hojnym wobec siebie i innych ludzi
 • Szczęście , że robisz to co kochasz i daje Ci to poczucie spełnienia i realizacji pasji, wnosisz swój wkład w życie innych ludzi?


Brzmi wspaniale, prawda. Ale skąd będziesz widział,

że jesteś gotów mieć to wszystko czego zapragniesz??

 

Prawdopodobnie myślałeś o tym już dawno jak to zrobić, by mieć fascynujący styl życia, którzy da Ci niezależność, spełnienie, rozwój przy tym nie musiałbyś więcej pracować.

Jesteś we właściwym miejscu jeśli?

szukasz od dawna spokoju umysłu

szukasz od dawna samorealizacji zawodowej lub biznesowej

martwisz się jak naprawić relacje z osobami bliskimi w Twojej rodzinie, najbliższym otoczeniu, pracy, firmie

szukasz szczęścia i miłości, zadowolenia

tęsknisz do świadomego partnerstwa, związku, w którym jest szacunek i wzajemne zrozumienie, akceptacja..

brakuje Ci wystarczającej pewności siebie, być może doświadczyłeś w życiu poniżenia, upokorzenia, a nawet zdrady ?.

masz dość robienia tego co chcą inni ludzie, kosztem Twoich pasji i najskrytszych celów

brakuje Ci zdrowego poczucia wartości, by sięgnąć po podwyżkę, lepszą pracę lub lepsze dochodowe kontrakty

czujesz obawy a nawet strach przed porażką ?.

często dokucza Ci stres, przemęczenie, przepracowanie a nawet dolegliwości zdrowotne ?

Trudno sobie wyobrazić, że mogłoby być jakieś proste wyjście z tej sytuacji – wiem jak to jest .nie jesteś w tym uczuciu osamotniony?

 

Byłam zestresowana, przepracowana i wycieńczona…

 

W mojej karierze zawodowej przechodziłam kolejne szczeble rozwoju od jednego z 5 najlepszych konsultantów ds. sprzedaży (wśród 500 innych w amerykańskiej korporacji), menadżera i dyrektora, awansując z firmy do firmy, szukając swojej misji życiowej, to było ekscytujące przez krótki czas? mimo osiągnięć i prestiżu …

Pracowałam zbyt ciężko jak na pieniądze jakie zarabiałam. Nie mogąc przebić szklanego sufitu zarobków? wyznaczonego na danym stanowisku. Czułam, że nie realizuję swojej misji, że jest coś więcej co mogłabym zrobić, stale czegoś szukałam.

Pewnego dnia po prostu zachorowałam, mój organizm zbuntował się, dokuczały mi powtarzające się anginy i zapalenia ucha – antybiotyki już nie pomagały.

Szukam innego rozwiązania, by sobie pomoc wiedziałam, że szukam czegoś więcej, spełnienia zawodowego – pasji pomagania innym. Jednocześnie czułam, że mogę zrobić coś więcej. I tak zajęłam się swoim rozwojem osobistym, by pomoc najpierw sobie w wyzwaniach zdrowotnych.

To było pierwsze ostrzeżenie.

Pracoholizm i poświęcanie się dla pracy było dla mnie normalnym stanem.

 

Pewnego dnia wracam z pracy do domu nie wdziałam jednej drogi, zobaczyłam dwie drogi przed oczami i zakręt, do którego się zbliżałam… Wcisnęłam na hamulec i nagle zatrzymałam się na poboczu.

Przestraszyłam się . Na szczęście nic nie jechało za mną. Wtedy też ocknęłam się. Zapytałam siebie co ja ze sobą robię: nie dość, że pracuję w pracy, potem zabieram pracę do domu i nie mam czasu aby zjeść w ciągu dnia lub zadbać o regularne posiłki. Byłam przemęczona i sfrustrowana, wycieńczona ? Nie widziałam wyjścia z tej sytuacji.

Udałam się do lekarza, który stwierdził, że jestem niedotleniona, przemęczona i muszę odpocząć – iść na urlop. Odparłam: nie mam czasu na urlop? Co innego mogę zrobić – zapytałam. Dostałam tabletki na dotlenienie.

To był mój drugi dzwonek ostrzegawczy.

Zdałam sobie sprawę z tego, że nie mogę tak dłużej pracować, że życie jest zbyt cenne, muszę zwolnić i zastanowić się co kochałabym robić, co czyniłoby mnie szczęśliwą.

?Nie chciałam tracić więcej czasu na toksyczne relacje.

robienie czegoś co nie czyniło mnie szczęśliwą…”

Uświadomiłam sobie, że już dawno powinnam mieć swój własny biznes, moje koleżanki ciągle mi o tym przypominały. Wiedziałam, że bycie swoim własnym szefem da mi więcej swobody, wolności i możliwości decydowania o swoim życiu. Lecz zwlekałam i trochę się tego obawiałam, bo widziałam jak mój ojciec poświecił zdrowie dla biznesu.

Ale nie widziałam co mogłabym robić, jaki miałby to być biznes, co mogłabym robić, miałam wiele wątpliwości,czy to odpowiedni czas dla mnie?

Fascynował mnie rozwój osobisty tak bardzo mnie pochłaniał, że postanowiłam zrezygnować z pracy na jakiś czas i poświęcić się tej nowej dziedzinie, podróżom i poznawaniu nowych kultur, ludzi i po prostu czuć się szczęśliwą.

Pewnego dnia ujrzałam w gazecie ile kosztuje nas robienie kariery i przypomniałam sobie wszystko to co mnie spotkało, wypalenie pracą, przemęczenie, stres i niemożność pójścia na urlop wtedy, gdy tego potrzebowałam. Postanowiłam wtedy podzielić się swoją wiedzą, by ulżyć innym sfrustrowanym ludziom. Zaczęłam prowadzić warsztaty pt. Jak osiągnąć sukces osobisty i zawodowy od 2005 r., dzielić się moimi metodami i narzędziami, by pomóc innym mieć styl życia jakiego pragną i opanować stres.

 

W głębi duszy wiedziałam, że jestem liderem,

którego misją jest pomóc setkom tysięcy osób…”

Wtedy na moje drodze stanęła Sharon mój pierwszy coach biznesowy. Zaufałam jej inwestując 3 000 dolarów w 4 miesięczny program. Był to ogromny akt wiary, gdyż nie dysponowałam wolną gotówką, aby zainwestować w ten program. Liczyłam na to, że to czego tam się nauczę pomoże mi rozwinąć biznes, bym mogła zainwestować w ten program w kilku ratach.

Jakież było moje zdziwienie, gdy przed czasem mogłam spłacić tę inwestycję. Miałam wiarę w to, że potrafię to zrobić i zaufanie do programu.

Od tego momentu było coraz lepiej?

Zaczęłam pomagać przez coaching innym osobom, by miały wspaniałe relacje, miłość, a także karierę lub biznes z pasją (do wyboru). Byłam wdzięczna za te wszystkie doświadczenia zawodowe i w rozwoju osobistym, które doprowadziły mnie do tego, że mogłam pomóc im osiągnąć nowe cele, wspaniałe rezultaty, wspaniałe relacje, zyskać nowych klientów, nowe pomysły na biznes, nowe kontrakty, często dziesiątki, setki tysięcy ekstra a także dodatkowe miliony złotych lub euro (moimi klientami są Polacy jak i zagraniczny przedsiębiorcy). Kontynuowałam moją edukację ucząc się dalej od moich mentorów?

Zadbałam by moje marki znalazły się online, stworzyłam Przyciągnij Miłość, potem Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Przyciągnij Pieniądze.
Aktualnie obsługujemy osoby z ponad 11 krajów Europy.

Moi klienci odnoszą wspaniałe sukcesy, mają wspaniałe relacje i związki, szczęśliwe rodziny, przyciągają dziesiątki i setki nowych zadowolonych klientów, nowe projekty, nowe pomysły…

Oto cały SEKRET.

Kobiety, które zastosowały te same ćwiczenia odnotowały wiele sukcesów osobistych jak i zawodowych, ich partnerzy je zachęcali by stosowały ten program częściej a i sami byli ciekawi zastosowania tych ćwiczeń.
Stąd poprosili mnie o program specjalnie dla mężczyzn, który nazwałam MOC Mężczyzny.
Stworzyłam go z myślą o Tobie.
Gotowy program podwójna MOC System: MOC Mężczyzny..

Oto rezultaty jakie chcę byś świętował po ukończeniu programu online MOC Mężczyzny

masz pełną jasność Twoich celów osobistych i zawodowych

uzdrowisz relacje ze sobą i innymi osobami, ważnymi w Twoim życiu

sięgniesz z większą łatwością po nową pracę, podwyżkę …

zyskasz podziw i komplementy innych ludzi

zrozumiesz emocje i nauczysz się je kontrolować

uwolnisz strach i obawy osiągniesz większą jasność myślenia

poczujesz większą ekspresję Twojej męskości

zyskasz więcej radości życia, entuzjazmu

zyskasz większą pewność siebie i jasną wizję celów

masz sprecyzowane cele z łatwością i drogę do ich realizacji

z większą łatwością nawiążesz nowe relacji i lepsze kontrakty

Te rezultaty są także możliwe dla Ciebie?

 

Zaufaj swojej intuicji, by mieć fascynujący styl życia, by stało się to Twoją rzeczywistością.
Twoja podróż zaczyna się od właściwego mentora – przewodnika na tej drodze i dania sobie wsparcia jakiego teraz potrzebujesz.

Cześć Agnieszko,
Buźka mi się normalnie uśmiecha od ucha do ucha.
A zaczynając od początku, to ze mną było tak… Trafiłam do programu ABC Przyciągnij Miłość, nie dla reperowania relacji z mężem, tylko bardziej relacji w środowisku pracy, wiary w siebie, dojrzenia w sobie Kobiecej mocy…U mnie rezultaty były natychmiastowe, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Co najwspanialsze jest w tym wszystkim, że to nie były tylko moje odczucia, czy spostrzeżenia, tylko osoby z mojego otoczenia zaczęły mówić, widzieć, że się zmieniłam oczywiście in plus. Nie wspomnę o moim mężu, który notabene też się rozwija duchowo, jak zobaczył jak wpływają na mnie te programy, oczywiście żartobliwie mówiąc stwierdził, że jakbym mogła to powinnam stosować te programy non stop.

Już nie wspomnę o tym, że zaczęłam okazywać uczucia, z którymi miałam problem, zostawiane ukradkiem karteczki z czułymi słowami do mojego męża, jakoś same się pisały i nie miałam uczucia, że się ośmieszam… Agnieszko po prostu jest BOSKO, bardzo Tobie dziękuje.

Mój mąż obsypuje mnie kwiatami, sam z siebie bez okazji, zaprasza do restauracji na obiady, robi romantyczne kolacje, czuje się naprawdę wybrańcem losu, o i to w tak krótkim czasie.
Zaczynam być zauważana na ulicy, nie jestem już traktowana jak powietrze, mężczyźni wodzą za mną wzrokiem, nagle pojawiają się ni stąd ni zowąd przemili ludzie, zagadujący mnie, mówiący miłe słowa, na mojej drodze pojawiają się sytuacje, osoby, dzięki którym udaje mi się coś szybciej załatwić. A kiedyś wszystko szło pod górkę…. Po prostu zrobiłam przestrzeń, wyczyściłam się z negatywnych wzorców….
Jeszcze raz bardzo Tobie Agnieszko dziękuje, ponownie przywróciłaś mi wiarę w siebie.
Pozdrawiam serdecznie.
Kasia Su. (uczestniczka ABC Przyciągnij Miłość System i Kobieca MOC Wenus – robione łącznie) Data:Sat, 10 Nov 2012


“Witam Pani Agnieszko,
Ja tylko kilka słów o zmianach. Od czasu ostatniej sesji wydarzyło się dużo fajnych rzeczy. Operacja przebiegła bardzo pomyślnie, rozwiązując moje problemy zdrowotne. Ogólnie bardzo się w środku wyciszyłam, jestem od kilku miesięcy bardzo zrelaksowana, wdzięczna, szczęśliwa każdego dnia. Nawet próbowałam przypomnieć sobie kiedy ostatni raz się zdenerwowałam. Nie pamiętam:)
Pani Agnieszko dostałam awans w pracy, 5 procent podwyżki, ludzie mnie szanują, mam bardzo dobre kontakty z szefostwem. Jakoś magicznie wszystko się układa. Jestem wciąż w “Irlandii”. ale spokojnie wszystko zamykam i będę przenosić się do Polski. Moje mieszkanie pięknie się wykańcza (odbiór w sierpniu), skądś znalazły się pieniądze…które wydaje i wciąż są na koncie…Fantastyczna sprawa..
I ostatnia rzecz. Mężczyzna którego pokochałam kilka lat temu, nie mógł być ze mną bo był w małżeństwie z inną kobietą. Miesiąc temu dowiedziałam się, że ten mężczyzna jest dziś wolny. Rozwiódł się w zeszłym roku. Jesteśmy w kontakcie, dzieje się coś bardzo sympatycznego między nami, prawdopodobnie przyjedzie do mnie w odwiedziny wkrótce. Obydwoje będziemy mogli zweryfikować to co nas łączy. Kiedyś nie przypuszczałam, że ten moment nastąpi…Ja nawet pisząc zamówienie na mężczyznę chyba gdzieś w środku wciąż miałam Go na myśli. I pamiętam jak przed napisaniem zwróciła Pani moją uwagę na to, że ma być to wolny mężczyzna..:)

Schudłam sama z siebie, 3 razy w tygodniu biegam (uwielbiam ten sport) – wyglądam super i czuję się kobieco. Bosko;)

Pani Agnieszko – dziękuje z całego serca, bo ja nigdy nie byłam w takim stanie w jakiem jestem teraz, nigdy nie byłam tak zadowolona i taka pełna życia, energii i optymizmu 😛 Serdecznie pozdrawiam, Edyta. Lipiec 2012.

P.S. Z ostatniej chwili: Edyta dostała upragnioną pracę w Polsce za bardzo dobre wynagrodzenie.


EFEKTY KOBIECA MOC audio warsztatu z ćwiczeniami:

Jestem przeogromnie wdzięczna za udział w Programie Kobieca Moc Wenus i na wstępie pragnę z całego serca podziękować Tobie Agnieszko Przybysz za stworzenie m. in takiego programu oraz licznych publikacji.

Podczas czyszczenia i w miarę przechodzenia do kolejnych ćwiczeń myślę tu o misji i celu życia, następnie do liderki nowej ery prosperity, szukałam siebie samej głęboko ukrytej. Wiedziałam jedno, że chcę odnaleźć siebie taką jaką byłam, mądrą, uśmiechniętą, wspaniałą kobietą z poczuciem własnej wartości (dodam, że 14 lutego 2012 rozwiodłam się, za mąż wyszłam 11 września 2010 roku)

Udział w programie kobieca Moc Wenus regularne robienie ćwiczeń drążenie w sobie i pytanie co mam teraz robić naprowadzało mnie na odpowiednią drogę zawodową, wręcz intuicja podpowiadałam mi, że powinnam pracować w tym momencie przykładowo w banku lub w firmie telekomunikacyjnej i siadłam wysłałam 15 aplikacji nasyconych ogromną dozą energii w stylu tak ja nadaję się na to stanowisko, na efekty długo nie czekałam po 2 tygodniach dostałam pracę taką jaką chciałam zgodną z zamówieniem do wszechświata.
Powiem więcej w pracy mówią na mnie terminator śmieję się chodzi o to, że mam tak wielu klientów.
Kolejni pracodawcy zaczęli zapraszać mnie na rozmowy i tak wczoraj byłam na rozmowie o pracę w firmie, w której chciałam pracować, zresztą pracuje w niej moja rodzona siostra, która jak mnie zobaczyła na korytarzu swojej korporacji to powiedziała ?o proszę kobieta biznesu? – miło dostać komplement od kobiety.

w wyniku Kobiecej Mocy Wenus otrzymałam:
pracę zgodną z zamówieniem do wszechświata
propozycje pracy w innych firmach ponadto
zdrowie
odzyskałam piękne wnętrze
odzyskałam pogodę ducha
odnalazłam siebie
pozbyłam się strachu blokad przekonań
mam tyle kreatywnej energii, że mogłabym obdzielić nią armię wiem, że urodzi się z niej cudowna idea koncepcja własnego biznesu
nauczyłam się wreszcie uwalniać od emocji innych osób

Dziękuję?
Agnieszka Marciniuk

“Co do warsztatu Kobieca MOC Wenus jestem zachwycona.
Fakt, że zbyt mało czasu być może poświęcam w tej chwili na odsłuchiwanie sesji, ale mimo to jest mi dużo lżej.
Czy jest możliwość przedłużenia dostępu do Kobiecej Mocy – już niedługo 4 sesja i mam wrażenie, jakbym miała nie zdążyć…
Świetne ćwiczenia…”
Pozdrawiam serdecznie
Urszula Żukowska

“Dwie instytucje same mnie znalazły i do mnie zgłosimy, by wykonywać usługi dla ich pracowników, podpisaliśmy umowy. I jeszcze trzecia niespodzianka jest w drodze. Jeszcze raz jestem bardzo wdzięczna za Kobieca MOC.” Agnieszka z Lublina

W wyniku programu Ania z Londynu ? dostała się do wymarzonej szkoły od września, już w pierwszych tygodniach programu Kobieca MOC, do której nawet Anglicy mają problem się dostać 🙂 – relacjonowała jej mama Grażyna na warsztatach Przyciągnij Miłość.


Sesja 1 – 2 – 3 – 4 – 5


Oto 5 Mocy, których doświadczysz w Systemie:

MOC Mężczyzny

MOC Uwolnienia

1. Jak skutecznie i trwale uleczyć emocje w Twoim ciele, które blokują Cię przed życiem jakiego pragniesz

 • Korzyści: uwolnienie blokad, więcej wolności dla ciebie

MOC Intuicji

2. Jak słuchać intuicji i podążać za radami wewnętrznego Mistrza

 • Korzyści: nauczysz się podejmować łatwo decyzje w zgodzie z intuicją dla Twojego najwyższego dobra, by łatwiej, szybciej i z poczuciem bezpieczeństwa iść przez życie osobiste i zawodowe

MOC Męskości

3. Zakochaj się w sobie, bądź mężczyzną świadomym swojej wartości i męskości w relacjach

 • Korzyści: zyskasz świadomość dokąd zmierzasz, jaki jest Twój cel “misja życia” poczucie spełnienia jako mężczyzna – ojciec – partner – człowiek.

MOC Celu życia

4. Odkryj Twój cel życia- misję. Stwórz wizję jaką zrealizujesz z łatwością

 • Korzyści: docenisz Twoją piękną męskość, ( bez narcyzmu i samouwielbienia ;)), by pozwolić sobie błyszczeć w różnych dziedzinach życia, być widzianym, docenianym i czuć swoją atrakcyjność jako mężczyzna, aktywując siłę męskości

MOC Przywództwa w Męskim stylu

5. Bądź Liderem Nowej Ery Prosperity otwartym na Boskie wsparcie Wszechświata, integrując męski i żeński aspekt w Tobie

 • Korzyści: umiejętność z większą łatwością tworzenia tego czego zapragniesz – materializacji celów w zgodzie z samym sobą, mając wpływ na Twoje przeznaczenie i otaczający Cię świat.

Zmień Twoje życie -> Zmień Twoje przeznaczenie -> Zmień otaczający Cię świat
 

Oto jak możesz uczestniczyć w programie MOC Mężczyzny audio online
w zaciszu Twojego biura, domu

Zrobiłam ten program z myślą o Tobie, kochany mężczyzno, by ułatwić Ci zrozumieć emocje, zapanować nad nimi, uwolnić je i aktywować 5 mocy prawdziwego mężczyzny.

Program MOC Mężczyzny przygotowałam specjalnie dla Ciebie, by podziękować, że czytasz i polecasz moje publikacje i powiedzieć, że o Tobie pamiętam i doceniam Twoją rolę w kobiecym świecie. Doceniam Ciebie drogi mężczyzno.

Zatem z miłością i pasją tworzenia oddaje do Twojej dyspozycji wspaniałe ćwiczenia, które pomogą Ci uwolnić przeszłość, zapanować nad emocjami, wzmocnić Twoją intuicję, mieć większą jasność Twojego celu życiowego, a nawet misji życia?. Nabrać większej pewności i atrakcyjności jako mężczyzna i wzmocnić Twoją rolę przywódczą, czy to na skalę rodziny, firmy, zespołu czy środowiska. Niech to będzie moją intencją dla Ciebie kochany mężczyzno.

W obecnych transformujących czasach mężczyźni tworzą nową wersję siebie, by zrozumieć swoje emocje wykorzystać je efektywnie do realizacji celów ale też, by zrozumieć moc intuicji ? aktywować ją jeszcze bardziej i zintegrować umysł z sercem przy podejmowaniu decyzji, które doprowadzą do wszelkiego bogactwa i obfitości w każdej dziedzinie życia.

Nauczysz się tego systemu bezpośrednio ode mnie na warsztacie audio z ćwiczeniami.

Po raz pierwszy zdradzę ten skuteczny system z ćwiczeniami dedykowanymi specjalnie dla Ciebie- dla mężczyzn oraz jak Ty możesz je zastosować teraz w swoim życiu osobistym i zawodowym.

Ostatecznie złamałam szyfr jak w autentyczny sposób usunąć blokady i uzdrowić relacje i aktywować Twoją MOC

To autentyczny system coachingowy z ćwiczeniami, oparty na autentycznej trosce o Twoje dobro.

Poznasz i przećwiczysz ten kompletny system podwójna MOC = system MOC Mężczyzny.

Mając pewność, że możesz go od razu szybko zastosować w praktyce, by usunąć blokady, zyskać więcej pewności i aktywować Twoją Siłę Męskości teraz.

Przez prawie 20 lat własnych doświadczeń i tysiące godzin coachingu odkryłam te sprawdzone ćwiczenia i pomogłam już tysiącom osób takich jak Ty.
Ten unikalny program audio przygotowałam osobiście w postaci audio sesji dostępnych online (telekonferencji), będziesz miał dostęp do nagranego materiału.

Idealny jest gdy: po raz pierwszy chcesz skorzystać z mojej profesjonalnej pomocy.
Moc Mężczyzny to zaawansowany krok w kierunku podniesienia energii, pracy z energią i łatwiejszej materializacji Twoich celów, a jednocześnie proste prowadzenie Cię przez ćwiczenia głosem autorki programu.
Czujesz, że “kręcisz się w kółko”, wracasz do starych schematów, ciężko pracujesz, by cokolwiek osiągnąć, czujesz się przeciążony.
A może po prostu potrzebujesz “turbodoładowania” – ekstra dawki pozytywnej energii na kolejne miesiące i pełną jasność CELU.

Program obejmuje część merytoryczną, narzędzia praktyczne.

Podróż od wewnętrznej transformacji do zewnętrznej samorealizacji & materializacji pragnień i Twoich celów od Serca obejmuje m.in:

1* 5 sesji AUDIO ze wspaniałymi ćwiczeniami – nowy materiał & ćwiczenia (jak wirtualny warsztat audio z Agnieszką Przybysz)
Dołącz do nas teraz i dostań dostęp do nagrań sesji tyle razy ile zechcesz przez 6 miesięcy.

2* CD Sięgnij Gwiazd celne cele + CD Medytacja Kolorami – (codzienne usuwanie blokad i stresu) Wartość 102,50zł – dla Ciebie wliczona w program.

3* Forum wsparcia tylko dla uczestników – zadaj jakiekolwiek pytanie Agnieszce i uzyskaj transformującą odpowiedź w postaci audio lub na forum. Materiały do pobrania.

Prezent: Telekonferencja pytania i odpowiedzi – coaching na żywo
Tylko dla uczestników możliwość ponownego odsłuchania sesji – coaching i pytania odpowiedzi.

Prezent: skorzystaj teraz sklepie Coaching Institute przy rezerwacji MOC Mężczyzny.

Wszystko co masz teraz zrobić to kliknąć na przycisk poniżej, by aktywować Twoją Moc Mężczyzny teraz tylko 497zł teraz:


DODAJ DO KOSZYKA TERAZ TU >>>


Aktywuj teraz Twoją MOC Mężczyny kliknij tutaj >>>
refleksje i opinie uczestników w 2 tygodniu programu:
[pro-player width=’250′ height=’150′ type=’sound’ image=’http://przyciagnijmilosc.pl/wp-content/uploads/2012/11/spotkanie-online-moc-mezczyzny21.jpg’] http://przyciagnijmilosc.pl/wp-content/uploads/2012/08/Kobieca-Moc-Wenus-awans-opinie.mp3 [/pro-player]
 

opowieści i refleksje uczestniczek Kobieca MOC po programie
Korzyści dla Ciebie:
uzdrowione relacje
nowa praca, podwyżka
podziw i komplementy innych ludzi
większa pewność siebie
zrównoważone emocje
radość życia
uwolnienie strachu
ekspresja męskości …
lepsze nowe kontrakty
[pro-player width=’250′ height=’150′ type=’sound’ image=’http://przyciagnijmilosc.pl/wp-content/uploads/2012/11/spotkanie-online-moc-mezczyzny21.jpg’] http://przyciagnijmilosc.pl/wp-content/uploads/2012/08/KOBIECA-MOC-WENUS-podsumowanie.mp3 [/pro-player]
 

Aktywuj teraz Twoją MOC Mężczyzny, kliknij tutaj zarezerwuj miejsce teraz >>>


 

Brakuje mi czasu albo mam problem z organizacją czasu.

Rozumiem doskonale w dzisiejszym zabieganym świecie wszyscy mamy mało czasu, ale każdego dnia masz do wyboru jak spędzisz 12-15 godzin tego dnia i czy ten czas przybliży Cię do stylu życia jaki pragniesz, do Twoich marzeń o niezależności, wygodnym życiu i spełnieniu zawodowym.

Jeśli jesteś na etacie każdego dnia decydujesz jak spędzisz godzinę lub dwie czy spędzisz je na czytaniu gazety czy przed telewizorem lub komputerem oglądając kolejne filmy lub dyskutując z przyjaciółmi na FB.

Czy też tę samą godzinę zainwestujesz w siebie, swoją przyszłość, swojej rodziny, dając sobie w rezultacie wspaniałe i wygodne życie przez inwestycję w Ciebie.
Czy byłbyś zainteresowany, gdybym Ci pokazała jak to zrobić? Wystarczy zainwestować odrobinę czasu w stworzenie stylu życia jaki pragniesz ze spokojem umysłu. Co wspaniałe, że każda sesja to esencja wiedzy i ćwiczeń (30 min) dla zabieganych mężczyzn.

 

?Jestem zbyt zajęty??

Kocham format warsztatów, gdyż w pigułce i szybko jestem w stanie nauczyć Cię tego czego potrzebujesz, by mieć w tym temacie wspaniałe rezultaty, prowadzę skuteczne warsztaty od 2005 r. Jest to najszybsza forma edukacji przez unikalne doświadczenie. Połączona ze sprawdzonymi narzędziami i autorskim systemem. .

Ponadto ten 5 tygodniowy program to NIE SZKOLENIE ale UNIKALNE DOŚWIADCZENIE, dużo radości, wspaniała pozytywna energia i ogromny zastrzyk energii na kolejne miesiące – samo to, oprócz zawartości merytorycznej programu jest bezcenne.

Ponadto warsztaty to NIE SZKOLENIE, ale UNIKALNE DOŚWIADCZENIE, dużo radości, wspaniała pozytywna energia i ogromny zastrzyk energii na kolejne miesiące – samo to, oprócz zawartości merytorycznej programu jest bezcenne.
Powiedzmy sobie wprost fakt, że jesteś zbyt zajęty, by wziąć udział w tym warsztacie audio online jest sygnałem, że musisz zwrócić uwagę na efektywność Twoich działań.
Jeśli nie podejmiesz decyzji transformacji Twojej sytuacji osobistej czy zawodowej, utkniesz w stagnacji i niewiele się zmieni w Twoich efektach, dochodach.

Nie staniesz się w magiczny sposób mniej zajęty, jeśli będziesz robił rzeczy w ten sam sposób jak do tej pory.
Masz teraz szansę zrobić coś inaczej, skuteczniej byś miał styl życia jakiego pragniesz, więcej niezależności, więcej czasu, więcej pieniędzy.

 

Brakuje mi wystarczających środków finansowych, by zainwestować w edukację.


Rozumiem, to doskonale gdyż w momencie gdy sama decydowałam o inwestycji 3 000 dolarów, też nie widziałam jak te pieniądze do mnie przyjdą. Miałam motywację i chęć rozwoju ale też dałam sobie szansę na stworzenie planu, by zdobyć tę kwotę, co w rezultacie nauczyło mnie czegoś nowego, co miało potem ogromny wpływ na początki mojego biznesu z pasją.

Tu nie mówimy o takiej inwestycji na początek, a o zrobieniu pierwszego kroku niewielkiej inwestycji w Ciebie, Twoją przyszłość i rodziny. Korzystając ze sprawdzonych już ćwiczeń i systemu.

 

Czy ten system zadziała dla Ciebie.

Tak, jak go zastosujesz. Ten system nie wymaga od Ciebie byś już na starcie wiedział jakie są Twoje cele lub czego w życiu pragniesz, ten system pomoże Ci aktywować dostęp do Twoich wewnętrznych zasobów, byś odkrył z łatwością odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i nauczył się słuchać Twojej Intuicji.

Ten system nauczy Cię jak stać się otwartym na zmiany, byś miał upragnione efekty osobiste i zawodowe, więcej pewności siebie, więcej spokoju umysłu, więcej radości, lepsze relacje.

 

Czy nie mogę się tego nauczyć sam.

Niektóre osoby myślą, że po przeczytaniu strony, skorzystaniu z darmowych materiałów, mogą się tego same nauczyć bez udziału w programie online.
To tak jakbyś popatrzył na Ferrari i wiedział od razu jak zbudowany jest jego silnik od podstaw, a przecież nie jesteś mechanikiem.

Ten “silnik” budowałam na własnych doświadczeniach, pomyłkach i eksperymentach przez ponad 20 lat. Czy masz teraz 20 lat czasu, by to odkrywać? Odkrywanie kosztuje ból głowy, porażki, frustracje i rozczarowanie rezultatami.

Z głębi serca nie chcę byś przechodził przez to wszystko.

Wielu moich klientów męczyło się najpierw samemu, zanim skorzystali z mojej pomocy, czytałeś o tym w moich książkach…

System jakiego uczę jest możliwy dla Ciebie do zastosowania w krótkim czasie. Nie zrozumiesz go tylko czytając to co piszę, trzeba go doświadczyć i poznać od wewnątrz jak działa “silnik”.

 

Czas by podjąć działania TERAZ,
Twój wymarzony styl życia czeka na Ciebie…

Przygotuj się na wspaniałe rezultaty i styl życia jakiego pragniesz, jestem pewna, że inwestycja w ten program zwróci Ci się wielokrotnie i spłaci przez najbliższe miesiące z łatwością, tak jak to miało miejsce przez ostatnie lata w przypadku moich klientów.

W końcu ile jest warta dla Ciebie większa pewność siebie, lepsze relacje, spokój umysłu: 5 000 zł czy 10.000 zł czy znacznie więcej?

Jeśli weźmiesz pod uwagę, że od dawna borykasz się z wyzwaniami w życiu osobisty lub zawodowym, ta wartość jest znacznie wyższa.

Biorąc pod uwagę wartość indywidualnych sesji ze mną i ich wspaniałe efekty. Specjalna promocyjna stawka na ten program MOC Mężczyzny to tylko: 497 zł

Prawda jest taka, że znacznie więcej kosztuje Cię NIE wzięcie udziału w tym programie audio online, nie skorzystanie z tego systemu.

Osobiście poznałam osoby, które wydawały tysiące złotych na terapeutów, psychologów, doradców…., ale to NIE zadziałało, albo Nie działało wystarczająco skutecznie.

Maciej ze Szczecina zyskał nową rodzinę i wygrał milionowy kontrakt w przeciągu 3 miesięcy pracy ze mną i powtarzał te efekty kilkakrotnie rok w rok.

Inny klient Agnieszka E. z Warszawy po 7 latach “posuchy” spotkała miłość swojego życia. Zawodowo wygrała kontrakt kilkuset tysięcy rocznie, po jednym warsztacie ze mną.

Zależy mi na tym byś miał rezultaty.

Świat czeka na Ciebie i Twoją transformację. Teraz jest czas byś podjął działania.

 

Gwarancja spokoju umysłu

Wiem, że skorzystasz z tego systemu. Jestem tak pewna tego, że dam Ci przetestować pierwszą sesję. Jeśli zaraz po pierwszej sesji audio w ciągu 3 dni od rejestracji stwierdzisz, że nie jest to czego oczekiwałeś, oddasz nam od razu materiały i zwrócimy Ci Twoje pieniądze i wykluczymy z programu, bez dyskusji

Prezent: CD Sięgnij Gwiazd i Medytacja Kolorami wysłane na adres korespondencyjny w Polsce lub wersja AUDIO.

~Bez ryzyka formularz rezerwacji miejsca~

Tak Agnieszko, Jestem gotów, by Aktywować MOC Mężczyzny”

Wiem, że otrzymam:

 • Program MOC Mężczyzny AUDIO 5 sesji w ciągu 5 tygodni – dostępne w Twoim domu, biurze 24/7 – (przez dostęp do internetu)
 • dostęp do forum przez 6 mieś.- możliwość zadania pytań Agnieszce
 • dostęp do nagrania audio tylko dla uczestników. CD Sięgnij Gwiazd celne cele + CD Medytacja Kolorami
 • Bonus grupowa sesja telefoniczna pytania & coaching, przy rejestracji TERAZ

Łączna Wartość 1200
Twoja inwestycja zamiast 1200 zł tylko: 497 zł terazRezerwuj program MOC Mężczyzny teraz tutaj>>

 

Masz pytanie?

Zadaj mi jakiekolwiek pytanie dotyczące MOC Mężczyzny, pomogę Ci zyskać pełną jasność Twoich potrzeb.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Twoje pytanie

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Jesteś dla nas ważny. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi w tekście, napisz do nas.
  Kompetentna osoba z naszego zespołu udzieli Ci odpowiedzi. Dziękujemy.

  Oszczędzasz Czas i Pieniądze, oto dlaczego:

  Uczestniczki programów Coaching Institute wyliczyły, że każdy problem wymaga czasu na jego przepracowanie lub przerobienie u psychologa. ?Wyliczyłam, że mam ok. 30 problemów, na każdy z nich nie wystarczy jedna sesja z psychologiem. Co zajmie ponad rok lub więcej 4 sesje w miesiącu z psychologiem to minimum 150 zł każda, czyli 600 zł miesięcznie x 12 miesięcy daje 7200 zł Tanio nie znaczy skutecznie. Jestem Ci bardzo wdzięczna za to co robisz i za to, że jesteś.” skomentowała Larysa.
  “Warsztaty i programy Agnieszki oszczędzają czas i pieniądze (bo dają skuteczne narzędzia i metody, co zajmuje tygodnie a nie pół roku czy lata u psychologa.

  Na czym polega fenomen metod Agnieszki

  “Psychologowie uczestniczący w programach Agnieszki są zgodni, że zastosowanie autorskich narzędzi i metod Agnieszki Przybysz przynosi szybsze rezultaty i skuteczne”.


  Zapraszam Cię wsłuchaj się w swoją intuicję i posłuchaj swego serca i podejmij zdecydowane działania aby zyskać styl życia jakiego pragniesz?
  Ufam, że dasz sobie doświadczyć tych 5 MOCY, podejmując ten krok teraz, uwolnić blokady, aktywować Twoją MOC, by mieć więcej pewności siebie, pieniędzy i czasu.

  Pomyśl o wolności i czasie jaki będziesz mógł mieć, gdy ten system zadziała dla Ciebie? Jak będziesz cieszyć się życiem?
  Zapraszam Cię byś powiedział Tak, teraz z miłością, otwierając się na styl życia jakiego pragniesz..

  Z miłością i pasją,

  Agnieszka Przybysz
  Mentor Coach Biznes z Pasją
  Autorka Przyciągnij Sukcesy z Pasją

  P.S. DOSTANIESZ DOSTĘP DO SESJI AUDIO Z ĆWICZENIAMI, by pomóc Ci uwolnić blokady i aktywować Twoją MOC Mężczyzny.
  Z pewnością będziesz zadowolony.
  To idealne zaproszenie dla Ciebie na NOWY, unikalny program, jeśli czytałeś opinie o moich warsztatach lub od dawna wybierałeś się na nie, ale coś stanęło Ci na przeszkodzie, jeśli czytałaś moje książki Przyciągnij Miłość lub Przyciągnij Sukcesy z Pasją lub i rezonuje w Tobie głęboka mądrość treści, duchowość i praktyczne ćwiczenia jakie przekazuję, to jest to idealny program dla Ciebie.

  Bez względu czy jesteś w związku czy nie, czy masz biznes czy szukasz nowego etatu. Najpierw wzmocnij siebie, uwolnij blokady i odzyskają swoją MOC, by sięgnąć po cele jakich zapragniesz z głębi Serca.
  dołącz do nas teraz >>>>

  Konto bezpośrednie: Numer konta jest w formularzu zamówienia.
  tytułem: Twój nr zamówienia i nazwisko

  emial ap [@] coachinginstitute.biz lub formularz “Masz pytanie” powyżej.
  tel: 888 75 888 1