Przebudzenie Kobiecości w Tobie,
by Przełamać Ukryte Wewnętrzne Blokady
i Aktywować Twoją Kobiecą MOC
byś miała Cudowne Relacje, Miłość i Zawód z Pasją


Zmierzamy w kierunku współpracy i zrozumienia a także harmonii męskiej i żeńskiej energii, zarówno w kobietach jak i mężczyznach.

Męski sposób zdobywania, działania i osiągania celów przestał działać tak skutecznie jak do tej pory. Żeńska energia, czekająca tysiące lat na przebudzenie rodzi się, a wraz z nią nieskończone możliwości dla kobiet. Coraz więcej kobiet staje się liderkami, sięga i sięgnie teraz po zawód z pasją lub własny biznes. To idealny czas, by mogły pracować, tak jak chcą, mieć czas dla rodziny i bliskich i honorować swoją nieskończoną kreatywność, przy tym pracując z domu jak zechcą, kiedy zechcą.

To niepowtarzalny moment w historii ludzkości i naszej planety.
To moment, którego nie możesz pozwolić sobie przegapić.


Żeńska energia niesie ze sobą potrzebę wolności i radosnej materializacji Twoich pragnień, opartej na zaufaniu – o wysokich wibracjach.
To czas globalnej i indywidualnej transformacji dla wszystkich, przygotowań na nowy etap w dziejach ludzkości ? rodzi się nowy świat, a tym samym kończy się świat jaki do tej pory znałaś. Gdzie panowała przemoc, ego i typowo męski sposób zarządzania.


“Jedyną pewną rzeczą jest ZMIANA”

Dla wielu kobiet przebudzona żeńska energia jest wyzwaniem, by zintegrowały ją z męskim aspektem ? odpowiedzialnym za działanie. To jest wręcz konieczne, by podjęły z odwagą działania, sięgnęły po swoje pasje, wykorzystując swoją wewnętrzną moc zaczęły je realizować. Poruszyłam ten aspekt żeńskiej i męskiej energii po raz pierwszy publicznie w 2009r. gdy wyszło pierwsze wydanie książki Przyciągnij Miłość. A pierwsze grupowe warsztaty rozwojowe dla kobiet przeprowadziłam w 2005r.

Pamiętaj, że działa prawo przeciwności, czyli jeśli np. chcesz zmaterializować wspaniały związek czy więcej pieniędzy to jednocześnie mogą się pojawić na chwilę wyzwania lub wydatki czyli kontrast, tylko po to byś zdecydowała czego chcesz i przeszła ponad to wyzwanie, transformując słabości w siłę i MOC.

Teraz jest wspaniały czas. Możesz zacząć cokolwiek nowego co zapragniesz.
Cele, które w przeszłości zajmowały Ci lata, teraz możesz je osiągnąć w kilka miesięcy, a nawet tygodni. takie przyspieszenie nastąpiło.


Pragnę podzielić się z Tobą osobistą refleksją.
Czuję się jakbym już przeżyła dwa życia do tej pory, a nie jedno, ogrom doświadczeń, nie zawsze miłych, a często trudnych i ogromny bagaż lekcji, które doświadczałam i doświadczam. Czy te lekcje się kiedyś kończą? Całe życie jestem studentką szkoły życia i samodoskonalenia, taką mam misję. Jeszcze kawałek czasu przede mną 😉

Trwam w tej misji od wielu lat i nigdy się nie poddaję ? zdradzę Ci coś co bez wglądu na wiatry pozwala mi trwać i być oparciem dla innych.
To wiara w siebie i miłość do siebie ponad wszystko, cokolwiek działo się w moim życiu wiara w miłość trwa wiecznie jest jak fundament, na którym buduje solidne domy ? jak opoka, która przetrwa wszelkie zawirowania i zmiany, jest jak słońce, które zawsze wschodzi następnego ranka..

Wiara w siebie i miłość do siebie to paliwo, by żyć pełnią życia, ale nie zawsze tak było. Musiałam się tego nauczyć, musiałam się nauczyć kochać siebie, musiałam się oduczyć kochania innych ponad samą siebie, poświęcania się dla innych, i to jest zdrowe.

W samolocie maskę zakładasz pierwsza, a potem pomagasz ją założyć innym, tak jest z miłością, najpierw kochasz siebie a potem kochasz innych. Problem pojawia się wtedy gdy uzależniasz swoją wartość, miłość własną od innych, gdy kochasz innych bardziej niż siebie?

To co możesz wtedy dać, to tylko tyle ile masz a jeśli nie masz wiele miłości do siebie to wiele nie możesz dać czujesz się wyczerpana, bo trzeba najpierw zadbać o Twoje odnawialne źródło miłości byś miała się czym dzielić z innymi. Pięknie to Agnieszka Grabowska napisała poniżej, cytuję: “Kobieca Moc Wenus to jak kumulacja pozytywnych uczuć i kochanie siebie, dziękuję za miłość Agnieszko Przybysz dałaś mi jej tyle …cały ocean”

Tak, miłość to podstawa, tego co uczę, gdy jej nie masz brakuje Ci sił do życia, bycia, do relacji, do kariery czy do biznesu? jak długo można robić coś w czym nie ma radości i pasji, bo głowę zaprząta Ci jakiś toksyczny związek, albo nieudane relacje z kimś w pracy. Przyznasz sama, że trudno wytrwać w pasji …

A skąd się biorą pasje z miłości do czegoś co lubisz, z miłości do życia, do siebie, a w rezultacie to tego czym służysz innym ludziom. Chcę się z Tobą podzielić jak możesz i Ty odzyskać swoją siłę, aktywować moc uwolnienia i być opoką dla siebie. i dla innych. Dawać i przyjmować. To staje się proste, gdy aktywujesz 5 mocy.

U zmierzchu życia zadasz sobie najważniejsze pytanie: nie ile dóbr zgromadziłaś ale ilu ludzi kochałaś i ilu ludzi kochało ciebie, ile miłości pozostawiasz po sobie?

Program audio + dodatkowe sesje online o wartości 500 zł teraz – pokażę Ci jak możesz aktywować więcej osobistej i zawodowej mocy, a przy tym cieszyć z pięknej kobiecości.


Zarezerwuj Twój promocyjny program teraz TUTAJ Fenomenalny w rezultaty >>>
NOWA EDYCJA z NOWĄ Energią – TERAZ z Agnieszką Przybysz przez 5 tygodni online z dostępem 24/7, gdziekolwiek mieszkasz, pospiesz się, dołącz do nas teraz.

Jedyny skuteczny program dla polskich kobiet,

w obecnych transformujących czasach!

Program audio + dodatkowe forum wsparcia z Agnieszką o wartości ponad 400 zł teraz
W dniu 08.02.2013 18:37, Jolanta S. napisał(a):
“Agnieszko!
Wspaniały program Kobieca Moc Wenus!
Jestem już po wszystkich 5 krokach
Niesamowita przemiana, chciałam się podzielić z Tobą moimi odczuciami!
Kiedy zaczynałam w moich myślach czułam, że jestem już ^^stracona^^, po wielu wcześniejszych miesiącach terapii u różnych psychologów nie widziałam i nie czułam poprawy!
Już po 1 sesji i wykonanym ćwiczeniu poczułam się niesamowicie, w każdym tygodniu Programu czułam się coraz lepiej, dla większego poznania siebie postanowiłam dokupić Warsztaty ABC Przyciągnij Miłość
Transformacja OGROMNA!  Agnieszko jestem zupełnie inną kobietą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po raz pierwszy w życiu uśmiecham się do siebie, czuję się szczęśliwa i mówię na głos KOCHAM SIEBIE!
Jestem dwa miesiące po programach a cuda dzieją się nadal! Na początku bałam się, że jak otworzę oczy to czar pryśnie ale nic takiego się nie dzieje! Pielęgnuję tę przemianę medytacją kolorami, stosuję prysznic mentalny i listy!

Nieznajomi mówią mi Dzień dobry, uśmiechają się a ja odwzajemniam im tym samym! Jestem Ci wdzięczna za to, że pojawiłaś się na mojej drodze, za wspaniałe narzędzia i wszystkie inne pomoce!
To dopiero początek mojej zmiany na lepsze, cieszę się że z odwagą IDĘ do przodu i za to, że mam zawsze możliwość kontaktu z Tobą !!!!
Życzę Ci nieustającej pasji pomagania innym, jesteś Aniołem! Dziękuję! Pozdrawiam ciepło,” Jolanta (mogłeś usłyszeć Ją jak mówiła na jednej z telekonferencji, jak partner wyznał jej miłość po raz pierwszy od długiego czasu).


?DOBRODZIEJSTWA I CUDA PROGRAMÓW?
Cześć Agnieszko,
Buźka mi się normalnie uśmiecha od ucha do ucha.
A zaczynając od początku, to ze mną było tak… Trafiłam do programu ABC Przyciągnij Miłość, nie dla reperowania relacji z mężem, tylko bardziej relacji w środowisku pracy, wiary w siebie, dojrzenia w sobie Kobiecej mocy…U mnie rezultaty były natychmiastowe, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Co najwspanialsze jest w tym wszystkim, że to nie były tylko moje odczucia, czy spostrzeżenia, tylko osoby z mojego otoczenia zaczęły mówić, widzieć, że się zmieniłam oczywiście in plus. Nie wspomnę o moim mężu, który notabene też się rozwija duchowo, jak zobaczył jak wpływają na mnie te programy, oczywiście żartobliwie mówiąc stwierdził, że jakbym mogła to powinnam stosować te programy non stop.

Już nie wspomnę o tym, że zaczęłam okazywać uczucia, z którymi miałam problem, zostawiane ukradkiem karteczki z czułymi słowami do mojego męża, jakoś same się pisały i nie miałam uczucia, że się ośmieszam… Agnieszko po prostu jest BOSKO, bardzo Tobie dziękuje.

Mój mąż obsypuje mnie kwiatami, sam z siebie bez okazji, zaprasza do restauracji na obiady, robi romantyczne kolacje, czuje się naprawdę wybrańcem losu, o i to w tak krótkim czasie.
Zaczynam być zauważana na ulicy, nie jestem już traktowana jak powietrze, mężczyźni wodzą za mną wzrokiem, nagle pojawiają się ni stąd ni zowąd przemili ludzie, zagadujący mnie, mówiący miłe słowa, na mojej drodze pojawiają się sytuacje, osoby, dzięki którym udaje mi się coś szybciej załatwić. A kiedyś wszystko szło pod górkę…. Po prostu zrobiłam przestrzeń, wyczyściłam się z negatywnych wzorców….
Jeszcze raz bardzo Tobie Agnieszko dziękuje, ponownie przywróciłaś mi wiarę w siebie.
Pozdrawiam serdecznie.
Kasia Su. (uczestniczka ABC Przyciągnij Miłość System i Kobieca MOC Wenus, robione łącznie) Data:Sat, 10 Nov 2012


“Agnieszko, dziękuję za warsztaty zarówno ABC Przyciągnij Miłość, jak i Kobieca Moc Wenus. Dzięki Tobie w bardzo krótkim czasie polubiłam siebie, po tylu latach, bardzo fajne uczucie.

Poznanie Cię, Agnieszko było przełomem w moim życiu, właściwie dopiero teraz zaczęłam żyć.
Dzięki za ogromne zmiany w moim życiu, za zmianę mnie.
To fantastyczne odkryć, że kiedy ja się zmieniłam, wszyscy i wszystko się zmieniło!!!
pozdrawiam serdecznie” Katarzyna K.

“Co do warsztatu Kobieca MOC Wenus jestem zachwycona.
Fakt, że zbyt mało czasu być może poświęcam w tej chwili na odsłuchiwanie sesji, ale mimo to jest mi dużo lżej.
Czy jest możliwość przedłużenia dostępu do Kobiecej Mocy – już niedługo 4 sesja i mam wrażenie, jakbym miała nie zdążyć…
Świetne ćwiczenia…”
Pozdrawiam serdecznie
Urszula Żukowska

“Dziękuję:)
Co do programu Kobieca Moc Wenus- to po początkowo czułam się fatalnie, ale po kilku dniach czyszczenia i uwalniania blokad zaczęło mi być znacznie lżej. I tak pozostało:) Teraz na co dzień żyje mi się znacznie milej i świat wokół wygląda jaśniej:)
Nie oczekiwałam zmian w zakresie pracy zawodowej, bo na tym polu na razie jestem usatysfakcjonowana, ale chciałam zmian w zakresie relacji. Częściowo to się udało. Uwolniłam się od kilku traum sprzed lat. Wyczyściłam relacje z Bratnią Duszą, z którą rozstaliśmy się w przykry sposób kilka lat temu, bardzo mnie to męczyło. Na razie Bratnia Dusza w postaci partnera życiowego nie pojawiła się, ale teraz mam nadzieję, że pojawi się!:)

Po kilku latach frustracji odzyskałam swoją dawną energię, a może nawet zyskałam jakąś nową?:)
Dziękuję za ten program!:)
Pozdrawiam serdecznie,” Magdalena M.


” Bardzo dużo mi daje Kobieca MOC Wenus. Efektem tych sesji było zgłoszenie się firmy, która sama zaproponowała mi współpracę. Jestem bardzo zadowolona, bo mam stały dopływ klientów.
Jakiś czas temu druga firma nawiązała ze mną współpracę. na razie to początek:)
I jeszcze trzecia niespodzianka jest w drodze. Jeszcze raz jestem bardzo wdzięczna za Kobieca MOC.” Agnieszka z Lublina

W wyniku programu Ania z Londynu dostała się do wymarzonej szkoły od września, już w pierwszych tygodniach programu Kobieca MOC, do której nawet Anglicy mają problem się dostać 🙂 – relacjonowała jej mama Grażyna na warsztatach Przyciągnij Miłość.

Cieszę się szczęściem tych wspaniałych kobiet, które dzięki skutecznym narzędziom i systemowi odzyskały swoją MOC.

Jestem niezmiernie wdzięczna, że mogę służyć pomocą oraz za takie wspaniałe wiadomości. Ilekroć czytam lub dowiaduję się od koleżanek kobiet, jakie moje studentki poczyniły wspaniałe transformacje, moje Serce raduje się 🙂 Dziękuję.

Poniżej przeczytasz co napisała inna uczestniczka Agnieszka z Warszawy i posłuchasz Grażyny.


Chcesz Aktywować Twoją Kobiecą MOC teraz w tym roku!

Masz dość powtarzających się frustracji w życiu osobistym i zawodowym. Poczucia, że Cię coś ogranicza, że nie możesz przebić się przez tzw. szklany sufit własnych ograniczeń lub zewnętrznych okoliczności.
Masz poczucie, że coś Cię blokuje, by sięgnąć po pełnię Twoich możliwości w dowolnej dziedzinie życia…
Chcesz czuć się dobrze ze sobą, więcej zarabiać, odnosić sukcesy, czuć się wartościową kobietą…

Oto co jest też możliwe dla Ciebie dzięki KOBIECA MOC:Wypowiedź Grażyny M.:


“Kobieca Moc Wenus to najlepiej zainwestowane pieniądze jakie mogłam wydać na siebie dać sobie ogromną dozę luksusu w postaci aktywowania 5 mocy kobiecości.
Dziękuję Agnieszce Przybysz za stworzenie takiego programu rozwoju osobistego i inspirację do tego by tworzyć z pasją to co chcę stworzyć.
Dziękuję po stokroć i do końca życia będę wdzięczna Agnieszce i Bogu, w którego wierzę bo ufam, że wiara góry przenosi za spotkanie tak wspaniałej kobiety na swojej drodze jaką jest Agnieszka Przybysz
polecę ją każdemu i wszędzie już to robię.
Transformacja jakiej doznałam w wyniku programu Kobieca Moc Wenus to jak kumulacja pozytywnych uczuć i kochanie siebie dziękuję za miłość Agnieszko Przybysz dałaś mi jej tyle …cały ocean
Spotkania z Agnieszką osobiste i odsłuchując jej nagrań są jak podróż do świata spełnienia obfitości.
łączę wyrazy wdzięczności,
dziękuję” Agnieszka Grabowska


Zdecyduj co chcesz teraz:

Jakie relacje i związek chcesz stworzyć?
Jakie pasje, zainteresowania chcesz wreszcie zrealizować?

Czy chcesz realizować się na etacie czy przygotować- zacząć własny biznes?
Jakie cele chcesz osiągnąć i dlaczego są one ważne dla Ciebie?

W duchu transformacji przygotowałam dla Ciebie coś specjalnego na specjalnych zasadach.
Nauczę Cię jak odblokować Twoją kreatywną energię, jak z gracją możesz nią dysponować i kierować swoją energią, seksualną energią odpowiedzialną za kreatywność, by świadomie tworzyć to co zapragniesz. Nadszedł czas, by aktywować Twoją Kobiecą Moc.

To zaproszenie na 5 tygodniowy program, byś wzięła udział w tym wydarzeniu i sesjach bezpośrednio ze mną gdziekolwiek mieszkasz. Byś mogła mi zadać pytania na dodatkowych sesjach pytania @ odpowiedzi i transformować Twoje życie i aktywować Twoją Kobiecą MOC Wenus we współpracy z innymi kobietami w tym programie.
To Ekscytujący i Energetyczny NOWY, transformujący projekt dla KOBIET, które chcą z większą łatwością realizować swoje cele osobiste i zawodowe,
* uwolnić blokady i nauczyć się być w pełni atrakcyjną kobietą dla siebie i innych ludzi, wibrując wspaniałą, magnetycznie atrakcyjną energią MIŁOŚCI i RADOŚCI,
* przebudzić w sobie MOC, która drzemie w Tobie od dawna,
* zyskać spokój i poczucie wewnętrznego bezpieczeństwa.
* Pozwolić sobie ?Błyszczeć? w różnych dziedzinach życia, nabrać więcej odwagi – pewności siebie i radości życia. Poczuć jedność, więź i współpracę z innymi kobietami świadomymi swojego piękna i podążającymi drogą rozwoju osobistego i duchowego na miarę obecnych czasów.


Jak wiesz każdy mój program przygotowuję starannie, dbając o unikalną jakość jak i wspaniałe korzyści dla uczestników, dostosowując go do potrzeb grupy. Zatem jeśli czytałaś jakiekolwiek moje publikacje lub byłaś na moich warsztatach lub czytałaś na mój temat, to wiesz już, że pomogłam i pomagam tysiącom osób w ich transformującej podróży. Mogę pomóc też Tobie, jak mi na to pozwolisz.
To program wyjątkowo nastawiany na Twój rozwój osobisty, nie możesz go przegapić, jeśli chcesz PRZEBUDZIĆ Twoją wewnętrzną MOC i zacząć realizować się z wiąkszą łatwością. To inny program niż dotychczasowe warsztaty.

W ciągu 5 tygodni w zaciszu Twojego domu poprowadzę Cię osobiście przez sekretne ćwiczenia, krok po kroku przez mój sprawdzony system uwalniania blokad i przebudzenia Kobiecej Mocy w Tobie. Program edukacyjny będzie w postaci 5 sesji z praktycznymi i skutecznymi ćwiczeniami, do których dostaniesz dostęp i będziesz mogła je ponownie odsłuchaćdostęp tylko dla uczestniczek tego cudownego programu. Dodatkowo dostaniesz dostęp do sesji coachingu ? pytania i odpowiedzi i dostęp do forum, gdzie będziesz mogła zadać pytania oraz mieć ? kontakt z innymi kobietami, wszystko w zaciszu Twojego domu 24/7, by przebudzić Wenus w Tobie. Zarezerwuj teraz swoje miejsce na specjalnych zasadach kliknij na przycisk poniżej “Aktywuj Kobiecą Moc teraz”. Samych sukcesów Ci życzę piękna kobieto!Kobieca MOC

Dla kogo jest idealny ten program:
– chcesz wzmocnić poczucie wartości
– uwolnić głęboko ukryte blokady
– aktywować MOC Uwolnienia, MOC Celu życia, MOC Intuicji, MOC Kobiecości i MOC Przywództwa w kobiecym stylu
– pokochać siebie bardziej
– zawodowo: sięgnąć po lepszą pracę lub lepiej płatne kontrakty

MOC Uwolnienia

Jak skutecznie i trwale uleczyć emocje w Twoim ciele, które blokują Cię przed życiem jakiego pragniesz

Korzyści: uwolnienie blokad, więcej wolności dla ciebie

MOC Intuicji

Jak słuchać intuicji i podążać za radami wewnętrznego Mistrza

Korzyści: nauczysz się podejmować łatwo decyzje w zgodzie z intuicją dla Twojego najwyższego dobra, by łatwiej, szybciej i z poczuciem bezpieczeństwa iść przez życie osobiste i zawodowe

MOC Kobiecości

Zakochaj się w sobie, bądź kobietą świadomą swojej wartości i kobiecości w relacjach

Korzyści: docenisz Twoją piękną kobiecość, by pozwolić sobie błyszczeć w różnych dziedzinach życia, być widziana, doceniana i czuć swoją kobiecą atrakcyjność

MOC Celu życia

Odkryj Twój cel życia- misję. Stwórz wizję jaką zrealizujesz z łatwością

Korzyści: zyskasz świadomość dokąd zmierzasz, jaki jest Twój cel – misja życia, poczucie spełnienia jako kobieta, matka, partnerka, człowiek.

MOC Przywództwa w Kobiecym stylu

Bądź Liderką Nowej Ery Prosperity otwartą na Boskie wsparcie Wszechświata

Korzyści: umiejętność z większą łatwością tworzenia tego czego zapragniesz materializacji celów w zgodzie z samą sobą, mając wpływ na Twoje przeznaczenie i otaczający Cię świat.
Zmień Twoje życie -> Zmień Twoje przeznaczenie -> Zmień otaczający Cię świat

 Zarezerwuj Twój promocyjny program teraz TUTAJ >>>
Kobieca MOC 2.0 Audio teraz plus forum wsparcia bezpośrednio z Agnieszką

NOWA Edycja z NOWĄ ENERGIĄ = NOWA TY


Zarezerwuj teraz program Kobieca MOC Wenus!

Podróż od wewnętrznej transformacji do zewnętrznej samorealizacji & materializacji pragnień


W programie dla uczestniczek:

5 sesji audio ze wspaniałymi ćwiczeniami – ćwiczenia (jak wirtualny warsztat z Agnieszką Przybysz) Dołącz do grupy KOBIET teraz i dostań dostęp do nagrań sesji 24/7 tyle razy ile zechcesz przez 6 miesięcy. Co cenią sobie uczestniczki najbardziej to fakt, że ten program warsztatu z sesjami mogą powtarzać tyle razy ile zechcą, co nie jest możliwe przy jednorazowym warsztacie na żywo. Ilekroć potrzebujesz wsparcia wystarczy, że włączysz sesję i poczujesz się znacznie lepiej. To gwarantowane.
5 sesji pytania i odpowiedzi – audio coaching: możliwość ponownego odsłuchania sesji – dla uczestniczek
Forum wsparcia tylko dla uczestniczek, zadaj jakiekolwiek pytanie Agnieszce i uzyskaj transformującą odpowiedź
Wszystko co masz teraz zrobić to kliknąć na przycisk poniżej, by aktywować Twoją Kobiecą Moc teraz cały system KMW 2.0 tylko 497zł, zamiast 600zł – NOWE wydanie 2,0 Audio. Plus w ograniczonym czasie prezent – CD Medytacja Kolorami przydatne narzędzie rozwojowe dla Ciebie Gratis. Ekstra bonus o wartości 64 zł!
{Konto bezpośrednie na dole tej strony}.


 Chciałabym również podziękować za zaproszenie na dzisiejszą konferencję, w której miałam możliwość uczestniczyć – było wspaniałe. Pani jest wyjątkową osobą, bardzo energetyczną, przyjazną. Bardzo podziwiam Pani profesjonalizm i otwartość i cierpliwość do ludzi. Pozdrawiam serdecznie, Teresa R.

“Chcę serdecznie podziękować Agnieszce za możliwość udziału w telekonferencji. Brak mi słów, by wyrazić co czułam podczas ćwiczenia. Teraz rozumiem pod jak wielkim wrażeniem są ludzie, którzy mają możliwość uczestnictwa w warsztatach na żywo. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.” Ewa


Wszystko co masz teraz zrobić to kliknąć TERAZ na przycisk poniżej i
DODAJ DO KOSZYKA TERAZ – KLIKNIJ TU >>
“Aktywuj Kobiecą Moc teraz”


refleksje i opinie uczestników w 2 tygodniu programu:

opowieści i refleksje uczestniczek Kobieca MOC Wenus po programie


Korzyści dla Ciebie:

uzdrowione relacje
nowa praca, podwyżka
podziw i komplementy innych ludzi
większa pewność siebie
zrównoważone emocje
radość życia
przestać się bać mężczyzn
ekspresja kobiecości
nowe kontrakty, nowi klienci…Aktywuj teraz Twoją Kobiecą moc, kliknij tutaj zarezerwuj miejsce teraz tylko 427zł, zamiast 497zł, 600 zł, z okazji wydania Kobieca MOC >> jednorazowo tu >>


Aktywuj MOC opcja 2 raty x 237 zł {z okazji wydania Kobieca Moc}, zamiast 277zł (druga za 3 tygodnie)

Aktywuj MOC opcja 2 raty x 237 zł { z okazji wydania Kobieca Moc} >>


Oszczędzasz Czas i Pieniądze, oto dlaczego:

Studentki wyliczyły, że każdy problem wymaga czasu na jego przepracowanie lub przerobienie u psychologa. Wyliczyłam, że mam ok. 30 problemów, na każdy z nich nie wystarczy jedna sesja z psychologiem. Co zajmie ponad rok lub więcej 4 sesje w miesiącu z psychologiem to minimum 150 zł każda, czyli 600 zł miesięcznie x 12 miesięcy daje 7200 zł Tanio nie znaczy skutecznie.” Jestem Ci bardzo wdzięczna za to co robisz i za to, że jesteś.” skomentowała Larysa.
Warsztaty i programy Agnieszki oszczędzają czas i pieniądze (bo dają skuteczne narzędzia i metody, co zajmuje tygodnie a nie pół roku czy lata u psychologa. Larysa

Na czym polega fenomen metod Agnieszki

Psychologowie uczestniczący w programach Agnieszki są zgodni, że zastosowanie autorskich narzędzi i metod Agnieszki Przybysz przynosi szybsze rezultaty i skuteczne.

Wierzę, że skorzystasz z tego cudownego programu, tak jak 100% dotychczasowych uczestniczek i będziesz zachwycona.
Moja Gwarancja Szczęścia: po zakupie dam Ci przetestować- doświadczyć pierwszą sesję, jeśli nie będziesz zadowolona, napisz do mnie w ciągu 3 dni od rozpoczęcia programu zwrócimy Ci pieniążki i usuniemy z programu. Masz na to moje słowo. Wierzę w Twoją uczciwość.
Tak bardzo pewna jestem, że skorzystasz z wartości tego programu, że teraz ryzyko jest po mojej stronie.

Z miłością i pasją,

Agnieszka Przybysz
Pionierka coachingu, Mentor Biznes z Pasją
Autorka wielu książek, Pionierka coachingu
Ekspert Relacji (osobistych, zawodowych, biznesowych)

NOWY Program Kobieca Moc Wenus trwa 5 tygodni – (tylko dla uczestników dostęp do nagrania audio sesji głosu Agnieszki z ćwiczeniami 24/7) – 5 sesji telefonicznych w grupie z Agnieszką Przybysz + Forum wsparcia pod sesjami.

Dołącz do grupy KOBIET teraz i dostań dostęp do sesji online z ćwiczeniami (audio online), gdziekolwiek mieszkasz, mając dostęp do programu 24/7 o każdej porze dnia i nocy, wtedy kiedy potrzebujesz wsparcia, kliknij tutaj >>>


Masz pytania.

Kliknij na + poniżej


[spoiler title=”Czym różni się Kobieca MOC od innych programów – warsztatów Agnieszki Przybysz?”]Program Kobieca MOC to jednorazowy program prowadzony przez Agnieszkę, by przebudzić Twoją Kobiecą Moc i uwolnić to co powstrzymuję Cię od RADOŚCI życia.
TO zupełnie innym program niż np. ABC Przyciągnij Miłość – jego celem jest poprawa relacji i związków, zaś celem i intencją Kobieca Moc jest aktywacja Twojej wewnętrznej MOCY, podniesienie Twoich wibracji, nowe sekretne narzędzia, byś zaczęła realizować się jako kobieta, matka, liderka i człowiek tak jak tego zapragniesz w każdej dziedzinie życia.[/spoiler] [spoiler title=”Dla Kogo jest to idealny program?”]Kobieca Moc to program zarówno dla nowych osób, które po raz pierwszy chcą skorzystać z profesjonalnej pomocy Agnieszki Przybysz jak i dla stałych studentów.
Dla dotychczasowych uczestników warsztatów, Kobieca Moc to zaawansowany krok w kierunku podniesienia energii, pracy z energią i łatwiejszej materializacji Twoich celów, a jednocześnie proste prowadzenie Cię przez ćwiczenia głosem Agnieszki. Wystarczy, że z nich skorzystasz.
Gdy czujesz, że “kręcisz się w koło”, wracasz do starych schematów, ciężko pracujesz, by cokolwiek osiągnąć, czujesz się przeciążona.
A może po prostu potrzebujesz “turbodoładowanie” dawki pozytywnej energii na kolejne miesiące i pełną jasność CELU.[/spoiler] [spoiler title=”Jak mogę uczestniczyć w programie – warsztatach online? Czy Agnieszka planuje te warsztaty na żywo?”]Mamy świadomość, że masz mało czasu wszystkie sesje są w wersji audio dostępne 24/7 głos Agnieszki i materiał, byś mogła je wysłuchać po pracy kiedykolwiek zechcesz w domowym zaciszu. W programie znajdziesz forum wsparcia i formularz, by zadać Agnieszce pytanie i uzyskać kolejne wskazówki, w razie potrzeby.
To jest super rozwiązanie dla zajętych kobiet, przy przystępnej inwestycji w Ciebie..

Nie mamy planów, by ten PRAKTYCZNY program Kobieca MOC powtórzyć na żywo, istotna jest tu cykliczność w wykonaniu ćwiczeń i to co zadzieje się między sesjami w procesie coachingu, dlatego program ten jest rozłożony w czasie dla Twojego dobra.
Ponadto istotny jest czas, a dla kobiet najlepszy czas, by aktywować kobiecą moc jest teraz, gdy to się dzieje.[/spoiler] [spoiler title=”Czy to prawda, że to jedyny aktualny program teraz?”]TAK, z uwagi na napięty kalendarz Agnieszki AKTUALNIE PRZY REJESTRACJI DO KOBIECA MOC 2.0 DOSTANIESZ DOSTĘP DO PROGRAMU W WERSJI AUDIO I FORUM WSPARCIA, GDZIE MOŻESZ ZADAĆ PYTANIE i otrzymać Agnieszki wsparcie.[/spoiler] [spoiler title=”Wyjeżdżam, jak skorzystam z programu jeśli nie będzie mnie przez tydzień lub dwa?”]Wszyscy uczestnicy tego programu otrzymają ekskluzywny dostęp do nagrań sesji przez 6 miesiący, więc spokojnie będą mogli je wielokrotnie odsłuchać, gdyby zaszła taka potrzeba.[/spoiler] [spoiler title=”Chciałabym wziąć udział w programie. Czy mam połączyć się przez Skype, telefon? Czy wystarczy sam dostęp do Internetu? Ile to połączenie kosztuje?”]ODSŁUCHUJESZ SESJE AUDIO – WIĘC JEDYNY KOSZT TO KOSZT TWOJEGO INTERNETU. Wystarczy, że masz dostęp do Internetu, by skorzystać z tego programu.
Pomyśl, ile już kosztuje Cię tkwienie w sytuacji, której dłużej nie znosisz?[/spoiler] [spoiler title=”Jak odbywa się program Kobieca MOC Wenus?”]Kobieca MOC Wenus audio to super fajny program, na każdej sesji audio jest przynajmniej jedno ćwiczenie ok. 20-25 min trwa samo ćwiczenie, sesja twa dłużej.
Oddzielne dostaniesz dostęp do 5 sesji audio Pytania i Odpowiedzi. Żadnego z tych ćwiczeń nigdy nie udostępnialiśmy wcześniej online.
Zapewne zechcesz skorzystać z unikalnej możliwości szybkiego coachingu z Agnieszką na forum wsparcia pod sesjami.[/spoiler] [spoiler title=”Dlaczego nagrałam program i sesje?”]Uczestniczki cenią sobie BARDZO, fakt, że mogą wykonywać ćwiczenia i wracać do sesji wielokrotnie, co przy jednorazowym warsztacie nie jest możliwe. Dlatego to jest doskonała forma utrwalania i praktykowania ćwiczeń, co ma ogromny wpływ na Twoje efekty.[/spoiler] [spoiler title=”Brakuje Ci czasu?”]Mamy świadomość, że masz mało czasu, ale cóż jest ważniejszego niż Ty sama i Twoje szczęście?
Wiesz dobrze, że tyle ile dasz uwagi sobie, wielokrotność tego powróci do Ciebie z oczekiwanych i nieoczekiwanych źródeł, i łatwiej Ci będzie dawać uwagę innym. Wszystkie sesje są w wersji audio, byś mogła je wysłuchać po pracy kiedykolwiek zechcesz 24/7. W programie znajdziesz forum wsparcia i możesz zadać Agnieszce pytanie i uzyskać kolejne wskazówki, w razie potrzeby.
To jest super rozwiązanie dla zajętych kobiet.[/spoiler]

* Jeśli zadajesz sobie pytania: Czy dla mnie zadziała Kobieca Moc? Czy dasz sobie radę?
Rozumiem wątpliwości, że nie jesteś pewna czy sobie poradzisz, by osiągnąć takie efekty jak inne uczestniczki tego programu. Być może próbowałaś wiele razy, byłaś na wielu różnych warsztatach, szkoleniach i nie zadziałały one dla Ciebie.
Nie jesteś pewna, bo nie wierzysz w swoje siły, w siebie i potrzebujesz właściwego mentora na tej drodze.

Według psychologii motywacji potrzebujesz przynajmniej jednej osoby, która w Ciebie uwierzy, by osiągnąć upragniony cel. Ja jestem tą osobą, wierzę w Ciebie, nawet jeśli Ty sama w siebie nie wierzysz.


Poleć przyjaciółce

 

 


 

Część naszej wspaniałej, licznej grupy “Mocnych Kobiet”: Dziękuję 🙂


 Rezerwacja miejsca:
Możesz też dokonać przelewu na bezpośrednie konto, najlepiej po złożeniu zamówienia w linkach powyżej.
Numer konta jest w formularzu zamówienia.
Tytułem: proszę wpisać wybrany produkt.
(specjalna propozycja tylko w czasie trwania promocji)
Dostęp do produktu/ usługi online wyślemy na podany adres email w zamówieniu i wyślij proszę potwierdzenie na nasz mail, by otrzymać dostęp jeszcze dziś.

WAŻNE! NOWA EDYCJA AUDIO coaching teraz – realizowana z Agnieszką Przybysz przez 5 tygodni online -dostęp 24/7. Dołącz TERAZ tutaj >>>


Ostatnia edycja była ponad rok temu i szybko się Nie powtórzy! Dane dostępu tylko dla uczestniczek programu.

Masz pytanie zadaj je >>> kliknij na przycisk ZAPYTAJ