Agnieszka Przybysz

Zastosuj Sekret Prawa Przyciągania w Związkach i RelacjachChcesz znaleźć partnera? Może chcesz poprawić relacje w obecnym związku Albo zbudować harmonijne relacje z osobami w życiu prywatnym lub zawodowym.Agnieszka Przybysz jest polską pionierką coachingu i założycielką pierwszego w Polsce Coaching Institute.

Jest Profesjonalnym Coachem i Ekspertem Relacji.

Jej unikalność to bardzo wysoka skuteczność, ogromna intuicja i głęboka wewnętrzna mądrość, które w połączeniu ze sprawdzonymi technikami w zakresie rozwoju osobistego oraz doświadczeniem i pełnym akceptacji, ciepła, a jednocześnie bezpośrednim stylem pracy przynoszą doskonałe efekty, o czym świadczą setki referencji zadowolonych klientów.

Agnieszka poprowadzi Cię i pomoże odkryć Twoje pragnienia, a następnie pokaże Ci, jak je osiągnąć.

Jest jak Twój osobisty przewodnik w drodze do osiągnięcia zmian na lepsze.


Krok 1:

Po prostu zainwestuj w zakup książki Przyciągnij Miłość DZISIAJ
w wersji audio- wideo 17 sesji coachingu relacji i otrzymaj od razu: ebook ABC Przyciągnij miłość (44 str), raport 7 sekretów w związkach i relacjach GRATIS

DOSTĘPNA JEST AKTUALNIE WERSJA AUDIO-WIDEO KSIĄŻKI z 17 Bonusami Gratis! zamówisz TYLKO tutaj:

Krok 2:

Na podany adres email otrzymasz dostęp do materiałów GRATIS!
Szanujemy Twoją prywatność. Twoje dane są traktowane jako poufne!

Przyciągnij miłość to pierwszy całkowicie polski przewodnik budowania relacji, który sprawdził się w przypadku wszystkich Polek i Polaków, którzy go zastosowali w swoim życiu. Jest owocem długoletniego doświadczenia autorki w prowadzeniu coachingu budowania relacji w Polsce. Teraz wiedza i doświadczenie, które Agnieszka Przybysz osiągnęła w swojej pracy jako profesjonalny coach i ekspert budowania relacji, jest przedstawiona w książce Przyciągnij miłość. Od dzisiaj, również i Ty możesz korzystać z technik i narzędzi przekazywanych przez Agnieszkę i zbudować upragnione relacje z ludźmi. W odróżnieniu od innych tego typu książek spotkanie z Przyciągnij miłość nie kończy się wraz z jej przeczytaniem. Po raz pierwszy w Polsce możesz skorzystać z pomocy dopasowanej do polskich realiów. Coaching budowania relacji Przyciągnij miłość pomógł wielu polskim kobietom i mężczyznom. Przykładowe opinie znajdziesz w video i poniżej na tej stronie. A jeśli masz pytania, możesz je zadać Agnieszce Przybysz, Twojemu ekspertowi relacji, która udzieli Ci profesjonalnej odpowiedzi i doda inspiracji na warsztatach Przyciągnij Miłość sekret relacji.

Wraz z książką w wersji drukowanej otrzymasz od razu: raport 7 sekretów w związkach i relacjach.

Wraz z książką w wersji wideo coaching relacji Przyciągnij Miłość zyskasz serię 17 bonusów gratis do Przyciągnij Miłość (w tym: audio wizualizacje, video, testy itp.), przez które przeprowadzi Cię Agnieszka Przybysz. Bonusy i sesje otrzymasz wraz z dostępem do sesji wideo coachingu relacji Przyciągnij Miłość, wersję audio-wideo książki znajdziesz i zamówisz TYLKO tutaj w Coaching Institute, Agnieszki Przybysz w linku: relacje międzyludzkie przyciągnij miłość

Przyciągnij miłość nauczy Cię jak …

 • być atrakcyjnym dla siebie i innych
 • sprecyzować czego chcesz od związku i swojego partnera
 • świadomie przyciągnąć partnera do siebie
 • akceptować siebie i swoje atuty
 • przyciągnąć miłość do Twojego życia
 • cieszyć się życiem
 • budować zdrowe i harmonijne relacje
 • kochać siebie i innych tak jak tego pragną
 • rozumieć i honorować wartości swoje i innych osób
 • kontrolować emocje i tego, jak wpływają one na Twoją atrakcyjność
 • szanować siebie
 • wydobyć z siebie kobiecość lub męskość
 • poczuć Twoją wewnętrzna moc i siłę
 • uwolnić się od negatywnych wzorców i narzuconych sobie ograniczeń

Agnieszka Przybysz fot.P. Sztanka Moja intencją jest, by wzmocnić potencjał własny kobiety, by mogła sama go wykorzystać i budować lepsze relacje.

Zapytasz dlaczego daje tyle bonusów? Chcę dać każdemu możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy i kontaktu ze mną poprzez system Przyciągnij Miłość (bonusy, produkty, warsztaty), byś Ty też inwestując w swój rozwój mógł osiągnąć Twoje cele osobiste i zawodowe. Naprawdę zależy mi na Twoim sukcesie i traktuję to jako moją misję, by pomóc jak największej liczbie osób cieszyć się szczęśliwym życiem i wspaniałymi relacjami w życiu osobistym i zawodowym.

Gwarantuje, że jakość Twojego życia też zmieni się na lepsze jak zastosujesz proponowane przeze mnie metody.

Zapraszam. Przygotowałam dla Ciebie, czytelnika Przyciągnij Miłość serię bonusów (w tym: audio wizualizacje, video, testy itp.)

Jeśli jesteś gotowy spotkać i przyciągnąć miłość do twojego życia, poprawić relacje w istniejących związkach, dodać więcej szczęścia, pasji, miłości, harmonii do Twoich relacji, oto co powinieneś TERAZ zrobić:

Zainwestuj w zakup Przyciągnij Miłość DZISIAJ w wersji audio-wideo 17 sesji coachingu relacji i otrzymaj od razu raport 7 sekretów w związkach i relacjach, GRATIS

Bonus 1: Samodoskonalenie w zgodzie z prawami natury artykuł w wersji pdf
Bonus 2: Trzy poziomy miłości w wersji pdf
Bonus 3: Jakie błędy popełniasz w relacjach? Test w wersji pdf
Bonus 4: Inspiracje Przyciągnij Miłość – emaile
Bonus 5: Wideo pt. Dobór partnerów w wersji mp4
Bonus 6: Twoje wzorce myślowe -test
Bonus 7: Poznaj swoje wartości i wartości swojego partnera – pdf
Bonus 8: Wartości w środowisku pracy – ankieta
Bonus 9: Krótka wersja czyszczenia centrów energetycznych – audio
Bonus 10: Ćwiczenie Serce – Heart Flow?- Relacje – audio
Bonus 11: Certyfikat 10 Przykazań Wszechświata -pdf
Bonus 12: Zamówienie do Wszechświata? -pdf
Bonus 13: Pozytywne Komunikaty – audio
Bonus 14: Diamentowy ogród wizualizacja – audio
Bonus 15: Jakie talenty mają Twoje dzieci. Czy wiesz jak je kochać w wersji pdf.
Bonus 16: Audio godzinne z ćwiczeniami – telekonferencja Przyciągnij miłość
Bonus 17: Instrukcje Tablica Marzeń w wersji pdf

“Droga Agnieszko, pozwolę sobie na taką poufałość, bo wiele Ci zawdzięczam. Dzięki wiedzy zawartej w książce “Przyciągnij miłość” znalazłam ukochaną osobę, prawie taką jaką opisałam w Zamówieniu do Wszechświata 🙂 Pojawił się mężczyzna (znałam go już długo). Broniłam się rękami i nogami przed bliższym kontaktem. W końcu uległam i dobrze, bo mam teraz wspaniałego towarzysza życia. Odmieniłam swoje życie uczuciowe i zmieniłam podejście do spraw zawodowych”. Agata G.

“Pani Agnieszko przeczytałam Pani książkę o Przyciąganiu miłości. Muszę powiedzieć, że działa, mam 40 lat w zeszłym roku wyszłam za mąż i jestem bardzo szczęśliwa”. Beata Cz-M

?To, co zyskałam poprzez coaching, nie ma ceny. W ciągu trzech miesięcy zmieniłam się z zakompleksionej kobiety w kobietę świadomą swojego piękna, swoich talentów i możliwości. Mam odwagę być sobą i świadomie podejmuję wyzwania.

Dzięki coachingowi budowania relacji ocaliłam swoje małżeństwo, pozyskałam więcej nowych klientów do firmy, a w moim otoczeniu, zarówno w pracy, jak i w domu, zapanował porządek. Mam większą świadomość swoich wartości, nowy, atrakcyjniejszy wygląd. Psychicznie, czuję się odrodzona, zyskałam wewnętrzny spokój, radość życia, odwagę i wewnętrzną siłę. Wzrosło znacząco poczuje mojej wartości i piękna. Mam większą wiarę we własne możliwości. Lepiej planuję dzień i jestem lepiej zorganizowana. Przywróciłam w domu dobrą energię. Ponadto, lepiej radzę sobie z negatywnymi sytuacjami i emocjami, mogę się od nich uwolnić. Mam dobre relacje z najbliższymi i nie tylko. Mam świadomość swoich możliwości i talentu, lepiej je wykorzystuję. Odczuwam większą radość życia i lepiej zarządzam swoim czasem. – Ania, Bełchatów (prezes)

CHCĘ OTRZYMAĆ 17 SESJI ‘w pigułce’ z bonusami tutaj >>>

Inne publikacje autorki Agnieszki Przybysz:


cd_Sięgnij Gwiazd_Coaching Institute, sukces, kariera, zmiana pracy
Medytacja Kolorami book and cd - www  Przyciagnij milosc ww

Sięgnij Gwiazd – praktykuj sekret :: Medytacja Kolorami – czyszczenie centrów energetycznych w ciele człowieka :: Przyciągnij Sukcesy z Pasją

?Największą zmianą, jaka pojawiła się w moim życiu jest cała seria zdarzeń, które zmieniły moje życie zawodowe i, co więcej, odmieniły moje życie osobiste. Od 2 lat planowałam otworzyć własny biznes, jednak dopiero w trakcie coachingu z Agnieszką odważyłam się to zrobić, dzięki temu firma ruszyła i zarobiłam pierwsze pieniądze ! I były to moje największe zarobki od 3. lat! Odkryłam coś czego nigdy nie doświadczyłam: wstaję o 6 rano bo wiem, że mnie czeka moja firma, która przynosi mi radość. Budzę się teraz sama bez budzika!

Jestem dla siebie lepsza i bardziej się lubię i szanuję. Odkryłam cechy swojej osobowości, których nie przypuszczałam, że posiadam tj: stanowczość, wyrozumiałość, umiejętność lepszego stawiania się w sytuacji innych osób, mam lepszą empatię.

Również w życiu osobistym poprawiły się moje relacje z moim partnerem. Uświadomiłam sobie, że moja postawa ograniczała go, teraz może realizować swoje własne marzenia, a nasz związek jest dojrzalszy i cieplejszy. Czuję, że pojawiło się w nim więcej pozytywnej energii.

Postawiłam skuteczny opór negatywnym emocjom ze strony rodziny. Przeprowadziłam się do nowego mieszkania, a mój partner zaczął okazywać zainteresowanie moją pasją.? ? Magda Samulik (własny biznes)

Proces profesjonalnego coachingu z Agnieszką przyniósł mi następujące efekty:

– dwukrotna zmiana pracy na najbardziej zbliżoną do oczekiwanej przeze mnie,
– rozwód zakończony na jednej sprawie,
– wyjście z długów,
– trwający z sukcesem proces zrzucania wagi o 7 kilogramów,
– pomoc dzieciom w odzyskaniu pewności siebie i radości, mimo sytuacji rozwodu rodziców i trudności finansowych w jakich w tym czasie byłam.

Ponadto wyniosłam dla siebie wiele innych korzyści z coachingu:

– umiejętność prawidłowego stawiania celów,
– wyłaniająca się wiedza czego chcę a czego nie chcę, odkryciem kopernikańskim było, że czegoś mogę chcieć a nie zdawać się na los,
– umiejętność wybaczania sobie,
– łagodniejsze podejście do innych,
– przekonanie, że zranić mogę tylko ja sama siebie, a inni nawet źle mi życząc i nie akceptując mnie nie są w stanie mnie dotknąć,
– mogę o ludziach lepiej myśleć i odczuwać – tu pomocna jest medytacja: ćwiczenie Serce -HeartFlow(TM) relacje co jest bardzo silnym narzędziem zmiany relacji na “plus” (na lepsze),
– odkrycie, że najważniejsza w przyciąganiu to wibracja jaką wysyłam, uważność na rodzaj myśli jakie pojawiają się w moim wnętrzu,
– umiejętność zmiany moich emocji z niższego poziomu na wyższy, przejście od najbardziej negatywnych do najbardziej pozytywnych emocji,
– świadomość, że w każdej sytuacji kiedy jestem zmęczona, pojawia się smutek, lęk, mogę wygenerować taką myśl, która jest dla mnie prawdziwa i jednocześnie da mi odczuwanie pozytywniejszej emocji,
– kluczem do wszystkiego zaczyna być radość

Nasza współpraca z Agnieszka pomogła mi w budowaniu lepszych relacji międzyludzkich:

– ludzie niosą mi pomoc jeśli o nią poproszę,
– nie boję się ludzi,
– jeśli nie odpowiada mi styl, rozmowa, mogę opuścić daną grupę ludzi, bez poczucia winy,
– nie poświęcam się dla innych.

Jako kobieta zyskałam dla siebie:

– przekonanie, że godność i wdzięk jest niezależny od wieku,
– poczucie, że tyle mam lat na ile się czuję, że wiek to nie metryka – to sposób myślenia,
– odkrycie, że piękno jest ważne w życiu kobiety, zarówno dbanie o siebie jak i o otoczenie,
– przestałam gonić i oceniać siebie tylko poprzez pryzmat zarobionych pieniędzy czy wykonania na czas obowiązków domowych,
– zaczynam zauważać mężczyzn, wiem jacy mi się podobają jacy nie, powoli przestaję być zażenowana ich obecnością,
– mężczyźni lubią jeśli się ich chwali i stawia wyzwania, wtedy ja jako kobieta mogę nawet mniej robić,
– lubię przyjmować prezenty (jest ich więcej niż dawniej). Dawniej w ogóle nie oczekiwałam prezentów, uważałam, że mi się nie należą, kiedy się pojawiały byłam zażenowana i nie wiedziałam co z nimi zrobić, miałam poczucie, że muszę je odpracować. Teraz lubię, oczekuję i cieszę się nimi.
– odkrycie, że mężczyźni też szukają, obawiają się kobiet, bywają niespełnieni,
– już nie pakuję się w związki z każdym, który łaskawie zwróci na mnie uwagę, krystalizuję sobie takiego partnera, którego na prawdę chcę mieć,
– odkrywam kolory – nigdy nie przypuszczałam, że może być mi dobrze w palecie pastelowych różów, soczystych zieleni, fioletu, oprócz typowej dla naszego klimatu czerni, przepięknie się czuję w bieli, zwracam uwagę na dodatki, buty, bransoletki – przez całe dotychczasowe życie ubieranie się było obowiązkiem, teraz się tym cieszę! sprawie mi to radość!
– odkryłam na nowo gotowanie – gotuję codziennie ciepły posiłek dla siebie i dzieci, używam przeróżnych przypraw, w im lepszym nastroju gotuję tym lepsze dania wychodzą, a dzieciaki jedzą z przyjemnością i już nie dzwonią po pizze jak dawniej. –Beata Kosowicz

Setki referencji i sukcesów znajdziesz też w portalu COACHING INSTITUTE


Copyright zdjęcia m.in. sunstarphoto.com
Powiedz, gdzie wysłać Twój Bezpłatny program na wideo Sekret MIŁOŚCI


Szanujemy Twoją prywatność!