Coaching miłości i coaching związku z profesjonalnym, skutecznym coachem i ekspertem relacji.

Witam Cię serdecznie,

Z uczuciem wdzięczności postanowiłam dać Ci możliwość odbycia Gratis wstępnej sesji ze mną pt: Relacje i Związki z Pasją. Jak czytałeś moje publikacje- książki lub referencje nt mojej pracy to wiesz, że to co robię, wykonuję od SERCA z Pasją i Skutecznie pomagam ludziom już od wielu lat. Jestem ekspertem relacji, pionierką coachingu w Polsce.

z doświadczeniem ponad 16400 godzin profesjonalnego coachingu, w ostatnich latach, nie licząc wcześniejszych lat i doświadczeniem praktycznym na wyższych stanowiskach w korporacji i własnym biznesie z pasją. Zajmuję się rozwojem osobistym i skutecznie pomagam osobom, takim jak Ty od ponad 20 lat. Jestem absolwentką SGH w Warszawie, Zarządzanie i Marketing {magister} oraz wielu kursów podyplomowych i szkoleń zagranicznych. M.in renomowanej amerykańskiej szkoły coachingu CTI USA, ACTP ICF i Mentorem dla coachów.

Dla kogo ta sesja jest idealna.
Rozpoznaj proszę Twoją obecną sytuację z listy poniżej:

Męczysz się w swojej pracy ze względu na toksyczne relacje w środowisku pracy lub z innych powodów, brakuje w niej pasji…
Brakuje Ci pewności siebie i nie wierzysz do końca w swoje możliwości…
Masz złamane serce albo jesteś po rozwodzie lub w jego trakcie i chcesz odzyskać siebie, cel życia ponownie…

– Jesteś samotnym singlem, czas upływa, a Ty wciąż samotnie jeździsz na wakacje z nadzieją, że spotkasz ciekawego partnera na całe życie …
– Być może robisz karierę, jesteś spełniony zawodowo, ale brakuje Ci kogoś z kim dzielisz życie osobiste
– Twoje związki się rozpadają, może doświadczasz zdrady, cięgle powielasz te same stare wzorce…

Czujesz się samotny nie wiedząc dlaczego, być może próbowałeś już wielu metod, ale nie zadziałały w pełni dla Ciebie..
– Szukasz miłości, chcesz być kochana i dawać miłość …
– A może martwisz się jak ułożysz sobie życie i czy nowy partner pokocha Twoje dzieci…

Czujesz stagnację w życiu osobistym – w relacjach z partnerem, rodziną i czują potrzebę zmiany lub masz już dość problemów w relacjach, które ściągają Cię energetycznie w dół.
– Chcesz zbudować wspaniały związek partnerski i przyciągnąć miłość.
– Chcesz budować cudowne relacje z ludźmi, być bardziej doceniany i szanowany.

– Chcesz uwolnić się od toksycznej miłości – toksycznych relacji i odzyskać poczucie własnej wartości, odzyskać pewność siebie.
– Chcesz korzystać z dobrodziejstw pozytywnej energii – rozwijać się osobiście, zadowodowo, duchowo na miarę obecnych czasów.

– Chcesz tworzyć obfitość w życiu osobistym i zawodowym, biznesowym.
– Chcesz zadbać bardziej o zdrowie i zdrowy, radosny styl życia

to przykładowe scenariusze. Napisz jaka jest Twoja sytuacja…w aplikacji

Co uczynię dla Ciebie:

Osobiście poprowadzę Cię w kierunku Twoich pragnień, osobistej transformacji indywidualnie lub w grupie kilku osób – jak zechcesz to ustalimy. Zyskasz moje wsparcie.
Jak zechcesz ze mną dalej współpracować będziesz proszony o zastosowanie proponowanych przeze mnie metod, narzędzi i najnowszych technik w zakresie rozwoju osobistego, byś wzmocnił poczucie własnej wartości, odzyskał i wzmocnił Twoją atrakcyjność jako kobieta/ mężczyzna, tworzył wspaniałe relacje z ludźmi, zakochał się i zyskał więcej MIŁOŚCI – co poskutkuje tym, że zaczniesz mieć lepsze relacje z ludźmi, zarabiać więcej i być bardziej doceniany, kochany, szanowany.
Skorzystasz z moich skutecznych technik w zakresie rozwoju osobistego oraz znacznie więcej.

Jak to działa:

Zostaw swój najlepszy email i imię poniżej.

Zostaniesz następnie przeniesiony do formularza, gdzie zadam Ci kilka intymnych pytań dot. Twojej sytuacji. Może nie tak bardzo intymnych, lecz z pewnością ważnych :), bym mogła Ci pomoc w realizacji Twoich pragnień.

Praktukując prawo wdzięczności jestem zdecydowana przyjąć kilka osób na sesje Relacje & Związki z Pasją do wyboru, a trafia to zaproszenie do wielu osób. Przyjmę aplikacje zgodnie z zasadą ?kto pierwszy, ten pierwszy będzie umówiony na sesję strategiczną przez telefon lub skype.?

Jeśli nie mieliśmy jeszcze przyjemności rozmawiać osobiście:

Oto Twój pierwszy krok:

Co mówią uczestnicy programów coachingu:

więcej w linku referencje i opinie w serwisie Coaching Institute

Włącz głośnik i kliknij na ekran wideo (potem odsuń kursor myszki z ekranu)

Zostaw imię i email w oknie powyżej, by ubiegać się o sesję strategiczną gratis, tylko kilka dostępnych miejsc w miesiącu.
Relacja po sesji:
“Rozmowa z Tobą była…fascynującym i głębokim przeżyciem!!
Nigdy w życiu NIE powiedziałabym o sobie – osoba z BRAKIEM WIARY w życiu codziennym i zawodowym! A jednak, podczas Naszej rozmowy, to ja sama tak stwierdziłam!!! W dalszym ciągu przeżywam to, ale w sposób pozytywny i kreatywny. Jestem Tobie za to wdzięczna.
Tak, podjęłam decyzje. Tylko sesje indywidualne są spełnieniem moich oczekiwań. Jedyną okolicznością, która mnie powstrzymuje przed dalszym rozwojem osobistym, to pieniądze… Sądzę, że kilka takich sesji dałoby pożądany efekt.
To, czym się zajmujesz i w jak genialny sposób, budzi mój podziw!
Pozdrawiam cieplutko.” Ewa B.


Agnieszka skutecznie pomagam ludziom już od wielu lat – posłuchaj tu >>.