Home   |   O Agnieszce   |   Blog   |   Dla Mediów   |   Wydarzenia warsztaty   |   Medytacja   |   Recenzje & Opinie   |   Filmy TV
7 SEKRETÓW w Związkach   |   Udane związki i relacje   |   SEKRET MIŁOŚCI *bezpłatne >>   |   Kobieca Moc   |   MOC Mężczyzny
Sekret Relacji i związków
Szanujemy Twoją prywatność!
* Jaką rolę najczęściej odgrywasz w związku
* Jakie wstydliwe przekonania w związku sabotują Twoje szczęście
* Jak przejść od uczucia samotności do miłości - ćwiczenie
* 8 najczęściej popełnianych błędów przez kobiety i więcej...
* 3 klucze Jak Przyciągnąć Prawdziwą Miłość


Moc pełni księżyca – oczyszczenie, uwolnienie, wdzięczność

Moc pełni księżyca – oczyszczenie, uwolnienie, wdzięczność

Nadchodzi czas finalnego ?sprzątania?, zbliżamy się do końca przełomowego roku, tak mogę nazwać czas uzdrawiania duszy, umysłu, emocji i ciała? i przygotowanie się na nowe wibracje… wejście w nowe wymiary świadomości i rozwoju duchowego?
Z pewnością czujesz te zmiany i masę emocji wypływających znienacka, masę spraw wołających o Twoją uwagę, a to coś się psuje, pęka lub ?wybucha? .

Być może stosujesz moje medytacje i czujesz, że panujesz nad tym chaosem i nie dajesz się ponieść lękom i strachom, bo wiesz, że nie jesteś sama. Dziękuję Ci za zaufanie ? bardzo to doceniam, bo to co czynisz dla siebie ma wpływ nie tylko na ciebie, ale na otaczający Cię świat. A to milowy krok w rozwoju świadomości i podnoszeniu wibracji, kursie na Pozytyw.


Pozwól, że zajrzę Ci głębiej w serce? i podzielę się refleksją.
Przez wiele miesięcy w tym roku robiłam ?porządki? w różnych aspektach życia, dokonywałam zmian także w fizycznej przestrzeni, ale i we wnętrzu, czyściałam co się pojawiało, po to by trwać w harmonii i spokoju, bez względu na to co się dzieje wokoło.

Dziś mocniej dotarło do mnie coś ważnego, że przez wiele minionych lat przygotowałam siebie i Ciebie do tego przełomowego czasu, że było na mojej drodze wiele wspaniałych osób, którym pomogłam, ale były i takie, które wtedy nie zrozumiały przesłania, gdy w 2008r. zaczęłam publikować w Internecie artykuły Przyciągnij miłość.

A już wtedy była to zapowiedź wielkich zmian, które zaczynają się od Ciebie, od nas samych, od głębokiego wybaczenia, odpuszczenia, uwolnienia, od zrozumienia, od pokochania siebie bardziej?

Przyciągnij miłość powstała na bazie lat doświadczeń w coachingu ? przywiozłam go z Ameryki?

Doskonale wiem, że to co robię wykraczało i wykracza poza sam coaching, często się dziwiono czytając moje książki, jak to możliwe, że są takie efekty w 3-4 miesięcy coachingu (po 3-4 sesje w miesiącu) ? co graniczyło często z cudem? To autentyczne przykłady żywych ludzi takich jak my i jest ich wiele więcej {nie wszystkie opisałam, za ich zgodą}.

Wiem, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych, a narzędzia jakie stworzyłam wykraczają poza coaching, dotykają duchowego rozwoju i nie tylko, lecz gdy zaczynałam prowadzić sesje indywidualne i grupowe, sam coaching był nowym zjawiskiem, co dopiero mówić o praktycznej stronie rozwoju duchowego?

Zastanawiam się jak można byłoby nazwać to w jaki sposób pomagam innym odmienić życie na lepsze, na wielu poziomach, może masz pomysł jak to nazwać?

Są tacy, którzy nie chcą się zmieniać, nie chcą nic robić? bo albo się boją albo wolą żyć w nieświadomości. Ta zmiana, nie jest karą, ale koniecznością, by na świecie było więcej miłości i radości.
Przygotowujemy się na przyjęcie więcej światła i miłości w 2020 r., co w praktyce oznacza, aby każdy z nas zadbał o to jak myśli, jak czuje i był swoim własnym światłem.

Od wielu lat mówię, że Ty ?Jesteś miłością?, a połączenie się ze źródłem Twojej miłości, którą masz w swoim wnętrzu jest absolutnie najważniejszym aspektem odnalezienia miłości i spokoju w życiu.

Dzięki temu zyskasz więcej harmonii, pewności i szczęścia w życiu, wiedząc, że nie musisz o miłość zabiegać, że nie musisz walczyć o miłość, rywalizować z innymi, bo jest jej pod dostatkiem i jest ona na wyciągnięcie ręki ? w Tobie.

Tak wiem, być może przez lata uczono Cię inaczej, by trzymać Cię w ?ryzach?, by Tobą manipulować, ale te czasy mijają. Twoim zadaniem jest odnaleźć miłość w Twoim sercu i zacząć się komunikować, podejmować decyzje z poziomu SERCA, a nie z poziomu Ego, umysłu?

Nasze słynne ćwiczenie Serce {HeartFlow}, którego uczę od 2005r., opisane potem w książce jest doskonałą praktyką budowania relacji międzyludzkich, opartych na wdzięczności i miłości. A także pomoże Ci skontaktować się z Twoim wnętrzem, z Twoim sercem, wiedzieć co dla Ciebie jest dobre, a co nie, słuchać lepiej Twojej intuicji, która zna odpowiedzi nie każde Twoje pytanie.

MOC Pełni

A oto ćwiczenia na dziś w pełni księżyca:
dzień przed pełnią księżyca, pełnia i dzień po pełni.

Krok 1: zadbaj o ciszę i spokój, przygotuj sobie nastrojową muzykę jeśli lubisz, zdrową herbatkę, zapal świecę i przystąp do oczyszczania siebie i Twojej przestrzeni.
Postaw intencję z głębi serca; o co prosisz i czego się spodziewasz np. uzdrowienia relacji, harmonii i spokoju w domu i rodzinie?

Możesz zapalić woskową świecę i po prostu pomodlić się ? odmówić swoją modlitwę albo białą szałwią okadzić mieszkanie lub dom ( instrukcja zwykle jest na opakowaniu).
Zacznij okadzanie od siebie, a potem od wejścia w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara ( mając w myślach swoją intencję poczyszczenia przestrzeni z niskich emocji i niskich wibracji).

Krok 2: To poczyszczenie i uwolnienie emocji ? możesz po prostu wyrzucić swoje emocje przelewając je na papier, opisując sytuacje i wydarzenia, które Cię zabolały, pisząc kogo to dotyczyło, jak bardzo Cię to zabolało, co czułeś ..i zwyczajnie potem spalić te kartki. Ogień ma moc czyszczącą i niszczącą.
Albo zastosuj mocniejsze sposoby, nasze od lat sprawdzone narzędzia.
Piszę o tym więcej w Przyciągnij Miłość i podaję narzędzia – wspaniałe Listy Uwalniające wg. w ABC Przyciągnij Miłość.

Krok 3: Skup swoje myśli na wdzięczności
Zrób listę rzeczy za, które jesteś wdzięczny. Z pewnością znajdziesz ich wiele i ciesz się nową Energią? czystym umysłem, czystym sercem, robiąc przestrzeń na więcej światła i miłości.

Wdzięczność jest wspaniałym zwyczajem każdego dnia. W cudowny sposób wysyłasz jak nadajnik sygnały na zewnątrz, które jak magnes przyciągają do ciebie więcej tego za co jesteś wdzięczny.
Praktykuj wdzięczność na co dzień.

Dziękuję Ci za każde Twoje starania w kierunku rozwoju, dziękuję za wspólną podróż przez wiele minionych lat.

Jestem Ci wdzięczna za Twój wkład w budowanie świadomości miłości i obfitości, bycie wspaniałym przykładem jak ona działa w praktyce ( wśród naszych subskrybentów i uczestniczek}.

z miłością i pasją,
Agnieszka Przybysz
autorka wielu książek

ps. Podziel się proszę tym artykułem i napisz co Ci pomaga podnosić wibracje i zachować spokój.

Zostaw komentarz, zadaj pytanie:
SzukajSubskrybuj nasz YouTube tutaj >>>

Kliknij poniżej, by nas posłuchać:RSS Przyciągni Miłość SEKRET Relacji i Związków: Coaching relacjiKategorieTagiCopyright © 2009-2015 • Przyciągnij Miłość do swojego życia zastosuj SEKRET: prawo przyciągania w związkach i relacjach. coaching relacji COACHING INSTITUTE, Agnieszka Przybysz, skrytka pocztowa 28, 00-950 Warszawa 1
Polityka Prywatności
| Regulamin | Kontakt