Home   |   O Agnieszce   |   Blog   |   Dla Mediów   |   Wydarzenia warsztaty   |   Medytacja   |   Recenzje & Opinie   |   Filmy TV
7 SEKRETÓW w Związkach   |   Udane związki i relacje   |   SEKRET MIŁOŚCI *bezpłatne >>   |   Kobieca Moc   |   MOC Mężczyzny
Sekret Relacji i związków
Szanujemy Twoją prywatność!
* Jaką rolę najczęściej odgrywasz w związku
* Jakie wstydliwe przekonania w związku sabotują Twoje szczęście
* Jak przejść od uczucia samotności do miłości - ćwiczenie
* 8 najczęściej popełnianych błędów przez kobiety i więcej...
* 3 klucze Jak Przyciągnąć Prawdziwą Miłość


Przyciągnij Miłość sekret relacji


Przyciągaj miłość każdego dnia w roku!

Jak wiele znasz osób, które tkwią w związku czy relacji bez przyszłości?

Asia z Anglii trafiła do mnie w 2011r., gdy w jej życiu nic złego się nie działo, a mimo to czuła się niespełniona. Z mężczyzną, z którym się spotykała, miło spędzali czas, był bardzo dobrze wykształcony, od dawna mieszkał z dala od swojej rodziny, pochodził z innego dalekiego kraju. Nazywał to separacją, bo jak twierdził z żoną łączyło go dziecko i kwestie jego utrzymania. A Asia była jego miłością. Asia marzyła o wspólnych wakacjach i męczyło ją to, że ilekroć wracała do Polski na wakacje, rodzice i bliscy wypytywali ją, z kim jest, kiedy wyjdzie za mąż.

Jak wiele znasz osób, które latami cierpią na samotność, bez końca szukają miłości?

Agnieszkę z Warszawy poznałam na warsztatach Przyciągnij miłość. Jak sama mówi: ?Gdybyś mnie zapytała, co robiłam przez ostatnie 7 lat, w sprawach osobistych, to niewiele miałabym do powiedzenia. Nic się nie działo w moim życiu uczuciowym. Poświęcałam się dla pracy w korporacji, by zapełnić pustkę w swoim życiu. Zbudowałam duży dom i sama w nim mieszkałam?.

Jak wiele znasz kobiet, które czekają na deklarację ze strony partnera i nie mogą się doczekać? A może jesteś jedną z nich?

Kamilę poznałam w 2010, rok po pierwszym wydaniu ?Przyciągnij Miłość?, pracowała w dużej firmie i przymierzała się do zmiany zawodu. Jej największym wyzwaniem był związek z młodszym od niej mężczyzną i chęć założenia rodziny. Obawiała się tego, że powodem jego zwlekania jest różnica wieku i to, że on nadal ma pokusy, by oglądać się za innymi kobietami. Czekała ciągle, aż jej się oświadczy.

Jak wiele znasz osób w związkach, w których przestało iskrzyć? A może brakuje w nich pasji i namiętności?
Marta pragnęła zmienić pracę, nie w pełni potrafiła się porozumieć z przełożonym. Tym, co ją najbardziej bolało, był jej związek. Widziałam smutek na jej twarzy. Przeprowadzili się do nowego domu, a jej nie chciało się nawet zawieszać obrazów. Już ze sobą nie rozmawiali, tak jak dawniej. ?On zaszywał się w swoim pokoju, a ja w swoim i tak było od miesięcy. Kiedyś mieszkaliśmy w ciasnym mieszkaniu i było tak romantycznie? ? wyznała Marta. Połączyły ich wspólne pasje.

Jak wiele znasz kobiet, które poświęcają się dla związku, aż w końcu nie mają już co dawać, zapominają o miłości do siebie?
Agnieszka z Tarnowa prowadzi od wielu lat własny biznes ale od dawna doskwierała jej samotność. Ciągle myślała o jej byłym partnerze, który według jej odczuć był jej Bratnią Duszą, a jak twierdzi ?tak dziwnie się rozstali?. W małżeństwie, jak mówi, ?ratowałam swojego męża, wyprowadzałam go z nałogów, pomagałam mu budować wiarę w siebie, uwierzyć, że coś potrafi, zaopatrywałam dom we wszystko. Jedno, za co mu jestem wdzięczna, to wspaniałe i mądre dziecko. Czyniłam wszystko, co mogłam, by mu pomóc, kosztem siebie. Aż w końcu byłam tym zmęczona, czułam się niekochana i przytłoczona sytuacją, z której chciałam uciec?. Rozeszli się.

Jak wiele znasz kobiet, które walczą o alimenty i rozwód z partnerem, kosztem relacji z dziećmi?
Aga z Wadowic była na warsztatach w 2010 r., jej wyzwaniem były relacje z szefem, który ją nadmiernie wykorzystywał, a także toksyczne relacje z mężem, z którym od lat nie mieszkała. Samodzielnie wychowywała syna i od dawna w jej życiu nie było żadnego mężczyzny. Jej relacje z mężem były coraz trudniejsze, robił wszystko, by zostawić jej jak najmniej pieniędzy i zaniżyć alimenty, choć miał swój biznes i dobrze mu się powodziło. Buntowała go matka.

Siegnij po Fragment plus wideo

Jak wiele znasz kobiet, które rzucają się w kolejne związki, z nadzieją na wzajemność?
Anna przyznała się, że zanim się poznałyśmy w 2009 r., w odwecie za zdradę byłego męża, który odszedł do innej kobiety, wchodziła szybko w kolejne związki, ale nie znajdowała w nich szczęścia. Umawiała się na randki, ale nie znajdowała tego, czego szukała.

Słyszałeś o kobietach, które tak jak Agata czy Grażyna miały zaplanowany ślub ale do niego nie doszło?
Agata miała wyznaczoną datę ślubu i kupioną suknię. Wszystko legło w gruzach. Była zrozpaczona i załamana. Podczas gdy jej bliscy byli w szczęśliwych związkach, ona czekała na odwzajemnioną miłość.

Jak wielu znasz mężczyzn, którzy szukają dojrzałej miłości i myślą poważnie o założeniu rodziny?
Gdy poznałam Macieja ze Szczecina, był po rozwodzie i w związku z Asią. Jednak ona nie chciała zakładać rodziny. Długo nakłaniał ją, by założyli rodzinę, dawał szansę temu związkowi. Brakowało im też wspólnych pasji, takie jakie miał z byłą żoną. On chciał mieć dzieci. Maciej przyznał, że tym, co ich łączyło, były przyzwyczajenie, wspaniałe wakacje i wyjazdy, na które Macieja było stać, i dobry seks. Wizją Macieja była kobieta z dwójką dzieci, taką rodzinę sobie wymarzył i okazało się, że była ona bliżej, niż myślał.

Chcesz znaleźć partnera? Może chcesz poprawić relacje w obecnym związku? A może chcesz zbudować harmonijne relacje z osobami w życiu prywatnym lub zawodowym? Teraz możesz wszystko to osiągnąć! ?Przyciągnij miłość? to Twój osobisty przewodnik w drodze do budowania świadomości miłości.

Jak często zdarza Ci się myśleć o Twoich nieudanych związkach? Rozpamiętujesz błędy w relacjach lub tęsknisz do wspaniałych chwil spędzonych razem? Niestety, to już przeszłość. Czas spojrzeć prawdzie w oczy, pora na transformację-zmiany. A może obawiasz się sięgnąć po więcej, obawiasz się kolejnych rozczarowań?
Z pewnością wiesz, jak to jest, gdy szukasz? szukasz i wydaje Ci się, że nie możesz znaleźć miłości? Czy zdarzyło Ci się, że wiele lat czekałaś na tego wymarzonego partnera, tę prawdziwą najprawdziwszą miłość? A może spotkałaś wielu partnerów, ale żaden nie był tym wymarzonym?
Myślisz czasem, co przeszkadza Ci stworzyć wspaniały związek lub utrzymać wspaniały związek miłości? Zastanawiałaś się dlaczego lub myślałaś, co takiego jest we mnie, że nie potrafię stworzyć szczęśliwej relacji z innym człowiekiem lub dlaczego partnerzy mnie porzucają? Dlaczego nie masz jeszcze tego, czego pragniesz?

Pewnie powiesz: ?Brak mi czasu, nie mam pieniędzy albo ?boję się??. Jak istotną rolę w Twoim życiu odgrywają narzucone sobie Twoje własne ograniczenia tego, co ?możesz?, a czego ?nie możesz??. Myśli o braku pieniędzy, by stworzyć szczęśliwy związek? Myśli o braku czasu, by poznać partnerkę? Niewiara we własną odwagę, by prosić o to, czego chcesz, i brak poczucia atrakcyjności dla płci przeciwnej. Myśli typu: jest za późno lub za wcześnie na zaangażowanie się w związek lub małżeństwo, nie jestem wystarczająco dobra do partnerstwa lub małżeństwa i założenia rodziny, boję się próbować jeszcze raz, bo nie chcę być ponownie zraniona i przeżywać bolesnego rozstania.

Jeśli sama ograniczasz się w swoich pragnieniach i myślisz tylko o tym, co może się nie udać, to często tak się właśnie zdarza. Pamiętaj, że przyciągasz do siebie to, o czym myślisz. Wszystko, co czujesz i co myślisz, wraca do Ciebie. Czy to w budowaniu relacji osobistej, czy zawodowej działa to samo prawo. Czy kiedykolwiek myślałeś o sobie w ten sposób, koncentrując się na przeszkodach w stworzeniu udanego związku miłości lub udanej relacji?

Te wspaniałe kobiety i mężczyźni stawiali przed sobą właśnie takie ograniczenia i obawiały się porażki, ale przeszły coaching budowania relacji prowadzony przez Agnieszkę Przybysz, autorkę książki ?Przyciągnij miłość?. W ich życiu zaszły potem wielkie zmiany?

Agnieszka z Warszawy dziś ma szczęśliwą rodzinę.
Asia z Anglii spotkała Wojciecha, znalazła pracę blisko niego, przeprowadziła się do innego miasta, dziś są udanym małżeństwem.
Kamila ma dziś trójkę dzieci, zmieniła pracę i została coachem. On sam się oświadczył.
Marta odzyskała pasję i namiętność w związku małżeńskim.
Agnieszka z Tarnowa po wielu latach samotności spotkała Bratnią Duszę.
Aga z Wadowic spotkała szybko Jego, gotowego do deklaracji, zanim wzięła rozwód.
Agata spotkała Bratnią Duszę, Grażyna ma wspaniałą rodzinę.
Maciej poprawił relacje zawodowe, stworzył kolejny biznes i zyskał nową rodzinę z kobietą, która miała dwójkę małych dzieci. Z czasem stał się ich ojcem, wzięli ślub i powiększył rodzinę.

Te osoby dzięki coachingowi budowania relacji ?Przyciągnij miłość? wzmocniły swój własny potencjał, uwierzyły we własne możliwości i to spowodowało diametralną zmianę w ich podejściu do życia.

?Przyciągnij miłość, nauczy cię, jak:

być atrakcyjnym dla siebie i innych
sprecyzować, czego chcesz od związku i swojego partnera
świadomie przyciągnąć partnera do siebie
akceptować siebie i swoje atuty
przyciągnąć miłość do Twojego życia
cieszyć się życiem
budować zdrowe i harmonijne relacje
kochać siebie i innych tak, jak tego pragną
rozumieć i honorować wartości swoje i innych osób
kontrolować emocje i to, jak wpływają one na Twoją atrakcyjność
szanować siebie
wydobyć z siebie kobiecość
poczuć Twoją wewnętrzna moc i siłę
uwolnić się od negatywnych wzorców i narzuconych sobie ograniczeń.

?Przyciągnij miłość? to pierwszy całkowicie polski przewodnik budowania relacji, który sprawdził się w przypadku wszystkich Polek i Polaków, którzy go zastosowali w swoim życiu. Jest owocem długoletniego doświadczenia autorki – Agnieszki Przybysz w prowadzenia coachingu budowania relacji w Polsce i Europie. Teraz wiedza i doświadczenie, które Agnieszka Przybysz osiągnęła w swojej pracy jako mentor coach i ekspert budowania relacji, są przedstawione w książce ?Przyciągnij miłość?.

Od dzisiaj również i Ty możesz korzystać z technik i skutecznych narzędzi przekazywanych przez Agnieszkę i zbudować upragnione relacje z ludźmi. W odróżnieniu od innych tego typu książek spotkanie z ?Przyciągnij miłość? nie kończy się wraz z jej przeczytaniem. Po raz pierwszy w Polsce możesz skorzystać z pomocy dopasowanej do polskich realiów.

Coaching budowania relacji Przyciągnij miłość pomógł wielu polskim kobietom i mężczyznom. Ich opinię znajdziesz na tej stronie opinie czytelników przyciągnij miłość >>>
Wydanie 2018 r.

Zostaw komentarz, zadaj pytanie:
SzukajSubskrybuj nasz YouTube tutaj >>>

Kliknij poniżej, by nas posłuchać:RSS Przyciągni Miłość SEKRET Relacji i Związków: Coaching relacjiKategorieTagiCopyright © 2009-2015 • Przyciągnij Miłość do swojego życia zastosuj SEKRET: prawo przyciągania w związkach i relacjach. coaching relacji COACHING INSTITUTE, Agnieszka Przybysz, skrytka pocztowa 28, 00-950 Warszawa 1
Polityka Prywatności
| Regulamin | Kontakt