Home   |   O Agnieszce   |   Blog   |   Dla Mediów   |   Wydarzenia warsztaty   |   Medytacja   |   Recenzje & Opinie   |   Filmy TV
7 SEKRETÓW w Związkach   |   Udane związki i relacje   |   SEKRET MIŁOŚCI *bezpłatne >>   |   Kobieca Moc   |   MOC Mężczyzny
Sekret Relacji i związków
Szanujemy Twoją prywatność!
* Jaką rolę najczęściej odgrywasz w związku
* Jakie wstydliwe przekonania w związku sabotują Twoje szczęście
* Jak przejść od uczucia samotności do miłości - ćwiczenie
* 8 najczęściej popełnianych błędów przez kobiety i więcej...
* 3 klucze Jak Przyciągnąć Prawdziwą Miłość


Czy Twoje życie wygląda tak…

jak-mozna-stracic-prace-coachingMoją najwyższą intencją jest pokazać Ci prawdę i pomóc w Twoich wyzwaniach osobistych i zawodowych. Jak czujesz, który z poniższych scenariuszy najbardziej pasuje do Ciebie w obecnym czasie:
A. Twoje życie wygląda jak pociąg, który stale gdzieś pędzi i nie zwraca uwagi na całe piękno jakie mija po drodze, albo masz wrażenie, że życie ucieka Ci przez palce, nie masz czasu na pasje i to co kochasz, to czas byś zyskał teraz więcej spełnienia i radości życia.

B. Twoje życie wygląda jakbyś stał w miejscu, niewiele się dzieje z tego co pragniesz?
odkładasz marzenia na potem? czujesz jakbyś utknął w miejscu, trudno Ci przebić Twój “szklany sufit” możliwości, czy to możliwości zawodowych ? awansu, podwyżki, docenienia, czy to finansowych lub biznesowych możliwości.

C. Czujesz jakbyś stał na rozstaju dróg, nie wiesz, która droga będzie najlepsza dla Ciebie.
Zastanawiasz się jakie decyzje osobiste lub zawodowe masz podjąć i co będzie dla Ciebie teraz najkorzystniejsze?. Brakuje Ci motywacji i wsparcia? podjęcia właściwej decyzji?
Pozwól, że otworzę Ci oczy na coś co pomijasz codziennie, co blokuje lub powstrzymuje, hamuje ?przypływ radości, szczęścia, miłości i obfitości? do Twojego życia.

Czy wiesz co to jest i w jaki sposób możesz doświadczyć tego więcej ? cokolwiek to jest czego pragniesz.Co ma wpływ na zmianę scenariusza A, B i C.

Czy wiesz czym jest i jaką moc ma wybaczenie i wdzięczność. Być może myślisz: dlaczego ma Cię obchodzić wybaczenie czy wdzięczność i jaki wpływ ma na Twoje codzienne życie, skoro masz ważniejsze sprawy na głowie: ? nie możesz poradzić sobie z jednym z wyżej opisanych wyzwań?.

Po pierwsze jak możesz przyjąć więcej tego czego pragniesz do swojego życia, skoro nie ma w nim miejsca na więcej? Skąd to wiem. Twoje emocje i wzorce blokowane są przez negatywne uczucia: takie jak strach, żal, rozczarowanie, złość a być może nawet zawiść i obwinianie? zarówno w stosunku do samego siebie jak i w stosunku do innych? Te emocje blokują przepływ ?dobra? w ilości jaka jest Ci potrzebna, by doświadczać materializacji Twoich pragnień i celów? A podstawą tego procesu ?opróżnienia? i zrobienia miejsca na to czego pragniesz jest prawdziwe wybaczenie sobie i innym. Wiem, że być może nie jest to łatwe, a może próbowałeś, ale nadal żywisz urazy? albo udajesz sam przed sobą, że ?zamiotłeś te emocje pod dywan? , ale w głębi duszy one nadal są i może nawet mają wpływ na Twój stan zdrowia emocjonalnego i fizycznego ? choroby w ciele fizycznym.

Prawidłowo wykonany proces wybaczenia ? oswobadza Ciebie od tego balastu i pozostawia przestrzeń na nowe cele, pragnienia i marzenia jakich pragniesz. Czy jesteś sobie w stanie wyobrazić co może uczynić dla Ciebie Moc Wybaczenia?. to absolutny fundament w budowaniu jakichkolwiek relacji, poczynając od relacji ze sobą, z Bogiem, innymi ludźmi, a także fundament przyciągania obfitości bogactwa. Jest to proces nie związany z jakąkolwiek religią, szanujący to w co wierzysz.

Gdy do mocy wybaczenia dodamy moc wdzięczności to jesteśmy o krok od cudownej materializacji tego czego zapragniesz w perfekcyjnym czasie dla Ciebie. Często nie doceniasz mocy wdzięczności, bo nie da się jej siły ani zmierzyć ani zobaczyć, można ją jedynie poczuć i doświadczyć. Czy chcesz jej poczuć?

Moc Uwolnienia blokad, Moc wybaczenia i Moc Wdzięczności to absolutne podstawy w dzisiejszych transformujących czasach, by w pozytywny sposób poradzić sobie ze zmianami i transformować scenariusz A, B i C dla Twojego dobra w spełnione cele i pragnienia osobiste, zawodowe.

Czy to pragniesz mieć więcej spokoju umysłu, lepszych relacji, więcej miłości, czy to większego poczucia samozadowolenia, czucia się spełnioną kobietą ( spełnionym mężczyzną), czy też poprawienia sytuacji finansowej lub umocnienia sytuacji finansowej, utrzymania tego co już masz, a przy tym poczucie spokoju i bezpieczeństwa oraz harmonii w Tobie?.

Jeśli chcesz mieć więcej energii, lepsze samopoczucie, więcej równowagi między życiem osobistym, a zawodowym, więcej radości, szczęścia w relacjach, chcesz czuć się jeszcze bardziej atrakcyjną kobietą (atrakcyjnym mężczyzną), a przy tym odkryć swoje pasje, jeśli ich nie znasz, realizować swoje pasje, więcej zarabiać lub utrzymać stan dotychczasowych zarobków- dochodów z większą łatwością. Chcesz cieszyć się życiem jakie pokochasz, to zobacz i poczuj co jest możliwe dla Ciebie teraz Zacznij tutaj >>>
coaching-grupowy-kobieca-moc

Podziel się proszę, którego scenariusza A, B, C doświadczasz i jak sobie z nim radzisz? Polub nas na FB

Zostaw komentarz, zadaj pytanie:
SzukajSubskrybuj nasz YouTube tutaj >>>

Kliknij poniżej, by nas posłuchać:RSS Przyciągni Miłość SEKRET Relacji i Związków: Coaching relacjiKategorieTagiCopyright © 2009-2015 • Przyciągnij Miłość do swojego życia zastosuj SEKRET: prawo przyciągania w związkach i relacjach. coaching relacji COACHING INSTITUTE, Agnieszka Przybysz, skrytka pocztowa 28, 00-950 Warszawa 1
Polityka Prywatności
| Regulamin | Kontakt