Przyciągnij Miłość system


Warsztaty Rozwoju Osobistego od 2005r.

Przyciągnij Miłość™ to autorski system rozwoju osobistego Agnieszki Przybysz, eksperta relacji i pionierki coachingu w Polsce z ponad 28 letnim doświadczeniem w rozwoju osobistym i zawodowym.
Te skuteczne narzędzia i ćwiczenia zostały ujawnione publicznie pierwszy raz w 2005 po powrocie Agnieszki do Polski z Australii i podczas warsztatów grupowych w styczniu 2006r. Stosuje je od lat wiele tysięcy osób i ich rodzin, by budować wspaniałe relacje, uzdrowić relacje w rodzinie i pracy oraz zyskać wzajemną miłość.

Nie ma skuteczniejszej metody, która w tak krótkim czasie przynosi wymierne efekty jej uczestnikom oraz lepsze samopoczucie. Możesz latami być w terapii lub przesiadywać godzinami u psychologa czy terapeuty, tu dzięki autorskim narzędziom przyspieszysz swój rozwój i podniesiesz poziom świadomości oraz poziom energii o wiele szybciej. Na miarę dzisiejszych czasów zyskasz bezcenne umiejętności budowania relacji.

Krótka historia Agnieszki Przybysz
Agnieszka-Przybysz-Coaching-Przyciagnij-MiloscTo jedyny taki sprawdzony system budowania relacji dostępny w Polsce i na dystans przez internet, poprzez warsztaty rozwoju osobistego online, gdziekolwiek mieszkasz za granicą. Chętnie stosują go Polki w kraju i poza granicami w Anglii, Irlandii, Norwegi, Szwecji, Francji, Niemczech, a nawet w USA.

Warsztaty Przyciągnij Miłość to jedyna prosta, kompletna i skuteczna metoda budowania relacji międzyludzkich (relacji i związków miłości), która ma autentyczny wpływ na rozwój relacji, związku, także zdrowia, obszarów zawodowych i biznesowych oraz rozwoju osobistego, wszędzie tam, gdzie masz kontakt z ludźmi i nawiązujesz relacje.

Warsztaty rozwoju osobistego obejmują budowanie wspaniałych związków, relacji z samym sobą, popartej zdrowym poczuciem własnej wartości oraz zdrowych relacji z innymi ludźmi w rodzinie, z partnerem, z dziećmi, w przyjaźni i środowisku pracy. A także poprzez zbudowanie zdrowej relacji ze sobą mają korzystny wpływ na przyciąganie Bratniej Duszy – bliźniaczej duszy i cudownych związków wzajemnej miłości.
Przekonały się o tym w praktyce tysiące uczestników ABC Przyciągnij Miłość.

Owocem tej metody i wieloletnich doświadczeń Agnieszki i uczestników coachingu relacji Przyciągnij Miłość stał się bestseller Przyciągnij Miłość Początkowo publikowany jako artykuły udostępniane online od 2007 r., aż wreszcie w kwietniu 2009 r. jako pierwszy polski poradnik coachingu. [bestseller EMPIK 2009r.]

Niektóre z tych ćwiczeń dla swoich klientów, próbują od lat stosować inni coachowie, którzy przechodzili coaching indywidualny u Agnieszki Przybysz, bądź czytali bezcenny poradnik, który pozytywnie odmienił relacje międzyludzkie i życie uczuciowe już tak wielu osób.

Dla kogo jest to idealne


* Jeśli męczysz się by uwolnić się od myślenia o Ex [byłym partnerze) i zastanawiasz się co lub kto wysysa Ci soki życiowe.

* Jeśli czujesz się wyczerpania, przemęczona i ubywa Ci często energii.

* Jeśli długie lata czekasz na powrót miłości lub chcesz zaprosić do Twojego życia nową miłość.

* Jeśli miotają Tobą skrajne emocje, przechodzisz od rozterek do radości. Potrzebujesz więcej spokoju i stabilności w miłości.

* Jeśli zastanawiasz się czy jesteś we właściwym związku. Czujesz, że coś się wypaliło albo masz problem z porozumieniem się z partnerem. A może brakuje Ci odwagi by stanąć na własnych nogach i być wolna, i zależna od siebie, a nie od majątku partnera.

* Jeśli chcesz poprawić relacje z rodziną, bliskimi lub w środowisku pracy.

* Jeśli brakuje Ci odwagi do dalszych zmian, a rozwój to nieustające zmiany, na które trzeba się dobrze przygotować, to zaproszenie jest idealne dla Ciebie właśnie teraz.

 

Coaching Relacji Przyciągnij Miłość Rozwój osobisty z Agnieszką Przybysz

Warsztaty rozwoju osobistego Przyciągnij Miłość bazują na skutecznych, autorskich, prostych, konkretnych, autentycznych narzędziach i ćwiczeniach, które mają swoje podstawy naukowe i energię miłości.

Oto wybrane ćwiczenia:

HeartFlow™ – ćwiczenie Serce wykorzystuje pole elektromagnetyczne serca do odczuwania wdzięczności i miłości oraz dzielenia się nią z innymi. Według naukowców pole elektromagnetyczne serca jest wielokrotnie silniejsze od pola elektromagnetycznego umysłu – myśli. Ćwiczenie to stosowane regularnie w prostej postaci pomogło naprawić wiele relacji i związków wg. opinii uczestników programu.

Medytacja Kolorami – jest prowadzoną medytacją głosem Agnieszki Przybysz, jako wspaniały sposób na odstresowanie organizmu, wyciszenie i doenergetyzowanie centrów energii w Twoim ciele (zwanych potocznie czakrami), które mają wpływ Twoje na zdrowie emocjonalne, psychiczne i fizyczne. Te centra energii znane są od dawna mnichom tybetańskim.

Listy Uwalniające™ i Prysznic Mentalny™ – pomagają skutecznie usunąć blokady w ciele emocjonalnym, energetycznym, fizycznym i więcej.

Zgodnie z teorią fizyki, aby zasiać „nowe”, trzeba opróżnić „stare”. Zatem aby zrobić miejsce, na to czego pragniesz więcej widzieć w twoim życiu, czy to wspaniałe relacje, czy to cele zawodowe …najpierw trzeba zrobić na nie miejsce, czyli uwolnić, pozamykać, wybaczyć, transformować.

Sięgnij Gwiazd – celne cele to inne, rozbudowane zastosowanie HeartFlow™ przydatne w realizacji celów zawodowych, biznesowych i innych dotyczących stylu życia jaki pragniesz.

Dla przykładu Małgorzata z Warszawy uczestniczka naszych warsztatów w kwietniu 2015 r. pochwaliła się, że to ćwiczenie pomogło jej w marcu 2015r. osiągnąć wynik w dziale, którym kieruje i reorganizuje, który do tej pory przez lata był nieosiągalny w tej korporacji. (Pracując 6 miesięcy w tej firmie)

• Medytacja Moc Miłości – jak przyciągnąć z łatwością Miłość Bratniej Duszy, zanim jeszcze ją poznasz.

• Plus inne ćwiczenia, testy i narzędzia autorskie proste i skuteczne (w sumie Agnieszka stworzyła ponad 120 autorskich ćwiczeń, ale nie wszystkie są Ci od razu niezbędne, by zacząć Twoją własną transformację i podnoszenie świadomości.)

Przyciągnij Miłość znana jako ABC Przyciągnij Miłość System obejmuje III etapy transformacji „od wewnątrz” na „zewnątrz”, której rezultaty zobaczysz zarówno Ty jak i Twoi przyjaciele, i bliscy.
Każdy z 3 etapów ma autorskie narzędzia, ćwiczenia i testy Agnieszki Przybysz, ekspert relacji, pionierki coachingu w Polsce, o największym praktycznym doświadczeniu w coachingu.

Więcej znajdziesz w ABC Przyciągnij Miłość System program Silver, poniżej lub w Pakiecie Sesji *Miłość, Moc i Materializacja* – Inner Circle , który obejmuje opcje Silver programu online, dostępne gdziekolwiek mieszkasz i sesje na żywo online z Agnieszką.

 

Wybierz system: ABC Przyciągnij Miłość Silver lub *Miłość, Moc & Materializacje*

Jak to Działa:


Wybierz warsztaty lub program poniżej 1,2 lub 3, w zależności od tego jaki sposób rozwoju i nauki preferujesz

.

1.

Jeśli lubisz uczyć się w swoim własnym tempie
* chcesz mieć kontakt online z prowadzącą i zadawać pytania
* chcesz wykonywać ćwiczenia o dowolnej porze dnia lub nocy, z dostępem 24/7
* mieć PROSTY dostęp do płatformy z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu
* przystępną inwestycję w Twój rozwój osobisty i budowanie relacji
* dodatkowe bonusy: m.in. Sekret Randkowania
To wybierz bestseller ABC Przyciągnij Miłość Silver

ABC Przyciągnij miłość Silver – 5 tygodni
Forum wsparcia z autorką – mentorką przez 6 miesięcy
Sekret Randkowania
niespodzianki
czas trwania minimum 6 tygodni


ABC Przyciągnij Miłość Silver >>>

2.

Jeśli chcesz mieć sesje na żywo online w grupie kobiet, takich jak Ty
* Móc zadawać pytania na żywo przez telefon lub skype i zyskać szybki coaching
Dodatkowo:
* chcesz mieć kontakt online z prowadzącą i zadawać pytania na forum wsparcia
* chcesz wykonywać ćwiczenia o dowolnej porze, z dostępem 24/7
* mieć PROSTY dostęp do płatformy z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu
* przystępną inwestycję w Twój rozwój osobisty i budowanie relacji poprzez abonamet
* dodatkowe bonusy: Eko Gotowanie – zdrowe porady
To wybierz Nowość Inner Circle-Krąg Wsparcia: *Miłość, Moc & Materializacja*

Sesje na żywo online-coaching i mentoring grupowy
ABC Przyciągnij miłość Silver – 5 tygodni
Forum wsparcia z autorką – mentorką
Eko Gotowanie dla Zdrowia i Figury – zdrowe porady i ponad 150 sprawdzonych przepisów + niespodzianki
abonamnet 3 i 6 miesięczny, z możliwością przedłużenia lub abonamnet comiesięczny.


*Miłość, Moc & Materializacja* Inner Circle >>>

3.

Jeśli chcesz doświadczyć unikalne pod każdym względem wydarzenie na żywo plus coaching & mnetoring relacji z Agnieszką, w Warszawie przez cały dzień – raz w roku w gronie świadomych kobiet.
To wybierz warsztaty stacjonarne twarzą w twarz:

Przyciągnij Miłość LIVE

Przyciągnij Miłość System warsztaty LIVE – Sekret Relacji na podstawie książki bestsellera Przyciągnij Miłość -zastosuj sekret prawa przyciągania w związkach i relacjach. Warsztat na żywo w Centrum Warszawy.Jeden termin na żywo. Tylko raz w Roku: 1 dzień, w weekend – rezerwuj bilet w specjalnej okazji.

Posłuchaj co mówią kobiety na jednym z warsztatów:

Oto w Jakich Sytuacjach Pomaga zastosowanie Przyciągnij Miłość system:

opinie-przyciagnij-milosc-efekty-warsztat-coaching-program-dla-kobiet


Pomogę Ci gdziekolwiek mieszkasz, skontaktuj się >>