Przyciągnij Miłość coaching relacji

17 wideo sesji w pigułce
Posłuchaj audycji w radio: “Przyciągnij miłość”:

Jak tworzyć udane relacje z ludźmi, partnerem, dziećmi, rodzicami,
przyjaciółmi, współpracownikami, z otoczeniem…

Czujesz się samotny, tęsknisz za prawdziwą miłością. Chcesz budować relacje z ludźmi pełne wzajemnego zrozumienia, akceptacji …

Już tysiące osób skorzystało z edukacji w relacjach, stworzyło udane związki, relacje międzyludzkie w rodzinie i pracy, a także poznało nowych partnerów korzystając ze sprawdzonego systemu Przyciągnij Miłość wg książki i autorskich warsztatów coachingu relacji autorki Agnieszki Przybysz – profesjonalnego coacha, eksperta do spraw relacji.

Lubisz oglądać wideo i jak ktoś Cię prowadzi krok po kroku, skorzystaj z wersji AUDIO – WIDEO 17 szybkich sesji coachingu relacji Przyciągnij Miłość wraz ze wspaniałymi bonusami i prowadzenia Agnieszki Przybysz:

 

Skuteczny coaching Przyciągnij miłość nauczy Cię jak:
  • być atrakcyjnym dla siebie i innych
  • sprecyzować czego chcesz od związku i swojego partnera
  • świadomie przyciągnąć partnera do siebie
  • bardziej akceptować siebie i swoje atuty
  • przyciągnąć miłość do twojego życia
  • cieszyć się życiem
  • budować zdrowe i harmonijne relacje
  • kontrolować emocje i tego, jak wpływają one na Twoją atrakcyjność
  • szanować siebie za to kim jesteś.
Bonus 1: Samodoskonalenie w zgodzie z prawami natury artykuł w wersji pdf
Bonus 2: Trzy poziomy miłości w wersji pdf
Bonus 3: Jakie błędy popełniasz w relacjach? Test w wersji pdf
Bonus 4: Inspiracje Przyciągnij Miłość – emaile
Bonus 5: Wideo pt. Dobór partnerów w wersji mp4
Bonus 6: Twoje wzorce myślowe -test
Bonus 7: Poznaj swoje wartości i wartości swojego partnera – pdf
Bonus 8: Wartości w środowisku pracy – ankieta
Bonus 9: Krótka wersja czyszczenia centrów energetycznych – audio
Bonus 10: Ćwiczenie Serce – Heart Flow™- Relacje – audio
Bonus 11: Certyfikat 10 Przykazań Wszechświata -pdf
Bonus 12: Zamówienie do Wszechświata™ -pdf
Bonus 13: Pozytywne Komunikaty – audio
Bonus 14: Diamentowy ogród wizualizacja – audio
Bonus 15: Jakie talenty mają Twoje dzieci. Czy wiesz jak je kochać w wersji pdf.
Bonus 16: Audio godzinne z ćwiczeniami – telekonferencja Przyciągnij miłość
Bonus 17: Instrukcje Tablica Marzeń w wersji pdf

Tak, chcę otrzymać dostęp do 17 wideo coaching relacji Przyciągnij MIŁOŚĆ i poznać sekrety wspaniałych relacji i dostać bonusy. Sesje audio-wideo dostępne przez internet 24/7
Ile dla Ciebie jest warte zdobycie umiejętności budowania wspaniałego związku i relacji z ludźmi, podniesienie poczucia Twoje wartości i atrakcyjności?
Czy jest do warte tyle co kolejny markowy but, czy ciuch zapychający Twoją szafę?
Cokolwiek na siebie włożysz nie będzie miało wpływu na pozyskanie miłości czy poprawę relacji.

Tylko to co zrobisz dla Twojego rozwoju ucząc się budowania udanych relacji i związków, będzie procentowało przez wiele lat. Jestem tego pewna na 1000 %. To pewna lokata. Potem mi podziękujesz.
Jaką to ma dla Ciebie wartość, dla jakości Twojego dalszego życia?

Czy jesteś zadowolony z Twoich aktualnych relacji?
Ile Cię kosztuje teraz tkwienie w relacjach, których nie tolerujesz lub samotność w związku lub bez partnera?

To Twój wybór co zrobisz, lecz nie chcę byś cierpiał w związkach. Moją misją jest byś kochał bardziej, żył pełniej i działał z pasją teraz. Otrzymaj dostęp tutaj w promocyji teraz:

 

 

Dziś tylko 127 zł zamiast 197 zł wysyłka na Twój adres email

Coaching relacji na wideo w temacie budowania relacji i udanych związków wg Przyciągnij Miłość obejmuje 17 sesji wideo do samodzielnego korzystania. [Porady z książki w wersji audio-wideo łatwe do zastosowania].
Co 3-4 dni otrzymasz na email dostęp do kolejnego wideo z ćwiczeniami, wystarczy ok.15 min, by doskonalić Twoje umiejętności budowania relacji a co najważniejsze, by podnosić poziom pozytywnej energii, tak potrzebny Tobie w wyzwaniach dnia codziennego.

Co mówią studenci 17 sesji coachingu relacji:
„Chętnie podzielę się z Tobą moimi spostrzeżeniami z udziału w sesjach na wideo coaching relacji Przyciągnij miłość. Jak już Ci wiadomo, zetknęłam się z Twoimi publikacjami jakiś czas temu i przeczytałam je. To przekonało mnie, że powinnam zająć się tym tematem bliżej.
Dlatego zamówiłam subskrypcję 17 sesji systemu Przyciągnij miłość w formie wideo, aby po kolei móc w zaciszu domowym przerobić zawarte w nich ćwiczenia.
Tylko czytając Twoje książki, nie potrafiłabym sama tego zrobić. Dopiero po robieniu ćwiczeń pod Twoim kierunkiem, słuchając Twojego głosu i wielu praktycznych wyjaśnieniach, uświadomiłam sobie, jakie błędy w przeszłości popełniłam, z jakimi przekonaniami i wzorcami z domu rodzinnego weszłam w moje dorosłe życie i wiele innych aspektów składających się na dotychczasowy przebieg mojego życia. Dzięki tym sesjom poprawiłam przede wszystkim relacje z samą sobą i jestem na etapie energetycznego uwalniania przeszłości z mojego życia.
Dodatkowo dzięki sesjom wideo, podjęłam decyzje o wzięciu udziału w Twoich warsztatach Przyciągani miłość w Warszawie w lutym tego roku. To było niesamowite doświadczenie otrzymać dostęp do dodatkowych narzędzi takich jak prysznic mentalny, listy uwalniające, wizualizacja ” Sięgnij gwiazd”, które to od tamtej pory codziennie stosuje. Pierwsze efekty już widzę. Udało mi się energetycznie uwalniać przeszłość i moje relacje z partnerem. Mam nowy pomysł na przyszłe życie zawodowe dla siebie, lepsze relacje z ludźmi na każdym poziomie, począwszy od służby zdrowia do relacji w miejscu pracy.

Bardzo odpowiada mi taka forma przekazu, gdyż oszczędza czas na kolejne wyjazdy do Warszawy, a to już jest bardziej skomplikowane i droższe przedsięwzięcie.
Reasumując, jestem bardzo zadowolona z możliwości jakie daje przekaz internetowy gdyż jak się przekonałam, daje nam studentom wysoką jakość przekazu przy jednoczesnej dużej oszczędności czasu i kosztów.
Jeszcze raz bardzo dziękuje Agnieszko za możliwość skorzystania z Twojego doświadczenia i możliwości poznania Cię osobiście.”
Z miłością i wdzięcznością
Hanna R. Gdańsk

Dziś tylko 127 zł zamiast 197 zł wysyłka na Twój adres email