Home   |   O Agnieszce   |   Blog   |   Dla Mediów   |   Wydarzenia warsztaty   |   Medytacja   |   Recenzje & Opinie   |   Filmy TV
7 SEKRETÓW w Związkach   |   Udane związki i relacje   |   SEKRET MIŁOŚCI *bezpłatne >>   |   Kobieca Moc   |   MOC Mężczyzny
Sekret Relacji i związków
Szanujemy Twoją prywatność!
* Jaką rolę najczęściej odgrywasz w związku
* Jakie wstydliwe przekonania w związku sabotują Twoje szczęście
* Jak przejść od uczucia samotności do miłości - ćwiczenie
* 8 najczęściej popełnianych błędów przez kobiety i więcej...
* 3 klucze Jak Przyciągnąć Prawdziwą Miłość


Skuteczne Warsztaty Rozwoju Osobistego

Warsztaty Rozwoju Osobistego

warsztat rozwoju osobistego z Agnieszka Przybysz

Jak mierzyć skuteczność warsztatów rozwojowych:

1. Po owocach ich poznacie, tak jak głosi największy bestseller świata, poznasz skuteczność po efektach mierzalnych i niemierzalnych.

– Do efektów niemierzalnych rozwoju zaliczamy aspekty emocjonalne, dobre samopoczucie, radość życia itp..

– Do efektów mierzalnych zaliczamy namacalne zmiany, lepsza praca, lepsze relacje, nowa miłość, spokojne rozstanie lub rozwód, dobre relacje z ex partnerem, więcej pieniędzy z mniejszym wysiłkiem..to efekty jakie doświadczają kobiety w programach Agnieszki Przybysz m.in. Przyciągnij Miłość, MiP system czy Kobieca Moc?

2. Jeśli ktoś obiecuje Ci, że jednorazowe warsztaty ? program zmieni Cię diametralnie i już nigdy nie będziesz musiała nic robić w swoim rozwoju, to uśmiechnij się i podziękuj. Bo to ILUZJA lub zabieg manipulacji.
Każda zmiana ma efekt na tu i teraz, a trwała zmiana przynosi efekty, gdy ją wzmacniasz skutecznymi narzędziami. Od dawna wiadomo, że na utrwalenie jakiegokolwiek nawyku potrzeba co najmniej 21 dni. TAK też jest z każdą zmianą. Jeśli nie chcesz zachwycać się jednorazowymi warsztatami lub wydarzeniami rozwoju osobistego, które nie wnoszą trwałej wartości w Twoje życie, sprawdź koniecznie:

– jakie doświadczenie posiada osoba, która prowadzi takie zajęcia rozwojowe

– ilu prawdziwym osobom pomogła i w jaki sposób. A nie jaki szum wokoło siebie stwarza w social media, a ile faktycznie osób skorzystało z jej autentycznej pomocy, a nie manipulacji czy psychotechniki.

– co naprawdę czujesz słuchając wypowiedzi osób prowadzących zajęcia rozwojowe. Czy czujesz spokój i miłość, czy pośpiech lub presję i obawy czy dasz sobie radę dorównać im.

Zmiany są nieuniknione i trzeba rozwijać się stale,
by nadążyć za zmieniającym się światem,
robiąc to mądrze i świadomie.

Stale nie oznacza robienie tego w pośpiechu lub panice, ale w miarę systematycznie zapewnij sobie wsparcie w podnoszeniu świadomości i energii, by dostosować się do tych zmian.
Zapytasz a po co to wszystko… kiedyś jak byłam na kolejnym biznesowym szkoleniu w Ameryce – mój mentor wtedy powiedział “Kto się nie rozwija, ten umiera” i wierz mi jest w tym dużo prawdy nie tylko w biznesie ale i w życiu codziennym
Kto nie dba o rozwój osobisty, nie pielęgnuje umiejętności budowania relacji i nie dopieszcza siebie z miłością, ten z pewnością nie ma tyle energii witalnej, pasji i entuzjazmu w życiu.

Więcej o warsztatach rozwoju osobistego tutaj >>

Podziel się proszę poniżej swoimi największymi wyzwaniami w rozwoju osobistym.

Zostaw komentarz, zadaj pytanie:
SzukajSubskrybuj nasz YouTube tutaj >>>

Kliknij poniżej, by nas posłuchać:RSS Przyciągni Miłość SEKRET Relacji i Związków: Coaching relacjiKategorieTagiCopyright © 2009-2015 • Przyciągnij Miłość do swojego życia zastosuj SEKRET: prawo przyciągania w związkach i relacjach. coaching relacji COACHING INSTITUTE, Agnieszka Przybysz, skrytka pocztowa 28, 00-950 Warszawa 1
Polityka Prywatności
| Regulamin | Kontakt