3 Sekrety Przyciągnij Miłość,
by spotkać i zatrzymać

prawdziwą miłość Bratniej Duszy


Zapraszam do rezerwacji miejsca na bezpłatną TELEkonferencję pt. 3 sekrety Przyciągnij Miłość, by spotkać i zatrzymać prawdziwą miłość – szczegóły wyślemy na Twój email po rejestracji w tytule email: [3 sekrety Przyciągnij Miłość] Odkryj SEKRET Wspaniałych Relacji z Bratnią Duszą
Natychmiastowy dostęp teraz w oknie obok >>> Poznaj SEKRET Bratniej Duszy

Odkryj nr 1 sekret przyciągania miłości

Przygotuj się dobrze na miłość, byś kosztował ją z pasją, gdy niezapowiedziana zapuka do Twoich drzwi

Uwolnij ukryte blokady i naucz się być w pełni atrakcyjną kobietą/mężczyzną dla siebie i innych ludzi, wibrując wspaniałą, magnetycznie atrakcyjną energią MIŁOŚCI i RADOŚCI dla Twojej Bratniej Duszy…

* Poczuj jedność, więź i współpracę z innymi kobietami świadomymi swojego piękna i podążającymi drogą rozwoju osobistego i duchowego na miarę obecnych czasów.

Dodatkowo dostęp do serii wideo oraz odpowiedzi na pytania uczestników – dowiesz się m.in.:
* Jak pokonać opór
* Efekty Renaty po 1.5 miesiąca w ABC Przyciągnij Miłość
* Jak poradzić sobie z agresją do Ex partnerki – Twojego partnera
* Jak Marta poprawiła błyskawicznie relację z szefem i dostała wartościowy prezent ? co zastosowała?
* Czy ratować związek dla dobra dzieci czy lepiej odejść
* Czym jest ćwiczenie bilansowanie
* Kiedy inicjować seks z Bratnią Duszą

Jeśli byłeś kiedyś na telekonferencji Przyciągnij Miłość – dodając Twój aktualny email nie będzie on powielony, otrzymasz dane dostępowe przed spotkaniem.

Tak, powiadom mnie
o spotkaniu onlinePoleć przyjaciółce

 

 

Przejdź do góry i zyskaj dostęp, wyślemy Ci dostęp na podany email


“Program ABC Przyciągnij Miłość online “przyszedł” do mnie na moje zawołanie, bo dość intensywnie myślałam, że super byłoby gdyby właśnie pojawił się w wersji online. Po niedługim czasie dostałam maila od Agnieszki, iż taki program właśnie rusza. To był znak niebios, więc zapisałam się. Cały program okazał się świetnie zorganizowany.
Do programu trafiłam jako taka “śpiąca królewna”, która potrzebowała przebudzenia ze starych przekonań, zadr, winy i ogólnego rozżalenia do otaczającego świata i ludzi. Nie miałam w sobie optymizmu i z pewnością brakowało mi poczucia wartości i pewności siebie. Nie czułam się dobrze ze sobą.
Po programie, a raczej już w jego trakcie, nabrałam niesamowitej witalności i radości. Zmieniło się moje podejście do życia. Dzięki wspaniałym narzędziom: list uwalniający, prysznic mentalny, ćwiczenie HeartFlow poprawiły się moje relacje z rodzicami, z moją siostrą (ta relacja bardzo kulała), a ponadto od swoich przyjaciół i znajomych czułam więcej życzliwości. Dla mnie najważniejszym plusem jest to, że w końcu poczułam wewnętrzną radość z tego kim jestem i że mam w sobie spokój.

Obecnie powróciłam do wideo i jestem już na tygodniu nr 6. To kolejna świetna rzecz: móc powrócić i przejść przez materiał ponownie. Powróciłam, bo nie do końca poczyściłam przeszłość – tak mi podpowiadała moja intuicja, w którą nauczyłam się uważnie wsłuchiwać dzięki programowi, Niedługo złożę zamówienie na partnera i przejdę przez Sekret Randkowania.

Ponadto, zauważyłam, że doceniam drobne rzeczy każdego dnia. Cieszy mnie widok słońca na niebie, rozkwitających kwiatów w ogródku lub tego, że mogę sobie wypić kawkę.

Cieszę sie, że u Eli dobrze. Trzymam kciuki! 🙂
Uściski dla Ciebie Agnieszko i DZIĘKUJĘ za program. 🙂 Monika

“Witam ponownie,
Ja tak jak Monika mogę napisać same pozytywy o programie.
Przed: byłam smutna, pełna żalu i goryczy z małą wiarą w siebie i prawie żadnym poczuciem własnej wartości.

Po: jestem spokojna, cieszę się z każdego dnia z optymizmem i wiarą patrzę w przyszłość, a co dla mnie jest najważniejsze to, to, że czuje się dobrze sama ze sobą (a dodam, że nie jestem sumienna uczennica, przeszłam pobieżnie przez ćwiczenia a nagrania często przesłuchiwałam pracując z iphone w kieszeni)

Teraz jak patrzę w przeszłość to zdaje sobie sprawę ile razy Wszechświat mi pomagał, zawsze jak byłam w potrzebie stawiał na mojej drodze ktoś, kto pomagał lub pokazywał ( swoim życiem, przykładem, słowem) następny krok 🙂 I tak dotarłam na to Forum ABC PM, i cieszę się, że mogłam poznać was dziewczyny, brać z was przykład, a może sama w czymś pomogłam.
Dziękuję Ci Agnieszko z całego serca.
I życzę wszystkim, aby wszechświat stawiał na naszych życiowych drogach więcej takich Aniołów jak Ty.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie”, ElaSkorzystaj z jednorazowej telekonferencji

Przejdź do góry i zyskaj dostęp, wyślemy Ci dostęp na podany email

Z miłością i pasją,

Agnieszka Przybysz
Pionierka coachingu
Ekspert Relacji
Mentor Coach Biznes z Pasją
Autorka wielu książek

Agnieszka Przybysz – Polska pionierka coachingu i założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute.
Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją przejść od frustracji do wspaniałych relacji, kariery & biznesu z pasją, zarabiać świetne pieniądze ? odnosić sukcesy, by czuły się doceniane, kochane i bogate. Mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często milionowe kontrakty ? biznesy.
Intencją Agnieszki jest, by wzmocnić Twój własny potencjał, byś mógł sam go wykorzystać do budowania lepszych relacji, kariery, biznesu z pasją.
Prowadzi z sukcesem coaching osobisty & kariery, menedżerski (executive) & biznesowy, mentoring dla coachów, warsztaty i szkolenia grupowe (coaching grupowy) w COACHING INSTITUTE, oraz wystąpienia publiczne na zaproszenie firm i organizacji.
Ma pondpiętnastoletnie doświadczenie w biznesie. Zajmowała stanowiska od major account, menedżera do dyrektora sprzedaży i marketingu znanych marek. Pracowała w branżach: reklama, FMCG, elektronika biurowa, telefonia. Zdobyła doświadczenie w zakresie treningu osobistego w USA, Europie Zachodniej i w Polsce. Ukończyła m.in. jedną z najstarszych i prestiżowych szkół coachingu na świecie -CTI USA, akredytowaną przez ICF oraz szkolenia & mentoring u najlepszych guru marketingu biznesu na świecie. Nazywana przez kolegów Gwiazdą Polskiego Coachingu.
Autorka książek Przyciągnij Sukcesy z Pasją, coaching biznesowy; Sięgnij Gwiazd ? celne cele; Przyciągnij Miłość coaching relacji. Publikacje dotyczące coachingu z jej udziałem znalazły się m.in. w ?Rzeczpospolitej?, ?Elle?, ?Sens?, TVP ?Pytanie na śniadanie?, TVN, Radio Zet, RadioEuro i portalach internetowych, w których jest Ekspertem w dziedzinie Coachingu. Założycielka pierwszego portalu coachingu www.CoachingInstitute.biz