Home   |   O Agnieszce   |   Blog   |   Dla Mediów   |   Wydarzenia warsztaty   |   Medytacja   |   Recenzje & Opinie   |   Filmy TV
7 SEKRETÓW w Związkach   |   Udane związki i relacje   |   SEKRET MIŁOŚCI *bezpłatne >>   |   Kobieca Moc   |   MOC Mężczyzny
Sekret Relacji i związków
Szanujemy Twoją prywatność!
* Jaką rolę najczęściej odgrywasz w związku
* Jakie wstydliwe przekonania w związku sabotują Twoje szczęście
* Jak przejść od uczucia samotności do miłości - ćwiczenie
* 8 najczęściej popełnianych błędów przez kobiety i więcej...
* 3 klucze Jak Przyciągnąć Prawdziwą Miłość


Zniewolona toksyczne relacje, manipulacje i miłość

Zastanawiasz się czemu tak wiele osób ogląda filmy i czego może nauczyć serial „Zniewolona”?
Odnajdują w nich siebie i swoje historie, toksycznych relacji oraz wysokie emocje jakie często towarzyszą miłości i nienawiści.

Jeśli oglądasz te seriale czasami, popatrz czego możesz się nauczyć, jakie oznaki toksycznych relacji i manipulacji dostrzegasz w postawach bohaterów?

Pawlina pokazuje widzom, że prawda i najwyższe wartości są ważne, i nie można sprzedawać swoich wartości za cenę wygody i kompromisu. A także, że miłość nie ma wieku, w dojrzałym wieku też można otworzyć serce na MIŁOŚĆ i zdobyć się na odwagę, by przyjąć wzajemną miłość od Karpowa.

Jednak jego synowe pokazują toksyczne zachowania, nawet nie chciały poznać lepiej Pawliny, a już żywiły do niej niechęć… Dlaczego?

Jak wiele takich sytuacji spotykasz wokoło? Czy to z zazdrości czy z chciwości, czy też z innych powodów. Ale jakie mają one prawo ingerować w życie ich teścia?

Jak wiele w rodzinach spotykasz takich relacji, gdzie są gry, gierki i rozgrywki rodzinne, by poczuć się lepiej, albo by zatuszować lęki i niskie poczucie wartości…

Poznałam kiedyś na imieninach u rodziców parę: on powyżej 80-tki, ona po 70–tce – pisałam o ich miłości w z jednej z moich książek Przyciągnij Miłość i o tym jak się poznali oraz przeszkodach jakie pokonywali.

A te przeszkody to dzieci, które nie pozwalały im na ślub, a oni tego pragnęli. Chcieli zalegalizować związek. Ale chciwość nie syna, ale synowej była wielka, ciągle próbowała intryg w rodzinie. Mimo to postawili na swoim i te kilka lat zanim Bóg jego wezwał do Siebie byli szczęśliwi razem. Dziś oboje cieszą się w wieczności. Kto daje komukolwiek prawo ingerować w czyjąś wolę?

Zastanów się proszę dlaczego pozwalasz sobie decydować co jest dobre dla innych? Wiem nie dotyczy to dzieci małych, ale dorosłych dzieci, rodziców, partnera… rodzeństwa. Masz wyobrażenia jak powinny wyglądać ich wybory, decyzje, ich życie, ale kto Cię do tego upoważnił?

Patrzysz przez pryzmat swoich wartości, lęków i blokad, nie dając innym możliwości decydowania o sobie, jeśli czasem masz takie zapędy to zacznij od dziś świadomie się przyglądać swoim myślom i słowom, i emocjom w stosunku do tych, których kochasz ale i do tych, którymi masz chęci manipulować. Może czynisz to nieświadomie albo świadomie, by coś ugrać dla siebie.

Oznaki manipulacji znajdziesz też serialach Kozacka Miłość (chyba tak to się nazywa :)) Pewnie dlatego tak widzowie go lubią, bo chora miłość Maryśki nie zna granic. Gotowa jest zabić, zniszczyć z miłości, manipuluje wszystkimi wokoło, a inny na to przystają. Dlaczego?

Z poczucia strachu, z poczucia chęci żądzy zawładnięcia miłością ukochanego.
Miłość sama przychodzi i sama odchodzi gdy jest uwięziona, miłość musi mieć wolność.

Zastanów się jakie zachowania pokazuje Ci postawa Maryśki?

Kiedy czasem masz chęci zachować się jak ona co możesz zrobić, by nie manipulować miłością, tak jak Marysia manipuluje uczuciem Jermołaja, popychając go do walki na śmierć i życie.

Choć to nie te czasy gdy o miłość się walczy dosłownie, bo system sprawiedliwości jednak powstrzymuje wielu. Ale jak wiele znasz osób, które z miłości snują intrygi, manipulują by zdobyć ukochanego?

W serialu Zniewolona, Andrej z miłości i zazdrości gotów był uwięzić Katię w szpitalu, ale też gotów był poświęcić pieniądze, pozbyć się dochodowych, nieetycznych biznesów, by odzyskać jej Miłość.

Jak wielu znasz mężczyzn, który gotowi są poświęcić pieniądze i majątek dla kobiety, którą kochają?

Albo jak wielu znasz mężczyzn, którzy manipulują sytuacją ekonomiczną, by przywiązać kobiety do siebie?

Posłużę się przykładem: mojej klientki miała do wyboru ostatnio pracę marzeń na kierowniczym stanowisku i pracę przedstawiciela. Mąż stanowczo nalegał, że powinna przyjąć pracę o niższym statusie i wynagrodzeniu, bo nie chciał, by żona zarabiała więcej od niego.

A tak mógł ekonomicznie trzymać ją w garści, samochód który jej kupił, jak mu się sprzeciwiała, że nie przyjmie tej niższej posady, to od razu zabrał jej kluczyki do auta, które jej kupił.

Czy to jest Miłość czy strach, lęk przed Kobiecą Mocą jaka jest w kobietach, bo mogą być wolne i wspaniale zarabiać, a przy tym być w związkach z własnej woli, a nie dlatego że mąż boi się że go zdradzi, jak będzie więcej zarabiać, boi się, że przestanie być dla niej atrakcyjny.

Czy takie związki są zdrowe? Odpowiedź sobie sama. Co o tym myślisz napisz proszę w koemntarzu poniżej.

Miłość to Wolność, a skoro Wolność to mąż powinien wspierać partnerkę w jej wyborach i dążeniach rozwoju, także zawodowego, bo szczęśliwa i spełniona kobieta to szczęśliwy związek i szczęśliwa rodzina.

Kto tego nie rozumie, niech od razu uda się na terapię lub na dobry coaching, w którym wzmocni siebie i uwolni blokady, wzorce i schematy z przeszłości, które zaciemniają mu obraz samego siebie i próbuje handlować miłością.

Miłość w związku to nie handel, to nie transakcje, to nie rozgrywki, a chęć bycia i dzielenia się wszystkim przez obojga partnerów… Równość i jedność, patrzenie w tym samym kierunku.

Do odzyskania prawdziwej mocy zachęcam Panów w Moc Mężczyzny i Panie w Kobieca Moc.

Z niewolnika w związku nie można mieć prawdziwego partnera, na równych prawach…
Z toksykiem nie można mieć zdrowej relacji i związku, dopóki nie uleczy swoich zachowań.

Bez, względu w jakiej roli jesteś możesz ją transformować, możesz mieć życie, związki i relacje, które Pokochasz. Zacznij od przeniesienia świadomości tego co oglądasz w tych serialach na grunt współczesny, potraktuj edukacyjnie, wyciągnij wnioski i podejmij inspirujące działa, by uleczyć swoje relacje, zaczynając od siebie samej / siebie samego…

Służę Ci sprawdzonymi narzędziami w metodzie Przyciągnij Miłość od 2005 r. i Kobieca Moc od 2012 r.

Jaki będzie Twój pierwszy krok ku wolności w relacjach i/lub związku?

Podaj to dalej komuś, kto potrzebuje to przeczytać.💗🌹👍

Zacznij od odzyskania wolności i uzdrowienia przeszłości:

Zostaw komentarz, zadaj pytanie:
SzukajSubskrybuj nasz YouTube tutaj >>>

Kliknij poniżej, by nas posłuchać:RSS Przyciągni Miłość SEKRET Relacji i Związków: Coaching relacjiKategorieTagiCopyright © 2009-2015 • Przyciągnij Miłość do swojego życia zastosuj SEKRET: prawo przyciągania w związkach i relacjach. coaching relacji COACHING INSTITUTE, Agnieszka Przybysz, skrytka pocztowa 28, 00-950 Warszawa 1
Polityka Prywatności
| Regulamin | Kontakt