Poznaj SEKRETY
Kobiecej MOCY

Ekscytujący i Energetyczny NOWY, transformujący projekt dla KOBIET,
które chcą z większą łatwością realizować swoje cele osobiste i zawodowe,

* uwolnić blokady i nauczyć się być w pełni atrakcyjną kobietą dla siebie i innych ludzi, wibrując wspaniałą, magnetycznie atrakcyjną energią MIŁOŚCI i RADOŚCI,

* przebudzić w sobie MOC, która drzemie w Tobie od dawna,

* zyskać spokój i poczucie wewnętrznego bezpieczeństwa.

* Pozwolić sobie ?Błyszczeć” w różnych dziedzinach życia, nabrać więcej odwagi ? pewności siebie i radości życia ? Poczuć jedność, więź i współpracę z innymi kobietami świadomymi swojego piękna i podążającymi drogą rozwoju osobistego i duchowego na miarę obecnych czasów.

Chcesz dostać dostęp do bezpłatnego spotkania – telekonferencji, online gdziekolwiek mieszkasz, by przebudzić Twoją Kobiecą Moc
zostaw imię i email w oknie obok i powiadom przyjaciółki teraz.

Zapraszam do webinaru Kobieca Moc w prezencie >>>

Przejdź do góry i zyskaj dostęp, wyślemy Ci dostęp na podany email

“Program ABC Przyciągnij Miłość online “przyszedł” do mnie na moje zawołanie, bo dość intensywnie myślałam, że super byłoby gdyby właśnie pojawił się w wersji online. Po niedługim czasie dostałam maila od Agnieszki, iż taki program właśnie rusza. To był znak niebios, więc zapisałam się. Cały program okazał się świetnie zorganizowany.
Do programu trafiłam jako taka “śpiąca królewna”, która potrzebowała przebudzenia ze starych przekonań, zadr, winy i ogólnego rozżalenia do otaczającego świata i ludzi. Nie miałam w sobie optymizmu i z pewnością brakowało mi poczucia wartości i pewności siebie. Nie czułam się dobrze ze sobą.
Po programie, a raczej już w jego trakcie, nabrałam niesamowitej witalności i radości. Zmieniło się moje podejście do życia. Dzięki wspaniałym narzędziom: list uwalniający, prysznic mentalny, ćwiczenie HeartFlow poprawiły się moje relacje z rodzicami, z moją siostrą (ta relacja bardzo kulała), a ponadto od swoich przyjaciół i znajomych czułam więcej życzliwości. Dla mnie najważniejszym plusem jest to, że w końcu poczułam wewnętrzną radość z tego kim jestem i że mam w sobie spokój.

Obecnie powróciłam do wideo i jestem już na tygodniu nr 6. To kolejna świetna rzecz: móc powrócić i przejść przez materiał ponownie. Powróciłam, bo nie do końca poczyściłam przeszłość – tak mi podpowiadała moja intuicja, w którą nauczyłam się uważnie wsłuchiwać dzięki programowi, Niedługo złożę zamówienie na partnera i przejdę przez Sekret Randkowania.

Ponadto, zauważyłam, że doceniam drobne rzeczy każdego dnia. Cieszy mnie widok słońca na niebie, rozkwitających kwiatów w ogródku lub tego, że mogę sobie wypić kawkę.

Cieszę sie, że u Eli dobrze. Trzymam kciuki! 🙂
Uściski dla Ciebie Agnieszko i DZIĘKUJĘ za program. 🙂 Monika

“Witam ponownie,
Ja tak jak Monika mogę napisać same pozytywy o programie.
Przed: byłam smutna, pełna żalu i goryczy z małą wiarą w siebie i prawie żadnym poczuciem własnej wartości.

Po: jestem spokojna, cieszę się z każdego dnia z optymizmem i wiarą patrzę w przyszłość, a co dla mnie jest najważniejsze to, to, że czuje się dobrze sama ze sobą (a dodam, że nie jestem sumienna uczennica, przeszłam pobieżnie przez ćwiczenia a nagrania często przesłuchiwałam pracując z iphone w kieszeni)

Teraz jak patrzę w przeszłość to zdaje sobie sprawę ile razy Wszechświat mi pomagał, zawsze jak byłam w potrzebie stawiał na mojej drodze ktoś, kto pomagał lub pokazywał ( swoim życiem, przykładem, słowem) następny krok 🙂 I tak dotarłam na to Forum ABC PM, i cieszę się, że mogłam poznać was dziewczyny, brać z was przykład, a może sama w czymś pomogłam.
Dziękuję Ci Agnieszko z całego serca.
I życzę wszystkim, aby wszechświat stawiał na naszych życiowych drogach więcej takich Aniołów jak Ty.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie”, Ela

Skorzystaj z jednorazowej telekonferencji

Przejdź do góry i zyskaj dostęp, wyślemy Ci dostęp na podany email

Z miłością i pasją,

Agnieszka Przybysz
Pionierka coachingu
Ekspert Relacji
Mentor Coach Biznes z Pasją
Autorka wielu książek