Home   |   O Agnieszce   |   Blog   |   Dla Mediów   |   Wydarzenia warsztaty   |   Medytacja   |   Recenzje & Opinie   |   Filmy TV
7 SEKRETÓW w Związkach   |   Udane związki i relacje   |   SEKRET MIŁOŚCI *bezpłatne >>   |   Kobieca Moc   |   MOC Mężczyzny
Sekret Relacji i związków
Szanujemy Twoją prywatność!
* Jaką rolę najczęściej odgrywasz w związku
* Jakie wstydliwe przekonania w związku sabotują Twoje szczęście
* Jak przejść od uczucia samotności do miłości - ćwiczenie
* 8 najczęściej popełnianych błędów przez kobiety i więcej...
* 3 klucze Jak Przyciągnąć Prawdziwą Miłość


Poruszająca historia miłości

Przed Tobą kolejna poruszająca historia z ostatnich miesięcy, autentycznej kobiety, która postanowiła odmienić swój los.

“Agnieszko, bardzo dziękuję za program >>> , za książkę, która była początkiem. A trafiła w moje ręce jak byłam w takim bagnie, że już w uszy mi się nalewało.

Dzięki niej zrozumiałam, że to ja mam wpływ na wszystko co się dzieje w moim życiu. Że bagno, w którym próbowałam pływać zjawiło się na moje własne życzenie. To ja skupiałam się na wszystkich złych rzeczach, sytuacjach i robiłam to od wielu lat.

Ja babrałam się w ciągłych pretensjach, a z koleżankami-psyjaciółkami w kółko maglowałam, jak to jest źle, jaki mąż jest okropny, jak mnie nie szanuje ? w ogóle burak i cham, który zmarnował mi życie.

No i stało się, we wrześniu po kolejnej awanturze- rękoczynach wyprowadziłam się z naszego domu. setki godzin płaczu, setki ?dobrych rad?, zero kasy ? a nawet minus, chwiejne zarobki. No koniec ostateczny. I książka ? siostra przywiozła. Czytana jak mantra, w nocy, rano, przy śniadaniu, w pociągu, wszędzie. Dużo poukładało listy uwalniające, zamówienie. Zaczęło się zmieniać. zaczęło mi zależeć, i na rodzinie, i na mężu, i na pracy.

Stałam się odważniejsza, niebojąca, zrozumiałam, że to o czym myślę to się dzieje. I że na wszystko mam wpływ.

Pierwsza zmiana: na mój ówczesny służbowy telefon zadzwonił mój były szef (nie miałam kontaktu 2,5 roku i nie rozstawaliśmy się jako przyjaciele), powiedział Anka zatrudniam Cię tyle i tyle, samochód, coś tam. WOW stały dochód, etat, po 2 latach bujania się z prowizją (której nie rozumiałam). Wow wow. Rozmowa kwalifikacyjna umówiona, formalność, okazało się że mój były szef jest 4 poziomy wyżej od obecnego przełożonego.

Druga zmiana: mężowi mojemu zaczęło zleżeć, zaczął dążyć do wspólnych spotkań, dbał o święta, spotkania na mieście, wszystko zaczęło robić się miłe. Dziwne uczucie po kilku latach ciągłej draki. Inne.

Zmiana trzecia: zaczęłam się uczyć, by w końcu uwolnić się od pracy, która wystarcza mi na miesiąc normalnego życia, zaczęłam drążyć, szukać kontaktów w efekcie dostałam propozycję współpracy w ogromnej korporacji jak trener/szkoleniowiec jest tu jeszcze małą rzecz do przerobienia? piszę listy uwalniające wg. ABC Przyciągnij miłość i palę.

No i najważniejsze pisałam o tym na forum. Odkryłam, że w moim małżeństwie nie było mnie. Było w nim wyobrażenie moich rodziców na temat mojego męża. A ja jak małe dziecko łykałam prawdę objawioną, jak swoją. Dla moich rodziców mój związek był mezaliansem, a mój mąż typem, który chce mnie wykorzystać.

Z resztą nie mogłam ufać nikomu tylko mamie i tacie. Głupie to i chore mam 33 lata, a ciągle każdą sprawę przepuszczałam przez filtr rodziców. Dzień w którym do tego doszłam -PRZEPŁAKAŁAM. Wiele głupoty w moim życiu było efektem mojego myślenia, a dokładnie czy mama i tata się na to zgodzą. I zamiast żyć, boksowałam się w myślach.

W końcu uwierzyłam, że mąż mnie kocha, że te piosenki o miłości mogą opowiadać moją historię, dziewczyny JA JESTEM KOCHANA. Ktoś mnie kocha, nie chce mnie wykorzystać, nie muszę się bać, po 15 latach mogę ufać tak więc po kilku miesiącach, mam pełne konto, perspektywę pracy marzeń na wyciągnięcie ręki, fajnego męża, KTÓRY MNIE KOCHA, składam życie po swojemu po odcięciu starego bagienka…

Dziękuje Agnieszko. ps. a kiedy będzie warsztat na żywo, nie mogę się doczekać może jeszcze coś odkryję.”

Napisała Anka 2016-06-16 20:22, uczestniczka ABC Przyciągnij Miłość

Ty też możesz odmienić swój los zawodowy i osobisty, stosując sprawdzony System przez wiele tysięcy osób sprawdź Tutaj >>> wraz z forum wsparcia przez 6 miesięcy i więcej >>>

Dodatkowo Prezent w specjalnej okazji.

wakacyjna-milosc-w-wielkim-miescie

Życzę Ci wspaniałej zabawy w odkrywaniu kolejnych sekretów miłości i wspaniałych relacji. Poleć proszę Przyciągnij Miłość znajomym, podaj im adres przyciagnijmilosc.pl

Dzielmy się tym co najlepsze. Dziękuje.

Z miłością i pasją,
Agnieszka Przybysz
Pionierka coachingu, Ekspert Relacji
Mentor Biznes z Pasją, Mówca
Autorka bestsellera Przyciągnij Miłość 2009, 2012, 2013
Przyciągnij Sukcesy z Pasją 2010
Miłość & Pieniądze 2015r.
Medytacja Kolorami, Sięgnij Gwiazd ? CD/audio
Największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce!

Zostaw komentarz, zadaj pytanie:
SzukajSubskrybuj nasz YouTube tutaj >>>

Kliknij poniżej, by nas posłuchać:RSS Przyciągni Miłość SEKRET Relacji i Związków: Coaching relacjiKategorieTagiCopyright © 2009-2015 • Przyciągnij Miłość do swojego życia zastosuj SEKRET: prawo przyciągania w związkach i relacjach. coaching relacji COACHING INSTITUTE, Agnieszka Przybysz, skrytka pocztowa 28, 00-950 Warszawa 1
Polityka Prywatności
| Regulamin | Kontakt