Home   |   O Agnieszce   |   Blog   |   Dla Mediów   |   Wydarzenia warsztaty   |   Medytacja   |   Recenzje & Opinie   |   Filmy TV
7 SEKRETÓW w Związkach   |   Udane związki i relacje   |   SEKRET MIŁOŚCI *bezpłatne >>   |   Kobieca Moc   |   MOC Mężczyzny
Sekret Relacji i związków
Szanujemy Twoją prywatność!
* Jaką rolę najczęściej odgrywasz w związku
* Jakie wstydliwe przekonania w związku sabotują Twoje szczęście
* Jak przejść od uczucia samotności do miłości - ćwiczenie
* 8 najczęściej popełnianych błędów przez kobiety i więcej...
* 3 klucze Jak Przyciągnąć Prawdziwą Miłość


Sekret nr 3 Czego mężczyźni szukają w kobietach

Czego mężczyźni szukają w kobietach. Sekret nr 3.

Czego chcą mężczyźni od kobiet, by chcieli je kochać i adorować, pozostać im wierni, oto co mówią mężczyźni.

Prawdziwy mężczyzna chce się bawić z kobietą, chce mieć u swego boku kobietę, która potrafi się bawić, nie tylko mówić o uczuciach i być strasznie poważna, wtedy trudno jest jemu otworzyć się w pełni na kobietę.

Porównałabym to do spontanicznej zabawy dwojga (dorosłych) dzieci, bez zakazów i nakazów w poczuciu spontanicznej wolności.

Wiele kobiet zapomina o tym, że mężczyźni wyrażają siebie poprzez działanie i zabawę.

W miarę jak poznajesz mężczyznę lepiej przekonujesz się, że im więcej mówisz, tym on mniej słucha .. spójrz na niektóre sytuacje w związkach im częściej kobieta obarcza mężczyznę niekończącą się rozmową, tym on jest bardziej znużony.  Mniej zainteresowany aż w końcu ucieka od rozmowy i chowa się w swoim świecie.

Mężczyźni nie czują słów. Z pewnością to zauważyłaś, że na ciebie też nie działają same słowa musisz je poczuć inaczej, by mieć pewność, że jemu zależy na tobie.

Tak samo w przypadku mężczyzn, nie chodzi często o słowa a o doświadczenie uczucia przez zabawę.

Mówienie o tym czego oczekujesz w związki lub czego nie lubisz jest koniczne ale nie może to być jak ?zdarta płyta?, bo on wtedy się wyłącza, przestaje Cię słyszeć.

Najprostszym sposobem dla mężczyzny, by zaangażował się emocjonalnie jest robienie z nim wspólnych rzeczy, które nie wymagają rozmowy pozwalając sobie na zabawę.

Pamiętam jeden z moich spontanicznych momentów, gdy po raz pierwszy trzymałam w ręku kijek do gry w golfa, moja Bratnia Dusz postanowiła w przerwie lunchowej zabrać mnie w ramach relaksu na pole golfowe, mieliśmy dobrą zabawę, bez słów z pełnią koncentracji – skupienia na prawidłowym ustawieniu kijka, czego mnie uczył, przy tym dużo śmiechu. W mojej naturze jest otwartość na nowości, stąd chętnie próbuję czegoś nowego.

Nie wszyscy jednak mężczyźni grają w golfa lub lubią sport i są w tym dobrzy. Też możesz tego nie lubić, lecz nie o to chodzi.

Chodzi o to, że jakikolwiek sport ma w sobie aspekt gry i rywalizacji – wiąże się z działaniem.

Nawet basen, pokazując się swojemu partnerowi w całej okazałości lub inne sporty pozwalając jemy, by nauczył Cię odbijać piłkę ? sprzyjają temu, że jesteście blisko siebie.

Jeśli mężczyzna zaangażowany jest w grę z tobą, która jest zabawna a jednocześnie wiąże się z dotykiem od czasu do czasu, to magiczne połączenie wzmacnia Twoją atrakcyjność w jego oczach.

Uwodzenie jest językiem, który mężczyźni rozumieją bez słów.
Uwodzenie musi być zabawne z poczuciem humoru, zamiast bardzo poważnej miny.

Żartowanie i bycie zabawną jest jednym ze sposobów uwodzenia mężczyzny.

Im bardziej żartujesz, sprawiasz, że on się śmieje i chce byś znowu stała się na chwilę poważna, tym bardziej go intrygujesz i chce Cię lepiej poznać?

Spróbuj tego, by odkryć Twoją autentyczną atrakcyjność jako kobieta, która wykracza poza zwykłą fizyczną atrakcyjność, lecz sprawia magnetyczne przyciąganie mężczyzn, sprawdź teraz ABC Przyciągnij Miłość.

Proste i sprawdzone wskazówki – sekrety relacji i związków do zastosowania już teraz, by być w związku z mężczyzną, który jest żywo zainteresowany Tobą, jakbyś była jedyną kobietą dla niego ? sprawdź program ABC Przyciągnij Miłość.

Zapraszam skomentuj i polub to na FB. Dziękuje.

Zostaw komentarz, zadaj pytanie:

Komentarze


 • admin :

  Joanno, mężczyzna funkcjonuje trochę w innym wymiarze, niż Pani, nie będzie czytał w Pani myślach jak koleżanka.. Rozwiązaniem jest nauczenie się komunikacji językiem, który On rozumie.. tego m.in uczę w nowym wydaniu SEkret Bratniej Duszy, a drugi aspekt to Pani oczekiwania wobec związku, wobec siebie…,w zmocnienie miłości własnej.. zapraszam po audio gratis w temacie Sekretu Bratniej Duszy tutaj >>> serdeczności AP


 • Joanna :

  witam skoro jest pani wkspertem to niech mi pani powie jak to jest bo nie wiem co mam robic… chodzi o to ze moj partner jest mało rozmowny ze mna nie rozmawia prawie w cale czesto jest tak ze kiedy się złoszcze na niego to tłumie to w sobie on dogaduje sie ze swoimi kolegami z nimi gada smieje sie itp jestesmy razem 4 lata i jestem troche rozczarowana chce zeby on sam np domyslil sie i powiedziam ze mnie kocha a nie cały czas musze sie pytac i najbardziej co mnie denerwuje to np. to ze kiedy sie obrażę na niego bo zrobił cos nie po mojej mysli bo np cos obiecał a nie zrobił to w tym czasie on obraza sie jeszcze bardziej bo ja sie obraziłam chciałabym zeby nauczył sie mowic przepraszam itp nawet jak kichne to na zrowie mi nie powie moze powinnam ja sie udac do psychologa moze to ze mna jest cos nie tak


 • admin :

  witam serdecznie, prawda jest taka,że proste rzeczy najtrudniej wcielić w życie. Proste jak i bardziej zaawansowane porady i narzędzia znajdzie Pani w ABC Przyciągnij Miłość System. wiele serdeczności


 • Jolanta :

  witam ponownie 😉
  Pani Agnieszko, Pani spostrzeżenia są takie banalnie proste, a jednak odkrywcze. Jak już pisałam od roku jestem sama, a tu widzę kolejną przyczynę rozpadu mojego związku. Jestem tak poważna, że czasem sama siebie przerażam. To kolejne wyzwanie, muszę od nowa nauczyć się jak cieszyć się życiem i dobrze się bawić….. z niecierpliwością czekam na kolejne artykuły. pozdrawiam – jolanta


 • admin :

  Dziękuje Iwono za komentarz, inwestycja w siebie jest podstawą transformacji, kursy i szkolenia najlepiej robić dla siebie a nie dla kogoś. To pewna inwestycja, bo gdy on okazuje się nie być idealnym partnerem tak jak w opisanym przykładzie, to co wiesz i co zrobiłaś dla siebie – poprawienie własnej atrakcyjności jako kobieta, lepsze samopoczucie, większe poczcie własnej wartości to zyskujesz na stałe. A idealnego partnera można zamówić. szczegóły w ABC Przyciągnij Miłość System.


 • iwona :

  Podpisuję się pod tym dwiema rękami. Jestem osobą z dużym poczuciem humoru, lubiąca dotyk, uwodzenie(swojego i tylko swojego partnera) jest jednak w tym wszystkim pewne ALE! Ten On musi też tak czuć, też to lubić i “rozmawiać” z kobietą tym właśnie językiem. Na potwierdzenie powyższego powiem tylko tyle, że po wypadzie z moim partnerem(znamy się 4 miesiące)na długi weekend, gdzie była plaża, ocean, basen, dancing i można było spędzić naprawdę romantyczne i zabawne chwile, facet siedział w pokoju i czytał książkę!!!!! Tak drogie panie. Uważam więc, abyśmy przestały tak bardzo przejmować się czego mężczyźni w nas szukają i “pracować” nad sobą z przesadą. Jeśli ktoś nie jest wart naszej uwagi, uczucia i czułości na nic nie zdadzą się szkolenia, kursy itp. A propos: mój towarzysz podróży, nie jest już moim partnerem. Jestem singlem. Nie jest to dla mnie idealny stan ale wolę to, bez naginania się i zastanawiania, jaka powinnam być, aby chciał być ze mną. Pozdrawiam wszystkie fajne babki do tańca i do różańca!
 • Szukaj  Subskrybuj nasz YouTube tutaj >>>

  Kliknij poniżej, by nas posłuchać:  RSS Przyciągni Miłość SEKRET Relacji i Związków: Coaching relacji  Kategorie  Tagi  Copyright © 2009-2015 • Przyciągnij Miłość do swojego życia zastosuj SEKRET: prawo przyciągania w związkach i relacjach. coaching relacji COACHING INSTITUTE, Agnieszka Przybysz, skrytka pocztowa 28, 00-950 Warszawa 1
  Polityka Prywatności
  | Regulamin | Kontakt