“Przyciągnij Miłość & sekrety Bratniej Duszy”

Kliknij na obrazek i włącz głośniki: dostępne w programie – spóźniłeś się, zatem bezpłatnie skorzystaj posłuchaj tutaj >>> Sprawdź aktualny termin, kliknij na baner:

Skorzystaj z prezentów, kilka rekomendacji w temacie relacji, związków i miłości znajdzisz poniżej:

Gratuluję, że powiedziałeś TAK, na moje zaproszenie do wspólnej podróży
, by zbudować wspaniałe relacje w Twoim związku, PRZYCIĄGNĄĆ MIŁOŚĆ Bratniej Duszy lub Odzyskać MOC Kobiecości / Moc Męskości teraz

Dostępnej, aby pomóc Ci Odkryć ?Sekret Bratniej Duszy i Przyciągnąć Miłość, Aktywować Kobiecą MOC teraz.
Masz pytanie zapoznaj się z info poniżej, a następnie napisz do nas, pomożemy dopasować idealne rozwiązanie do Twojej sytuacji/do Twojego wyzwania.


ABC Przyciągnij Miłość
System

Dla kogo jest idealny, gdy:
– szukasz miłości
– chcesz poprawić relacje z ludźmi
– uwolnić przeszłość i EX partnerów
– pokochać siebie bardziej
– Przyciągnąć nową miłość

Co obejmuje:

Program 5 tygodni na wideo + materiały ćwiczenia (dostęp przez Internet 24/7 – ponad 20 godz.) + Forum wsparcia z Agnieszką
Bezpieczne płatności z certyfikatem SSL razem:

Więcej nt programu ABC Przyciągnij Miłość i opinie uczestników >>>

Potem wróć do tej strony, by skorzystać z tej propozycji TERAZ jak jest dostępna. Całość 497zł  

Buźka mi się normalnie uśmiecha od ucha do ucha.
A zaczynając od początku, to ze mną było tak… Trafiłam do programu ABC Przyciągnij Miłość, nie dla reperowania relacji z mężem, tylko bardziej relacji w środowisku pracy, wiary w siebie, dojrzenia w sobie Kobiecej mocy…U mnie rezultaty były natychmiastowe, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Co najwspanialsze jest w tym wszystkim, że to nie były tylko moje odczucia, czy spostrzeżenia, tylko osoby z mojego otoczenia zaczęły mówić, widzieć, że się zmieniłam oczywiście in plus. Nie wspomnę o moim mężu, który notabene też się rozwija duchowo, jak zobaczył jak wpływają na mnie te programy, oczywiście żartobliwie mówiąc stwierdził, że jakbym mogła to powinnam stosować te programy non stop.

Już nie wspomnę o tym, że zaczęłam okazywać uczucia, z którymi miałam problem, zostawiane ukradkiem karteczki z czułymi słowami do mojego męża, jakoś same się pisały i nie miałam uczucia, że się ośmieszam… Agnieszko po prostu jest BOSKO, bardzo Tobie dziękuje.

Mój mąż obsypuje mnie kwiatami, sam z siebie bez okazji, zaprasza do restauracji na obiady, robi romantyczne kolacje, czuje się naprawdę wybrańcem losu, o i to w tak krótkim czasie.
Zaczynam być zauważana na ulicy, nie jestem już traktowana jak powietrze, mężczyźni wodzą za mną wzrokiem, nagle pojawiają się ni stąd ni zowąd przemili ludzie, zagadujący mnie, mówiący miłe słowa, na mojej drodze pojawiają się sytuacje, osoby, dzięki którym udaje mi się coś szybciej załatwić. A kiedyś wszystko szło pod górkę…. Po prostu zrobiłam przestrzeń, wyczyściłam się z negatywnych wzorców….
Jeszcze raz bardzo Tobie Agnieszko dziękuje, ponownie przywróciłaś mi wiarę w siebie.
Pozdrawiam serdecznie.
Kasia Su. (uczestniczka ABC Przyciągnij Miłość System i Kobieca MOC ? robione łącznie) Data:Sat, 10 Nov 2012

Agnieszko! Wspaniały program Kobieca Moc Wenus! Jestem
już po wszystkich 5 krokach. Niesamowita przemiana, chciałam się
podzielić z Tobą moimi odczuciami! Kiedy zaczynałam w moich myślach
czułam, że jestem już ^^stracona^^, po wielu wcześniejszych miesiącach terapii u różnych psychologów nie widziałam i nie czułam poprawy!
Już po 1 sesji i wykonanym ćwiczeniu poczułam się niesamowicie, w każdym tygodniu Programu czułam się coraz lepiej, dla większego poznania siebie postanowiłam dokupić Warsztaty ABC Przyciągnij Miłość

Transformacja OGROMNA!

Agnieszko jestem zupełnie inną kobietą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po raz pierwszy w życiu uśmiecham się do siebie, czuję się szczęśliwa i mówię na głos KOCHAM SIEBIE!

Jestem dwa miesiące po programach, a cuda dzieją się nadal! Na początku bałam się, że jak otworzę oczy to czar pryśnie, ale nic takiego się nie dzieje! Pielęgnuję tę przemianę medytacją kolorami, stosuję prysznic mentalny i listy!

Nieznajomi mówią mi Dzień dobry, uśmiechają się a ja odwzajemniam im tym samym! Jestem Ci wdzięczna za to, że pojawiłaś się na mojej drodze, za wspaniałe narzędzia i wszystkie inne pomoce!
To dopiero początek mojej zmiany na lepsze, cieszę się że z odwagą IDĘ do przodu i za to, że mam zawsze możliwość kontaktu z Tobą !!!!

Życzę Ci nieustającej pasji pomagania innym, jesteś Aniołem! Dziękuję! Pozdrawiam ciepło,” Jolanta S. (mogłeś usłyszeć Ją jak mówiła na jednej z telekonferencji, jak partner wyznał jej miłość po raz pierwszy od długiego czasu).

spontaniczne opinie o ABC Przyciągnij miłość:
[pro-player width=’200′ height=’50’ type=’sound’]http://agnieszkaprzybysz.com/newsletter/wp-content/uploads/2013/12/Po-spotkaniu-Kobieca-MOC-fragment-2.mp3[/pro-player]

Wszystko co masz teraz zrobić to kliknąć na przycisk zamawiam, by zacząć ŻYĆ w Pełni Twoich Możliwości teraz wybierając program z listy powyżej.


Bonusy do programów:
Sięgnij Gwiazd i Medytacja Kolorami przydatne narzędzia rozwojowe – wartość 104 zł dla Ciebie TERAZ Gratis. Dostępne czasowo.

Ważne: dostęp do programów przypisany jest do Twojego indywidualnego adresu email i IP.


ABC Przyciągnij Miłość kliknij tu >>>

Kobieca MOC kliknij tu>>>

Możesz też dokonać przelewu na bezpośrednie konto podane poniżej tej strony.


Moc Mężczyzny >>>

Każdy program, który wybierzesz będziesz zadowolona/zadowolony Masz pytanie napisz…

 

 

 


Kobieca MOC 2.0

Dla kogo jest idealny, gdy:
– chcesz wzmocnić poczucie wartości
– uwolnić głęboko ukryte blokady
– aktywować MOC Uwolnienia, MOC Celu życia, MOC Intuicji, MOC Kobiecości i MOC Przywództwa w kobiecym stylu
– pokochać siebie bardziej
– zawodowo: sięgnąć po lepszą pracę lub lepiej płatne kontrakty

Co obejmuje:

Program 5 tygodni sesje z NOWYMI innymi ćwiczeniami (dostęp przez Internet 24/7) + forum wsparcia z Agnieszką 

Więcej nt programu Kobieca MOC 2.0 i opinie uczestniczek >>>

Potem wróć do tej strony, by skorzystać z tej propozycji TERAZ jak jest dostępna.  Całość 497 zł

Do niedawna nie uwierzyła bym, że sobie poradzę,
że cokolwiek DOBREGO MNIE SPOTKA. Uuuuuuu ..a sporo tego się dzieje 🙂

Uśmiechy od spotykanych ludzi, sprawy urzędowe jakoś znalazły łagodne dobre rozwiązanie, pracownicy w urzędzie sami zaproponowali pomoc w pewnej trudnej dla mnie kwestii, wcześniej 2 lata nie mogłam tego w żaden sposób ogarnąć. Dziękuję sobie i Tobie za tę przemianę. Myślę, że to faktycznie era podniesienia dla kobiet i uświadomienia sobie swojej siły. Ja nadal delektuję się swoimi maleńkimi sukcesami i tym, że w końcu zaczynam otwarcie wyrażać swoje zdanie i jeśli wyniknie sytuacja umiem również już wyrazić swoje niezadowolenie- dla mnie, to u mnie zaobserwowany ogromny sukces, bo tu miałam straszną blokadę!. Fajnie, że to u siebie zmieniłam i nadal zmieniam;)) Sylwia

Witaj Agnieszko i moje Drogie Koleżanki z warsztatów! Moja podróż z Wami przez 5 tygodni to wyjątkowy czas! Na ile wyjątkowy i magiczny? -odkrywam to każdego dnia, każdego nowego dnia!
Odkryłam też, że wiele faktów zadziało się w minionych dniach – ale wcześniej nie zwróciłam na nie uwagi, byłam mało czujna? Zbyt mało wyostrzyłam zmysły? Być może! Jedno jest pewnikiem – przez ostatnie 5 tygodni świat wirował wokół mnie w takim tempie (pozytywnym), że umknęło mi kilka znaczących zdarzeń!
Rodzina złagodniała, pseudoprzyjaciele “wykruszyli” się, uporządkowałam sprawy zawodowe – bez lęku i strachu. Zadziało się to wszystko w tak naturalny sposób, że NIE ZAUWAŻYŁAM!!
Muszę taż przyznać, że sesje KMW 1.0 i KM 2.0 – oceniając subiektywnie – mają potężną moc! ! Gdyby przyszło mi wybierać którąś z wersji, to powiedziałabym, że jest część ćwiczeń z 1.0, które bardziej docierają do mojej struktury, a część z 2.0.
Świetnie zatem, że mamy dostęp do obu wersji.
Chcę bardzo podziękować Agnieszko za Twój czas, wiedzę, doświadczenie, które mi przekazałaś.
Do usłyszenia. Pozdrawiam wszystkich ciepło!
Ewa

Zauważyłam u siebie postępy, co jest dodatkowo bardzo budującym uczuciem.

Moja intencja o uwolnienie myśli związanych z panem X, zmierza w dobrym kierunku. Myślę już mniej o nim, ale najważniejsze w większości cieszę się że nam się nie udało i jestem mu wdzięczna z całego serca że wybrał inną. Bywają też smutne chwile kiedy dalej żałuję, ale jest tego zdecydowanie mniej.

Kolejną rzeczą, która zmieniła się, jest to że więcej się uśmiecham, zauważyli to ludzie z pracy i dziwią się dlaczego zawsze kiedy mnie widzą jestem uśmiechnięta.

Inną moją zmorą były lustra w pracy, w toaletach. Zawsze przemykałam ukradkiem żeby na siebie nie spojrzeć, związane zapewne z brakiem akceptacji siebie i swojej fizyczności. Teraz nie unikam już luster, a nawet patrzę w nie z odwagą. Do swojego odbicia też czasem się uśmiecham i pozwalam sobie na ?szaleństwo? w postaci autokomplementu np. ?ładnie dziś wyglądam?
Usłyszałam też, od mojego Taty, że jest ze mnie dumny, nie pamiętam kiedy mi to ostatnio powiedział, a nawet nie mam pewności czy w ogóle kiedyś mówił.

Dziękuje bardzo i ogromne ukłony za ten program, Ania

Efekty Kobieca MOC i ABC Przyciagnij miłość


SEKRET Bratniej Duszy Przyciągnij Miłość

Dla kogo jest idealny, gdy:
– chcesz przejść od marzenia o miłości do radości w miłości
– uwolnić głęboko ukryte blokady, by spotkać Bratnią Duszę
– aktywować MIŁOŚĆ w Tobie – pokochać siebie bardziej

Co obejmuje:

1. Program warsztatu AUDIO – 5 unikalnych sesji z NOWYMI ćwiczeniami (dostęp online przez internet) coaching (pytania & odpowiedzi)
2. Bonus forum wsparcia online 21 dni coaching (pytania & odpowiedzi) z Agnieszką (wartość: 197zł)

Bezpieczne płatności z certyfikatem SSL razem: Inwestycja w całość

Kliknij tutaj Sekret Bratniej Duszy 1.0 >>>

“Ta dwudniowa sesja to chyba jakiś przełomowy moment dla mnie, bo zachowuję się zupełnie inaczej… Podsumowując: niezwykle wzrósł mój poziom samoświadomości, otworzyły się nowe źródła, nowe drogi. Ćwiczenie piątkowe uświadomiło mi, że nie trzymam już urazy do nikogo co jest chyba cechą charakterystyczną moich rodziców, siostry i rodziny mojej mamy. Uwalnianie blokad i przekonań ? poczułam co najbardziej mnie bolało w związkach. Granice ustawiłam naprawdę szczegółowo, ale chyba najwięcej frajdy sprawiło mi określenie mojej własnej wartości ? choć było tak trudne i męczące. A zamówienie na partnera też fajne …
No i od jutra dalej dbam o siebie i mój rozwój. Chcę nadal poszerzać swoje horyzonty.
Dziękuję za te sesje i Pani, i wszystkim uczestnikom.
Serdeczności,” Joanna KM (uczestnik Sekret Bratniej Duszy, ABC PM)

“Dla mnie to było mega oczyszczające ćwiczenie i właściwie ciągle pluskam się w tym czego doświadczyłam. Świadomość tego,że to ja jestem źródłem miłości i mogę ją dawać i przyjmować to piękne zakończenie tego ćwiczenia. Dziękuje za uświadomienie tego stanu :)” Monika S. (uczestnik Sekret Bratniej Duszy, ABC PM)

     

 

“Agnieszko, dziękuję za warsztaty zarówno ABC Przyciągnij Miłość, jak i Kobieca Moc Wenus. Dzięki Tobie w bardzo krótkim czasie polubiłam siebie, po tylu latach, bardzo fajne uczucie. Poznanie Cię, Agnieszko było przełomem w moim życiu, właściwie dopiero teraz zaczęłam żyć.

Dzięki za ogromne zmiany w moim życiu, za zmianę mnie. To fantastyczne odkryć, że kiedy ja się zmieniłam, wszyscy i wszystko się zmieniło!!!
pozdrawiam serdecznie, Kasia K. (W ciągu 2 miesięcy w programach, po bilansowaniu) 01/2013

“Cześć Agnieszko,
Po bilansowaniu buźka mi się normalnie uśmiecha od ucha do ucha.
A zaczynając od początku, to ze mną było tak… Trafiłam do programu ABC Przyciągnij Miłość, nie dla reperowania relacji z mężem, tylko bardziej relacji w środowisku pracy, wiary w siebie, dojrzenia w sobie Kobiecej mocy…U mnie rezultaty były natychmiastowe, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Co najwspanialsze jest w tym wszystkim, że to nie były tylko moje odczucia, czy spostrzeżenia, tylko osoby z mojego otoczenia zaczęły mówić, widzieć, że się zmieniłam oczywiście in plus. Nie wspomnę o moim mężu, który notabene też się rozwija duchowo, jak zobaczył jak wpływają na mnie te programy, oczywiście żartobliwie mówiąc stwierdził, że jakbym mogła to powinnam stosować te programy non stop…. fragment Kasia Su. (11/2012)

“Dzięki Kochana, wyczuwasz mnie doskonale. Ja fruwam. I jestem na jakiejś innej planecie. Jestem Ci niezwykle wdzięczna, że mnie pilnowałaś i kazałaś dokładnie przemyśleć to zamówienie i szczegółowo wszystko opisać. Słowo stało się ciałem 🙂 🙂

Jakoś tak szybko pokonujemy kolejne etapy – poznajemy swoich znajomych ….w tzw. międzyczasie zaliczyliśmy nawet romantyczny wypad do Berlina. Oj dzieje się dzieje.

Cudnie, że będzie kolejne spotkanko, bo je po prostu uwielbiam. I z chęcią poopowiadam babeczkom, jak Twoje programy genialnie działają. Pamiętasz, jak się zarzekałam, że w sumie to jest mi chwilowo dobrze solo i nie muszę jakoś szybko materializować związku? 😉 😉
Monika

 

Masz pytanie zapoznaj się z info na tej stronie, a następnie napisz do nas, pomożemy dopasować idealne rozwiązanie do Twojej sytuacji/ do Twojego wyzwania.

Wszystkie zamówienia na programy realizowane są od razu przez sklep online z certyfikatem SSL – dostęp do programów wysyłany jest na podany adres email – natychmiast po potwierdzeniu płatności online. W przypadku przelewu na konto poniżej tej strony – prosimy o potwierdzenie na email.

Jeśli myślisz o sesjach indywidualnych z Agnieszką Przybysz – pierwszym krokiem jest udział w proponowanym programie dla Twojego dobra.
Wybierz jeden z wybranych programów i skontaktuj się z nami – podamy dostępność terminów sesji 1 na 1.
Wspaniałych Relacji i Związków!    

Możesz też dokonać przelewu na bezpośrednie konto, najlepiej po złożeniu zamówienia wyżej.
Dostęp do produktu/ usługi online wyślemy na podany adres email w zamówieniu i wyślij proszę mail, by otrzymać dostęp jeszcze dziś.

Masz pytanie zapoznaj się z info poniżej, a następnie napisz do nas, pomożemy dopasować idealne rozwiązanie do Twojej sytuacji.