Detoks Emocji, Duszy & Ciała

*********

Przedstawiam sprawdzony
Przyciągnij Miłość System Nowość online

Jeśli interesuje Cię rozwój osobisty i podnoszenie świadomości miłości.

Jeśli masz złamane serce i chcesz otworzyć je ponownie na miłość.

Jeśli cierpisz na samotność, bez końca szukasz miłości.

Jeśli ciągle czekasz na deklaracje /np. zaręczyny/ ze strony partnera

Jeśli przyciągasz do siebie niewłaściwych partnerów.

Jeśli w Twoim związku ?coś się wypaliło-wygasł ogień i brakuje w nim pasji, a może doszło do zdrady.

Jeśli walczysz o alimenty i jesteś w trakcie rozwodu lub rozstania.

Jeśli szukasz dojrzałej miłości i Bratniej Duszy.

Jeśli myślisz o założeniu szczęśliwej rodziny, bo zegar nieubłaganie dodaje Ci lat.

Jeśli chcesz uleczyć relacje w rodzinie i poprawić relacje w pracy… poznaj sprawdzony …Nowy 21 dniowy program obejmuje:

Pakiet I obejmuje:

21 dniowy Detoks Emocji, Duszy & Ciała
ćwiczenia i narzędzia + cheklisty od Agnieszki
PlayBook – pdf z ćwiczeniami
Forum Wsparcia z Agnieszką Przybysz przez 21 dni.

W opcji pakietu II dodatkowo warsztat online ABC Przyciągnij Miłość na wideo *5 tygodni – 20 wideo z ćwiczeniami /każde 15 min – 30 min/

Tak poproszę, zamiast 997zł, tylko 697zł – 2 programy w Jednym
Tylko sam 21 dniowy Detoks Emocji, Duszy & Ciała – TERAZ Niedostępny


Detoks Emocji, Duszy i Ciała to niezbędny element od wielu lat w materializacji wspaniałych relacji i związków.

Bez względu na to czy masz złamane serce i leczysz rany po ostatnim związku, czy jesteś w związku i chcesz go wznieść na wyższy pułap satysfakcji, czy też nie jesteś gotów na nowy związek, a chcesz zadbać o siebie i pokochanie oraz wzmocnienie siebie jeszcze bardziej, by zmienić wzorce – utarte schematy, ograniczyć kolejne rozczarowania w relacjach i miłości… to ten program online jest idealny właśnie dla Ciebie. Gdziekolwiek mieszkasz na świecie z dostępem przez komputer i mobilnym online.

Zapraszam powiedz sobie i Wspaniałym relacjom: TAK i dołącz do 21 Dniowy Detoks EDC w opcji I lub II, włącznie z ABC Przyciągnij Miłość, tylko do czasu trwania wyjątkowo specjalnej Okazji potem zamykamy drzwi. A jego nagranie będzie dostępne tylko dla uczestników.Dostęp z dowolnego urządzenia mobilnego


Przykłady co Zyskali uczestnicy w efekcie zastosowania
naszych autorskich narzędzi:
Super Specjalna OKAZJA

Detoks Emocji, Duszy i Ciała
pakiet I
21 dniowe doświadczenie
szybkie ćwiczenia i narzędzia
cheklisty
Forum wsparcia
online 21 dni z Agnieszką Przybysz
Pomoc techniczna online
Czas trwania
maksymalnie 21 dni
NIEDOSTĘPNY
Detoks Emocji, Duszy i Ciała + ABC Przyciągnij Miłość
pakiet II
5 tygodni warsztat na wideo + Detoks EDC {2 programy}
Warsztat online ABC Przyciągnij Miłość na wideo *5 tygodni – 20 wideo z ćwiczeniami /każde 15 min – 30 min/
ćwiczenia, narzędzia
cheklisty
Forum wsparcia
online 6 miesięcy z Agnieszką Przybysz
Pomoc techniczna online
Czas trwania
5 - 7 tygodni
Okazja: 697zł
zamiast 997 zł

dostępny tutaj >>>

TAK, poproszę:


Zamawiam Detoks EDC – pakiet I >>> | Zamawiam Detoks EDC + ABC Przyciągnij Miłość – pakiet II >>>“Dzięki Agnieszce, która pomogła mi i pokazała jak to wszystko działa mogłam stworzyć dokładnie takie życie jakie chciałam.
Mam cudownego partnera, z którym świetnie się rozumiemy, który mnie bardzo kocha i ze wzajemnością. Mam fantastyczną pracę i zarabiam właśnie tyle o ile prosiłam w zamówieniu, a nawet więcej. Może dziwnie to zabrzmi ale z wysiłkiem szukam moich marzeń, jest mi dobrze tak jak jest. Owszem mam wyzwania ale one są kropla w morzu, bo jestem szczęśliwa w moim życiu.
Mogę się pochwalić że np. z koleżanką podniosłyśmy ceny naszych usług i w maju tzn. i ciągu 9 dni zarobiłam tyle ile zarabiałam za cały miesiąc w zeszłym roku.
Dziękuje z całego serca Agnieszce za wskazówki i pomoc i za los, że postawił ją na mojej drodze. Ja to nazywam współpracą i zapewne to nie koniec. Dziękuje do usłyszenia?. Agnieszka z Krakowa {uczestniczka PM i KM}


Mając w pamięci przeprowadzone jeden jedyny raz ćwiczenie {?}, i regularnie wykonując ćwiczenie {?} poczułam we wtorek lekkość umysłu, chęć podejmowania odważnych decyzji, bez lęku i zadawania sobie zbędnych pytań, czy dam sobie radę? 🙂 Po prostu czułam, że wiem, co powinnam zrobić.

W związku z tym we środę przeprowadziłam z eks mężem rozmowę, która nie skończyła się awanturą. Po raz pierwszy od lat rozmawialiśmy szczerze i przede wszystkim był to w końcu dialog, nie odbijanie piłeczki, to była rzeczowa, konstruktywna rozmowa, bez obwiniania i bez oceniania siebie. Jak się potoczy nasza relacja jeszcze nie wiem, pracujemy nad tym, jakie będą nasze dalsze decyzje.

“Ułożyłam sobie lepsze relacje z Ex mężem. Zamieszkałam z moim nowym partnerem, którego poznałam w trakcie programu KM VIP. Jestem bardzo szczęśliwa“. – Małgorzata {w ogóle pierwszy raz u Agnieszki uczestniczka PM + KM }


Dnia: 27.06.2019 o 22:06

?Dzień dobry,
Muszę się podzielić, że tak w ubiegłym, jak i w tym miesiącu miał miejsce u mnie ogromny przypływ obfitości. Wpłynęły pieniądze za czynności zawodowe, których się zupełnie nie spodziewałam. Ponadto szkolenie zawodowe, na które zamierzałam wydać kilka tysięcy trafiło mi się zupełnie przypadkiem całkiem za darmo i w to dodatku poprowadzone było przez naprawdę świetnych specjalistów w tej dziedzinie.

No i właśnie dostałam propozycję awansu- to była moja intencja na MIP System chyba ze 3 lata temu, ale powiem szczerze, że ja wtedy postawiłam tą intencję, bo taka mi się pojawiła myśl, choć wydawało mi się to zupełnie nierealne ..:)

I w sumie to nadal nie dowierzam, że to się dzieje naprawdę?:) Odrobinkę się obawiam, ale cieszę się niezmiernie..:)

Moją BD poznałam jakiś czas temu i od początku znajomość rozwijała nam się wolno, później pojawiły się nam rozmaite zakręty i wyzwania, przez które udało nam się przebrnąć całkiem dobrze ?

Dziękuję za sesję 3-rzeczywiście jest fenomenalna? {mowa o Moc Kobiecości AKM}

Te wcześniejsze sesje też są wspaniałe, ale chyba ta jest mi teraz najbardziej potrzebna.

Podczas wykonywania medytacji czułam niesamowite ciepło w ciele, głównie w sercu, czakrze sakralnej, nogach i rękach? Podjęłam już drobne kroki i oprócz tych dotyczących ciała postanawiam prosić o pomoc-na razie całkiem dobrze mi idzie..:).

Niebawem wyjeżdżam na urlop i w następnej sesji-w lipcu najprawdopodobniej nie będę mogła uczestniczyć, ale odsłucham ją niezwłocznie po powrocie.

Pozdrawiam bardzo serdecznie Ciebie Agnieszko i Uczestniczki. Bardzo serdecznie za wszystko dziękuję, bo ten mój ogromny przypływ to Twoja zasługa! 🙂 – Magdalena z Krakowa {Akademia Kobieca Moc, w trakcie}


Prezent: Medytacja Przyciągnij miłość wymarzonego partnera

prowadzenie Agnieszka Przybysz
pionierka coachingu
ekspert relacji
autorka bestsellerów Przyciągnij miłość
coaching relacji z największym doświadczeniem w Polsce