Home   |   O Agnieszce   |   Blog   |   Dla Mediów   |   Wydarzenia warsztaty   |   Medytacja   |   Recenzje & Opinie   |   Filmy TV
7 SEKRETÓW w Związkach   |   Udane związki i relacje   |   SEKRET MIŁOŚCI *bezpłatne >>   |   Kobieca Moc   |   MOC Mężczyzny
Sekret Relacji i związków
Szanujemy Twoją prywatność!
* Jaką rolę najczęściej odgrywasz w związku
* Jakie wstydliwe przekonania w związku sabotują Twoje szczęście
* Jak przejść od uczucia samotności do miłości - ćwiczenie
* 8 najczęściej popełnianych błędów przez kobiety i więcej...
* 3 klucze Jak Przyciągnąć Prawdziwą Miłość


Prawo przyciągania – sekret działa czy nie działa

przyciagnij sukcesy z pasja Data: Sat, 29 Aug 2015 15:25:54 +0200
Nadawca: Łukasz Zmysłowski

Dzień dobry właśnie zacząłem czytać książkę Przyciągnij sukces z pasją, którą zakupiłem na lotnisku, z tym że nie miałem pojęcia,że paragon warto zatrzymać, przeczytałem że do książki również dostaje się inne rzeczy, min – audio book itd, mam pytanie jak już piszę raz przez przypadek wpadłem na Pani audycję w radiu, i tak kiedyś myślałem żeby kupić książkę no i ją mam, ogólnie usłyszałem na temat Prawa przyciągania 8 lat temu, przez film The Secret, mam pytanie, co Pani rozumie po przez Prawo przyciągania. Jest wiele opinii na ten temat, jedni mówią,że to działa czyli, że to o czym myślimy to co wizualizujemy, i afirmujemy rozmawiamy z ludźmi dookoła to przyciągamy do swojego życia, jak coś za pomocą magicznej różdżki i wiarę w Boga.
Drudzy zaś uważają, że to tylko tak się nazywa a wszystko się dzieje dlatego mamy to i tamto dlatego bo ciężko na to pracujemy, a reszta to tylko przypadki, JAK PANI TO WSZYSTKO ROZUMIE, Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witaj Łukaszu,

Odpowiem Ci na gorąco póki mam sposobność.

Gratuluje zainteresowania książką (dodam, że Sekret i Przyciągnij Miłość i Przyciągnij Sukcesy ma tego samego wydawcę w Polsce :), pytanie świetne, ale też często mylnie interpretowane są na nie odpowiedzi.

W swoich książkach, w odróżnieniu do zagranicznych odpowiedników nt. prawa przyciągania podaje narzędzia praktyczne na początek proste, a potem w programach ciut bardziej zaawansowane, ale też proste do zastosowania, (zawsze w tej kwestii rekomendujemy zacząć od ABC Przyciągnij miłość system online).

Przyciągamy do swego świata ludzi i wydarzenia zgodne z naszymi myślami i uczuciami (czyli myśli, słowa, EMOCJE i działania muszą być zintegrowane – tworząc w energii spójny komunikat wysyłając sygnał na zewnątrz.)
Ale jeśli kogoś struktura energetyczna nie jest czysta lub uwolniona z negatywnych emocji, to te sygnały (myśli i emocji) mają trudności by przedostać się na zewnątrz i dać silny komunikat, wtedy czasem ktoś mówi raz mi się udało coś przyciągnąć, a innym razem prawo przyciągania nie zadziałało.

Długo mogłabym o tym pisać, ale na tym poprzestanę, reasumując prawo przyciągania działa lepiej, gdy najpierw zrobi się przestrzeń w sobie, by je aktywować, a więc poczyści stare wzorce i przekonania z przeszłości – tu odnoszę się do kroku “B” w ABC Przyciągnij miłość system (przyciąganie miłości w relacjach i zawodzie na tym samym polega).

Tymczasem pozdrawiam serdecznie i pozwolę sobie wykorzystać to pytanie i odpowiedź jaką Pan sprowokował do dalszej dyskusji na blogu przyciagnijmilosc.pl

z serdecznymi pozdrowieniami
Agnieszka Przybysz

Podziel się proszę w komentarzu poniżej jakie masz doświadczenia z prawem przyciągania i włącz do rozmowy na FB

Zostaw komentarz, zadaj pytanie:
SzukajSubskrybuj nasz YouTube tutaj >>>

Kliknij poniżej, by nas posłuchać:RSS Przyciągni Miłość SEKRET Relacji i Związków: Coaching relacjiKategorieTagiCopyright © 2009-2015 • Przyciągnij Miłość do swojego życia zastosuj SEKRET: prawo przyciągania w związkach i relacjach. coaching relacji COACHING INSTITUTE, Agnieszka Przybysz, skrytka pocztowa 28, 00-950 Warszawa 1
Polityka Prywatności
| Regulamin | Kontakt