Home   |   O Agnieszce   |   Blog   |   Dla Mediów   |   Wydarzenia warsztaty   |   Medytacja   |   Recenzje & Opinie   |   Filmy TV
7 SEKRETÓW w Związkach   |   Udane związki i relacje   |   SEKRET MIŁOŚCI *bezpłatne >>   |   Kobieca Moc   |   MOC Mężczyzny
Sekret Relacji i związków
Szanujemy Twoją prywatność!
* Jaką rolę najczęściej odgrywasz w związku
* Jakie wstydliwe przekonania w związku sabotują Twoje szczęście
* Jak przejść od uczucia samotności do miłości - ćwiczenie
* 8 najczęściej popełnianych błędów przez kobiety i więcej...
* 3 klucze Jak Przyciągnąć Prawdziwą Miłość


Coaching relacji uznana metoda budowania relacji międzyludzkich

Czym jest coaching relacji? Kim jest jej twórca Agnieszka Przybysz?

Coaching relacji Przyciągnij miłość – to uznana i skuteczna metoda budowania relacji międzyludzkich, w związku, partnerstwie, z dziećmi, przyjaźni i w środowisku zawodowym ? biznesowym.

Jej mocnym fundamentem jest zbudowanie zdrowej relacji z samym sobą, wykorzystując podstawy naukowe i najnowsze narzędzia autorskie Agnieszki Przybysz, ekspert relacji, pionierki coachingu, autorki pierwszych polskich poradników w dziedzinie coachingu, o ponad 20 letnim praktycznym doświadczeniu.


Subskrybuj ten kanał YT >>

Przyciągnij Miłość? to autorska metody Agnieszki Przybysz, której narzędzia i ćwiczenia zostały ujawnione publicznie po raz pierwszy w 2005 po powrocie do Polski z Australii i podczas warsztatów grupowych w styczniu 2006r. , od tego czasu stosuje je wiele tysięcy osób i ich rodzin ze wspaniałymi efektami >>> opinie

Metoda ta uczy budowania harmonijnej i pełnej miłości relacji z samym sobą, opartej na zdrowym poczucie własnej wartości oraz relacji z innymi ludźmi. A także po przez zbudowanie zdrowej relacji ze sobą ma korzystny wpływ na przyciąganie Bratniej Duszy ? bliźniaczej duszy i cudownych związków wzajemnej miłości.

Przekonały się o tym w praktyce tysiące uczestników ABC Przyciągnij Miłość.
Owocem tej metody i wieloletnich doświadczeń Agnieszki i uczestników coachingu relacji Przyciągnij Miłość stał się bestseller Przyciągnij Miłość. Początkowo publikowany jako artykuły udostępniane w 2007 r., aż wreszcie w kwietniu 2009 r. jako pierwszy polski poradnik coachingu ? bestseller 2009 Empik.

Wiele z tych ćwiczeń dla swoich klientów, próbują od lat stosować inni coachowie, którzy przechodzili coaching indywidualny u Agnieszki Przybysz, bądź czytali bezcenny poradnik, który pozytywnie odmienił relacje międzyludzkie i życie uczuciowe tak wielu osób.

Metoda Przyciągnij Miłość to jedyna prosta, kompletna i skuteczna metoda budowania relacji międzyludzkich (relacji i związków miłości), która ma pozytywny wpływ na transformację różnych obszarów życia: obok relacji, związku, także zdrowia, obszarów zawodowych i biznesowych oraz rozwoju osobistego, wszędzie tam, gdzie masz kontakt z ludźmi i nawiązujesz relacje.

Więcej o autorskiej metodzie ekspert relacji znajdziesz tutaj metoda Przyciągnij miłość system >>>
Podziel się proszę jakie masz największe wyzwania w relacjach? I polub nas na Fb, by być na bieżąco ? otrzymać bezpłatne wideo i zaproszenia na inspirujące miłością telekonferencje? poniżej zostaw imię i najlepszy email.

Zostaw komentarz, zadaj pytanie:
SzukajSubskrybuj nasz YouTube tutaj >>>

Kliknij poniżej, by nas posłuchać:RSS Przyciągni Miłość SEKRET Relacji i Związków: Coaching relacjiKategorieTagiCopyright © 2009-2015 • Przyciągnij Miłość do swojego życia zastosuj SEKRET: prawo przyciągania w związkach i relacjach. coaching relacji COACHING INSTITUTE, Agnieszka Przybysz, skrytka pocztowa 28, 00-950 Warszawa 1
Polityka Prywatności
| Regulamin | Kontakt