Jak Przyciągnąć Miłość Wspaniałego Mężczyzny
z Łatwością… Bez Kompromisów i Poświęceń

a także Poprawić – Uzdrowić Relacje w Rodzinie
lub pracy i cieszyć się Wspaniałym Samopoczuciem


Odkryj Sekret ABC Przyciągnij Miłość System 3.0 w zaciszu Twojego domu


Dnia 17 luty godz. 08.08

Witaj, jeśli masz dość frustracji w relacjach w życiu osobistym czy zawodowym, chcesz wzmocnić siebie, mieć więcej spokoju i radości, a może chcesz naprawić jakieś trudne, a nawet toksyczne relacje..
albo szukasz nowej miłości lub Bratniej Duszy. Być może nawet byłaś na wielu szkoleniach i nie zadziałały one tak jak tego pragniesz, teraz jest właściwy moment, oddaję w Twoje ręce sprawdzony system.

W podziękowaniu dla Ciebie, przygotowałam niespodziankę mój bestsellerowy program w wyjątkowej okazji. Jeśli czytałaś moje wcześniejsze maile albo byłaś na wyzwaniu live, słyszałaś co mówią uczestniczki grupowych sesji coachingu ze mną, to z pewnością Cię ucieszy ta ?wyjątkowa okazja? , dla moich czytelników i sympatyków w ograniczonym czasie. Nowe ekstra sesje audio.

Sprawdź poniżej unikalny pakiet Silver ABC Przyciągnij Miłość System, który pomógł już tysiącom innych kobiet (i mężczyzn) Poczujesz się jakbyś była razem z nami w sali warsztatowej.

Ekstra Prezenty: Sekret Randkowania, wyjątkowa okazja:dodatkowe sesje “Relacje i związki w rozkwicie” oraz audio, w tym m.in: ?przyciągnij bratnią duszę?

By skorzytać z bonusów teraz, proszę decyduj szybko , to wyjątkowa okazja na ten fenomenalny system budowania relacji + forum wsparcia pod sesjami – odpowiem na każde Twoje pytanie.
Dlaczego to robię, to proste: chcę byś i Ty była/ był szczęśliwy w relacjach i MIŁOŚCI…

Skorzystaj teraz z dodatkowego wartościowego Bonusu teraz dziś.

 

Do miłego usłyszenia z pewnością będziesz zadowolona i zadowolony.

Agnieszka Przybysz

pionierka coachingu, ekspert relacji


 

 

Jesteś samotnym singlem, albo w związku i masz złamane serce

Jeśli jesteś taka jak większość kobiet,
które kontaktują się często ze mną:Cierpisz na samotność singla

Od wielu miesięcy nie byłaś na randce

Każdy Twój związek kończy się rozstaniem

Leczysz rany po ostatnim związku

Zamknęłaś serce na miłość ? obawiasz się zaangażować

Albo

Męczysz się w swoim związku partnerskim lub małżeńskim

Partner Cię nie rozumie

Jest mało empatyczny, nieczuły, a sex między Wami już nie jest tak pasjonujący jak dawniej

Dochodzi między Wami do kłótni coraz częściej

Być może boisz się zdrady – podejrzewasz zdradę albo wręcz myślicie o rozstaniu

Napiszę Ci o moim wielkim odkryciu jak przyciągnąć miłość do Twojego życia, bez względu na to czy jesteś samotnym singlem czy sfrustrowana w związku.
Jak przyciągnąć mężczyznę – partnera Twoich Marzeń nawet jeśli nie masz czasu, pracujesz wiele godzin, zajęta jesteś dziećmi, i nie byłaś od dawna na randce. Jak sprawić, by mężczyzna Twoich Marzeń znalazł Cię i traktował jak księżniczkę.

Podam Ci te wspaniale informacje, które odkryłam i jak one będą miały wpływ na Twoje życie.

 

 

Nie chodzi o bieganie za mężczyznami
Nie chodzi o używanie magii
Nie chodzi o obniżanie Twoich oczekiwań wobec partnera, bo nie czujesz, że zasługujesz na wspaniałego mężczyznę i wspaniałą miłość
Nie chodzi o Twoją fizyczną atrakcyjność i piękno, Ok. jest ono ważne, ale nie najważniejsze.

 

 

Chodzi o Twoje piękno wewnętrzne, kobiecą moc, obudzenie prawdziwej kobiecości w Tobie, miłości i pasji, którą jesteś w stanie obudzić w mężczyźnie. Czy wiesz, że dojrzała kobieta jest bardziej atrakcyjna intelektualnie, emocjonalnie i seksualnie niż jak miała 20 lat. Jej potencjał seksualny w dojrzałym wieku 35 -55 lat i więcej jest taki jak 20 – letniego mężczyzny. Dojrzała kobieta jest jak wino, wraz z wiekiem smakuje lepiej pod każdym względem.

Chodzi o podniesienie Twojego poczucia wartości, transformacji od wewnątrz na zewnątrz, zaczynając od Twoich przekonań nt związków, miłości i uwolnienia starego, by przygotować i otworzyć Twoje SERCE na nową, prawdziwą miłość!

Myślę, że jesteś podobna do wielu moich uczestniczek, osób, którym pomogłam.

 

 

Marzysz o wspaniałym związku z przystojnym mężczyzną, który jest dojrzały, zamożny, zaradny życiowo, kocha Cię szczerze. Zarówno Ty jak i Twoje dzieci, czujecie się bezpieczni w tej relacji.

Nie ufasz mężczyznom, Twoje doświadczenia były trudne, być może doświadczyłaś zdrady, wielu rozczarowań, rozwodu, nie mogłaś na nim polegać zawiódł Cię wiele razy i głęboko czujesz jeszcze żal do byłego partnera.

Nawet jeśli zabliźniłaś rany, to obawiasz się wchodzić w związek ponownie, boisz się powtórzyć ten sam scenariusz, nie ufasz mężczyznom/partnerowi i nie wybaczyłaś do końca swojemu Ex, choć wydaje Ci się, że nic prócz dzieci Cię z nim nie łączy.

Twoje poczucie własnej wartości legło w gruzach, wątpisz czasem w swoją atrakcyjność.

Obawiasz się czy będzie wystarczająco atrakcyjna dla nowego partnera, a może obawiasz się czy partner pokocha Twoje dzieci.

Wolisz nie narażać się na rozczarowanie. Zastanawiasz się jak spotkasz prawdziwą miłość, skoro jesteś zapracowana, niewiele robisz, by otworzyć SERCE na miłość …

Próbowałaś wielu metod, byłaś na wielu szkoleniach z zakresu rozwoju osobistego ale niestety nic nie zadziałało.

 

 

Przez ponad 28 + lat mojego własnego rozwoju, doświadczyłam wielokrotnie złamanego serca, zdrady i trudno mi było wybaczyć. Próbowałam wielu metod, które nie zadziałały, poznałam na swojej drodze wielu sfrustrowanych ludzi, których związki i relacje były wręcz dramatyczne, którzy stale poszukiwali prawdziwej miłości.

Spotkałam też Bratnią Duszę.

Patrzyłam jak inni cierpią, tak jak ja sama kiedyś cierpiałam nie rozumiejąc tego przyczyn.

Byłam zmęczona patrząc na nieszczęśliwe związki ludzi, którzy do mnie przychodzili prosząc o radę, wiedziałam, że mam rozwiązanie, odkryłam rozwiązanie, miałam system w moich własnych rękach.

Zaczęłam dzielić się tymi metodami: jak pokonać lęk z poprzednich związków i uwolnić przeszłość z innymi ludźmi, którzy dzięki temu systemowi osiągnęli jeszcze wspanialsze rezultaty, przyciągnęli miłość, teraz mają wspaniale rodziny i już nigdy nie patrzą w przeszłość.

Pomaganie innym w relacjach stało się częścią mojej misji, byś Kochała bardziej, żyła pełniej i działała z pasją.

 

 

Czy obserwowałaś powtarzające się wzorce? Może nie mogłaś patrzeć na to co dzieje się w związku Twoich rodziców np. przemoc emocjonalną, fizyczną…

Chciałaś jak najszybciej wyrwać się z domu i zacząć dorosłe życie, więc rzuciłaś się w wir związków bez dokładnej analizy jakiego związku pragniesz naprawdę, każdy wydawał Ci się lepszy od tego co widziałaś u swoich rodziców.

A może nawet widziałaś miłość rodziców, ale nigdy nie mieli dla Ciebie czasu i czułaś się, że Twoje potrzeby w zakresie miłości nie były zaspokojone, czułaś, że jesteś na ostatnim miejscu dla Twojego ojca, nie czułaś się kochana, brakowało Ci jego zainteresowania, ciepłego słowa, czasu, zachęty i miłości.

W ten sposób wyrobiłaś sobie Twoje pierwsze wyobrażenie o mężczyznach, że nie zawsze Twoje potrzeby są zaspokajane. Z takimi modelami i wzorcami stworzyły się w Twojej podświadomości określone przekonania, które działają jak autopilot w Twoich relacjach i związkach z mężczyznami.


Często sabotując Twój sukces w związku i oddalają Cię od pięknej miłości, prawdziwej miłości.
Według Twoich głębokich przekonań na nią nie zasługujesz, nigdy jej w pełni nie zaznałaś; jest na to rozwiązanie: najważniejsze jest byś uświadomiła sobie jakie modele zachowań, wzorce, wyniosłaś z domu rodzinnego.

Czego nauczyli Cię rodzice w kwestii partnerstwa, związków? Odpowiedź sobie na te pytania, wtedy odkryjesz i zidentyfikujesz powtarzające się sytuacje lub sposoby działania w związku, może nawet podświadomie uciekasz w samotność, bo nie chcesz być skrzywdzona lub zraniona przez partnera więc wolisz ponownie nie otwierać swojego SERCA.

To wszystko wyniosłaś z domu… jakie to były powtarzające się doświadczenia?

Tak jak do tej pory działałeś wg programu niezasługiwania, tak teraz musisz w ten sam sposób wprowadzić nowy program zasługiwania na miłość.

Wiesz skąd pochodzą negatywne wzorce, Twoje dotychczasowe przekonania, teraz odpowiedzmy sobie na pytanie jak to się stało, że je przyjęłaś?

Uwierzyłaś w nie, często je odczuwałaś. Dla Twojej podświadomości nie ma znaczenia co jest fałszem, a co jest prawdą, natomiast ma znaczenie co w niej zakodujesz.

Jakie komunikaty dopuścisz do podświadomości poprzez systematyczne powtarzanie, stary program zastąpisz nowym, w tym wypadku zasługuję na miłości i tworze udane związki.

 

 

Dlaczego nie masz jeszcze związku jakiego pragniesz

To nie Twoja wina, oto dlaczego?

Wzorce jakie wyniosłeś z domu rodzinnego i to co modelowali Twoi rodzice w związku ma ogromny wpływ na to z jakimi przekonaniami weszłaś w życie dorosłe, jakie wyobrażenia miałaś nt miłości i relacji partnerskich, Twojej seksualności, to czego nauczyłaś się od swoich rodziców, opiekunów w kwestii związków.

Jakie były Twoje pierwsze związki z mężczyznami?

 

 

Twoje wzorce i przekonania kształtują Twoje związki

Dlaczego tak ważna jest zmiana przekonań …

Jeśli nie zmienisz przekonań teraz to niewiele zmieni się w Twoim życiu, nadal będziesz przyciągać związki podobnej jakości, jak do tej pory lub będziesz zdana na samotność, jeśli nie transformujesz obaw i strachu przed wchodzeniem w nowy związek.

Zmiana przekonań pozwoli Ci przyciągnąć prawdziwą miłość, dlatego stworzyłam gotowy system ABC Przyciągnij Miłość 3.0

Pierwszy Krok A Byś była atrakcyjna dla siebie i odzyskała swoją własną atrakcyjność, zanim poczujesz się atrakcyjna dla nowego partnera i innych ludzi. W tym kroku dowiesz się jak odzyskać Twoje poczucie własnej wartości i atrakcyjności jako kobieta oraz dostaniesz proste i skuteczne narzędzia.Krok B to uwolnienie przeszłości i zrobienie miejsca na nowy związek. Większość ludzi źle rozumie ten krok – tu nie chodzi o przeprowadzenie rozwodu i formalne odseparowanie się od byłego partnera .. (choć wspieram w tym też kobiety)

To jest ważne ale nie najważniejsze, najważniejsze jest emocjonalne i energetyczne uwolnienie starego związku z Twojego życia i emocji z nim związanych z przeszłości, które nadal są w Twoim ciele. Zauważ jak tylko sobie pomyślisz o Ex i przykrym doświadczeniu, jak reaguje Twoje ciało, jakie emocje się odzywają i jakie uczucia.

To prosty znak, że przeszłość na poziomie emocjonalnym i mentalnym nie została do końca zamknięta i sabotuje sukces w Twoim kolejnym nowym związku lub też oddala od Ciebie prawdziwą miłość o kolejne miesiące i lata, to są fakty, który zaobserwowałam u stek osób przed zastosowaniem tego systemu krok po kroku.

Ten cykl niepowodzeń lub samotność można przerwać transformując przeszłość i robiąc miejsce dla nowego partnera.
Jest to możliwe dzięki skutecznym narzędziom, które dam Ci w 5 tygodniowym programie warsztatu ABC Przyciągnij Miłość System na sesjach grupowych. Gwarantuję, że pomogą one i Tobie, jak zechcesz je zastosować. Tak jak pomogły tysiącom i więcej osób otworzyć ponownie SERCE na prawdziwą miłość.Krok C to zamówienie na nowego partnera, tak jak to uczyniły coachowane przeze mnie Anie, Anety, Asie, Agnieszki, Beaty, Kasie, Moniki, Magdy i wiele innych kobiet ? (a także mężczyzn – ten system wspaniale też działa u mężczyzn)

Prawdą jest, że wiele osób myśli, że problem jest rozwiązany, jak nie widzi swojego byłego partnera, nie spotyka się z nim, nie czuje nacisku, presji i nie wchodzi w konfliktowe sytuacje z przeszłości. To jest iluzja!

Faktycznie na planie emocji (na poziomie emocjonalnym i energetycznym) stale są przywiązani do byłego partnera i relacji z przeszłości, i przyciągają te same wzorce w związkach po raz kolejny, przyciągają podobnych partnerów po raz kolejny lub cierpią na samotność, zamykając się na bliskie relacje.

Większość osób pomija krok A i B, i dlatego przyciągają niezdrowe związki, toksycznych partnerów kolejny raz.

 

 

Pokażę Ci dokładnie jak możesz przyciągnąć wspaniałej jakości związek do Twojego życia i przestać sabotować Twoje szczęście w związku, przestać powtarzać te same błędy ponownie.

Tysiące osób zaufało mi już i przyciągnęło miłość lub poprawiło relacje w aktualnym związku korzystając z mojego sprawdzonego systemu to zadziała też dla Ciebie.

Wszystko co możesz zrobić to zastosować ten system ? prostą formułę od A do C, nie pomijając ważnego kroku B.

To jest jedyny kompletny system dostępny w Polsce, który da Ci rozwiązanie i skuteczne narzędzia jakich potrzebujesz, by przyciągnąć miłość i poprawić relacje z ludźmi.

Jedyną możliwością doświadczenia tego systemu ABC Przyciągnij MIŁOŚĆ jest 5 tygodniowy program warsztatu z sesjami na wideo dostępnymi 24/7 oraz pytania i odpowiedzi w małej grupie osób takich, jak Ty przeżyjesz transformujące doświadczenie. Plus dodatkowy 6 Tydzień ekstra z materiałem edukacyjnym.

*Dostaniesz dostęp do sesji na wideo oraz sesji audio, dostępnych gdziekolwiek mieszkasz dostępnych przez co najmniej rok. Możesz wracać do nich tyle razy ile zechcesz, będą na życzenie 24/7, jak Twój osobisty profesjonalny coach relacji i związków.
Możesz zastosować ten sam sprawdzony przeze mnie i tysiące innych osób PROSTY system oraz poznać wszystkie narzędzia takie jak m.in. autorskie listy uwalniające(TM), prysznic mentalny(TM), zrobić testy i ćwiczenia.

*Osobiście przeprowadzę Cię przez ten proces, dzięki któremu m.in. zidentyfikujesz ukryte blokady, uwolnisz je, wzmocnisz swoje poczucie wartości, zyskasz unikalne doświadczenie i narzędzia, moje wsparcie i grupy.

*Dodatkowo 21 dniowa super efektywna zabawa – szczegóły znajdziesz na Forum wsparcia!
Zapewniam, że spodoba Ci się ona tak jak innym uczestnikom 🙂

 

 

Wartościowe Bonusy dla Ciebie bezpłatnie:

* Dostaniesz dostęp do zamkniętej części blog – forum wsparcia, gdzie będziesz mogła zadać mi i innym uczestnikom pytania, wziąć udział w dyskusji.
Wartość coachingu grupowego na forum to co najmniej 447 zł. Na forum znajdziesz już wiele dodatkowych cennych wskazówek dotychczasowych uczestników.

* Program Sekret Randkowania 2 godzinne nagranie z ćwiczeniami, byś mogła jak najszybciej zacząć cieszyć się udanymi randkami, a nawet zrealizować jeden z celów zanim zrealizujemy program. Jako ekstra bonus do programu o wartości 297zł teraz!

 

 

Co mówią uczestnicy coachingu z Agnieszką:

(kliknij na ekran poniżej i włącz głośniki)

 

 

“Do Agnieszki trafiłam w momencie kiedy miałam problemy w pracy, jak również niezamknięty rozdział mojego życia osobistego (rozwód w toku, który ciągnął się od 2008r.)”
Wiem, że praca nad sobą przynosi wspaniałe efekty, a narzędzia, które proponuje Agnieszka są bardzo przystępne, stosuje się je z łatwością i co najważniejsze widać ich rezultaty w moim życiu.
Udało mi się podczas coachingu telefonicznego znaleźć partnera. Zastosowałam dokładnie narzędzia, które poleciła mi Agnieszka i już Tydzień później poznałam JEGO“.

napisała Aga, WadowiceZdecydowanie polecił bym program ABC przyciągnij miłość innemu mężczyźnie, ponieważ przynajmniej w moim przypadku pisanie listów uwalniających dużo mi dało. Poczułem się lepiej jestem spokojny i nie myślę negatywnie o sobie i byłej miłości. Ciekawy jestem co będzie dalej?

Ja napisałem trzy listy, a dziś będzie czwarty tym razem do siebie i muszę powiedzieć, że czuję się wyjątkowo dobrze. Przestałem negatywnie myśleć o byłej dziewczynie i nareszcie chce mi się żyć.
Andrzej, UK (czerwiec 2014)Asia trafiła do mnie w dość spokojnym momencie swojego życia niby nic się złego nie działo, ale
jej ówczesny partner nie mógł się zdeklarować
czy chce być z nią w związku.
Po miesiącu od decyzji zmiany poznała wolnego mężczyznę, który odpowiadał jej zamówieniu na partnera, z którym relacja rozwija się bardzo pozytywnie. Oto co napisała:

“U mnie postępy w związku i życiu prywatnym, miałam rozmowę o pracę, która miała zdecydować o moim przeniesieniu blisko miejsca zamieszkania partnera. Spośród czterech osób wybrano mnie. Przeniesienie mnie oznacza, że zamieszkamy razem Ja i On. Nasz związek kwitnie i zapowiada się jak najbardziej pozytywnie. Pozdrawiam Cię cieplutko i życzę wszystkiego dobrego”
Asia, UK (aktualnie w związku małżeńskim z Wojtkiem)

 

 

Kiedy skorzystasz z systemu ABC Przyciągnij MIŁOŚĆ System będziesz miała więcej odwagi, większe poczucie własnej wartości i poczucie atrakcyjności, pokochasz bardziej siebie, zyskasz większą otwartość i gotowość, by wejść w nowy związek, oraz będziesz miała pełną jasność jakiego partnera chcesz zaprosić do swojego życia.

W wyniku tej transformacji zyska cała Twoja rodzina, dzieci i bliscy.

Jeśli jesteś już w związku poprawisz jego jakość i relację z ludźmi w życiu osobistym i zawodowym.

 

 

Co jest możliwe dla Ciebie gdy zastosujesz sprawdzony system ABC Przyciągnij Miłość

Oto dlaczego warto nauczyć się tworzyć
wspaniałe relacje i związki: Przykład “Przed” i “Po”

Przykład 1 Przed:
– powtarzające się nieudane związki
– rozczarowanie, samotność
– trudności z uwolnieniem przeszłości
– zdrada, ból i rozstanie
Efekty Po programie:
– nowy wspaniały związek, prawdziwa miłość
– nowa wspaniała rodzina
– harmonijne relacje z rodziną = spokój umysłu i radość życia
– lepsze relacje w środowisku pracy = więcej klientów, lepsze projekty, większe pieniądze, awans
– MIŁOŚĆ w każdej postaci

Przykład 2 Przed:
– frustracje w związku i relacjach z ludźmi
– myślenie o rozstaniu
– wiele negatywnych emocji : żal, gniew, załamanie
Efekty Po programie:
– większa witalność, więcej pozytywnej energii i chęci do działania
– lekkość Umysłu i Ducha
– dobre samopoczucie, czucie się dobrze ze sobą i swoim ciałem
– akceptacja swojej kobiecości i seksualności = ekspresja piękna kobiecej energii
– odzyskane zainteresowanie partnera
– lepsza komunikacja z dziećmi

 

 

W programie m.in:


Jak działa intencja,
byś spotkał miłość swojego życia.

Najczęściej popełniane błędy przez kobiety, jak sabotują one Twoje starania. Jak ich unikać, by zyskać prawdziwą miłość.

Jak zrozumieć swoje wzajemne oczekiwania kobiet i mężczyzn w związku, byś stworzył udany związek, który przerośnie swoją jakością Twoje najskrytsze pragnienia.

Jak możesz już teraz wesprzeć swoje poszukiwania wspaniałej miłości, rozpoznać i zmienić wzorce myślowe nt miłości i związków, tak by kochać i czuć się kochaną!

Jak uwolnić przeszłość, Twoich EX, zrobić miejsce na nowego partnera, tak byś mała jasność jakiego partnera chcesz zaprosić do swojego życia. (Wiele osób pomija ten etap i zdaje się na los lub przypadek, przyciągając toksyczne związki.)

Jak podnieść Twoje poczucie własnej wartości, byś czuła się atrakcyjna i seksowna jako kobieta.

Jak poznać wzajemne wartości i się wzajemnie wspierać w związkach, i dlaczego znajomość wzajemnych wartości jest taka istotna, by przeżyć szczęśliwą miłość.

Jak okazywać sobie uczucia w sposób taki jak partner tego oczekuje, mimo iż sam nie wie czego oczekuje, by stworzyć związek z pasją.

Jak złożyć zamówienie na właściwego partnera z dostawą do Twoich drzwi 🙂

Jakie techniki zastosować z miłością, by wesprzeć Twoje działania na drodze do przyciągania wspaniałej miłości i doświadczyć kolejki osób, które chcą się z Tobą umawiać.

Jak Przyciągnij Miłość System zadziała na Twoją korzyść, gdy wykonasz proste 5 kroków, by rozpoznać swoją Bratnią Duszę, prawdziwą miłość.

Wspaniałe i skuteczne narzędzia autorskie m.in Agnieszki Listy Uwalniające(TM), Prysznic Mentalny(TM) i więcej …

Wszystko to zyskasz w programie warsztatu na wideo: 5 tygodniowym ABC Przyciągnij Miłość System w Twoim domu.

 

 

Sesja wideo z programu warsztatu ABC Przyciągnij Miłość Silver
5 min fragment z modułu nr 2

tak wyglądają sesje wideo (kliknij na ekran poniżej i włącz głośniki)

 

 

Gdybyśmy razem pracowali indywidualnie przez 5 tygodni byłaby to inwestycja kilku tysięcy.

Możesz wziąć udział w wielu szkoleniach, sesjach terapeutycznych, portalach randkowych i czymkolwiek jeszcze, co przyjdzie Ci na myśl, wszystko to kosztuje Cię razem tysiące złotych lub możesz stać się kobietą atrakcyjną dla mężczyzny, którego pokochasz i On Ciebie, robiąc małą inwestycję w Twój rozwój.

Wyobraź sobie wieczór w Twoim domu lub mieszkaniu, dzieci już śpią, siedzisz sama na kanapie z kieliszkiem wina lub ulubionego napoju, marzysz o bliskości, o kimś kto Cię przytuli, marzysz o wspaniałym mężczyźnie i prawdziwej miłości.

Czy to nie jest bezcenne, wszystko co masz teraz zrobić to zainwestować w siebie, zanim zamkniemy rejestrację, zyskać dodatkowe bonusy i oszczędzić setki złotych teraz.

 

 


 

 

Kliknij teraz poniżej i zarezerwuj swoje miejsce w programie teraz:
Dostęp wyślemy na Twój adres email. W programie, pakiet Silver: ponad 20 godz. wartościowego materiału

zacznij teraz i zyskaj dodatkowe 2 bonusy

Zarezerwuj miejsce w 5 – tygodniowym programie warsztatu w zaciszu domowym: ABC Przyciągnij Miłość tutaj >>>
gdziekolwiek mieszkasz

 

 

Gwarancja satysfakcji

Program jest w pełni z dostępem online, a już na sam początek otrzymujesz od nas wartościową porcję audio, plus sesje wideo co tydzień, wszystko czego oczekujemy z Twojej strony to zaangażowanie i skorzystanie z sesji jakie są w programie. To jedynie Ty możesz zrobić.

Tak bardzo wierzę w działanie tego systemu i skuteczność narzędzi, które proponuję. Wystarczy je zastosować!
To jedyny skuteczny program warsztatów rozwoju osobistego dostępny na rynku, który daje sprawdzone i skuteczne narzędzia!prowadzony przez eksperta relacji i doświadczonego coacha o największym doświadczeniu w branży, pionierkę coachingu Agnieszkę Przybysz, z dorobkiem ponad dziesięciu tysięcy godzin coachingu z osobami takimi jak Ty, w ostatnich latach.

 

 

“Byłam na bardzo wielu warsztatach rozwoju osobistego [ tu wymienia nazwy i prowadzących, by nie urazić nikogo….], wszyscy mówią o miłości i konieczności pokochania siebie, o problemie, ale NIKT nie mówi i pokazuje jak to zrobić. Warsztaty Przyciągnij Miłość to jedyne warsztaty, na których DOWIESZ się jak to zrobić, uczestnik dostaje konkretne, sprawdzone NARZĘDZIA do budowania relacji i miłości … można je po prostu zastosować. To jedyny warsztat, który daje narzędzia. Najlepszy warsztat na jakim byłam. Dziękuję”
LeoniłaMaria po wielu szkoleniach przez kolejne 20 lat napisała: ?wiele osób mówi o miłości, ale nie daje konkretnych rozwiązań i narzędzi. Przyciągnij Miłość da Ci konkretne wskazówki i odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań nt miłości, o miłości, relacjach, komunikacji w związku. Przede wszystkim odnajdziesz miłość do siebie w tej publikacji. Zadbasz o swój rozwój osobisty.
Maria

 

 

(kliknij na ekran poniżej i włącz głośniki)

 

 

Możesz robić to co do tej pory w związkach. Czy to zadziała dla Ciebie? Jeśli czytasz to teraz to wiesz, że ten system mógłby zadziałać dla Ciebie, czy chcesz naprawdę odwlekać, ta propozycja może nie być długo dostępna na specjalnych zasadach.

Ten system działa wypróbuj go teraz poniżej.

Możesz próbować samej odkryć sposób na miłość, inwestując wiele lat w edukację i środków, aby próbować odkryć system i narzędzia, które ja już przygotowałam dla Ciebie.

Zajęło mi to wiele lat i pieniędzy, by to zrobić i dać Ci teraz gotowy system Przyciągnij Miłość sprawdzony już przez wiele tysięcy osób.

Jak będziesz się czuła próbując samej i ponownie ponosząc porażkę w związku i relacjach.

Szczególnie, gdy wielu osobom już się udało z sukcesem zastosować ten system.

Ile Cię będzie kosztowało jeśli Ci się ponownie nie uda.

Inwestycja w ten 5 tygodniowy program jest mniejsza niż jedna sesja z profesjonalnym coachem o tak dużym doświadczeniu.
Biorąc pod uwagę fakt, że dostęp do programu masz znacznie dłużej, możesz ten program przerabiać kilkakrotnie (czego nie zrobisz na warsztacie na żywo) – to jest dodatkowa wartość, którą cenią sobie uczestniczki (i uczestnicy) programu.

 

 

W końcu ile jest warte dla Ciebie poprawienie relacji: 200 zł, 500zł, 5 000 zł czy bezcenne?
Ile dla Ciebie jest warte zdobycie umiejętności budowania wspaniałego związku i relacji z ludźmi, podniesienie poczucia Twoje wartości i atrakcyjności.

Czy jest do warte tyle co kolejny markowy but, czy ciuch zapychający Twoją szafę?
Cokolwiek na siebie włożysz nie będzie miało wpływu na pozyskanie miłości czy poprawę relacji.

Tylko to co zrobisz dla Twojego rozwoju ucząc się budowania udanych relacji i związków będzie procentowało przez wiele lat. Jestem tego pewna na 1000 %. Potem mi podziękujesz.

Jaką to ma dla Ciebie wartość dla jakości Twojego dalszego życia?
Czy jesteś zadowolona z Twoich aktualnych relacji?

Ile Cię kosztuje teraz tkwienie w relacjach, których nie tolerujesz lub samotność w związku lub bez partnera?

To Twój wybór co zrobisz, lecz nie chcę byś cierpiała w związkach. Moją misją jest byś kochała bardziej, żyła pełniej i działała z pasją teraz. Zarezerwuj Twoje miejsce TERAZ: oszczędzając i zyskując dodatkowe wartościowe bonusy gratis!

 

 

Dołączając teraz audio-wideo: Sekret Randkowania o wartości 297 zł gratis!

Pakiet w II ratach:

Pakiet Silver: ABC Przyciągnij Miłość System 5 tyg na wideo
w II ratach po 297 zł (druga rata za 2 tygodnie)

Najbardziej się opłaca pakiet jednorazowy z bonusem:

Pakiet Silver: ABC Przyciągnij Miłość System 5 tygodni na wideo, forum wsparcia z Agnieszką przez 6 miesięcy.
inwestycja w Ciebie: 597 zł & BONUS Sekret Randkowania (wartość 297 zł) dostępny gratis teraz

.

 

 

Co mówią uczestnicy (publikacja za ich zgodą), kliknij poniżej:

 

 

Oszczędzasz Czas i Pieniądze, oto dlaczego:

Studentki Przyciągnij Miłość wyliczyły, że każdy problem wymaga czasu na jego przepracowanie lub przerobienie u psychologa. “Wyliczyłam, że mam ok. 30 problemów, na każdy z nich nie wystarczy jedna sesja z psychologiem. Co zajmie ponad rok lub więcej 4 sesje w miesiącu z psychologiem to minimum 150 zł każda, czyli 600 zł miesięcznie x 12 miesięcy daje 7200 zł Tanio nie znaczy skutecznie.” Jestem Ci bardzo wdzięczna za to co robisz i za to, że jesteś.” skomentowała Larysa.

Warsztaty i programy Agnieszki oszczędzają czas i pieniądze (bo dają skuteczne narzędzia i metody, co zajmuje tygodnie a nie pół roku czy lata u psychologa/terapeuty.

Na czym polega fenomen metod Agnieszki

Psychologowie – terapeuci uczestniczący w programach Agnieszki są zgodni, że zastosowanie autorskich narzędzi i metod Agnieszki Przybysz przynosi szybsze rezultaty i skuteczne.

 

 

Wysłany 14.05.2012 o 7:14 pm Agnieszko! Jestem już u siebie po wizycie w domku. Chciałam Ci podziękować, bo ten nieduży plan pobytu w domu, który zrobiłam dzięki Tobie, w 100% się przydał. Ponadto, czas spędzony w domu był pozbawiony chaosu i stresu, jakie zazwyczaj mi towarzyszyły. Pierwszy raz poczułam pełną radość będąc tam. Dziękuje za wspaniały program. Monika
Magiczne rzeczy dzieją się wokół mnie po programie. Dostaję wiele komplementów, znajomi wydają mi się być bardziej życzliwi, niespodziewanie dostaję zaproszenia na spotkanie z kimś kogo nie widziałam długi czas. Czyszczę jeszcze troszkę siebie listami uwalniającymi i prysznicami i jeszcze w tym tygodniu składam zamówienie. Jest pozytywnie!


Wysłany 13.05.2012 o 3:08 pm Po obejrzeniu video z tygodnia nr 4.3 teraz mam głęboką świadomość jaki błąd popełniłam przy poznaniu ex męża i po wielu latach następnego Pana. O etapach jakie proponujesz na swoim wideo na pewno w młodości nie miałam najmniejszego pojęcia, chociaż zawsze miałam swoje zasady w relacjach z mężczyznami. Widziałam co wyrabiali moi bracia z dziewczynami i tego unikałam, zawsze miałam szacunek dla siebie w tych relacjach damsko-męskich. Wszystkie moje zasady i poczucie wartości padły z dniem kiedy uległam wypadkowi w wieku 20 lat. Moje wibracje o miłości na pewno były niziutkie stąd nieodpowiedni partner. Jestem wdzięczna sobie, że zgłosiłam się do udziału w ABC PM a Tobie Agnieszko za tak pouczającą wiedzę, oby jak najwięcej skorzystało kobiet.Już dzisiaj postanawiam przyjąć wszystkie etapy jakie proponujesz. Czuję że, Twoje etapy w życiu realnym staną się całkiem przyjemne. Grażyna

 

 
Do zobaczenia z miłością,

Agnieszka Przybysz
autorka bestsellera Przyciągnij Miłość
Ekspert Relacji, Mentor Coach
P.S. Poznaj 5 sekretów udanych związków i relacji, by przyciągnąć miłość z łatwością teraz >> czytaj powyżej szczegóły.

 

 

Pytania i Odpowiedzi: Przyciągnij Miłość System 5 tygodniowy program:


*“Jestem w małżeństwie, czy mam do wyboru tylko program Silver i Gold w przyciągnij miłość?”

Czy może istnieje program odnośnie kariery oraz problemów finansowych? W pakiecie ABC PM Gold widzę pracę nad nowym partnerem, ale ja tego nie potrzebuje na razie, bo jestem w związku małżeńskim… czy widzisz inne rozwiązanie w tej sytuacji?

Tak słyszę Twoje potrzeby, lecz potrzebujesz zbudować najpierw relacje ze sobą!, a potem relacje z innymi, karierę.
Zaufaj nam, pomogliśmy tysiącom… więc wiemy co po kolei…
Możesz zacząć budować dom od dachu i albo od fundamentów, zdecyduj sam/ sama?
Inna super opcja perfekcyjna dla zamężnych kobiet, mających wyzwania zawodowe i finansowe, to zacząć od Kobieca MOC 3.0 – 7 tygodniowego programu, dostępny gdziekolwiek mieszkasz tutaj >>>

*“Co to znaczy 5 tygodniowy program?”

Program ten dostarczany jest za pomocą Twojego dostępu Internetu ? do specjalnie udostępnionej strony platformy szkoleniowej z ponad 20 godzinami super wartościowego materiału na wideo i audio dla osób zarejestrowanych w programie oraz odpowiedzi na pytania na Forum wsparcia. Program obejmuje materiał warsztatów – coaching w grupie. To oznacza, że z punktu widzenia praktyki wszystko co jest Ci potrzebne to komputer z dostępem do Internetu (bezpłatny program do pobrania przez internet + słuchawki)

*”Czym różnią się warsztaty Przyciągnij Miłość od ABC Przyciągnij Miłość System wersja 5 tygodniowa”

To ten sam program warsztatów w NOWEJ formule warsztaty są w Warszawie a 5 tygodniowy program na wideo. Przyciągnij Miłość to unikalny system, nie znajdziesz takiego nigdzie i co najważniejsze NIE trzeba czekać 6 miesięcy aż może poprawisz relacje jak w innych programach 🙂

Mam świadomość, że wiele osób ma zajęte soboty albo pracuje, szkoli się, albo się uczy, co jest zrozumiałe, bo dzięki temu się rozwija.
Dlatego stworzyłam wersję warsztatów na wideo ABC Przyciągnij Miłość, w których przerobimy na sesjach audio i wideo materiał ten sam /bądź podobny co na warsztacie.

Choć zupełnie inaczej wygląda warsztat na żywo niż sesje to jest to inne doświadczenie – każde zajęcia są inne, mimo tego samego tematu – na tym polega fenomen autorskiego programu Agnieszki – każdy dostaje to czego najbardziej w danej chwili potrzebuje. Tym bardziej, że materiał ABC Przyciągnij Miłość możesz odsłuchiwać i oglądać tyle razy ile zechcesz.
Każde warsztaty inaczej są prowadzone z uwagi na inną grupę uczestników. W zależności od tego czy jesteś wzrokowcem czy słuchowcem i stylu uczenia się, będziesz mógł obejrzeć materiał, posłuchać go.

*”Dla kogo jest idealny program 5 tygodniowy?”

Program prowadzony jest jako obszerne aczkolwiek łatwe do przerobienia sesje na wideo z ćwiczeniami prowadzone bezpośrednio przez Agnieszkę. Idealne jest to rozwiązanie dla osób, które nie mogą dojechać do Warszawy lub wolą skorzystać z programu w zaciszu swojego domu. Oszczędzają w ten sposób czas i pieniądze na dojazd, a w zamian mając wsparcie nie przez jeden dzień, a przez 5 tygodni na forum – mając możliwość zadawania pytań w specjalnie przygotowanym zamkniętym forum wsparcia. Znajdziesz tam już mnóstwo cennych wskazówek.
Co w porównaniu do sesji indywidualnych jest wyjątkowo atrakcyjną okazją.

*”Co obejmuje Pakiet ABC Przyciągnij Miłość System?”

Pakiet ABC Przyciągnij Miłość ? 5 tygodni obejmuje:
? Program Przyciągnij Miłość dostępny w zaciszu Twojego domu – nigdy nie publikowane nagrania wideo i audio z warsztatu udostępniane w każdym tygodniu
? sesje audio grupowe – nagrania: pytania i odpowiedzi z Agnieszką
Bonusy:
Bonus 1 ? zamknięty blog- forum wsparcia możliwość zadania pytania w trakcie trwania programu i uzyskania odpowiedzi, omówienia ćwiczeń. Uzykania cennych wskazówek bezpośrednio od Agnieszki – eksperta relacji. (wartość 397zł)
Bonus 2 ? sekret randkowania przy inwestycji za całość programu audio & wideo (wartość 297zł)

*”Jak wyglądają sesje?”

Uczestnicy dostają materiały szkoleniowe audio-wideo w każdym tygodniu i będą mogli na bieżąco zadać Agnieszce pytania w zamkniętym blog/forum tylko dla uczestników programu (sam ten komponent możliwość zadawania pytań na bieżąco w ciągu programu jest bezcenna z uwagi na czas Agnieszki).
Choć każdego rezultaty są indywidualne i we własnym tempie, to przykłady podane w wideo nr 3 w serii Sekret Miłości są właśnie osób uczestniczących w takich sesjach.

Program ten dostarczany jest za pomocą Twojego dostępu Internetu ? do specjalnie udostępnionej strony zawierającej super wartościowy materiał na wideo dla osób zarejestrowanych w programie oraz sesje audio. W sumie ponad 20 godzin wartościowego materiału. Plus odpowiedzi na pytania na Forum wsparcia i w postaci kilku godzin audio. Program obejmuje materiał warsztatów – coaching w grupie. To oznacza, że z punktu widzenia praktyki wszystko co jest Ci potrzebne to komputer z dostępem do Internetu (bezpłatny program do pobrania przez internet + słuchawki)

Cały warsztat ABC Przyciągnij Miłość jest nagrany na wideo z uczestnikami i udostępniony co tydzień w porcjach, by było łatwiej dla zabieganych kobiet, a do tego możliwość zadania pytań i wsparcie pod sesjami.
Możesz z niego korzystać o dowolnej porze dnia i nocy, gdziekolwiek mieszkasz.

Warsztat to nie czytanie książki. Książka jest dodatkiem do niego. To warsztat z ćwiczeniami i interakcją w grupie, tak jakbyś uczestniczyła w nim na żywo, tylko w domowym zaciszu, oglądała to co się działo i wykonywała z nami ćwiczenia, których nie ma w książce… oraz poruszła tematy, których też często nie ma w książce. Dodatkowym atutem jest to, że możesz ten warsztat przerabiać kilkakrotnie.

*”Czy muszę rejestrować się na Facebook i dzwonić na sesje?”

Program przygotowany jest tak, że wystarczą Ci sesje wideo i audio plus forum wsparcia. Grupa na Facebook to opcja nieobowiązkowa, dodatkowa. Masz kontakt pisemny z Agnieszką przez forum wsparcia w programie. Nie ma potrzeby dzwonić w opcji pakietu Silver. Pakiet Gold obejmuje sesje telefoniczne plus dostęp do ich audio tylko dla uczestników.

*”Czy będą kolejne programy Przyciągnij Miłość?”

Pierwsza edycja programu ABC Przyciągnij Miłość System i kolejne edycje odbyły się z sukcesem – posłuchaj opinii uczestników powyżej. Na kolejną edycję zapraszamy teraz.

* “Czy muszę mieć dostęp do skype lub wideokonferencji, by skorzystać z ABC PM?

Nie musisz mieć skype, sesje są na wideo – cały warsztat plus audio ekstra z ćwiczeniami plus forum wsparcia jest online – możesz zadawać pytania i dostać szybki coaching pod sesjami…wystarczy dostęp do internetu ? sesje na wideo przerobisz we własnym tempie, jak wyślemy do nich dostęp.

 

 

?Chciałam Ci podziękować za wczorajsze warsztaty, dopiero dziś do mnie dotarło, że tak naprawdę to ja przez prawie 5 lat odrzucałam tego mężczyznę z którym jestem tak emocjonalnie związana.
Zakochałam się w nim od pierwszego wrażenia tak jak on zwrócił na mnie dużo wcześniej uwagę, ale przez pierwsze pięć lat naszej znajomości (mimo że moje uczucie do niego było bardzo wielkie) odrzucałam go z mojej świadomości bo wtedy marzył mi się wysoki mężczyzna a ten jest kilka centymetrów wyższy ode mnie. Nie ważne było ze spełniał wszystkie cechy mojego idealnego mężczyzny i wtedy jeszcze zapraszał mnie do kina itd. 🙂
Wczoraj dopiero pierwszy RAZ w życiu przyznałam się publicznie, że przeważnie nasze spotkania kończyły się seksem bo ja też tego pragnęłam. Do niedawna byłam typową pracoholiczką spędzanie kilkanaście godzin w pracy powodowało, że akceptowałam te nasze spotkania a potrzebę bliskości i dotyku bardzo ułatwiały nasze spotkania. Po zajęciach dostałam od niego smsa, że daje mi spokój. A ja pierwszy raz w życiu poczułam spokój a nie niepokój, że powinnam się z nim spotkać.
Niestety po warsztatach byłam jeszcze na urodzinach u mojej przyjaciółki i przyznam się, że tam też było mi dużo lżej na sercu. Po powrocie do domu napisałam list uwalniający do siebie i do niego i tak naprawdę ustąpił ten niepokój, że on będzie mi nadal proponował spotkania, które mają kończyć się seksem, nie wiem czy do końca dobrze zrobiłam to ćwiczenie bo już było późno 🙂 ale naprawdę z mojej strony przyniosło mi pewną ulgę.?
Na warsztacie bardzo pomocne okazały się wymiany doświadczeń uczestniczek warsztatu, poświadczając to, że warsztaty działają.? (ocena 6) Marta


“Warsztaty pozwoliły mi na usystematyzowanie tego co przeczytałam w książkach Przyciągnij Miłość i Przyciągnij Sukcesy z Pasją. Zdobyłam wiedzę m.in. czym są listy uwalniające i przede wszystkim kontakt z innymi uczestnikami ich relacje, przeżycia i osiągnięcia. Warsztaty z Agnieszką to duża dawka energii, pozytywnej energii. Bezpośredni kontakt jest niezastąpiony. Warsztaty to drogowskaz gdzie i nad czym mam pracować. Warsztaty oceniam na 6 ( w skali 1-6)” Małgorzata (księgowość)“Ocena warsztatu ? 6 wspaniała atmosfera, bardzo dobry kontakt z Agnieszką, Co do warsztatów mam potrzebę kontynuacji, wykonania samodzielnej pracy. Spotkanie uświadomiło mi, że nie tylko ja mam problemy i że jest szansa na to, żeby je rozwiązać.” Urszula“Uświadomiłam sobie, że aby móc pokochać inną osobę, znaleźć idealnego partnera muszę najpierw pokochać samą siebie, dać sobie szansę i uwierzyć w to, że jestem atrakcyjną kobietą a następnie dać miłość drugiej osobie. Zyskałam dostęp do metod, które mogą mnie poprowadzić do szczęścia i braku samotności.” Danuta D.


“Uświadomiłam sobie jakie błędy popełniłam w dotychczasowym rozwoju. Cieszę się, że moja wiedza usystematyzowała się i wiem co powinnam robić w kolejności. Warsztat oceniam celująco. Uzyskałam narzędzia, dzięki którym mogą spełnić moje marzenia o szczęśliwym związku z facetem, którego wybiorę i wiem, że wszystko jest możliwe.” Beata S.“Warsztat oceniam na 6. Cieszę się, że odważyłam się i przyjechałam na zajęcia i mogłam poznać Cię Agnieszko. Uświadomiłam sobie, że mogę mieć nieograniczone marzenia i cele i mogę je spełniać w tym momencie, gdy jak to powiedziałaś ?puszcze nitkę? , która powstrzymuje mnie przed wejściem w nowy związek. Czuję, że wrócę z warsztatów pełna optymizmu i nadziei . Z radością zrobię ćwiczenia i chciałabym uczestniczyć jeszcze w innych Twoich warsztatach.” Marta S.“Uświadomiłam sobie, że mam w sobie siłę, moc ogromną, że każde moje marzenie jest w zasięgu ręki, że mogę mieć wszystko co zapragnę: miłość, szczęście, pieniądze, otaczać się wspaniałymi ludźmi. Mogę mieć życie takie jakie sobie zapragnę. Oceniam warsztaty na 6
Agnieszko bardzo dziękuję za to, co robisz i za to, że jesteś.” Larysa (własny biznes, absolwentka Kobieca MOC)


“Dzięki Tobie zrozumiałam, uświadomiłam sobie, że ogromny sukces zawodowy i osobisty leży w zasięgu ręki, tylko trzeba samej sobie pozwolić, aby skorzystać z tych wspaniałych ?przyśpieszaczy? w postaci warsztatów Twojego autorstwa. Naprawdę nie ma ograniczeń.:)
Bardzo dziękuję za Twoją pasję i serce.” Grażyna ? Grace (freelancer, student START Biznes z Pasją)?Najcenniejsze co zyskałam to ŚWIADOMOŚĆ, jak wiele zależy ode mnie ? tzn. wszystko zależy wyłącznie od tego co jest we mnie. To ja kreuję swój świat, otrzymując to co sobie ?zamawiam?. Bożena (własna firma)

 

 

Jeśli od dawna czekasz na to, by skorzystać z narzędzi Przyciągnij Miłość i budować wspaniałe relacje i związki, to zajrzyj sobie głęboko w serce i odpowiedz: jak długo chcesz zwlekać czekając na miłość?
Ile dla Ciebie jest warte zdobycie umiejętności budowania związku i relacji z ludźmi?Zapraszam do edycji programu ABC Przyciągnij Miłość System 3.0 – pakiet Silver już teraz zarezerwuj swoje miejsce i zyskaj dodatkowe bonusy – sekret randkowania.

Najlepszy czas to ten tu i teraz:
Oto Sekret Miłości Jak Przyciągnąć Miłość System ABC:

opinie-przyciagnij-milosc-efekty-warsztat-coaching-program-dla-kobiet

abc-przyciagnij-milosc-system-coaching-relacji-Agnieszka-Przybysz-silver

 

 

Pakiet w II ratach:

Pakiet Silver: ABC Przyciągnij Miłość System 5 tyg na wideo, forum wsparcia przez 6 miesięcy,
w II ratach po 297 zł (druga rata za 2 tygodnie)

Najbardziej się opłaca pakiet jednorazowy z bonusem:

Pakiet Silver: ABC Przyciągnij Miłość System 5 tyg na wideo, forum wsparcia przez 6 miesięcy,
inwestycja w Twoje relacje: 587 zł & BONUS Sekret Randkowania (wartość 297zł)

 

 

?Bardzo dziękuje Ci za warsztaty. Napisałam już trzy listy uwalniające. Pierwszy od razu po warsztatach, kolejne piszę wtedy kiedy czuję potrzebę. Rano i wieczorem robie prysznic mentalny. Nagrałam swoje mantry ? Złożyłam też zamówienie na partnera, jeszcze w dzień warsztatów. Ciekawe może nawet dziwne jest to, że kiedy wróciłam ze spaceru czekał na mnie sms od chłopaka, którego poznałam dwa miesiące temu i do dnia warsztatów nie mieliśmy kontaktu a on akurat odezwał się w ten dzień. Podczas wystąpień publicznych mam pewniejszy głos. Jestem z siebie naprawdę zadowolona. Przyznam, że jestem zaskoczona, tak dużymi efektami w tak krótkim czasie. Mam nadzieje, że tempo rozwoju co najmniej pozostanie na tym samym poziomie! Dziękuje za wsparcie! Trzymaj się ciepło Kasia K. [2.09.2011]

 

 

Dla kogo jest ABC Przyciągnij Miłość

*Dla kobiet po przejściach, po rozwodzie lub po bolesny rozstaniu, które chcą uwolnić przeszłość, swoich Ex, zyskać więcej radości życia i poczuć się atrakcyjną kobietą, otworzyć serce na nową miłość lub poczuć się naprawdę dobrze ze sobą, szukają prawdziwej miłość?

*Dla kobiet w związkach, które chcą wzbogacić swoje życie uczuciowe i mieć wspaniałe relacje w związku, lepszą komunikację i więcej miłości.

*Z ABC Przyciągnij Miłość korzystają singielki często spełnione zawodowe, które mają swoje pasje, ale są samotne, szukają Bratniej Duszy..

*Mężczyźni interesujący się rozwojem osobistym, którzy chcą uwolnić się od myślenia o Ex i otworzyć na nową miłość, podnieś własne poczucie wartości, chcą poznać lepiej jak myślą kobiety ?

Faktem jest to co odnotowali uczestnicy, że narzędzia Przyciągnij miłość pozwalają poprawić relacje międzyludzkie w każdej dziedzinie życia od związku, po rodzinę i środowisko pracy!

 

 

Chcesz więcej: porównaj dostępne pakiety: ABC Przyciągnij Miłość Silver lub pakiet wyższy ABC Przyciągnij Miłość Gold

Pakiet
SLVER
Warsztat wideo & audio
ponad 20 godzin
ForumWsparcia
online 6 miesiecy
Sekret Randkowania
audio program
Gupa zamknięta na Facebook
nieobowiązkowa
Czas trwania
6 tygodni
597 zł
Pakiet
GOLD
Warsztat wideo & audio
ponad 20 godzin
ForumWsparcia
online 6 miesiecy
Sekret Randkowania
audio program
Gupa zamknięta na Facebook
nieobowiązkowa
Sesje grupowe
audio z ćwiczeniami - Nowy program Gold 6 tygodni z forum wsparcia
Czas trwania
3 miesiące
1497 zł
Pakiet
VIP
Warsztat wideo & audio
ponad 20 godzin
ForumWsparcia
online 6 miesiecy
Sekret Randkowania
audio program
Gupa zamknięta na Facebook
nieobowiązkowa
Sesje grupowe
audio z ćwiczeniami - Nowy program Gold 6 tygodni z forum wsparcia

Sesje Indywidualne

Czas trwania
3 miesiące
APLIKACJA

 

 

?U mnie postępy w związku i życiu prywatnym ? miałam rozmowę o pracę, która miała zdecydować o moim przeniesieniu blisko miejsca zamieszkania partnera. Spośród czterech osób wybrano mnie. Przeniesienie mnie oznacza, że zamieszkamy razem Ja i On. Nasz związek kwitnie i zapowiada się jak najbardziej pozytywnie. Pozdrawiam Cię cieplutko i życzę wszystkiego dobrego? Asia, UK 2011 (poślubiła Wojciecha)


A zaczynając od początku, to ze mną było tak? Trafiłam do programu ABC Przyciągnij Miłość, nie dla reperowania relacji z mężem, tylko bardziej relacji w środowisku pracy, wiary w siebie, dojrzenia w sobie Kobiecej mocy?U mnie rezultaty były natychmiastowe, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Co najwspanialsze jest w tym wszystkim, że to nie były tylko moje odczucia, czy spostrzeżenia, tylko osoby z mojego otoczenia zaczęły mówić, widzieć, że się zmieniłam oczywiście in plus. Nie wspomnę o moim mężu, który notabene też się rozwija duchowo, jak zobaczył jak wpływają na mnie te programy, oczywiście żartobliwie mówiąc stwierdził, że jakbym mogła to powinnam stosować te programy non stop?. fragment Kasia Su. (11/2012)


Zdecydowanie polecił bym program ABC przyciągnij miłość innemu mężczyźnie, ponieważ przynajmniej w moim przypadku pisanie listów uwalniających dużo mi dało. Poczułem się lepiej jestem spokojny i nie myślę negatywnie o sobie i byłej miłości. Ciekawy jestem co będzie dalej?

Ja napisałem trzy listy, a dziś będzie czwarty tym razem do siebie i muszę powiedzieć, że czuję się wyjątkowo dobrze. Przestałem negatywnie myśleć o byłej dziewczynie i nareszcie chce mi się żyć.? Andrzej, (czerwiec 2014)

? Wiem, że praca nad sobą przynosi wspaniałe efekty, a narzędzia, które proponuje Agnieszka są bardzo przystępne, stosuje się je z łatwością i co najważniejsze widać ich rezultaty w moim życiu. Udało mi się podczas coachingu telefonicznego znaleźć partnera. Zastosowałam dokładnie narzędzia, które poleciła mi Agnieszka i już Tydzień później poznałam JEGO.? Aga Wadowice, 2010

 

 

 

Masz pytanie, jak pomogę Ci w Twojej sytuacji, skorzystaj z Aplikacji tutaj, ZAPYTAJ teraz>>>

o Agnieszce Przybysz

 

 

“Cześć Agnieszko,
Po bilansowaniu buźka mi się normalnie uśmiecha od ucha do ucha.
A zaczynając od początku, to ze mną było tak… Trafiłam do programu ABC Przyciągnij Miłość, nie dla reperowania relacji z mężem, tylko bardziej relacji w środowisku pracy, wiary w siebie, dojrzenia w sobie Kobiecej mocy…U mnie rezultaty były natychmiastowe, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Co najwspanialsze jest w tym wszystkim, że to nie były tylko moje odczucia, czy spostrzeżenia, tylko osoby z mojego otoczenia zaczęły mówić, widzieć, że się zmieniłam oczywiście in plus. Nie wspomnę o moim mężu, który notabene też się rozwija duchowo, jak zobaczył jak wpływają na mnie te programy, oczywiście żartobliwie mówiąc stwierdził, że jakbym mogła to powinnam stosować te programy non stop…. fragment Kasia Su. (11/2012)

 

Masz pytanie, co pomoże Ci w Twojej sytuacji lub w kwestii ABC Przyciągnij Miłość, bilansowania skorzystaj z Aplikacji tutaj, ZAPYTAJ teraz>>>