Cudowne Relacje, Kobieca Moc Pasji
w życiu osobistym i zawodowym
Jak uwolnić Ukryte Blokady i Aktywować w Tobie Kobiecą MOC,
byś Zaczęła Więcej Zarabiać i Żyła Pełnią Życia teraz!


seminarium online Kobieca MOC Pasji, gdziekolwiek mieszkasz
rezerwuj teraz poniżej na tej stronie podaj imię i email, gdzie wyślemy dane dostępu >>>Dołącz do nas teraz na bezpłatny webinar tutaj >>>Spotkanie warsztat na żywo w Warszawie! Zapraszamy na bezpłatny webinar online po więcej informacji

Kliknij teraz TUTAJ >>>

Pragnę podzielić się z Tobą osobistą refleksją.
Czuję się jakbym już przeżyła dwa życia do tej pory, a nie jedno, ogrom doświadczeń, nie zawsze miłych, a często trudnych i ogromny bagaż lekcji, które doświadczałam i doświadczam. Czy te lekcje się kiedyś kończą? Całe życie jestem studentem szkoły życia i samodoskonalenia, taką mam misję. Jeszcze kawałek czasu przede mną 😉

Trwam w tej misji od wielu lat i nigdy się nie poddaję, zdradzę Ci coś co bez wglądu na wiatry pozwala mi trwać i być oparciem dla innych.
To wiara w siebie i miłość do siebie ponad wszystko, cokolwiek działo się w moim życiu wiara w miłość trwa wiecznie ? jest jak fundament, na którym buduje solidne domy, jak opoka, która przetrwa wszelkie zawirowania i zmiany, jest jak słońce, które zawsze wschodzi następnego ranka..

Wiara w siebie i miłość do siebie to paliwo, by żyć pełnią życia, ale nie zawsze tak było. Musiałam się tego nauczyć, musiałam się nauczyć kochać siebie, musiałam się oduczyć kochania innych ponad samą siebie, poświęcania się dla innych, i to jest zdrowe.

W samolocie maskę zakładasz pierwsza, a potem pomagasz ją założyć innym, tak jest z miłością, najpierw kochasz siebie a potem kochasz innych. Problem pojawia się wtedy gdy uzależniasz swoją wartość, miłość własną od innych, gdy kochasz innych bardziej niż siebie.

To co możesz wtedy dać, to tylko tyle ile masz a jeśli nie masz wiele miłości do siebie to wiele nie możesz dać, czujesz się wyczerpana, bo trzeba najpierw zadbać o Twoje odnawialne źródło miłości do siebie? byś miała się czym dzielić z innymi. Pięknie to Agnieszka Grabowska napisała poniżej, cytuję: “Kobieca Moc to jak kumulacja pozytywnych uczuć i kochanie siebie, dziękuję za miłość Agnieszko Przybysz dałaś mi jej tyle …cały ocean”

Tak, miłość to podstawa, tego co uczę, gdy jej nie masz brakuje Ci sił do życia, bycia, do relacji, do kariery czy do biznesu? jak długo można robić coś w czym nie ma radości i pasji, bo głowę zaprząta Ci jakiś toksyczny związek, albo nieudane relacje z kimś w pracy. Przyznasz sama, że trudno wytrwać w pasji …

A skąd się biorą pasje? z miłości do czegoś co lubisz? z miłości do życia, do siebie, a w rezultacie to tego czym służysz innym ludziom? Chcę się z Tobą podzielić jak możesz i Ty odzyskać swoją siłę, aktywować moc uwolnienia i być opoką dla siebie. i dla innych. Dawać i przyjmować. To staje się proste, gdy aktywujesz 5 lub więcej 7 mocy …

U zmierzchu życia zadasz sobie najważniejsze pytanie: nie ile dóbr zgromadziłaś ale ilu ludzi kochałaś i ilu ludzi kochało ciebie? ile miłości pozostawiasz po sobie?

Spotkajmy się w Warszawie 10 października 2015 r. o godz. 10.00 pokażę Ci jak możesz aktywować więcej osobistej mocy? a przy tym cieszyć z pięknej kobiecości. Być atrakcyjną kobietą jaką Jesteś.


Rezerwuj teraz kliknij tutaj 2 bilety w Jednym >>> proszę pospiesz się proszę !.

do zobaczenia z miłością i pasją,
Agnieszka Przybysz
pionierka coachingu
ekspert relacji
autorka bestsellera Przyciągnij Miłość

p.s. Chcę podzielić się z Tobą tym co w życiu najcenniejsze . zaproś koleżanki, polub nas na FB, przekaż proszę dalej www.przyciagnijmilosc.pl Dziękuję.
Dokładne dane miejsca spotkanie w Centrum Warszawy wyślemy uczestniczkom spotkania po potwierdzeniu rezerwacji.

W dniu 08.02.2013 18:37, Jolanta S. napisał(a):
“Agnieszko!
Wspaniały program Kobieca Moc!
Jestem już po wszystkich 5 krokach
Niesamowita przemiana, chciałam się podzielić z Tobą moimi odczuciami!
Kiedy zaczynałam w moich myślach czułam, że jestem już ^^stracona^^, po wielu wcześniejszych miesiącach terapii u różnych psychologów nie widziałam i nie czułam poprawy!
Już po 1 sesji i wykonanym ćwiczeniu poczułam się niesamowicie, w każdym tygodniu Programu czułam się coraz lepiej, dla większego poznania siebie postanowiłam dokupić Warsztaty ABC Przyciągnij Miłość
Transformacja OGROMNA!

Agnieszko jestem zupełnie inną kobietą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po raz pierwszy w życiu uśmiecham się do siebie, czuję się szczęśliwa i mówię na głos KOCHAM SIEBIE!
Jestem dwa miesiące po programach a cuda dzieją się nadal! Na początku bałam się, że jak otworzę oczy to czar pryśnie ale nic takiego się nie dzieje! Pielęgnuję tę przemianę medytacją kolorami, stosuję prysznic mentalny i listy!

Nieznajomi mówią mi Dzień dobry, uśmiechają się a ja odwzajemniam im tym samym! Jestem Ci wdzięczna za to, że pojawiłaś się na mojej drodze, za wspaniałe narzędzia i wszystkie inne pomoce!
To dopiero początek mojej zmiany na lepsze, cieszę się że z odwagą IDĘ do przodu i za to, że mam zawsze możliwość kontaktu z Tobą !!!!
Życzę Ci nieustającej pasji pomagania innym, jesteś Aniołem! Dziękuję! Pozdrawiam ciepło,” Jolanta (mogłeś usłyszeć Ją jak mówiła na jednej z telekonferencji, jak partner wyznał jej miłość po raz pierwszy od długiego czasu).

Cieszę się jej szczęściem, to już kolejna kobieta, jedna z wielu o wspaniałym imieniu Jolanta, która dzięki skutecznym narzędziom i systemowi odzyskała swoją MOC.

Jestem niezmiernie wdzięczna, że mogę służyć pomocą oraz za takie wspaniałe wiadomości. Ilekroć je dostaję lub dowiaduję się od koleżanek kobiet, jakie moje studentki poczyniły wspaniałe transformacje, moje Serce raduje się 🙂 ? Dziękuję.

Poniżej przeczytasz co napisała inna uczestniczka Agnieszka i posłuchasz Grażyny.

To skłoniło mnie, do tego by dać możliwość spotkania na żywo w Warszawie i byś skorzystał z tej transformującej edukacji teraz ? taka możliwość zdarza się rzadko? przy wyjątkowych okazjach, dlatego spotkajmy się w miłej atmosferze 10 października w sobotę o g. 10.00


Rezerwuj teraz kliknij tutaj bilety promocyjne >>>


Jeśli chcesz Aktywować Twoją Kobiecą MOC teraz

Masz dość powtarzających się frustracji w życiu osobistym i zawodowym. Poczucia, że Cię coś ogranicza, że nie możesz przebić się przez tzw. szklany sufit własnych ograniczeń lub zewnętrznych okoliczności?
Masz poczucie, że coś Cię blokuje, by sięgnąć po pełnię Twoich możliwości w dowolnej dziedzinie życia…
Chcesz czuć się dobrze ze sobą, więcej zarabiać, odnosić sukcesy, czuć się wartościową kobietą…

10 października 2015 r. godz.10.00 Centrum Warszawy (blisko dworzec i metro)

Przeprowadzę Specjalne spotkanie edukacyjno?rozwojowe na żywo w Warszawie *Kobieca MOC Pasji* jednorazowo.
Chcesz:
— > uwolnić blokady i nauczyć się być w pełni atrakcyjną kobietą dla siebie i innych ludzi, wibrując wspaniałą magnetycznie atrakcyjną energią MIŁOŚCI i RADOŚCI,
— > przebudzić w sobie moc kobiecych pasji, która drzemie w Tobie od dawna.
— > zyskać spokój i poczucie wewnętrznego bezpieczeństwa
— > zaplanować celne cele w tym roku
— > pozwolić sobie ?Błyszczeć? w swojej pięknej kobiecości
— > porozmawiamy o jednej z 7 Mocy – spotkanie zakończysz pełna energii, zainspirowana, aby aktywować Twoją MOC na zawsze. Taka jest moja intencja dla Ciebie na to spotkanie.
— > Nagrody niespodzianki 🙂

Porozmawiamy w miłej atmosferze, złożę dedykację w książkach Przyciągnij Miłość, Przyciągnij Sukcesy z Pasją ? będzie czas na pytania i networking ? wymianę zdań z innymi uczestniczkami. Czas trwania 10.00 -zarezerwuj czas do 17.30

–> losowanie nagród …

Także powiem co jeszcze mogę dla Ciebie zrobić, by ten i kolejny rok, był najlepszym rokiem w życiu osobistym i zawodowym dla Ciebie.

Dla kogo jest idealne to spotkanie:
– Dla sympatyków i studentów Coaching Institute – to wyjątkowa okazja do spotkania na żywo.
– Dla nowych osób w naszej społeczności, które chcą AKTYWOWAĆ swoją MOC w tym roku …
– Dla czytelników Przyciągnij Miłość, Przyciągnij Sukcesy z Pasją

Zarezerwuj teraz 2 bilety w jednym – JEDEN BILET dla Ciebie i Przyjaciółki! Skorzystaj TERAZ.

Dobrze wiesz, gdy organizujesz przyjęcie chcesz wiedzieć z wyprzedzeniem ilu gości się zjawi, dlatego pospiesz się proszę, decyduje kolejność zgłoszeń (z uwagi na miejsca w sali) Dane miejsca spotkania otrzymasz tuż po rezerwacji,
Rezerwuj teraz kliknij tutaj 2 bilety w jednym do 23 września >>>

Bilety dotrą na mail w postaci potwierdzenia i info dokładne z miejscem spotkania AL Jerozolimskie róg Marszałkowska Warszawa. Metro Centrum, 7 min od Dworca Centralnego.

Oto co jest też możliwe dla Ciebie dzięki KOBIECA MOC:

“Kobieca Moc to najlepiej zainwestowane pieniądze jakie mogłam wydać na siebie dać sobie ogromną dozę luksusu w postaci aktywowania 5- ciu mocy kobiecości.
Dziękuję Agnieszce Przybysz za stworzenie takiego programu rozwoju osobistego i inspirację do tego by tworzyć z pasją to co chcę stworzyć.
Dziękuję po stokroć i do końca życia będę wdzięczna Agnieszce i Bogu, w którego wierzę bo ufam, że wiara góry przenosi za spotkanie tak wspaniałej kobiety na swojej drodze jaką jest Agnieszka Przybysz
polecę ją każdemu i wszędzie już to robię.
Transformacja jakiej doznałam w wyniku programu Kobieca Moc Wenus to jak kumulacja pozytywnych uczuć i kochanie siebie dziękuję za miłość Agnieszko Przybysz dałaś mi jej tyle …cały ocean
Spotkania z Agnieszką osobiste i odsłuchując jej nagrań są jak podróż do świata spełnienia obfitości.
łączę wyrazy wdzięczności,
dziękuję” Agnieszka Grabowska

Rezerwuj teraz kliknij tutaj 1 bilet promocyjny teraz >>>
Rezerwuj teraz kliknij tutaj 2 bilety w jednym teraz tutaj >>>


Poleć przyjaciółce

 

 

Część naszej wspaniałej, licznej grupy: Dziękuję 🙂

Przedsmak tego co Cię czeka posłuchaj

[pro-player width=’200′ height=’50’ type=’sound’]http://agnieszkaprzybysz.com/wp-content/uploads/2013/12/Po-spotkaniu-Kobieca-MOC-fragment-2.mp3[/pro-player]

MOŻE ZAINTERESOWAĆ CIĘ TEŻ KOBIECA MOC
program online sesje 24/7, gdziekolwiek mieszkasz:

W jakiej dziedzinie życia chcesz odzyskać entuzjazm, pasje i motywację do bycia atrakcyjną kobietą.
A jeśli byłaś kiedykolwiek na naszych spotkaniach lub w KM, podziel się proszę swoimi refleksjami, co daje aktywowanie Kobiecej Mocy? Zostaw proszę komentarz poniżej i dziel się na FB. dziękuję.

Z miłością i pasją,

Agnieszka Przybysz
Mentor Coach Biznes z Pasją
Autorka wielu książek, Pionierka coachingu
Ekspert Relacji (osobistych, zawodowych, biznesowych)

Wciąż jesteś niezdecydowana, by aktywować Twoją Kobiecą MOC

Sprawdź teraz audio Odkryj Sekrety Kobiecej Mocy: Przebudzenie Kobiecej Mocy
– wyślemy dostęp na Twój email. Potem wróć tu ponownie

 Komentarze


 • admin :

  Aleks, jeśli ten meżczyzna ma dziecko z inną kobietą, a teraz nie jest z nią w związku, to mówiąc prosto należy to traktować tak jakby był po rozwodzie … a z dzieckiem ma kontakt jako ojciec… pod warunkiem, że nie prowadzi podwójnego życia. Ty najlepiej wiesz co go łączy z Tamtą kobietą i z Tobą….
  uściski AP


 • Aleks :

  Dzien dobry Pani agnieszko….ja mam takie pytanie….czy pani zdaniem….samotna matka moze byc zwiazana z facetem ktory ma dziecko z inna ale nie sa malzenstwem>? spotykam sie wlasnie z takim i bardzo sie lubimy…..tak naprawde nie przeszkadza mi to ze ma syna….bo w sumie ja tez na lodzie zostalam…najwazniesze jest to zeby byc szczesliwym nie?


 • admin :

  Pani Wiesiu gratuluję, to będą mailowe bilety – dostanie Pani potwierdzenie na maila kilka dni przed terminem spotkania, wspaniale 🙂
  do miłego zobaczenia AP


 • wiesława :

  Pani Agnieszko, zarezerwowałam 2 bilety ale mam pytanie czy one dotrą do mnie pocztą?


 • Wiola :

  Wczorajsze spotkanie było rewelacyjne. Wracałam do domu z uśmiechem na twarzy- ludzie w komunikacji dziwnie na mnie patrzyli ;-).
  Jestem pozytywnie naładowana. Bardzo dziękuję.

  Pozdrawiam serdecznie
  Wiola


 • Agnieszka F. :

  dziekuje za cudowne spotkanie, ktore jeszcze dzis ze mna i we mnie pracuje.
  Agnieszka


 • admin :

  Kasiu, można skontaktować się przez kontakt w stopce tej strony, lecz przechodząc przez zamówienie biletu dzieje się to automatycznie i rezerwacja przebiega automatycznie? z tego co widzę już to uczyniłaś dla 3 osób, gratuluję i do miłego i owocnego zobaczenia 8 marca. serdeczności AP


 • Kasia :

  Witam, koleżanka prosiła mnie o zakup biletów na 8 marca drogą elekroniczną. Musiałam zarejestrować się w Panstwa serwisie…Czy nie można zakupić tych biletów na jakąś rezerwację??? i załatwić tego formą elektroniczną? Będę wdzięczna za odpowiedź przed końcem promocji 28.02.
  Pozdrawiam Katarzyna


 • admin :

  Witaj Aniu,
  możesz kontaktować się tutaj przez komentarze pod sesjami, czytam je osobiście.
  ptak może być oznaką wolności ?
  serdecznosci, AP


 • Anna Pruszkowska :

  witam, w jaki sposób można skontaktować się z p.Agnieszką mailowo? Mam jakieś dziwne sny , w których latam jak ptak..chciałabym skonsultować zagadnienie z kimś, kto zna się na tego typu symbolach.
  dziękuję i pozdrawiam
  A.Pruszkowska
 • Copyright © 2009-2015 • Przyciągnij Miłość do swojego życia zastosuj SEKRET: prawo przyciągania w związkach i relacjach. coaching relacji COACHING INSTITUTE, Agnieszka Przybysz, skrytka pocztowa 28, 00-950 Warszawa 1
  Polityka Prywatności
  | Regulamin | Kontakt