Poznaj ?Twój Boski Plan?, by Przełamać Wewnętrzne

Blokady i Aktywować Twoją Kobiecą MOC

byś miała Życie jakie Pokochasz z Pasją


Poczuj przedsmak Kobieca MOC, posłuchaj teraz:Niezwykła sesja Moc Pewności Siebie & Bezpieczeństwa cytuje Alex: “Zrozumiałam jak wiele mi zabrano poprzez brak akceptacji, wyśmiewanie moich pomysłów, byłam zbyt słaba, uzależniona od innej osoby, aby w całej pełni, z entuzjazmem realizować swoje zamierzenia. Zrobiłam dużo, ale cały czas nie czułam swojej mocy. Sesja druga to pokazała, Odebrałam to co mi zabrano, teraz idę dalej, dzięki Tobie Agnieszko zaczynam się otwierać. Bardzo motywujące dla mnie było to co powiedziałaś?Im więcej daje sobie tym więcej dostaje?.i spełniło się moje marzenie, jadę po raz pierwszy tak naprawdę zrobić coś dla siebie….” więcej znajdziesz na forum Kobieca MOC 3.0 Alex, własna działalność.


dolacz-do-nas

Sprawdź pytania na dole strony- skorzystaj teraz!

Kiedy? Edycja Audio + forum wsparcia z Agnieszką – przez 7 kolejnych tygodni


W dniu 08.02.2013 18:37, Jolanta S. napisał(a):
“Agnieszko!
Wspaniały program Kobieca Moc Wenus!
Jestem już po wszystkich 5 krokach
Niesamowita przemiana, chciałam się podzielić z Tobą moimi odczuciami!
Kiedy zaczynałam w moich myślach czułam, że jestem już ^^stracona^^, po wielu wcześniejszych miesiącach terapii u różnych psychologów nie widziałam i nie czułam poprawy!
Już po 1 sesji i wykonanym ćwiczeniu poczułam się niesamowicie, w każdym tygodniu Programu czułam się coraz lepiej, dla większego poznania siebie postanowiłam dokupić Warsztaty ABC Przyciągnij Miłość
Transformacja OGROMNA!
Agnieszko jestem zupełnie inną kobietą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po raz pierwszy w życiu uśmiecham się do siebie, czuję się szczęśliwa i mówię na głos KOCHAM SIEBIE!
Jestem dwa miesiące po programach a cuda dzieją się nadal! Na początku bałam się, że jak otworzę oczy to czar pryśnie ale nic takiego się nie dzieje! Pielęgnuję tę przemianę medytacją kolorami, stosuję prysznic mentalny i listy!

Nieznajomi mówią mi Dzień dobry, uśmiechają się a ja odwzajemniam im tym samym! Jestem Ci wdzięczna za to, że pojawiłaś się na mojej drodze, za wspaniałe narzędzia i wszystkie inne pomoce!
To dopiero początek mojej zmiany na lepsze, cieszę się że z odwagą IDĘ do przodu i za to, że mam zawsze możliwość kontaktu z Tobą !!!!
Życzę Ci nieustającej pasji pomagania innym, jesteś Aniołem! Dziękuję! Pozdrawiam ciepło,” Jolanta, Szwecja (mogłeś usłyszeć Ją jak mówiła na jednej z telekonferencji, jak partner wyznał jej miłość po raz pierwszy od długiego czasu).

Więcej refleksji i opinii uczestniczek Kobieca MOC Wenus,
po programie słuchaj i czytaj w tutaj >>>


Korzyści dla Ciebie:
uzdrowione relacje
nowa praca, podwyżka
podziw i komplementy innych ludzi
większa pewność siebie
zrównoważone emocje
radość życia
poczucie bezpieczeństwa
ekspresja kobiecości
nowe kontrakty, nowi klienci…


Aktywuj teraz Twoją Kobiecą moc kliknij tutaj zarezerwuj miejsce teraz tutaj >>>
Dołącz do nas sesje terazSprawdź teraz Kobieca MOC 3.0, gdziekolwiek mieszkasz, kliknij tutaj >>>


NOWE wydanie przez 7 tygodni (dostęp audio do ponownego odsłuchiwania 24/7 przez kolejne miesiące). Wszystko co potrzebujesz to dostep do internetu.
Plus BONUS Prezent – 3 ekstra sesje coaching Kobieca MOC z Agnieszką dla pierwszych 30 kobiet , przydatne narzędzia rozwojowe – wartość 499 zł dla Ciebie TERAZ Gratis

Twoja inwestycja całkowita to tylko 697 zł teraz
Decyduje kolejność zgłoszeń

Dołączając do nas teraz otrzymasz dostęp do sesji Audio z ćwiczeniami online
i do forum wsparcia z Agnieszką!

Kobieca MOC 3.0 NOWA edycja – NOWE skuteczne ćwiczenia & narzędzia


Kiedy? Edycja Audio + forum wsparcia z Agnieszką – przez 7 kolejnych tygodni.


dostęp tylko dla uczestników.
lub 2 raty po 357 zł (druga w 3 cim tygodniu programu) Aktywuj Kobieca Moc w 2 ratach po 357 zł teraz tutaj >>>>

Skorzystaj z rat, tylko jak planujesz być w całym programie, by nie tworzyć sobie negatywnej “karmy”


Ania L. pochwaliła się jak dzięki stosowanym narzędziom przyciągnęła w drugim tygodniu Kobieca MOC 3.0 kwotę 2 900 zł
(umorzono jej zobowiązanie i dostała ekstra pieniądze) szczegóły na forum Kobieca MOC w sesji 3 audio. Gratuluje serdecznie. Posłuchaj Ani:Jedyny skuteczny program dla polskich kobiet,

w obecnych transformujących czasach!
Oto co piszą i mówią kobiety na temat Kobieca MOC:


?Co najwspanialsze jest w tym wszystkim, że to nie były tylko moje odczucia, czy spostrzeżenia, tylko osoby z mojego otoczenia zaczęły mówić, widzieć, że się zmieniłam oczywiście in plus. Nie wspomnę o moim mężu, który notabene też się rozwija duchowo, jak zobaczył jak wpływają na mnie te programy, oczywiście żartobliwie mówiąc stwierdził, że jakbym mogła to powinnam stosować te programy non stop.
Mój mąż obsypuje mnie kwiatami, sam z siebie bez okazji, zaprasza do restauracji na obiady, robi romantyczne kolacje, czuje się naprawdę wybrańcem losu, o i to w tak krótkim czasie.? Kasia Su.


?Bardzo dużo mi daje Kobieca MOC Wenus. Efektem tych sesji było zgłoszenie się firmy, która sama zaproponowała mi współpracę. Jestem bardzo zadowolona, bo mam stały dopływ klientów. Agnieszka P. Lublin


?Poczułam się naprawdę dobrze ze sobą. Nie szukałam partnera. Spotkałam Bratnią Duszę.? Monika S. Warszawa


Kobiety w tym programie i po programie doświadczyły rezultatów w następujących obszarach życia:

Odkryły cel życiowy
Zyskały więcej prosperity w życiu
Poprawę zdrowia i samopoczucia
Wiekszą kreatywność w pracy i biznesie
Rozwój zawodu, kariery lub biznes z pasją
Bardziej satysfakcjonujące relacje z ludźmi
Owocnej współpracy między kobietami i wzajemnie motywującej zachęty?by zmieniać świat na lepszy.

Skorzystaj z wyjątkowje okazji sesji coachingu online. Zrób sobie prezent, za który będziesz dziękować przez kolejne lata.


Masz pytanie? sprawdź i czytaj więcej tutaj: opis programu Kobieca MOC 3.0 i więcej opinii uczestniczek

[spoiler title=”Czy to jedyny termin KM 3.0?“] To jedyny skuteczny program dla polskich kobiet, w obecnych transformujących czasach. Skorzystały z niego i korzystają z niego Polki mieszkające w kraju i za granicą.
Pytania zadasz na forum pod sesjami ? masz wtedy pewność, że na Twoje pytania odpowiem na piśmie. Dostaniesz dostęp do nagrania z transformującymi ćwiczeniami tylko dla uczestników przez 6 miesięcy.[/spoiler] [spoiler title=”Czy jeśli przegapisz sesją, będziesz mogła ją nadrobić?“] Tak, przerobisz sesję z ćwiczeniami we własnym tempie, będziesz mogła zadać pytania na forum wsparcia, przed kolejną sesją?[/spoiler] [spoiler title=”Co oznacza udział sesjach, gdziekolwiek mieszkasz?“] To oznacza dostęp przez internet…gdziekolwiek jesteś tyle razy ile zechcesz w trakcie trwania programu i 6 miesięcy forum wsparcia z Agnieszką. Udział w forum wsparcia da Ci możliwość zaadresowania twojej konkretnej sytuacji i odpowiedzi na pytania – szybki coaching.[/spoiler] [spoiler title=”Czy jestem spóźniona i tym samym propozycja uczestnictwa w programie jest nadal aktualna?“] Nie jest za późno, masz do wyboru:
1) albo pomoc sobie i realizować ten fenomenalny program w wersji audio sesji tak jak to uczyniła zdecydowana większość uczestniczek Kobieca MOC, których referencje czytasz plus mieć dostęp do forum wsparcia z Agnieszką, gdzie możesz zadawać pytania. Ćwiczenia i tak robisz sama, słuchając sesji z Agnieszką.
Niestety nie powtórzymy go ponownie w takiej wersji – nawet za rok, gdyż sam w sobie program jest fenomenalny.

lub 2) możesz nic nie robić i czekać aż coś się samo wydarzy i zdać się na przypadek.
Życzymy mądrej decyzji dla Twojego dobra.[/spoiler] [spoiler title=”Jak to wygląda realizacja programu w praktyce?“] Przy rezerwacji programu Kobieca MOC 3.0 będzie miała dostęp do sesji audio w grupie, możesz zadać pytania Agnieszce ? otrzymasz dostęp do forum wsparcia przez 6 miesięcy. Po dopełnieniu formalności wyślemy od razu uczestniczkom dane dostępowe. Bardzo prosto, jedyne o co proszę, zadbaj o dostęp do internetu. To proste.[/spoiler]


Aktywuj teraz Twoją Kobiecą moc kliknij tutaj zarezerwuj miejsce teraz tutaj 697zł + bonusy >>> Dołącz do nas teraz


Możesz do nasz dołączyć ale tylko wtedy gdy masz intencje być w całym programie, gdy czujesz że coś Cię do niego przyciąga, czujesz potrzebę serca by tego doświadczyć choć nie wiesz dokładnie jak to wszystko będzie miało cudowny wpływ na twoje życie..

Tego nie musisz wiedzieć wystarczy, że zaufasz sobie swojej intuicji i mnie twojemu mentorowi, który przeprowadzi Cię przez ten proces z łatwością, tak jak to uczyniłam dla wielu innych kobiet i tysięcy kobiet w moich programach, dając im doświadczyć efekty dla duszy, ciała i na planie materialnym? Zapewniam Cię, że to będzie z pewności niezapomniane doświadczenie.

Jeśli, chcesz tylko zobaczyć z ciekawości jak wygląda pierwsza sesja ze mną i skorzystać z gwarancji zwrotu, a nie myślisz o całym programie, to nie dołączaj do nas, bo wtedy tworzysz “negatywną karmę” dla siebie, którą potem trzeba odpracować.


Opcja: 2 raty po 357 zł (druga w 3 cim tygodniu programu) Aktywuj Kobieca Moc w 2 ratach po 357 zł teraz tutaj >>>>