Związek karmiczny i karmiczna miłość – jak zerwać i uzdrowić więzy karmiczne | Przyciagnij Milosc do swojego zycia zastosuj SEKRET: prawo przyciagania w zwiazkach i relacjach. coaching relacji
Home   |   O Agnieszce   |   Blog   |   Dla Mediów   |   Wydarzenia warsztaty   |   Medytacja   |   Recenzje & Opinie   |   Filmy TV
7 SEKRETÓW w Związkach   |   Udane związki i relacje   |   SEKRET MIŁOŚCI *bezpłatne >>   |   Kobieca Moc   |   MOC Mężczyzny
Sekret Relacji i związków


Szanujemy Twoją prywatność!
* Jaką rolę najczęściej odgrywasz w związku
* Jakie wstydliwe przekonania w związku sabotują Twoje szczęście
* Jak przejść od uczucia samotności do miłości - ćwiczenie
* 8 najczęściej popełnianych błędów przez kobiety i więcej...
* 3 klucze Jak Przyciągnąć Prawdziwą Miłość


Związek karmiczny i karmiczna miłość – jak zerwać i uzdrowić więzy karmiczne

Związek karmiczny i karmiczna miłość – jak zerwać i uzdrowić więzy karmiczne

Doświadczyłam kilkakrotnie miłości karmicznej w jednym życiu. Jestem praktykiem pod wieloma względami i nie zajmuje się wróżeniem ani astrologią.
To co tu piszę z pewnością będzie dla Ciebie ciekawym punktem odniesienia. Jak podejść do tego z perspektywy praktyki i doświadczenia, co zrobić z taką relacją karmiczną, jak się od niej uwolnić albo jak ją przerobić – przepracować albo jak z nią żyć szczęśliwie…
Odpowiem na te wszystkie pytania i dylematy w praktyce.

👉➡ Czym jest związek karmiczny i miłość karmiczna
– pochodzi on od prawa karmy czyli prawa przyczyny i skutku – każdy uczynek na swoje konsekwencje i tworzy pozytywną lub negatywną karmę wg. buddyzmu lub hinduizmu. Ale przetłumaczmy to na nasze lokalne warunki chrześcijańskie. Nie jesteś na tej ziemi po raz pierwszy, masz już doświadczenia z poprzednich pobytów Twojej duszy tu na ziemi, w różnych miejscach na ziemi. To bez względu na to w co wierzysz – tak jest, Twoja dusza niesie ze sobą zapis Twojego życia z każdego pobytu na tej ziemi, od chwili stworzenia.

Dobra wiadomość jest taka, że karmę można zbilansować – to proces świadomego wyboru i “przepracowania karmy” po przez świadomy rozwój, polegający m.in na zrozumieniu przyczyn wejścia w taki związek, lekcji jakie się z tym związkiem wiążą i tego co masz do przerobienia – doświadczenia w tej konkretnej relacji karmicznej.

👉➡ Jak się objawia karmiczna miłość 💗?
To najprościej mówiąc związek z kimś, z kim nie możesz się rozstać, bo coś Cię „trzyma”, mimo iż chcesz się rozstać albo próbujesz i nie możesz odejść. Albo wracasz do takiego związku ponownie, jak bumerang… Mimo iż wszystko wskazuje, na to, że lepiej by wam było oddzielnie, tkwisz w tym związku, czasem znajdując nawet różne powody np. finansowe. W tym związku dochodzić może do przemocy emocjonalnej lub fizycznej.

Karmiczna miłość zabiera Ci energię życia, masz wrażenie jakbyś oddawał swoją energię w tym związku czy relacji, innej osobie, zasilał ją swoją energią, pozbawiając się sił lub chęci do działania. Możesz to porównać do sytuacji, w której ilekroć myślisz o takiej osobie czujesz falę „negatywnych emocji” i nagle czujesz jak ubywa Ci sił i energii – czujesz się jak balon bez powietrza. Czy znasz takie sytuacje?

👉➡ Związki karmiczne nie dotyczą wyłącznie związków partnerski, a także dotyczą relacji w rodzinie – gdy zastanawiasz się dlaczego nie masz dobrych relacji z dziećmi, z siostrą czy bratem albo z matką lub ojcem.

Może zastanawiasz się, jesteście przecież jedną rodziną, ale ta relacja wygląda jak ciągła walka, przeciąganie liny, rywalizacja, kłótnie i niesnaski albo ciągłe rosnące wymagania i niespełnione oczekiwania z obu stron, a nawet sprawy sądowe trwające latami.

Może zastanawiasz się jak się uwolnić z takiej relacji czy związku – obciążonego energetycznie lekcjami karmicznymi?

Otóż najlepszą odpowiedzią, jaką jestem Ci w stawnie dać, to jest zastosować proces bilansowania karmy.

👉➡ Nie tak dawno tłumaczyłam to telefonicznie pewnej kobiecie, księgowej z zawodu, która napisała do mnie z prośbą o pomoc. Związek karmiczny jest jak bilans księgowy, strat i zysków. Relacja taka trwa dopóki nie zostaną spłacone wzajemne zobowiązania.
Pytała jak może wybrać między jednym, a drugim partnerem. Z mężem ją coś trzyma, są po rozwodzie ale z przywiązania mieszkają razem. A z kolei z nowym partnerem Bratnią Duszą łączy ją miłość, ale On też nie ma rozwiązanej kwestii w swoim związku małżeńskim. Zatem sytuacja się zapętla jeszcze bardziej… Co wtedy zrobić?

👉➡ Pierwszym krokiem jest zrozumienie wzorców i schematów w relacji, i tego co wnosisz z dzieciństwa do relacji i związków – wg sprawdzonej od 2005r. metody Przyciągnij Miłość 💗, Link tutaj >>> i zastosowanie skutecznych narzędzia jakie tam są podane.

👉➡ W następnym kroku jeśli trzeba, należy zbilansować karmę w związku, karmę rodziną z dowolnymi osobami, nawet w środowisku pracy, z jakimi masz toksyczne lub trudne relacje.

Zdziwisz się jak świadoma intencja i praca z Twojej strony w kierunku uwolnienia się i uzdrowienia takiej relacji będzie Ci bardzo pomocna. Poczujesz ulgę, jakby ciężar spadł Ci z pleców – poczujesz uwolnienie z więzi karmicznych – tak jakbyś zerwał sznury wiążące Cię z tamtą osobą, a co ważniejsze w tym procesie jaki robiłam wielokrotnie, nie krzywdzisz nikogo. To jest super ważne, by szanować wolną wolę i nie ingerować w czyjeś życie bez zaproszenia.

Dlatego przed przystąpieniem do procesu bilansowania karmy przygotowaniem jest program ABC Przyciągnij miłość system… Jest to warunek niezbędny do odbycia tego procesu z sukcesem dla dobra wszystkich zainteresowanych.

👉➡ Karmiczna miłość, czy jesteście skazani na siebie?
Tak, dopóki nie zrobisz z tym nic, nie zajmiesz się świadomym rozwojem i spłatą zobowiązań karmicznych.

Nie, jeśli zbilansujesz karmę i oswobodzisz się z takiej relacji. To nie oznacza, że z tą osobą nie będziesz miał dalej kontaktów, tak jak w przypadku gdy dotyczy to bliskiej rodziny. Ale te kontakty będą uzdrowione z Twoje strony, łatwiejsze lub transformowane dla najwyższego dobra wszystkich zainteresowanych.

👉➡ Wiele przykładów, także moją historię karmicznej relacji z Bratnią Duszą opisuję w Przyciągnij Miłość (to już 4 wydanie tego bestsellera} dla bardziej świadomych kobiet i mężczyzn, którzy chcą transformować swoje relacje, zrozumieć i uwolnić relacje karmiczne i związki lub też świadomie przygotować się na nową Miłość – Przyciągnąć miłość Bratniej Duszy i tworzyć cudowne związki międzyludzkie w domu, rodzinie i środowisku pracy.

Kiedy spłacisz zobowiązania karmiczne i wynagrodzisz wyrządzone straty, masz zielone światło, by żyć w szczęśliwym związku z Bliźniaczą Duszą – Bliźniaczym Płomieniem lub Bratnią Duszą.

“Bliźniak”, jak go w skrócie nazywam, to ktoś bardzo podobny do Ciebie, ma podobne pasje, nawet cechy charakteru i często podobne doświadczenia życiowe, zarówno te dobre jak i te mniej przyjemne, podobnie myśli i czuje… Od razu go poznasz instynktownie – łączy was gorąca i piękna miłość bezwarunkowa… o tym więcej piszę w książce Przyciągnij Miłość.

👉➡ Czy On Ona jest Twoją Bratnią Duszą sprawdź Quiz i wyjątkowy webinar tu >>>

Często jednak spotykamy Bratnie Dusze, które są już w związkach. Dwukrotnie miałam takie sytuacje, gdy składałam zamówienie na partnera wg metody Przyciągnij Miłość 💗 – było to zanim napisałam książkę, pod tym samym tytułem.
Spotkałam partnera BD, ale był on już w innym związku. Dzieliła nas ogromna odległość, dystans fizyczny, różnica kultur, ale też jestem przekonana o tym, że można mieć związki karmiczne z Bratnią Duszą…

Może was dzielić duża różnica wieku, ale i różnica poglądów, wyznania i religii.
Zwykle trafiamy na związki karmiczne, by przerobić trudne lekcje i spotykamy się z takimi duszami często wielokrotnie, w różnych “ubrankach” na tej ziemi, czyli w różnych wcieleniach, bo dusza żyje wiecznie – jest nieśmiertelna.

Zapraszam podziel się Twoimi doświadczeniami w relacjach karmicznych, poniżej w komentarzu lub na mail.
Z pewnością będę mogał Ci pomóc.

z miłością i pasją,
Agnieszka Przybysz
ekspert relacji
pionierka coachingu
autorka wielu książek m.in Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Miłość & Pieniądze.

Zostaw komentarz, zadaj pytanie:


*


SzukajSubskrybuj nasz YouTube tutaj >>>

Kliknij poniżej, by nas posłuchać:RSS Przyciągni Miłość SEKRET Relacji i Związków: Coaching relacjiKategorieTagiCopyright © 2009-2015 • Przyciągnij Miłość do swojego życia zastosuj SEKRET: prawo przyciągania w związkach i relacjach. coaching relacji COACHING INSTITUTE, Agnieszka Przybysz, skrytka pocztowa 28, 00-950 Warszawa 1
Polityka Prywatności
| Regulamin | Kontakt | Google+