Jak Uleczyć Złamane Serce po bolesnym rozstaniu
lub rozczarowaniu w obecnym związku.

Odzyskać radość życia, poczucie własnej wartości i atrakcyjności
oraz Cieszyć wspaniałym Związkiem Teraz, bo na To Zasługujesz!


abc-Przyciagnij-Milosc-coaching
Jesteś samotnym singlem, albo w związku i masz złamane serce

 


Monika z Warszawy – czy to właściwy czy niewłaściwy partner?
Aga z Norwegii – refleksje o zamówieniu Bratniej Duszy
Agnieszka Z Gdańska – mnożenie obfitości i spotkanie B.D.
{By słuchać Audio w Ipad zainstaluj przeglądarkę: Photon Browser lub Skyfire}

Jeśli jesteś taka jak większość kobiet, które kontaktują się często ze mną: ( a także świadomych mężczyzn)
– Cierpisz na samotność singla
– Od wielu miesięcy nie byłaś na randce
– Każdy Twój związek kończy się rozstaniem
– Leczysz rany po ostatnim związku
– Zamknęłaś serce na miłość ?obawiasz się zaangażować
ALBO
– Męczysz się w swoim związku partnerskim lub małżeńskim
– Partner Cię nie rozumie. Jest mało empatyczny, nieczuły, a sex między Wami już nie jest tak pasjonujący jak dawniej
– Dochodzi między Wami do kłótni coraz częściej
– Być może boisz się zdrady – podejrzewasz zdradę albo wręcz myślicie o rozstaniu
A może
– Chcesz się lepiej przygotować na spotkanie BRATNIEJ DUSZY

 

 

Skorzystaj z mojego osobistgo wsparcia w postaci NOWEGO pakietu ABC Przyciągnij Miłość Coaching. Otrzymasz 3 stopniowy sprawdzony SYSTEM plus Wartościowe Bonusy w Wyjątkowej OKAZJI tylko teraz, Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 


Dołącz do nas teraz online do ABC Przyciągnij Miłość GOLD plus niespodzianka: Bilansowanie

 

 

Dla kogo jest idealne ABC Przyciągnij Miłość

1. Chcesz otworzyć serce na miłość Bratniej Duszy

2. Chcesz poprawić relacje w istniejącym związku, w rodzinie, przyjaźni, albo mieć dobre relacje z Ex, ojcem/matką Twoich dzieci

3. Chcesz mieć wspaniałą relację ze sobą, cieszyć się z Twojej pięknej kobiecości/męskości, pokochać siebie bardziej, mieć większe poczucie własnej wartości plus znacznie więcej, mieć więcej pewności siebie…lepsze relacje w środowisku zawodowym…

 

 

Wszystko czego potrzebujesz, aby mieć więcej miłości w relacjach i związkach

opinie-przyciagnij-milosc-efekty-warsztat-coaching-program-dla-kobiet

Mam dla Ciebie sprawdzone i skuteczne rozwiązanie, które obejmuje wszystko czego potrzebujesz, aby mieć więcej miłości w relacjach i związkach:

 

Pierwszy Krok A ? byś była atrakcyjna dla siebie i odzyskała swoją własną atrakcyjność, zanim poczujesz się atrakcyjna dla nowego partnera i innych ludzi. W tym kroku dowiesz się jak odzyskać Twoje poczucie własnej wartości i atrakcyjności jako kobieta oraz dostaniesz proste i skuteczne narzędzia?Krok B to uwolnienie przeszłości i zrobienie miejsca na nowy związek. Większość ludzi źle rozumie ten krok – tu nie chodzi o przeprowadzenie rozwodu i formalne odseparowanie się od byłego partnera .. (choć wspieram w tym też kobiety)

To jest ważne ale nie najważniejsze ? najważniejsze jest emocjonalne i energetyczne uwolnienie starego związku z Twojego życia i emocji z nim związanych z przeszłości, które nadal są w Twoim ciele ? zauważ jak tylko sobie pomyślisz o Ex i przykrym doświadczeniu, jak reaguje Twoje ciało, jakie emocje się odzywają i jakie uczucia?

To prosty znak, że przeszłość na poziomie emocjonalnym i mentalnym nie została do końca zamknięta i sabotuje sukces w Twoim kolejnym nowym związku ?. lub też oddala od Ciebie prawdziwą miłość o kolejne miesiące i lata, to są fakty, który zaobserwowałam u stek osób przed zastosowaniem tego systemu krok po kroku.

Ten cykl niepowodzeń lub samotność można przerwać transformując przeszłość, niwelując ukryte blokady i wzorce oraz robiąc miejsce dla nowego partnera?
Jest to możliwe dzięki skutecznym narzędziom. Gwarantuję, że pomogą one i Tobie, jak zechcesz je zastosować. Tak jak pomogły tysiącom i więcej osób otworzyć ponownie SERCE na prawdziwą miłość.Krok C to zamówienie na nowego partnera, tak jak to uczyniły coachowane przeze mnie Anie, Anety, Asie, Agnieszki, Beaty ? Kasie, Moniki, Magdy i wiele innych kobiet ? (a także mężczyzn – ten system wspaniale też działa u mężczyzn) Nie musisz zamawiać od razu partnera możesz najpierw stworzyć zdrową relację ze sobą, poczuć się szczęśliwa i bezpieczna ze sobą najpierw.
A jeśli jesteś w związku możesz wznieść ten związek na wyższy pułap miłości, pasji i intymności…

Prawdą jest, że wiele osób myśli, że problem jest rozwiązany, jak nie widzi swojego byłego partnera, nie spotyka się z nim, nie czuje nacisku, presji i nie wchodzi w konfliktowe sytuacje z przeszłości. To jest iluzja! Często będąc już w nowym związku, powracją niepoczyszczone sytuacje i emocje z poprzednich relacji.
Dlatego ten krok B jest taki istotny dla Ciebie na całe życie.

Faktycznie na planie emocji (na poziomie emocjonalnym i energetycznym) stale są przywiązani do byłego partnera i relacji z przeszłości, i przyciągają te same wzorce w związkach po raz kolejny, przyciągają podobnych partnerów po raz kolejny lub cierpią na samotność, zamykając się na bliskie relacje?

Większość osób pomija krok A i B, i dlatego przyciągają niezdrowe związki, toksycznych partnerów, ból, rozczarowanie i samotność kolejny raz. Nie chcę byś tego doświadczała, bo dokładnie wiem jak to “smakuje”. Życie mnie mocno doświadczyło. Znalazłam sprawdzone rozwiązania, dlatego skutecznie pomagam Tobie i innym.

 

 

Aktualny Pakiet rozszerzony ABC Przyciągnij Miłość Gold zawiera opcję ABC PM Silver

 

Oto co obejmuje Pakiet ABC Przyciągnij Miłość Gold:

ABC Przyciągnij Miłość wideo warsztaty 6 tygodni
program Silver opis szczegółowy tutaj>>>
Pokażę Ci dokładnie jak możesz przyciągnąć wspaniałej jakości związek do Twojego życia i przestać sabotować Twoje szczęście w związku, przestać powtarzać te same błędy ponownie?
Tysiące osób zaufało mi już i przyciągnęło miłość lub poprawiło relacje w aktualnym związku korzystając z mojego sprawdzonego systemu to zadziała też dla Ciebie. Wszystko co możesz zrobić to zastosować ten system ? prostą formułę A do C, nie pomijając ważnego kroku B.

To jest jedyny kompletny system dostępny w Polsce, który da Ci rozwiązanie i skuteczne narzędzia jakich potrzebujesz, by przyciągnąć miłość ? i poprawić relacje z ludźmi.

Jedyną możliwością doświadczenia tego systemu jest ABC Przyciągnij MIŁOŚĆ jest 5 tygodniowy program warsztatu z sesjami na wideo dostępnymi 24/7.
Otrzymasz dostęp do sesji na wideo oraz sesji audio, dostępnych gdziekolwiek mieszkasz dostępnych przez co najmniej rok. Możesz wracać do nich tyle razy ile zechcesz, będą na życzenie 24/7, jak Twój osobisty profesjonalny coach relacji i związków.
Możesz zastosować ten sam sprawdzony przeze mnie i tysiące innych osób PROSTY system oraz poznać wszystkie narzędzia takie jak m.in. listy uwalniające(tm), prysznic mentalny(tm), zrobić testy i ćwiczenia.
*Osobiście przeprowadzę Cię przez ten proces, dzięki któremu m.in. zidentyfikujesz ukryte blokady, uwolnisz je, wzmocnisz swoje poczucie wartości ? zyskasz unikalne doświadczenie i narzędzia, moje wsparcie i grupy.

Sekret Randkowania – audio
2 godzinne nagranie z ćwiczeniami, byś mogła jak najszybciej zacząć cieszyć się udanymi randkami ? a nawet zrealizować jeden z celów zanim zrealizujemy program, tak jak to uczyła Aga z Wadowic, Asia z UK. Jako ekstra bonus do programu o wartości 197zł
Forum wsparcia z Agnieszką Przybysz przez 6 miesięcy
Dostaniesz dostęp do zamkniętej części blog – forum wsparcia, gdzie zadasz mi i innym uczestnikom pytania ? będziesz mógł wziąć udział w dyskusji. Wartość coachingu grupowego na forum to co najmniej 447 zł. Na forum znajdziesz już wiele dodatkowych cennych wskazówek dotychczasowych uczestników. Nie po to by się wzajemnie porównywać, a by czerpać siłę z wzajemnych cennych doświadczeń. Wiedz, że Jesteśmy z Tobą w każdym kroku jaki robisz w tym programie.
Prywatna grupa FB (nieobowiązkowa)
To dodatkowa, oprócz forum wsparcia, forma kontaktu ze mną i wzajemnego wsparcia osób w grupie.

 

 

 

Program sesji coachingu z ćwiczeniami – dostęp audio online plus forum wsparcia z Agnieszką przez 6 miesięcy – wartość od 1000 zł, dostęp gdziekolwiek mieszkasz: (nasze uczestniczki mieszkają w wielu krajach Europy)

Sesja 1 Jak uwolnić przeszłość oraz ukryte blokady, swoich Ex i toksyczne relacje. Pozbyć się bólu i strachu w relacjach i związkach… Tylko dla uczestników dostęp do audio online.

Sesja 2 Jak stać się niezwykle atrakcyjną kobietą/ mężczyzną (co kobiety cenią u mężczyzn), bez względu na wiek i przekonania. Odkryjesz jeden sposób by wzmocnić atrakcyjność ?i to nie chodzi o operacje plastyczne, modne ciuchy, a coś więcej, co możesz w sobie wydobyć.

Sesja 3 Jak dbać o siebie, swoje zdrowie i wyglądać o 5, 10 lat młodziej niż masz bez zbytniego wysiłku (po raz pierwszy zdradzę sprawdzone moje sekrety jak to zrobić)

Sesja 4 Jak szlifować Twoje umiejętności osobiste, takie jak m.in: większa pewność siebie, intuicja, spokój umysłu, panowanie nad emocjami i stresem, poczucie wartości i zasługiwania na wszelkie dobro, miłość, obfitość;

Sesja 5 Jak zamówić więcej pasji i intymności w obecnym związku, kolejnym związku lub w nowym związku, jaki zamówisz z Bratnią Duszą i więcej…

Sesja 6 Niespodzianka – super ważna sesja.

Nowe sesje z ćwiczeniami w postaci dostępu audio online oraz sesje coachingu pytania i odpowiedzi na forum pod sesjami (gdziekolwiek mieszkasz) plus dostęp do nagrania tylko dla uczestników – możliwość otrzymania transformującej odpowiedzi.

Plus niespodzianki…

 

 

Chcę byś dostała najlepsze wsparcie przy bardzo przystępnej inwestycji, bo wiem, że tego potrzebujesz…a wiele osób, które słuchasz tutaj już się przekonało, że to co otrzymasz jest bezcenne.
Ile dla Ciebie jest warte: więcej pewności siebie, poczucie większej atrakcyjności, docenienie i komplementy innych, więcej miłości w związku, nowa miłość, lepsze relacje z ludźmi, w rodzinie, pracy i domu, więcej pewności siebie…a nawet lepsze zdrowie i samopoczucie… to tylko niektóre efekty jakich doświadczyli uczestnicy…
Ty też masz taką szansę to osiągnąć z naszym wsparciem.

Od razu po dołączeniu do nas teraz, w trakcie tej Okazji, otrzymasz program na wideo ABC Przyciągnij Miłość System.

COACHING Przyciągnij Miłość Nowe sesje z ćwiczeniami otrzymasz od razu. Sukcesywnie co tydzień przez 2 miesiące -3 sesje w miesiącu …plus pytania i odpowiedzi, coaching w grupie ekskluzywny dostęp audio, tylko dla uczestników. Sesje i ćwiczenia przerobisz we własnym tempie, wsparcie Agnieszki i kontakt z nami pod sesjami.

Bonus 1: event Kobieca MOC w Warszawie . Tematem będą 3 filary: Rozwój, Relacje i Pieniądze (wartość od 897zł) lub inny bonus:
Dodatkowe w pakiecie sesje audio online “relacje & miłość w rozkwicie”.

 

 

button1

Potrzebujesz 2 raty – napisz proszę do nas.

 

 

Co mówią uczestnicy coachingu z Agnieszką:

 

(kliknij na ekran poniżej i włącz głośniki)

 

? Do Agnieszki trafiłam w momencie kiedy miałam problemy w pracy, jak również niezamknięty rozdział mojego życia osobistego (rozwód w toku, który ciągnął się od 2008r.)” napisała Aga
? Wiem, że praca nad sobą przynosi wspaniałe efekty, a narzędzia, które proponuje Agnieszka są bardzo przystępne, stosuje się je z łatwością i co najważniejsze widać ich rezultaty w moim życiu.
Udało mi się podczas coachingu telefonicznego znaleźć partnera. Zastosowałam dokładnie narzędzia, które poleciła mi Agnieszka i już Tydzień później poznałam JEGO.?“A zaczynając od początku, to ze mną było tak? Trafiłam do programu ABC Przyciągnij Miłość, nie dla reperowania relacji z mężem, tylko bardziej relacji w środowisku pracy, wiary w siebie, dojrzenia w sobie Kobiecej mocy?U mnie rezultaty były natychmiastowe, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Co najwspanialsze jest w tym wszystkim, że to nie były tylko moje odczucia, czy spostrzeżenia, tylko osoby z mojego otoczenia zaczęły mówić, widzieć, że się zmieniłam oczywiście in plus. Nie wspomnę o moim mężu, który notabene też się rozwija duchowo, jak zobaczył jak wpływają na mnie te programy, oczywiście żartobliwie mówiąc stwierdził, że jakbym mogła to powinnam stosować te programy non stop?.
Już nie wspomnę o tym, że zaczęłam okazywać uczucia, z którymi miałam problem, zostawiane ukradkiem karteczki z czułymi słowami do mojego męża, jakoś same się pisały i nie miałam uczucia, że się ośmieszam… Agnieszko po prostu jest BOSKO, bardzo Tobie dziękuje.
Mój mąż obsypuje mnie kwiatami, sam z siebie bez okazji, zaprasza do restauracji na obiady, robi romantyczne kolacje, czuje się naprawdę wybrańcem losu, o i to w tak krótkim czasie.

Zaczynam być zauważana na ulicy, nie jestem już traktowana jak powietrze, mężczyźni wodzą za mną wzrokiem, nagle pojawiają się ni stąd ni zowąd przemili ludzie, zagadujący mnie, mówiący miłe słowa, na mojej drodze pojawiają się sytuacje, osoby, dzięki którym udaje mi się coś szybciej załatwić. A kiedyś wszystko szło pod górkę…. Po prostu zrobiłam przestrzeń, wyczyściłam się z negatywnych wzorców….
Jeszcze raz bardzo Tobie Agnieszko dziękuje, ponownie przywróciłaś mi wiarę w siebie.
Kasia Su. (ABC PM i Kobieca MOC łącznie 11/2012)Zdecydowanie polecił bym program ABC przyciągnij miłość innemu mężczyźnie, ponieważ przynajmniej w moim przypadku pisanie listów uwalniających dużo mi dało. Poczułem się lepiej jestem spokojny i nie myślę negatywnie o sobie i byłej miłości. Ciekawy jestem co będzie dalej?
Ja napisałem trzy listy, a dziś będzie czwarty tym razem do siebie i muszę powiedzieć, że czuję się wyjątkowo dobrze. Przestałem negatywnie myśleć o byłej dziewczynie i nareszcie chce mi się żyć.? Andrzej, UK (czerwiec 2014)Asia trafiła do mnie w dość spokojnym momencie swojego życia, niby nic się złego nie działo, ale jej ówczesny partner nie mógł się zdeklarować czy chce być z nią w związku?

Po miesiącu od decyzji zmiany poznała wolnego mężczyznę, który odpowiadał jej zamówieniu na partnera, z którym relacja rozwija się bardzo pozytywnie. Oto co napisała:

?U mnie postępy w związku i życiu prywatnym ? miałam rozmowę o pracę, która miała zdecydować o moim przeniesieniu blisko miejsca zamieszkania partnera. Spośród czterech osób wybrano mnie. Przeniesienie mnie oznacza, że zamieszkamy razem Ja i On. Nasz związek kwitnie i zapowiada się jak najbardziej pozytywnie. Pozdrawiam Cię cieplutko i życzę wszystkiego dobrego? Asia, UK (aktualnie w związku małżeńskim od 2 lat z Wojtkiem)

 

 

Dlaczego warto nauczyć się tworzyć wspaniałe relacje i związki

 

Oto dlaczego warto nauczyć się tworzyć wspaniałe
relacje i związki: Przykład “Przed” i “Po”

Przykład 1 Przed:
– powtarzające się nieudane związki
– rozczarowanie, samotność
– trudności z uwolnieniem przeszłości
– zdrada, ból i rozstanie
Efekty Po programie:
– nowy wspaniały związek ? prawdziwa miłość
– nowa wspaniała rodzina
– harmonijne relacje z rodziną = spokój umysłu i radość życia
– lepsze relacje w środowisku pracy = więcej klientów, lepsze projekty, większe pieniądze, awans
– MIŁOŚĆ w każdej postaci?

Przykład 2 Przed:
– frustracje w związku i relacjach z ludźmi
– myślenie o rozstaniu
– wiele negatywnych emocji : żal, gniew, załamanie
Efekty Po programie:
– większa witalność, więcej pozytywnej energii i chęci do działania
– lekkość Umysłu i Ducha
– dobre samopoczucie, czucie się dobrze ze sobą i swoim ciałem
– akceptacja swojej kobiecości i seksualności = ekspresja piękna kobiecej energii
– odzyskane zainteresowanie partnera
– lepsza komunikacja z dziećmi

 

 

?Chciałam Ci podziękować za wczorajsze warsztaty, dopiero dziś do mnie dotarło, że tak naprawdę to ja przez prawie 5 lat odrzucałam tego mężczyznę z którym jestem tak emocjonalnie związana.
Zakochałam się w nim od pierwszego wrażenia tak jak on zwrócił na mnie dużo wcześniej uwagę, ale przez pierwsze pięć lat naszej znajomości (mimo że moje uczucie do niego było bardzo wielkie) odrzucałam go z mojej świadomości bo wtedy marzył mi się wysoki mężczyzna a ten jest kilka centymetrów wyższy ode mnie. Nie ważne było ze spełniał wszystkie cechy mojego idealnego mężczyzny i wtedy jeszcze zapraszał mnie do kina itd. 🙂 Wczoraj dopiero pierwszy RAZ w życiu przyznałam się publicznie, że przeważnie nasze spotkania kończyły się seksem bo ja też tego pragnęłam. Do niedawna byłam typową pracoholiczką spędzanie kilkanaście godzin w pracy powodowało, że akceptowałam te nasze spotkania a potrzebę bliskości i dotyku bardzo ułatwiały nasze spotkania. Po zajęciach dostałam od niego smsa, że daje mi spokój. A ja pierwszy raz w życiu poczułam spokój a nie niepokój, że powinnam się z nim spotkać.
Niestety po warsztatach byłam jeszcze na urodzinach u mojej przyjaciółki i przyznam się, że tam też było mi dużo lżej na sercu. Po powrocie do domu napisałam list uwalniający do siebie i do niego i tak naprawdę ustąpił ten niepokój, że on będzie mi nadal proponował spotkania, które mają kończyć się seksem, nie wiem czy do końca dobrze zrobiłam to ćwiczenie bo już było późno 🙂 ale naprawdę z mojej strony przyniosło mi pewną ulgę.
Na warsztacie bardzo pomocne okazały się wymiany doświadczeń uczestniczek warsztatu, poświadczając to, że warsztaty działają.? (ocena 6) Marta“Warsztaty pozwoliły mi na usystematyzowanie tego co przeczytałam w książkach Przyciągnij Miłość i Przyciągnij Sukcesy z Pasją. Zdobyłam wiedzę m.in. czym są listy uwalniające i przede wszystkim kontakt z innymi uczestnikami ich relacje, przeżycia i osiągnięcia. Warsztaty z Agnieszką to duża dawka energii, pozytywnej energii. Bezpośredni kontakt jest niezastąpiony. Warsztaty to drogowskaz gdzie i nad czym mam pracować. Warsztaty oceniam na 6 ( w skali 1-6)” Małgorzata (księgowość)“Ocena warsztatu: 6 wspaniała atmosfera, bardzo dobry kontakt z Agnieszką, Co do warsztatów mam potrzebę kontynuacji, wykonania samodzielnej pracy. Spotkanie uświadomiło mi, że nie tylko ja mam problemy i że jest szansa na to, żeby je rozwiązać.” UrszulaUświadomiłam sobie, że aby móc pokochać inną osobę, znaleźć idealnego partnera muszę najpierw pokochać samą siebie, dać sobie szansę i uwierzyć w to, że jestem atrakcyjną kobietą a następnie dać miłość drugiej osobie. Zyskałam dostęp do metod, które mogą mnie poprowadzić do szczęścia i braku samotności.” Danuta D.“Uświadomiłam sobie jakie błędy popełniłam w dotychczasowym rozwoju. Cieszę się, że moja wiedza usystematyzowała się i wiem co powinnam robić w kolejności. Warsztat oceniam celująco. Uzyskałam narzędzia, dzięki którym mogą spełnić moje marzenia o szczęśliwym związku z facetem, którego wybiorę i wiem, że wszystko jest możliwe.” Beata S.“Warsztat oceniam na 6. Cieszę się, że odważyłam się i przyjechałam na zajęcia i mogłam poznać Cię Agnieszko. Uświadomiłam sobie, że mogę mieć nieograniczone marzenia i cele i mogę je spełniać w tym momencie, gdy jak to powiedziałaś ?puszcze nitkę? , która powstrzymuje mnie przed wejściem w nowy związek. Czuję, że wrócę z warsztatów pełna optymizmu i nadziei . Z radością zrobię ćwiczenia i chciałabym uczestniczyć jeszcze w innych Twoich warsztatach.” Marta S.Uświadomiłam sobie, że mam w sobie siłę, moc ogromną, że każde moje marzenie jest w zasięgu ręki, że mogę mieć wszystko co zapragnę: miłość, szczęście, pieniądze, otaczać się wspaniałymi ludźmi. Mogę mieć życie takie jakie sobie zapragnę. Oceniam warsztaty na 6
Agnieszko bardzo dziękuję za to, co robisz i za to, że jesteś.” Larysa (własny biznes, absolwentka ABC PM, Kobieca MOC)“Dzięki Tobie zrozumiałam, uświadomiłam sobie, że ogromny sukces zawodowy i osobisty leży w zasięgu ręki, tylko trzeba samej sobie pozwolić, aby skorzystać z tych wspaniałych ?przyśpieszaczy? w postaci warsztatów Twojego autorstwa. Naprawdę nie ma ograniczeń.:)
Bardzo dziękuję za Twoją pasję i serce.” Grażyna, Grace Francja (freelancer, absolwentka ABC PM)?Najcenniejsze co zyskałam to ŚWIADOMOŚĆ, jak wiele zależy ode mnie? tzn. wszystko zależy wyłącznie od tego co jest we mnie. To ja kreuję swój świat, otrzymując to co sobie “zamawiam”. Bożena (własna firma)

Co mówią uczestnicy (publikacja za ich zgodą), kliknij poniżej:

 

 

button1

 

 

Pytania i Odpowiedzi: Przyciągnij Miłość System 5 tygodniowy program:

 

Pytania i odpowiedzi na wybrane pytania: (kliknij na plus i zobacz odpowiedź)

 

[spoiler title=”Jestem w małżeństwie, czy mam do wyboru tylko program Gold w przyciągnij miłość?”]

Czy może istnieje program odnośnie kariery oraz problemów finansowych? W pakiecie Gold widzę pracę nad nowym partnerem, ale ja tego nie potrzebuje na razie, bo jestem w związku małżeńskim… czy widzisz inne rozwiązanie w tej sytuacji?

Tak słyszę Twoje potrzeby, lecz potrzebujesz zbudować najpierw relacje ze sobą!, a potem relacje z innymi, karierę.
Zaufaj nam, pomogliśmy tysiącom… więc wiemy co po kolei…
Możesz zacząć budować dom od dachu i albo od fundamentów, zdecyduj sam/ sama?
Inna super opcja perfekcyjna dla zamężnych kobiet, mających wyzwania zawodowe i finansowe, to zacząć od Kobieca MOC 3.0 – 7 tygodniowego programu, dostępny gdziekolwiek mieszkasz tutaj >>>
[/spoiler] [spoiler title=”* Kiedy zaczynamy Nowy program ABC Przyciągnij Miłość GOLD?”] Od razu otrzymasz dostęp do NOWYCH audio sesji z ćwiczeniami. Możesz skorzystać z szybkiego coachingu z Agnieszką pod sesjami przez 6 miesięcy.
[/spoiler] [spoiler title=”* Czy to jedyny termin Nowego ABC PM GOLD?”]

Program realizowany jest online w postaci audio sesji z fantastycznymi ćwiczeniami prowadzonymi przez Agnieszkę Przybysz. Posłuchaj na tej stronie co mówią kobiety.
[/spoiler] [spoiler title=”* W jakiej formie funkcjonuje program ABC Przyciągnij Miłość System SILVER?”] To oddzielny program warsztatu na wideo, dostępny online na wideo z forum wsparcia. Na pytania pod sesjami odpowiada Agnieszka.
W ramach opcji wyższej GOLD, masz dostęp do programu Silver i do nowego ABC PM Gold sesje audio, na żywo sesje coaching pytania & odpowiedzi w grupie. Plus aktualny prezent live w Warszawie – na żywo Kobieca MOC – wiosną 2015r.
[/spoiler] [spoiler title=”* W jaki sposób osoby z zagranicy mogą wziąć udział w programie ABC PM GOLD?”] To proste, wszystkie sesje są dostępne przez numer stacjonarny telefonu jak w przypadku telekonferencji – można dzwonić na niego ze skype (szybkie łącze) lub z telefonu. Ponadto sesje dostępne są online, więc nasze uczestniczki z zagranicy regularnie mogą z nich korzystać, gdziekolwiek mieszkają (gdzie jest dostęp do internetu :).
[/spoiler] [spoiler title=”* Ile sesji jest w pakiecie ABC PM GOLD?”]

Pakiet GOLD obejmuje kombinację elementów wsparcia: sesje przez 2 miesiące (co najmniej 3 sesje w miesiącu każda od 90 min), odpowiedzi na indywidualne pytania, coaching, forum wsparcia, dodatkowe niespodzianki. Ponadto pakiet Gold zawiera opcję Silver: 20 godzin warsztatu ABC Przyciągnij miłość na wideo, Sekret Randkowania. Plus Prezent program Kobieca MOC.
[/spoiler] [spoiler title=”* Czy program ABC PM GOLD prowadzi bezpośrednio Agnieszka Przybysz?”]

TAK, program grupowy ABC PM Gold sesje i coaching prowadzi bezpośrednio Agnieszka Przybysz. Masz dostęp online na forum wsparcia, by zadać Jej nurtujące Cię pytania na dowolny temat i otrzymać transformującą odpowiedź dot. Twojej konkretnej sytuacji.
[/spoiler] [spoiler title=”* Jeśli spóźnię się na sesje lub przegapię jakąś sesję, to jak mogę skorzystać z niej w pakiecie GOLD?”] Możesz zadać pytanie przed sesją na forum wsparcia, możesz potem odsłuchać sesje z ćwiczeniami dostając do ekskluzywnego dostępu. Możesz powtarzać sesje co najmniej przez 6 miesięcy. To cenią sobie bardzo uczestniczki.
[/spoiler] [spoiler title=”* Czy opcja ABC PM GOLD obejmuje indywidualne podejście i coaching indywidualny?”] Tak opcja GOLD daje przestrzeń na indywidualne podejście i coaching podczas sesji grupowych pytania i odpowiedzi coaching jest miejsce na “laser coaching” i indywidualne wskazówki dotyczące Twojej konkretnej sytuacji, z tego korzystasz Ty, jak i inne uczestniczki. To sprawdzony przez nas od lat sposób uczenia się w grupie, za pomocą online/telefonu. Ponadto poznasz wspaniałe kobiety, które od lat uczestniczą w kolejnych naszych programach i zyskują mnóstwo wspaniałych efektów z roku na rok.
[/spoiler] [spoiler title=”* Jak można skorzystać z indywidualnych sesji z Agnieszka Przybysz?”] Coaching indywidualny – sesje indywidualne to dodatkowa opcja VIP (obejmuje to co w pakietach GOLD & Silver) plus sesje indywidualne, skoncentrowane tylko na Tobie, o wysokiej skuteczności- skype lub telefoniczne. Dotyczy Twoich wyzwań w dowolnym temacie: relacji, miłości, pracy…zdrowia. Praktykowane przez Agnieszkę od 2006r. z sukcesami. Czytaj m.in w książce “Przyciągnij miłość” lub “Przyciągnij sukcesy z Pasją”.

Porównaj najpierw opcje Silver, GOLD i VIP znajdziesz je w tabelce tutaj w treści strony >>>

Opcja VIP nie jest dla każdego, dlatego prosimy skorzystaj z aplikacji >>>[/spoiler] [spoiler title=”Co to znaczy 3 miesięczny coaching?”] Coaching ABC Przyciągnij miłość obejmuje kilka komponentów. Program na wideo ABC PM Silver dostarczany jest za pomocą Twojego dostępu Internetu ? do specjalnie udostępnionej strony z ponad 20 godzinami super wartościowego materiału na wideo i audio dla osób zarejestrowanych w programie oraz odpowiedzi na pytania na Forum wsparcia. Program obejmuje Nowy materiał warsztatów Gold – sesje audio plus coaching pytania & odpowiedzi przez 2 miesiące na żywo przez telefon/skype w grupie sympatycznych i pomocnych osób.
Jak podają badania naukowe znacznie szybciej przyswajasz wiedzę i zyskujesz motywację z pomocą eksperta mentora, a także w grupie innych osób.
To oznacza, że z punktu widzenia praktyki wszystko co jest Ci potrzebne to komputer z dostępem do Internetu (bezpłatny program do pobrania przez internet + słuchawki)[/spoiler] [spoiler title=”Czym różnią się ABC Przyciągnij Miłość Coaching Gold od ABC Przyciągnij Miłość System Silver wersja 5 tygodniowa”] Pakiet ABC Przyciągnij Miłość Coaching Gold w NOWEJ formule obejmuje program warsztatów na wideo przez 5 tygodni Silver ? tak jakbyś był na warsztacie w Warszawie i uczestniczył w nim gdziekolwiek jesteś. Ponadto ABC Przyciągnij Miłość Coaching Gold to Nowe sesje audio z ćwiczeniami, plus coaching pytania & odpowiedzi sesje telefoniczne/skype na żywo z Agnieszką oraz wspaniałe, wartościowe bonusy.
Przyciągnij Miłość to unikalny system, nie znajdziesz takiego nigdzie i co najważniejsze NIE trzeba czekać 6 miesięcy aż może poprawisz relacje.

Mam świadomość, że wiele osób ma zajęte soboty albo pracuje, szkoli się, albo się uczy, co jest zrozumiałe, bo dzięki temu się rozwija.
Dlatego stworzyłam atrakcyjny pakiet Gold: ABC Przyciągnij Miłość Coaching, w których przerobimy na sesjach na żywo, sesjach audio i sesjach wideo materiał warsztatu plus NOWE zagadnienia ? aktualne dla Ciebie na ten moment. Dostosowane do Twoich potrzeb.

Choć zupełnie inaczej wygląda warsztat na żywo niż sesje to jest to inne doświadczenie – każde zajęcia są inne, mimo tego samego tematu – na tym polega fenomen autorskiego programu Agnieszki – każdy dostaje to czego najbardziej w danej chwili potrzebuje. Tym bardziej, że materiał ABC Przyciągnij Miłość możesz odsłuchiwać i oglądać tyle razy ile zechcesz.
Każde warsztaty inaczej są prowadzone z uwagi na inną grupę uczestników. W zależności od tego czy jesteś wzrokowcem czy słuchowcem i stylu uczenia się, będziesz mógł obejrzeć materiał, posłuchać go i doświadczyć coachingu na żywo ze mną przez telefon/skype.[/spoiler] [spoiler title=”Dla kogo jest idealny ABC Przyciągnij Miłość Coaching?”]Program prowadzony jest jako obszerne aczkolwiek łatwe do przerobienia sesje na wideo z ćwiczeniami prowadzone bezpośrednio przez Agnieszkę oraz sesje online/przez telefon.

Idealne jest to rozwiązanie dla osób, które wolą skorzystać z programu w zaciszu swojego domu. Oszczędzają w ten sposób czas i pieniądze na dojazd, a w zamian mając wsparcie nie przez jeden dzień, a przez 6 miesięcy – mając możliwość zadawania pytań w specjalnie przygotowanym zamkniętym forum wsparcia, a także na sesjach na żywo przez telefon/skype. Znajdziesz na forum już mnóstwo cennych wskazówek.
Co w porównaniu do sesji indywidualnych jest wyjątkowo atrakcyjną okazją za ułamek inwestycji w Twoje wspaniałe relacje i miłość.[/spoiler] [spoiler title=”Jak wyglądają sesje?”]Uczestnicy dostają materiały szkoleniowe audio-wideo w każdym tygodniu i będą mogli na bieżąco zadać Agnieszce pytania w zamkniętym blog/forum tylko dla uczestników programu (sam ten komponent możliwość zadawania pytań na bieżąco w ciągu programu jest bezcenna z uwagi na czas Agnieszki). Dodatkowo przez 2 miesiące weźmiesz udział w sesjach online/przez telefon Plus dostęp do ich nagrania.
Program ten dostarczany jest za pomocą Twojego dostępu Internetu.
Cały program ABC Przyciągnij Miłość jest udostępniony co tydzień w porcjach, by było łatwiej dla zabieganych kobiet i nielicznych światłych mężczyzn, a do tego możliwość zadania pytań i wsparcie pod sesjami.
Możesz z niego korzystać o dowolnej porze dnia i nocy, gdziekolwiek mieszkasz.

Jak podają badania naukowe znacznie szybciej przyswajasz wiedzę i zyskujesz motywację z pomocą eksperta mentora, a także w grupie innych osób.
Warsztat to nie czytanie książki.
Książka jest dodatkiem do niego. To warsztat z ćwiczeniami i interakcją w grupie, tak jakbyś uczestniczyła w nim na żywo, tylko w domowym zaciszu, oglądała to co się działo i wykonywała z nami ćwiczenia, których nie ma w książce… oraz porusza tematy, których też nie ma w książce. Dodatkowym atutem jest to, że możesz ten warsztat przerabiać kilkakrotnie za jednokrotną inwestycję w Twoje relacje i miłość.[/spoiler] [spoiler title=”Czy muszę rejestrować się na Facebook i dzwonić na sesje?”]Program przygotowany jest tak, że wystarczą Ci sesje wideo i audio plus forum wsparcia. Grupa zamknięta na Facebook to opcja nieobowiązkowa, dodatkowa. Masz kontakt pisemny z Agnieszką przez forum wsparcia w programie oraz na sesjach na żywo online. Pakiet Gold obejmuje sesje telefoniczne plus dostęp do ich audio tylko dla uczestników. [/spoiler] [spoiler title=”Jestem absolwentką / aktualną uczestniczką opcji ABC PM Silver, jak mogę zamówić, skorzystać (zrobić upgrade) nowych sesji opcji Gold?”] Jak najbardziej jest to możliwe, zapraszam do skorzystania z nowego programu sesji w ramach ABC PM Gold i prezentu Kobieca MOC live tutaj >>>. Tylko dla absolwentów/ uczestników aktualnych ABC PM Silver [/spoiler]

 

 

Ile dla Ciebie jest wart komfort poczucia wartości, uznanie i docenienie innych ludzi, większa pewność siebie, dobre relacje w pracy i rodzinie, szczęśliwa miłość … spotkanie Bratniej Duszy, to bezcenne tak twierdzi większość naszych uczestników…

Ile Cię już kosztują toksyczne relacje albo samotność singla?

Chcę dać Ci szansę, by sięgnąć po Twoje pragnienia/intencje i pomóc Ci zrealizować je teraz.

Wszystko co masz teraz zrobić to dołącz do nas. Wierze, że możesz to zrobić. To najbardziej przystępny sposób, by skorzystać z mojej sprawdzonej, skutecznej pomocy i wsparcia w grupie wspaniałych kobiet. Posłuchaj co inne kobiety o tym mówią.

 

 

Co mówi Agnieszka z Norwegii (publikacja za zgodą), kliknij Play poniżej:


Co mówi Agnieszka z Gdańska:


Opinie w trakcie programu ABC PM Gold
z wdzięcznością za hojność dzielenia się efektami (publikacja za zgodą)

 

 

okazja11serce

2 Raty

Pakiet GOLD ABC Przyciągnij Miłość COACHING, sesje na żywo online, Przyciągnij Miłość warsztat na wideo, forum wsparcia. Łącznie: 3 miesiące
Zamiast 2668 zł w II ratach po 797 zł (druga rata za 30 dni), & bilet Kobieca MOC LIVE lub dodatkowe sesje audio: Relacje i Miłość w Rozkwicie.

Jednorazowo z Bonusem

Pakiet GOLD: ABC Przyciągnij Miłość COACHING sesje na żywo online, Przyciągnij Miłość warsztat na wideo, forum wsparcia. Sekret Randkowania. Łącznie: 3 miesiące
inwestycja w Twoje relacje: zamiast 2668 zł, teraz tylko: 1497 zł & bilet na aktualne wydarzenie: Kobieca MOC LIVE lub Miłość & Pieniądze LIVE (wartość 697zł)

 

 

Jesteś uczestnikiem/absolwentem ABC Przyciągnij Miłość System na wideo, chcesz skorzystać z pakietu Nowych sesji na żywo, skontaktuj się z nami pilnie poniżej >>>

 

 

Od: eb2…@…pl
Do: * Agnieszka Przybysz COACHING INSTITUTE
Data: 2014-12-03 12:51
Temat: Re: odpowiedz na forum i w mailu

Dzień dobry Agnieszko!
Jak zwykle 🙂 miałaś rację mówiąc, że kiedy spotyka nas coś wspaniałego, wyjątkowego, zapominamy o Bożym świecie i wirujemy w rytmie własnych, pozytywnych emocji i uczuć!
Jestem już od ponad roku po programie ABC i KM 2.0 oraz bilansowaniu.

Jeszcze nie tak dawno pisałam do Ciebie (mail poniżej) o braku TEGO jedynego!
Często szukamy daleko, w sensie odległości, na portalach randkowych, na imprezach, na wczasach……a tymczasem miłość czeka na nas za “rogiem”, lecz nie pozwalamy sobie dostrzec, zobaczyć tego co jest przeznaczone dla nas.
Otóż 3 miesiące temu wydarzyła się rzecz niesłychana-po miesiącach pracy nad sobą i cierpliwości-moja miłość zza “rogu” okazała się najbliższym sąsiadem!!!

Każdy kolejny dzień potwierdza mój właściwy wybór, potwierdza parametry mojego ZAMÓWIENIA na partnera BD!
Proszę Was kobietki, rozejrzyjcie się wokoło siebie, nie oceniajcie i nie weryfikujcie znajomych (wolnych) mężczyzn z pozycji stażu znajomości. Wśród nich bywają wartościowe, samotne OKAZY 🙂
Jeśli mi wolno cokolwiek radzić, obecnym i przyszłym, uczestniczkom warsztatów Agnieszki- to proszę, słuchajcie DOKŁADNIE co mówi i radzi Agnieszka. gdyż jest tylko kwestią czasu, właściwego czasu -realizacja Waszych marzeń.

Korzystając z okazji Agnieszko, chcę przekazać Tobie cały kosz wdzięczności i uśmiechu za to co robisz i JAK robisz!!!
Niech Anioły mają Cię pod opieką i prowadzą najlepszą dla Ciebie (ale i dla Nas wszystkich z korzyścią) DROGĄ!
Mocno ściskam i pozdrawiam.
Ewa

 

 

W odpowiedzi na Twoje pytania, oto czym się różni opcja Gold od Silver:

Pakiet
SILVER
Warsztat wideo & audio
ponad 20 godzin
ForumWsparcia
online 6 miesiecy
Sekret Randkowania
audio program
Gupa zamknięta na Facebook
nieobowiązkowa
Czas trwania
6 tygodni
547 zł  597 zł
Pakiet
GOLD
Warsztat wideo & audio
ponad 20 godzin
ForumWsparcia
online 6 miesiecy
Sekret Randkowania
audio program
Gupa zamknięta na Facebook
nieobowiązkowa
Sesje grupowe
audio z ćwiczeniami - Nowy program Gold 6 tygodni z forum wsparcia

Niespodzianka

Czas trwania
3 miesiące
2668 zł  1497* zł
Pakiet
VIP
Warsztat wideo & audio
ponad 20 godzin
ForumWsparcia
online 6 miesiecy
Sekret Randkowania
audio program
Gupa zamknięta na Facebook
nieobowiązkowa
Sesje grupowe
audio z ćwiczeniami - Nowy program Gold 6 tygodni z forum wsparcia

Sesje Indywidualne

Czas trwania
3 miesiące
APLIKACJA

(*)skorzystaj z opcji Gold, (która zawiera opcję Silver i wszystkie bonusy-prezenty),

 

 

Opcja GOLD to najbardziej przystępna forma współpracy z Agnieszką Przybysz i skorzystania z 20 lat praktycznego doświadczenia w temacie budowania relacji, rozwoju osobistego i zawodowego, eksperckiego doświadczenia i skutecznych autorskich narzędzi, które pomogły już wielu tysiącom osób.

Pakiet GOLD nie jest dla każdego, tylko dla kobiet, które chcą sięgnąć w tym roku po swoje pragnienia, skorzystać ze sprawdzonych narzędzi i nowej energii, by dać się ponieść na fali ku obfitości w relacjach, miłości i zawodzie z pasją.

Jeśli z jakiegoś ważnego powodu nie będziesz mogła być na sesji na żywo, to pod sesją audio opisz Twoje wyzwanie i zadaj pytanie dotyczące Twojej konkretnej sytuacji. Odpowiedź z ćwiczeniami znajdziesz nagraną, tak jakbyś była obecna na sesji. W żadnym innym programie nie ma takiej opcji. To coś ekstra. Oczywiście rekomendujemy osobistą obecność i rozmowę/coaching na sesji w przypadku ekstra sesji na żywo jako bonus do programu.

 

 

Spójrz sobie w serce, czego pragniesz?

Cokolwiek to jest, zasługujesz na to, teraz jest Twój czas!

Wierzę, że możesz sięgnąć po cokolwiek zapragniesz.

Powiedz sobie Tak, wskocz oboma nogami w ten program, a resztą się my zajmiemy, byś była zadowolona z Twojej dalszej transformacji?

Odpowiedz sobie na pytanie:
Ile dla Ciebie jest warta realizacja Twoich pragnień?

Ile kosztuje Cię tkwienie w sytuacji, której nie tolerujesz, z którą samotnie się teraz zmagasz?

 

 

Co mówi Maria, Renata:

 

 

Submitted on 2014/11/06 at 12:06 pm Anna:
Witaj serdecznie Agnieszko:) Postanowiłam powtórzyć wszystkie sesje. Myślę, że jestem gotowa na ciąg dalszy mojej transformacji:) Moje serce otwiera się na kolejną, wspaniałą intencje. Poza tym?. minęły 3 miesiące odkąd zdobyłam super pracę.:) Jest lepiej niż mogłabym sobie wymarzyć! Dziękuje, dziękuje, dziękuje!:) Pozdrawiam ciepło-Ania (zaczynała od ABC PM)Submitted on 2014/11/30 at 2:57 pm Kinga:
Witam, dziękuję Ci Agnieszko za wiele cennych wskazówek, ćwiczeń, które mogłam poznać i zastosować dzięki udziałowi w programie. Co dał mi ten program? Już po samym przeczytaniu książki zaczęłam inaczej patrzeć na świat, bardziej pozytywnie. Udział w programie jeszcze to spotęgował. Teraz staram się cieszyć z tych małych rzeczy, jestem wdzięczna za to co mam. Staram się dużo uśmiechać.

Wiadomo, że są gorsze dni, ale jest ich już znacznie mniej. Pisałam listy uwalniające i wydaję mi się, że już zamknęłam swoją przeszłość. Niedawno pojawił się w moim życiu mężczyzna. Na razie jesteśmy na etapie poznawania. Nie wiem jak to się zakończy, ale niezależnie od tego jestem pełna nadziei, że prędzej czy później Bratnia Dusza się pojawi

Niestety z regularnością wykonywania ćwiczeń jest u mnie różnie, ale zamierzać się poprawić.
Jestem wdzięczna Bogu, że trafiłam na Ciebie Agnieszko, a stało się to naprawdę przez przypadek.Submitted on 2014/11/15 at 10:57 am Aneta:
Witam, bardzo dziękuję za wspaniały program PM. Cały czas pracuję z przekonaniami, niektóre są poukrywane i wychodzą gdzieś jakby z tła? ale czuję, że już pomału otwieram się na złożenie zamówienia.

Czuję taką lekkość, kiedy o tym myślę Agnieszko, dziękuję raz jeszcze i za PM i za dostęp do SR. O randkowaniu on line jeszcze nie myślę, na razie cały czas zajmuję się wzmacnianiem siebie i bardziej rozważam skorzystanie z Kobiecej Mocy :), zatem do usłyszenia i pomyślności dla Wszystkich.

 

 

Masz Pytanie, potrzebujesz wsparcia, napisz poniżej:

  Imię i Nazwisko (wymagane)

  Adres Email (wymagane)

  Temat

  Wiadomość

  Przepisz kod z obrazka

  captcha