Przyciągnij Miłość Bratniej Duszy

5 Dniowe wyzwanie, byś miała Relacje i Związki, które Pokochasz


Wyzwanie krótki dostęp >>>

Dołącz na webinar poniżej ⤵

5 dniowe wyzwanie Przyciągnij Miłość Bratniej Duszy + bezpłatny QUIZ Czy ON/ONA jest Twoją Bratnią Duszą

Zostaw swoje imię i najlepszy email w oknie poniżej

🔒 Twoje dane są bezpieczne. Otrzymasz najpierw mail z prośbą o potwierdzenie zapisu.

Dlaczego warto skorzystać z wyzwania

Podczas 5 dniowego wyzwania & Masterclass webinar dowiesz się jak w prosty sposób budować i mieć cudowne relacje i związki. Każde Twoje pragnienie jest jak puzzle, które składa się z kilku ważnych elementów – możesz dalej pracować ciężko i dużo, narzekać na brak czasu dla siebie lub dla bliskich, albo możesz sobie ułatwić życie. Co wybierasz?

Poznasz i doświadczysz podczas ćwiczeń, dlaczego, bez tych trzech elementów zrobionych we właściwy sposób, realizacja Twoich pragnień osobistych, życiowych, zawodowych czy rozwijanie biznesu to „ciernista droga” albo bolesny i dlugotrwały poród 🙂 Nie martw się, pokażę Ci jak przeprogramować stare „Wzorce” i zbudować z mniejszym wysiłkiem wspaniałe relację & związki, te umiejętności odkryjesz w Tobie, gdy nauczysz się z nich korzystać.

Masterclass Webinar        Bezpłatne Materiały       


Spotkania Live online        Prezent


Co obejmuje Wyzwanie, które Pokochasz:
Przyciągnij Miłość Bratniej Duszy

Krok 1: Aby dołączyć do grupy Kobieca Moc na Facebooku kliknij tu >>>

Krok 2: Na Masterclass webinar, konieczna jest rezerwacja miejsca poniżej:


Podczas webinaru m.in przeprowadzę Cię przez doświadczenie Przyciągania {jak Magnes} Miłości Bratniej Duszy z łatwością. {wartość: bezcenna}
Co mówią uczestnicy, którzy skorzystali z ABC Przyciągnij Miłość:Często zadawane pytania?

Czy wyzwanie jest dostępne tylko teraz?
Czy wyzwanie jest bezpłatne?
Czy to wyzwanie jest dla mnie?
Jak mogę dołączyć do wyzwania w trakcie jego trwania?Posłuchaj wywiadu, Przyciągnij Miłość


O Agnieszcze Przybysz


cyfry-bio-Agnieszka-Przybysz-Coaching

Autorka Agnieszka Przybysz
Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją = COACHING z Pasją, Miłość & Pieniądze, Kobieca MOC, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty.

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom.

Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute.

Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi,które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy.


O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MiP system online.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, RMF, Home & Market, Gazeta Prawna. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą. Prywatną historię Agnieszki poznasz tutaj >>>