Przyciągnij Miłość Całym Sercem

3 Dniowe wyzwanie, byś miała Relacje, które Pokochasz

Wyzwanie krótki dostęp >>>

na mail + webinar poniżej

3 dniowe wyzwanie Przyciągnij Miłość Całym Sercem + bezpłatny QUIZ Czy ON/ONA jest Twoją Bratnią Duszą

Zostaw swoje imię i najlepszy email

Twoje dane są bezpieczne. Otrzymasz najpierw mail z prośbą o potwierdzenie zapisu.

Dlaczego warto skorzystać z wyzwania

Podczas 3 dniowego wyzwania & Masterclass webinar dowiesz się jak w prosty sposób budować i mieć cudowne relacje i związki. Każde Twoje pragnienie jest jak puzzle, które składa się z kilku ważnych elementów – możesz dalej pracować ciężko i dużo, narzekać na brak czasu dla siebie lub dla bliskich, albo możesz sobie ułatwić życie. Co wybierasz?

Poznasz i doświadczysz podczas ćwiczeń, dlaczego, bez tych trzech elementów zrobionych we właściwy sposób, realizacja Twoich pragnień osobistych, życiowych, zawodowych czy rozwijanie biznesu to ?ciernista droga? albo bolesny i długotrwały poród 🙂 Nie martw się, pokażę Ci jak przeprogramować stare ?Wzorce? i zbudować z mniejszym wysiłkiem wspaniałe relację & związki, te umiejętności odkryjesz w Tobie, gdy nauczysz się z nich korzystać.

Masterclass Webinar        Bezpłatne Materiały       


Spotkania Live online        Prezent


Co obejmuje Wyzwanie, które Pokochasz:
Przyciągnij Miłość Całym Sercem – zdobądź dostęp

Krok 1: Aby dołączyć do grupy Kobieca Moc na Facebooku kliknij tu >>>

Krok 2: Na Masterclass webinar, konieczna jest rezerwacja miejsca.
Co mówią uczestnicy, którzy skorzystali z ABC Przyciągnij Miłość:Często zadawane pytania?

Czy wyzwanie jest dostępne tylko teraz?
Tak, wyzwanie jest dostępne w określonym czasie, a więc ostatnio było realizowane na żywo od 3 do 8 czerwca 2019r. włącznie, w każdej chwili możesz do nas dołączyć. Otrzymasz Czasowy dostęp do 3 dniowego wyzwania na Twój Mail i jako pierwszy otrzymasz powiadomienie bezpłatnych wyzwaniach Live – zostaw email powyżej na tej stronie.
Czy wyzwanie jest bezpłatne?
Tak, wyzwanie przygotowałam specjalnie dla Ciebie bezpłatnie z sukcesu książki Przyciągnij Miłość.
Czy to wyzwanie jest dla mnie?
Bez względu na to czy chcesz zyskać lepszą pracę, więcej kontraktów czy wystartować z biznesem lub zacząć zarabiać w Internecie lub poza nim, to powinnaś poznać i stworzyć Mocne RELACJE. To wyzwanie stworzyłam, by pomóc Ci zbudować lepsze relacje, które swoją jakością przerosną Twoje oczekiwania.
Jak mogę dołączyć do wyzwania w trakcie jego trwania?
Możesz dołączyć do wyzwania od 3 do 8 czerwca włącznie, a jeśli nie jesteś na FB, to otrzymasz od nas materiały na mail {sprawdź foldery poczty i od razu dodaj nasz adres email do ulubionych, by nie przegapić wartościowych porad}. Teraz udostępnimy 3 Dniowe Wyzwanie Przyciągnij miłość na Twój Mail – zostaw w oknie powyżej.Posłuchaj wywiadu, Przyciągnij Miłość


O Agnieszce Przybysz


cyfry-bio-Agnieszka-Przybysz-Coaching

Wyjątkowa Autorka: Agnieszka Przybysz
Pionierka coachingu, ekspert relacji, mentorka biznesu z pasją, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość ? coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, Kobieca Moc, 88 Życiowych & Biznesowych Sekretów i Lekcji, Sięgnij Gwiazd, Medytacja Kolorami. Publikacje te pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Od 2000r. pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją {zainteresowanym rozwojem osobistym i duchowym}, sięgnąć po miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi.
(Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom.

Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute. Realizuje misję podnoszenia świadomości miłości & obfitości.

Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi,które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy.

Twórca metody Przyciągnij Miłość, od 2005r. jedynej kompletnej metody rozwoju osobistego i budowania relacji międzyludzkich.

Prekursorka Kobiecej Moc, materializacji fenomenalnych efektów kobiet od 2012r. i mentorka w Akademii Kobieca Moc i KM VIP – 90 Dni do Twojej Mocy.


O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MiP system online.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, Radio Gdańsk, RMF, Home & Market, Gazeta Prawna. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą. Prywatną historię Agnieszki poznasz tutaj >>>