Odkryj Sekret ABC Przyciągnij Miłość System – program 5 tygodniowy

Witaj, nazywam się Agnieszka Przybysz

Napiszę Ci o moim wielkim odkryciu jak przyciągnąć miłość do Twojego życia, przyciągnąć mężczyznę- partnera Twoich Marzeń nawet jeśli nie masz czasu, pracujesz wiele godzin, zajęta jesteś dziećmi, i nie byłaś od dawna na randce. Jak sprawić, by mężczyzna Twoich Marzeń znalazł Cię i traktował jak księżniczkę.

Podam Ci te wspaniale informacje, które odkryłam i jak one będą miały wpływ na Twoje życie.

Nie chodzi o bieganie za mężczyznami
Nie chodzi o używanie magii
Nie chodzi o obniżanie Twoich oczekiwań wobec partnera, bo nie czujesz, że zasługujesz na wspaniałego mężczyznę i wspaniałą miłość.

Nie chodzi o Twoją fizyczną atrakcyjność i piękno, Ok. jest ono ważne, ale nie najważniejsze.

Chodzi o Twoje piękno wewnętrzne, kobiecą moc, obudzenie prawdziwej kobiecości w Tobie I miłości i pasji, którą jesteś w stanie obudzić w mężczyźnie. Czy wiesz, że dojrzała kobieta jest bardziej atrakcyjna intelektualnie, emocjonalnie i seksualnie niż jak miała 20 lat. Jej potencjał seksualny w dojrzałym wieku 35 -55 lat i więcej jest taki jak 20- letniego mężczyzny? Dojrzała kobieta jest jak wino, wraz z wiekiem smakuje lepiej pod każdym względem…

Chodzi o podniesienie Twojego poczucia wartości, transformacji od wewnątrz na zewnątrz? zaczynając od Twoich przekonań nt związków, miłości i uwolnienia starego ? by przygotować i otworzyć Twoje serce na nową, prawdziwą miłość!

Myślę, że jesteś podobna do wielu moich studentek, osób którym pomogłam.

Marzysz o wspaniałym związku z przystojnym mężczyzną, który jest dojrzały, zamożny, zaradny życiowo, kocha Cię szczerze. Zarówno Ty jak i Twoje dzieci, czujecie się bezpieczni w relacji.

Nie ufasz mężczyznom, Twoje doświadczenia były trudne, być może doświadczyłaś zdrady, wielu rozczarowań, rozwodu, nie mogłaś na nim polegać zawiódł Cię wiele razy i głęboko czujesz jeszcze żal do byłego partnera.
Nawet jeśli zabliźniłaś rany, to obawiasz się wchodzić w związek ponownie, boisz się powtórzyć ten sam scenariusz, nie ufasz mężczyznom/partnerowi i nie wybaczyłaś do końca swojemu Ex, choć wydaje Ci się, że nic prócz dzieci Cię z nim nie łączy.

Twoje poczucie własnej wartości legło w gruzach, wątpisz czasem w swoją atrakcyjność.

Obawiasz się czy będzie wystarczająco atrakcyjna dla nowego partnera, a może obawiasz się czy partner pokocha Twoje dzieci.

Wolisz nie narażać się na rozczarowanie. Zastanawiasz się jak spotkasz prawdziwą miłość, skoro jesteś zapracowana, niewiele robisz, by otworzyć SERCE na miłość …

Próbowałaś wielu metod, byłaś na wielu szkoleniach z zakresu rozwoju osobistego ale niestety nic nie zadziałało.

Przez ponad 25+ lat mojego własnego rozwoju, doświadczyłam wielokrotnie złamanego serca, zdrady i trudno mi było wybaczyć. Próbowałam wielu metod, które nie zadziałały, poznałam na swojej drodze wielu sfrustrowanych ludzi, których związki i relacje były wręcz dramatyczne, którzy stale poszukiwali prawdziwej miłości.

Spotkałam też Bratnią Duszę.

Patrzyłam jak inni cierpią, tak jak ja sama kiedyś cierpiałam nie rozumiejąc tego przyczyn.

Byłam zmęczona patrząc na nieszczęśliwe związki ludzi, którzy do mnie przychodzili prosząc o radę, wiedziałam, że mam rozwiązanie ? odkryłam rozwiązanie, miałam system w moich własnych rękach.

Zaczęłam dzielić się tymi metodami: jak pokonać lęk z poprzednich związków i uwolnić przeszłość z innymi ludźmi, którzy dzięki temu systemowi osiągnęli jeszcze wspanialsze rezultaty, przyciągnęli miłość, teraz mają wspaniale rodziny i już nigdy nie patrzą w przeszłość.

Pomaganie innym w relacjach stało się częścią mojej misji, byś Kochała bardziej, żyła pełniej i działała z pasją.

Dlaczego nie masz jeszcze związku jakiego pragniesz?

To nie Twoja wina, oto dlaczego.

Wzorce jakie wyniosłeś z domu rodzinnego i to co modelowali Twoi rodzice w związku ma ogromny wpływ na to z jakimi przekonaniami weszłaś w życie dorosłe, jakie wyobrażenia miałaś nt miłości i relacji partnerskich, Twojej seksualności, to czego nauczyłaś się od swoich rodziców ? opiekunów w kwestii związków.

Jakie były Twoje pierwsze związki z mężczyznami.

Czy obserwowałaś powtarzające się wzorce. Może nie mogłaś patrzeć na to co dzieje się w związku Twoich rodziców np. przemoc emocjonalna, fizyczna.

Chciałaś jak najszybciej wyrwać się z domu i zacząć dorosłe życie, więc rzuciłaś się w wir związków bez dokładnej analizy jakiego związku pragniesz naprawdę każdy wydawał Ci się lepszy od tego co widziałaś u swoich rodziców.

A może nawet widziałaś miłość rodziców, ale nigdy nie mieli dla Ciebie czasu i czułaś się, że Twoje potrzeby w zakresie miłości nie były zaspokojone, czułaś, że jesteś na ostatnim miejscu dla Twojego ojca nie czułaś się kochana, brakowało Ci jego zainteresowania, ciepłego słowa, czasu, zachęty i miłości.

W ten sposób wyrobiłaś sobie Twoje pierwsze wyobrażenie o mężczyznach, że nie zawsze Twoje potrzeby są zaspokajane. Z takimi modelami i wzorcami stworzyły się w Twojej podświadomości określone przekonania, które działają jak autopilot w Twoich relacjach i związkach z mężczyznami.

Często sabotując Twój sukces w związku i oddalają Cię od pięknej miłości ? prawdziwej miłości.
wg Twoich głębokich przekonań na nią nie zasługujesz nigdy jej w pełni nie zaznałaś, jest na to rozwiązanie: najważniejsze jest byś uświadomiła sobie jakie modele zachowań, wzorce, wyniosłaś z domu rodzinnego?

Czego nauczyli Cię rodzice w kwestii partnerstwa, związków? Odpowiedź sobie na te pytania, wtedy odkryjesz i zidentyfikujesz powtarzające się sytuacje lub sposoby działania w związku, może nawet podświadomie uciekasz w samotność, bo nie chcesz być skrzywdzona lub zraniona przez partnera więc wolisz ponownie nie otwierać swojego SERCA.

To wszystko wyniosłaś z domu.. jakie to były powtarzające się doświadczenia, następnie zmień negatywne sformułowania na serię pozytywnych komunikatów:

Np. jeśli masz przekonanie, że nie zasługujesz na miłość i miłość rani to pozytywny komunikat będzie zasługuję na miłość i tworzę udane związki miłości

Tak jak do tej pory działałeś wg programu niezasługiwania, tak teraz musisz w ten sam sposób wprowadzić nowy program zasługiwania na miłość.

Wiesz skąd pochodzą negatywne wzorce, Twoje dotychczasowe przekonania, teraz odpowiedzmy sobie na pytanie jak to się stało, że je przyjęłaś.

Uwierzyłaś w nie, często je odczuwałaś. Dla Twojej podświadomości nie ma znaczenia co jest fałszem, a co jest prawdą, natomiast ma znaczenie co w niej zakodujesz.

Jakie komunikaty dopuścisz do podświadomości poprzez systematyczne powtarzanie, stary program zastąpisz nowym, w tym wypadku zasługuję na miłości i tworze udane związki.

Dlaczego tak ważna jest zmiana przekonań…

Jeśli nie zmienisz przekonań teraz to niewiele zmieni się w Twoim życiu, nadal będziesz przyciągać związki podobnej jakości, jak do tej pory lub będziesz zdana na samotność, jeśli nie transformujesz obaw i strachu przed wchodzeniem w nowy związek.

Zmiana przekonań pozwoli Ci przyciągnąć prawdziwą miłość.

Pierwszy Krok A byś była atrakcyjna dla siebie i odzyskała swoją własną atrakcyjność, zanim poczujesz się atrakcyjna dla nowego partnera i innych ludzi. W tym kroku dowiesz się jak odzyskać Twoje poczucie własnej wartości i atrakcyjności jako kobieta oraz dostaniesz proste i skuteczne narzędzia.

Krok B to uwolnienie przeszłości i zrobienie miejsca na nowy związek. Większość ludzi źle rozumie ten krok – tu nie chodzi o przeprowadzenie rozwodu i formalne odseparowanie się od byłego partnera .. (choć wspieram w tym też kobiety)

To jest ważne ale nie najważniejsze. Najważniejsze jest emocjonalne i energetyczne uwolnienie starego związku z Twojego życia i emocji z nim związanych z przeszłości, które nadal są w Twoim ciele zauważ jak tylko sobie pomyślisz o Ex i przykrym doświadczeniu, jak reaguje Twoje ciało, jakie emocje się odzywają i jakie uczucia.

To prosty znak, że przeszłość na poziomie emocjonalnym i mentalnym nie została do końca zamknięta i sabotuje sukces w Twoim kolejnym nowym związku. Lub też oddala od Ciebie prawdziwą miłość o kolejne miesiące i lata, to jest fakt, który zaobserwowałam u stek osób przed zastosowaniem tego systemu krok po kroku.

Ten cykle niepowodzeń lub samotność można przerwać transformując przeszłość i robiąc miejsce dla nowego partnera.
Jest to możliwe dzięki skutecznym narzędziom, które dam Ci w programie Przyciągnij Miłość System na sesjach grupowych. Gwarantuję, że pomogą one i Tobie, jak zechcesz je zastosować. Tak jak pomogły setkom i więcej osób otworzyć ponownie SERCE na prawdziwą miłość.

Krok C to zamówienie na nowego partnera, tak jak to uczyniły coachowane przeze mnie Anie, Anety, Asie, Agnieszki, Beaty, Kasie, Moniki, Magdy i wiele innych kobiet… (a także mężczyzn)

Prawdą jest, że wiele ludzi myśli, że problem jest rozwiany, jak nie widzi swojego byłego partnera, nie spotyka się z nim, nie czuje nacisku, presji i nie wchodzi w konfliktowe sytuacje z przeszłości. To jest iluzja!

Faktycznie na planie emocji (na poziomie emocjonalnym i energetycznym) stale są przywiązani do byłego partnera i relacji z przeszłości i przyciągają te same wzorce w związkach po raz kolejny, przyciągają podobnych partnerów po raz kolejny lub cierpią na samotność, zamykając się na bliskie relacje.

Większość ludzi pomija krok A i B, i dlatego przyciągają niezdrowe związki, toksycznych partnerów kolejny raz . Pokażę Ci dokładnie jak możesz przyciągnąć wspaniałej jakości związek do Twojego życia i przestać sabotować Twoje szczęście w związku, przestać powtarzać te same błędy ponownie.

Setki osób zaufało mi już i przyciągnęło miłość lub poprawiło relacje w aktualnym związku korzystając z mojego sprawdzonego systemu to zadziała też dla Ciebie. Wszystko co możesz zrobić to zastosować ten system – prostą formułę od A do C, nie pomijając ważnego kroku B.

To jest jedyny kompletny system dostępny w Polsce, który da Ci rozwiązanie i skuteczne narzędzia jakich potrzebujesz, by przyciągnąć miłość.

Jedną z możliwości doświadczenia tego systemu ABC Przyciągnij MIŁOŚĆ jest 5 tygodniowy program z sesjami online w małej grupie osób takich, jak Ty przeżyjesz transformujące doświadczenie.
Dostaniesz dostęp do wideo oraz sesji w grupie, dostępnych gdziekolwiek mieszkasz.
Możesz zastosować ten sam sprawdzony przeze mnie i setki innych osób PROSTY system oraz poznać wszystkie narzędzia takie jak m.in. listy uwalniające, prysznic mentalny, zrobić testy i ćwiczenia autorskie sprawdzonej metody Przyciągnij Miłość.
Osobiście przeprowadzę Cię przez ten proces, dzięki któremu m.in. zidentyfikujesz ukryte blokady, uwolnisz je, wzmocnisz swoje poczucie wartości, zyskasz unikalne doświadczenie i narzędzia, moje wsparcie i grupy.
Bonusy:
* Dostaniesz dostęp do zamkniętej części blog, gdzie będziesz mogła zadać mi i innym uczestnikom pytania, wziąć udział w dyskusji.
* Program Sekret Randkowania nagranie z ćwiczeniami, byś mogła jak najszybciej zacząć cieszyć się udanymi randkami, a nawet zrealizować jeden z celów zanim zrealizujemy program.

Oto co mówią uczestnicy coachingu z Agnieszką

“Do Agnieszki trafiłam w momencie kiedy miałam problemy w pracy, jak również niezamknięty rozdział mojego życia osobistego (rozwód w toku, który ciągnął się od 2008r.)” napisała Aga
“Wiem, że praca nad sobą przynosi wspaniałe efekty, a narzędzia, które proponuje Agnieszka są bardzo przystępne, stosuje się je z łatwością i co najważniejsze widać ich rezultaty w moim życiu.
Udało mi się podczas coachingu telefonicznego znaleźć partnera. Zastosowałam dokładnie narzędzia, które poleciła mi Agnieszka i już Tydzień później poznałam JEGO.”
Asia trafiła do mnie w dość spokojnym momencie swojego życia, niby nic się złego nie działo, ale jej ówczesny partner nie mógł się zdeklarować czy chce być z nią w związku.
Po miesiącu od decyzji zmiany poznała wolnego mężczyznę, który odpowiadał jej zamówieniu na partnera, z którym relacja rozwija się bardzo pozytywnie. Oto co napisała:

“U mnie postępy w związku i życiu prywatnym ? miałam rozmowę o pracę, która miała zdecydować o moim przeniesieniu blisko miejsca zamieszkania partnera. Spośród czterech osób wybrano mnie. Przeniesienie mnie oznacza, że zamieszkamy razem Ja i On. Nasz związek kwitnie i zapowiada się jak najbardziej pozytywnie. Pozdrawiam Cię cieplutko i życzę wszystkiego dobrego” Asia, UK

.


Kiedy skorzystasz z systemu ABC Przyciągnij MIŁOŚĆ System będziesz miała więcej odwagi, większe poczucie własnej wartości i poczucie atrakcyjności, pokochasz bardziej siebie, zyskasz większą otwartość i gotowość, by wejść w nowy związek, oraz będziesz miała pełną jasność jakiego partnera chcesz zaprosić do swojego życia.
Jeśli jesteś już w związku poprawisz jego jakość i relację z ludźmi w życiu osobistym i zawodowym.

W programie jest:

* Jak działa intencja, byś spotkał miłość swojego życia.

* Najczęściej popełniane błędy przez kobiety, jak sabotują one Twoje starania, by zyskać prawdziwą miłość. Jak ich unikać.

* Jak zrozumieć swoje wzajemne oczekiwania kobiet i mężczyzn w związku, byś stworzył udany związek, który przerośnie swoją jakością Twoje najskrytsze pragnienia.

* Jak możesz już teraz wesprzeć swoje poszukiwania wspaniałej miłości, rozpoznać i zmienić wzorce myślowe nt miłości i związków, tak by kochać i czuć się kochaną!

* Jak uwolnić przeszłość, Twoich EX? zrobić miejsce na nowego partnera, tak byś mała jasność jakiego partnera chcesz zaprosić do swojego życia. (Wiele osób pomija ten etap i zdaje się na los lub przypadek, przyciągając toksyczne związki.)

* Uwierz w siebie, jak podnieść Twoje poczucie własnej wartości, byś czuła się atrakcyjna jako kobieta lub mężczyzna.

* Jak poznać wzajemne wartości i się wzajemnie wspierać w związkach, i dlaczego znajomość wzajemnych wartości jest taka istotna, by przeżyć szczęśliwą miłość.

* Jak poznać naturalny sposób okazywania miłości Twój i Twojego partnera, jak okazywać sobie uczucia w sposób taki jak partner tego oczekuje, mimo iż sam nie wie czego oczekuje.

* Jak złożyć zamówienie na właściwego partnera z dostawą do Twoich drzwi 🙂

* Jak wykorzystać techniki wizualizacji w praktyce, by wesprzeć Twoje działania na drodze do przyciągania wspaniałej miłości i doświadczyć kolejki osób, które chcą się z Tobą umawiać.

* Jak Przyciągnij Miłość System zadziała na Twoją korzyść, gdy wykonasz proste 5 kroków? by rozpoznać swoją Bratnią Duszę, prawdziwą miłość.

Wszystko to zyskasz w programie online 5 tygodniowym ABC Przyciągnij Miłość System

Gdybyśmy razem pracowali indywidualnie przez 5 tygodni byłaby to inwestycja kilku tysięcy.

Możesz wziąć udział w wielu szkoleniach, sesjach terapeutycznych, portalach randkowych i czymkolwiek jeszcze, co przyjdzie Ci na myśl wszystko to kosztuje Cię razem tysiące złotych lub możesz stać się kobietą atrakcyjną dla mężczyzny, którego pokochasz i On Ciebie, robiąc małą inwestycję w Twój rozwój.

Wyobraź sobie wieczór w Twoim domu lub mieszkaniu, dzieci już śpią, siedzisz sama na kanapie z kieliszkiem wina lub ulubionego napoju, marzysz o bliskości, o kimś kto Cię przytuli, marzysz o wspaniałym mężczyźnie i prawdziwej miłości.

Czy to nie jest bezcenne wszystko co masz teraz zrobić to zainwestować w siebie, zanim zamkniemy rejestrację i zyskać dodatkowe bonusy.

Kliknij teraz poniżej i zarezerwuj swoje miejsce w programie:
Rozpoczęcie – szczegóły wyślemy uczestnikom na adres email.

Zarezerwuj miejsce w 5- tyg. programie online ABC Przyciągnij Miłość tutaj >>> gdziekolwiek mieszkasz

Gwarancja satysfakcji

Jeśli z jakiegoś powodu nie będziesz zadowolona z doświadczenia jakie dostarczę, po pierwszej sesji napisz do mnie od razu, oddaj materiały, zwrócimy Ci pieniądze i usuniemy Cię z programu.
Masz na to moje słowo.

Teraz całe ryzyko jest po mojej stronie. Tak bardzo wierzę w działanie tego systemu i skuteczność narzędzi, które proponuje. Wystarczy je zastosować!

“Byłam na bardzo wielu warsztatach rozwoju osobistego [ tu wymienia nazwy i prowadzących, by nie urazić nikogo….], wszyscy mówią o miłości i konieczności pokochania siebie, o problemie, ale NIKT nie mówi i pokazuje jak to zrobić. Warsztaty Przyciągnij Miłość to jedyne warsztaty, na których DOWIESZ się jak to zrobić, uczestnik dostaje konkretne, sprawdzone NARZĘDZIA do budowania relacji i miłości … można je po prostu zastosować. To jedyny warsztat, który daje narzędzia. Najlepszy warsztat na jakim byłam. Dziękuję” Leoniła

Maria po wielu szkoleniach przez kolejne 20 lat napisała: wiele osób mówi o miłości, ale nie daje konkretnych rozwiązań i narzędzi. Przyciągnij Miłość da Ci konkretne wskazówki i odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań nt miłości, o miłości, relacjach, komunikacji w związku. Przede wszystkim odnajdziesz miłość do siebie w tej publikacji. Zadbasz o swój rozwój osobisty. Maria

.


Możesz robić to co do tej pory w związkach. Czy to działa dla Ciebie? Jeśli czytasz to teraz to wiesz, że ten system mógłby zadziałaś dla Ciebie, czy chcesz naprawdę odwlekać, ta propozycja może nie być długo dostępna.

Ten system działa wypróbuj go teraz poniżej.

Możesz próbować samej odkryć sposób na miłość, inwestując wiele lat w edukację i środków, aby próbować odkryć system i narzędzia, które ja już przygotowałam dla Ciebie.

Zajęło mi to wiele lat i pieniędzy, by to zrobić i dać Ci teraz gotowy system Przyciągnij Miłość sprawdzony już przez setki osób?

Jak będziesz się czuła próbując samej i ponownie ponosząc porażkę w związku i relacjach?

Szczególnie, gdy wielu osobom już się udało z sukcesem zastosować ten system.

Ile Cię będzie kosztowało jeśli Ci się ponownie nie uda?

Inwestycja w ten 5 tygodniowy program jest mniejsza niż jedna sesja z profesjonalnym coachem.

W końcu ile jest warte dla Ciebie poprawienie relacji: 50 zł, 500zł, 5 000 zł czy bezcenne?
Ile dla Ciebie jest warte zdobycie umiejętności budowania wspaniałego związku i relacji z ludźmi, podniesienie poczucia Twoje wartości i atrakcyjności.
Czy jest do warte tyle co kolejny markowy but, czy ciuch zapychający Twoją szafę?
Cokolwiek na siebie włożysz nie będzie miało wpływu na pozyskanie miłości czy poprawę relacji.
Tylko to co zrobisz dla Twojego rozwoju ucząc się budowania udanych relacji i związków będzie procentowało przez wiele lat. Jestem tego pewna na 1000 %. Potem mi podziękujesz.

Jaką to ma dla Ciebie wartość dla jakości Twojego dalszego życia?
Czy jesteś zadowolona z Twoich aktualnych relacji?

Ile Cię kosztuje teraz tkwienie w relacjach, których nie tolerujesz lub samotność w związku lub bez partnera…

To Twój wybór co zrobisz, lecz nie chcę byś cierpiała w związkach. Moją misją jest byś kochała bardziej, żyła pełniej i działała z pasją teraz. Zarezerwuj Twoje miejsce poniżej:

Zarezerwuj miejsce w 5- tyg. programie ABC Przyciągnij Miłość tutaj >>> gdziekolwiek mieszkasz

do zobaczenia,

Agnieszka Przybysz
autorka Przyciągnij Miłość. Miłość Toksyczna
Ekspert Relacji

Pytania i Odpowiedzi: Przyciągnij Miłość System 5 tygodniowy program :

* Co to znaczy 5 tygodniowy program.
Program ten dostarczany jest za pomocą Twojego dostępu Internetu, do specjalnie udostępnionej strony dla osób zarejestrowanych. Program obejmuje materiał warsztatów plus coaching. To oznacza, że z punktu widzenia praktyki wszystko co jest Ci potrzebne to komputer z dostępem do Internetu.

*Czym różnią się warsztaty Przyciągnij Miłość od ABC Przyciągnij Miłość System wersja 5 tygodniowa

Mam świadomość, że wiele osób ma zajęte soboty albo pracuje, szkoli się, albo się uczy, co jest zrozumiałe, bo dzięki temu się rozwija.
Dlatego stworzyłam wersję programu Przyciągnij Miłość rozłożoną w czasie wraz z sesjami, który przerobimy na sesjach i na wideo materiał ten sam co na warsztacie w nowej formule.
W związku z tym warsztat jest uzupełnieniem materiału jako jeden z bonusów w tym pakiecie, a nie jako podstawowy materiał szkoleniowy.
Inwestycja w ten 5 tygodniowy program jest mniejsza niż jedna sesja z profesjonalnym coachem.
W końcu ile jest warte dla Ciebie poprawienie relacji 5 zł, 500zł, 5000 zł czy bezcenne?

Choć zupełnie inaczej wygląda warsztat niż sesje to jest to inne doświadczenie, bo każde moje zajęcia są inne, mimo tego samego tematu. Inaczej są prowadzone z uwagi na inną grupę uczestników. W zależności od tego czy jesteś wzrokowcem czy słuchowcem i stylu uczenia się, będziesz mógł obejrzeć materiał, posłuchać go.

* Dla kogo jest idealny program 5 tygodniowy.

Program prowadzony jest online do tego nowe obszerne moduły na wideo z ćwiczeniami. Idealne jest to rozwiązanie dla osób, które nie mogą dojechać do Warszawy lub wolą skorzystać z programu w zaciszu swojego domu. Oszczędzają w ten sposób czas i pieniądze na dojazd, a w zamian mając moje wsparcie w grupie nie przez jeden dzień, a przez 5 tygodni.
Co w porównaniu do sesji indywidualnych jest wyjątkowo atrakcyjną okazją.

* Co obejmuje Pakiet ABC Przyciągnij Miłość System.

Pakiet ABC Przyciągnij Miłość – 5 tygodni obejmuje:
– Program Przyciągnij Miłość dostępny w zaciszu Twojego domu – nigdy nie publikowane nagrania wideo i audio z warsztatu udostępniane w każdym tygodniu
– 5 sesji grupowych
Bonusy:
Bonus 1 – Q and A zamknięty blog, pytania i odpowiedzi
Bonus 2 – sekret randkowania dla pierwszych 7 osób
szczegóły sprawdź na wideo powyżej.

* Czy sesje mają formę rozmów konferencyjnych i jak długo trwa taka sesja.

Sesje skype/ telefoniczne wyglądają tak, że osoby zdzwaniają się pod jeden numer telefonu, przedstawiam kolejne zagadnienia i robimy ćwiczenia stosując autorskie narzędzia budowania relacji oraz coaching, odpowiadam na pytania. Dodatkowo uczestnicy dostaną materiały szkoleniowe audio-wideo w każdym tygodniu i będą mogli na bieżąco zadać mi pytania w zamkniętym blog tylko dla uczestników programu (sam ten komponent możliwość zadawania mi pytań na bieżąco w ciągu programu jest bezcenny z uwagi na mój czas)
Choć każdego rezultaty są indywidualne i w we własnym tempie, to przykłady podane w wideo nr 3 są właśnie osób uczestniczących w takich sesjach.
Sesje trwają od 45 min do godziny.

* Czy będą kolejne programy Przyciągnij Miłość na wiosnę.

Na dzień dzisiejszy mam pewność, że zaczynamy program ABC Przyciągnij Miłość System online.
Z pewnością nie powtórzy się taka hojna okazja cenowa tego pakietu jaka jest teraz, gdzie cały pakiet z bonusami jest wartości ponad 2 tysięcy, a jednocześnie inwestycja w pakiet jest mniejsza niż pojedyncza profesjonalna sesja coachingu.

Jeśli od dawna czekasz na to, by skorzystać z narzędzi Przyciągnij Miłość i budować wspaniałe relacje i związki, to zajrzyj sobie głęboko w serce i odpowiedz: jak długo chcesz zwlekać czekając na miłość…
Ile dla Ciebie jest warte zdobycie umiejętności budowania związku i relacji z ludźmi.

Najlepszy czas to ten tu i teraz:
Oto Sekret Miłości Jak Przyciągnąć Miłość System ABC:

Zarezerwuj miejsce w 5- tyg. programie ABC Przyciągnij Miłość tutaj >>> gdziekolwiek mieszkasz

Chcesz wiedzieć więcej o ABC Przyciągnij Miłość – sprawdź tutaj >>>