Książka miłość, wspaniała miłość, związki, relacje międzyludzkie, rozwój osobisty, sekret: psychologia o miłości

Z zakupem książki Przyciągnij Miłość otrzymasz:
* serię 4 wideo Sekret Miłości
* 7 sekretów w związkach i relacjach – raport
* Sekret Kobiety Przyciągnij Miłość i Sekret Mężczyzny-manual Instrukcja Obsługi Kobiety, Mężczyzny, narzędzie pomocne w poznaniu wzajemnych potrzeb w związku (bezpłatnie -wartość 87zł)- dostęp wyślemy na podany adres email, po przesłaniu numeru paragonu. Po wykonaniu KROKU 1 – zamówienia, wróć na tę stronę i wykonaj KROK 2.

KROK 1:plus wiele księgarni online Empik, Merlin, fabryka.pl wydanie miękka i twarda okładka

KROK 2:

Imię:
Email:
Numer paragonu:

Dostęp wysyłamy na Twój poprawny adres email. *Polityka Prywatności (czytaj na dole strony)

Dostałam awans
?Pani Agnieszko dostałam awans w pracy, 5 procent podwyżki, ludzie mnie szanują, mam bardzo dobre kontakty z szefostwem. Wyglądam super i czuję się kobieco. Bosko;)
Pani Agnieszko ? dziękuje z całego serca, bo ja nigdy nie byłam w takim stanie w jakiem jestem teraz, nigdy nie byłam tak zadowolona i taka pełna życia, energii i optymizmu : ) Edyta, Warszawa
Wiele Ci zawdzięczam – znalazłam ukochaną osobę
?Droga Agnieszko, pozwolę sobie na taką poufałość, bo wiele Ci zawdzięczam. Dzięki wiedzy zawartej w książce ?Przyciągnij miłość? znalazłam ukochaną osobę, prawie taką, jaką opisałam w Zamówieniu do Wszechświata 🙂
Pojawił się mężczyzna (znałam go już długo). Broniłam się rękami i nogami przed bliższym kontaktem. W końcu uległam. I dobrze, bo mam teraz wspaniałego towarzysza życia. Odmieniłam swoje życie uczuciowe i zmieniłam podejście do spraw zawodowych.? Agata G.


Przyciągnij Miłość Bestseller 2009. Wersja 17 sesji coachingu relacji Przyciągnij Miłość
Agnieszka Przybysz: pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość – coaching relacji, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą. Posiada największe doświadczenie w branży w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi, o czym świadczy wiele opinii uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc.
Widziana i słyszana w wielu mediach.