telekonferencja | Przyciagnij Milosc do swojego zycia zastosuj SEKRET: prawo przyciagania w zwiazkach i relacjach. coaching relacji

Do zobaczenia na WEBINARZE

Poznaj Sekret w Praktyce. Jak Kochać Siebie jeszcze Bardziej, aby Być Atrakcyjnym dla Miłości, której Szukasz i Pragniesz Całym Sercem.

Zapraszam do rezerwacji miejsca na bezpłatny TELE WEBINAR pt. 3 Klucze do Romantycznej Miłości i Bezpieczeństwa, by spotkać i zatrzymać prawdziwą miłość ? szczegóły wyślemy na Twój email po rejestracji w tytule email: [ Webinar 3 Klucze]

Odkryj nr 1 sekret przyciągania miłości

Przygotuj się dobrze na miłość, byś kosztował ją z pasją, gdy niezapowiedziana zapuka do Twoich drzwi

Naucz się jak pielęgnować miłość małym wysiłkiem z radością

Nadchodzące nowości w temacie miłości…i więcej

Ponadto otrzymasz fragment Przyciągnij Miłość sekret relacji…

Autorka Agnieszka Przybysz


Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.


Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, – odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).


Praktyk biznesu. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom. Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute. Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi,które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy. O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MiP system online.


Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą.

Do zobaczenia na WEBINARZE

Zamknij okno

Twoje dane traktujemy poufnie!

REGULAMIN | POLITYKA PRYWATNOŚCI

Ten serwis nie jest częścią portalu Facebook i Facebook Inc..
FACEBOOK jest marką zarezerwowaną dla FACEBOOK, Inc.