Najgorsza randka kiedykolwiek

On przyszedł spóźniony ?

Ona nerwowo wpatrywała się w zegarek, biła się z myślami czy czekać kolejne kilka minut, ale przecież wszystko jest możliwe, chociażby korki na ulicy, szukanie miejsca do parkowania?

Rozmowa się nie kleiła, On mówił tylko o sobie, o swoim nieudanym związku ? Ona zastanawiała się kiedy skończy, by jak najszybciej wyjść z kawiarni?. Nie wypadało przecież po kilku minutach powiedzieć dziękuję, nie tego się spodziewałam lub nie podobasz mi się 🙂

Ile takich randek odbyłaś lub odbyłeś?

Za oknem piękna słoneczna pogoda, myślisz o wakacjach, jak je spędzisz?  czy znowu masz jechać na nie sam? lub szukać znajmowych, którzy dołączą do Ciebie?

Ponad 80 % osób samotnych szuka przyjaźni i miłości online ?

Jako kobieta szukasz prawdziwej miłości poczucie bezpieczeństwa w związku.

Jako mężczyzna szukasz spełnienia seksualnego i miłości, chcesz poderwać fajną kobietę?

Trochę  inne są zamiary czy też oczekiwania kobiet i mężczyzn wstępujących na arenę randek online?.

Niemniej jednak obie płcie szukają przyjaźni i miłości w związku, chcą spotkać kogoś z kim spędzą miło czas?

Jakie najczęściej błędy popełniają randkowicze online?

Najczęściej każdy przynosi do portalu randkowego swoje wyobrażenia nt tego czego chciałby uniknąć w kontaktach z drugim człowiekiem, a mianowicie przede wszystkim strach przed odrzuceniem i obawy jak zostaniesz przyjęty przez inne osoby, boisz się rozczarowania? to silne obawy ? dlatego przydałaby się zdrowa dawka poczucia wartości. Tego typu obawy im są silniejsze, tym większą mają moc w nawiązywaniu relacji z ludźmi?

Wyobraź sobie, że podoba Ci się ktoś w portalu randkowym ale za nic nie chcesz zrobić pierwszego kroku, przynajmniej okazać zainteresowania, puścić oczka, bo myślisz, że albo źle będziesz odebrana albo to nie wypada?  w ten sam sposób może też myśleć druga strona?

Zdrowy dystans do siebie i uświadomienie sobie negatywnych przekonań nt portali randkowych to dobry początek ? Twojej przygody online..

Kolejnym błędem to czekanie na odpowiedni moment ? czy też szukanie właściwego portalu dla Ciebie? oczywiście można obejrzeć kilka, ale wyzwanie jest w tym, NIE gdzie Jego /Ją spotkasz, ale Kogo chcesz spotkać tak naprawdę. Jaki są prawdziwe pragnienia Twego Serca?.

Kolejnym błędem jest brak wytrwałości lub aktywności.  Wiem, że chciałbyś spotkać Bratnią Duszę jak najszybciej, tak jak to miało miejsce w przypadku Agi, w ciągu tygodnia od umieszczenia poprawionego profilu na portalu lub Asi w ciągu kilku tygodni od umieszczenia profilu ? miała większe wymagania. Mieszkała za granicą i chciała spotkać Polaka mieszkającego blisko niej ? i się udało, są szczęśliwi J

Jak uniknąć rozczarowań na randkach i zrobić preselekcje, by nie tracić czasu na spotkania, które Cię zmęczą?  Te i inne sekrety przygotowałam na jednorazowym spotkaniu.

Tak, postanowiłam ofiarować Ci coś więcej, praktyczne wskazówki, z których skorzystały osoby coachowane przeze mnie? na Jednorazowym spotkaniu, na którym będziemy się dobrze bawić, robić praktyczne ćwiczenia, a przy tym powiem Ci

jak wykorzystać sile portali randkowych, by poznać prawdziwą miłość online

dalsze korzyści:

 • Jaką rolę wybrać w polowaniu na miłość: króliczka czy myśliwego, byś czuł się autentycznie dobrze w Twoich poczynaniach online
 • Jakie 3 sekrety powinieneś zastosować, by poznać prawdziwą miłość, jakiej szukasz online
 • Jak prawidłowo pokazać Twój profil, co w nim podać, a czego absolutnie unikać, byś zyskał miłość.
 • Jakiego języka używać w profilu i korespondencji, co działa na Twoją korzyść, a co przeciwko Tobie.
 • Jak mieć jasność kogo chcesz spotkać online i rozpoznać Twoją Bratnią Duszę.
 • Jakich błędów nie popełniać w relacji online, które mogą Cię kosztować utratę dobrej reputacji ?
 • Jak skutecznie przygotować się do randkowania online, poznając to czego żaden specjalista Cię nie nauczył? zanim zaczniesz przygodę z randkowaniem przez Internet, by cieszyć się wspaniałą miłością/relacjami
 • Jakie proste działania podjąć, by zwiększyć Twoje szanse na udane randki online, a jakich absolutnie unikać ?
 • Jak dobrze się bawić w relacjach online, jak rozpoznać w jakie relacje warto zainwestować Twój cenny czas.
 • Jak rozwój osobisty ma wpływ na Twoje efekty w Przyciąganiu Miłości online.
 • Jak budować wspaniałe relacje – wstęp do ABC Przyciągnij Miłość , który da Ci sprawdzony sposób na harmonijne, radosne relacje z ludźmi, jakich w głębi Duszy pragniesz.

Dla kogo idealne jest to spotkanie:

Chcesz spędzić wakacje w miłym towarzystwie odkryć nowe przyjaźnie lub spotkać miłość..

Jeśli słuchasz mnie po raz pierwszy to z pewnością wyniesiesz tego spotkania konkretne i praktyczne wskazówki jak możesz pozbyć się samotności i otworzyć na więcej miłości?
Jeśli byłeś na moich warsztatach, to ten wspaniały moduł nt sekretów randkowania online jest bezcennym krokiem w kierunku inspirujących działań, w zgodzie z Twoim zamówieniem.

Chcesz podnieść Twój poziom energii i zyskać potężną dawkę inspiracji.

Dodatkowy Bonus:
3 tygodniowy dostępu do zamkniętej części blog, w której uzyskasz wsparcie profesjonalnego coacha i uczestników oraz możesz zadać mi pytania.

Potrzebujesz rzetelnej wiedzy i praktycznych wskazówek, na warsztacie odkryjesz drogę do prawdziwej miłości i sposób na zbudowanie trwałej relacji ? zajdziesz potrzebne Ci odpowiedzi.

Do zobaczenia, wymarzone randki już czekają na Ciebie!

Kliknij na  link  poniżej:

odkryj sekret randkowania i przyciągnij prawdziwą miłość

Jak długo chcesz robić to co do tej pory i oczekiwać innych rezultatów.

Zrób coś innego na wesoło i dołącz do nas klikając na link  poniżej:

odkryj sekret randkowania i przyciągnij prawdziwą miłość

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność rezerwacji w linku powyżej, zatem podejmij działanie teraz.

do zobaczenia z radością,

Agnieszka Przybysz 🙂
ekspert relacji
pionierka coachingu
autorka bestsellera Przyciągnij miłość

na-czym-polega-metoda-przyciagnij-milosc

Copyright © 2009-2015 • Przyciągnij Miłość do swojego życia zastosuj SEKRET: prawo przyciągania w związkach i relacjach. coaching relacji COACHING INSTITUTE, Agnieszka Przybysz, skrytka pocztowa 28, 00-950 Warszawa 1
Polityka Prywatności
| Regulamin | Kontakt