Rzeszów | Przyciagnij Milosc do swojego zycia zastosuj SEKRET: prawo przyciagania w zwiazkach i relacjach. coaching relacji
warsztaty online z fenomenalną energią & ćwiczeniami


5 Kroków, które Świadoma osoba Powinna uczynić,
aby Przyciągnąć Miłość Wspaniałego Partnera z Łatwością…
na Długie Szczęśliwe Lata

Poznaj Sprawdzony System Przyciągnij Miłość – warsztaty online gdziekolwiek mieszkasz!
(także dla świadomych mężczyzn)

Dla Instytutu dr Joanny Hałaj sprawdzona metoda budowania relacji i związków: Przyciągnij Miłość

Podróż od Zazdrości do Przyciągania Miłości
Warszawa dnia 8.11/2021
Witaj gorąco,

Czujesz się niekochany i obawiasz się ponownie zaufać…

Od dawna jesteś sam, albo przeżyłeś kolejne rozstanie lub nawet separację i rozwód, albo jesteś w trakcie..

Masz złamane serce i obawiasz się otworzyć ponownie na miłość.

Czujesz się niedoceniona/y i bardzo cierpi na tym Twoje poczucie wartości i kobiecości/męskości.

Myślisz, że jesteś niewystarczająco dobra/y lub zawsze musisz nadskakiwać partnerowi, aby otrzymać wzajemną miłość.

Starasz się zwykle bardziej niż partner w związku, czujesz, że dajesz zawsze więcej i nie czujesz się z tym dobrze, czujesz się nieszczęśliwa/y i opuszczona/y.

Może osiągnąłeś wiele w swoim życiu zawodowym, karierze lub biznesie, masz już stabilizację materialną, potrafisz zadbać o swoje potrzeby, ale nie zaznałeś jeszcze prawdziwej miłości.
Zastanawiasz się jak to jest, że wciąż jesteś sam i nie spotkałeś właściwego partnera, który doceni, pokocha Cię takim jaki jesteś i obdarzy wzajemnym szacunkiem, adoracją i uwielbieniem na jakie zasługujesz.

Albo masz dzieci z poprzedniego związku, obawiasz się czy nowy partner zaakceptuje je jako część nowej rodziny?

Rozumiem Twoje oczekiwania i rozterki osobiste.

Od 2005 r. prowadzę warsztaty grupowe z kobietami i mężczyznami, którzy chcą kochać i być prawdziwie kochani. Pomogłam już wielu tysiącom osób i ich rodzin. Z satysfakcją patrząc jak budują wspaniałe związki, rodziny i uzdrawiają toksyczne relacje. To dla mnie największa nagroda za ponad 28 lat rozwoju osobistego i duchowego, którym się zajmuję tworząc skuteczne autorskie narzędzia i metody, m.in. takie jak ABC Przyciągnij miłość system, Kobieca MOC, Moc Mężczyzny, Puzzle Relacji. Proste i jakże skuteczne.
Przez minione lata udostępniłam ten system w wersji online. Zaobserwowałam, też że wiele się zmieniło w ostatnich latach w podejściu do relacji damsko-męski, w stosunku do tego co obserwowaliśmy w życiu swoich rodziców. Powstały nowe modele związków i nowe oczekiwania partnerów. Zapewne obserwujesz, że wiele długoletnich związków nie przetrwało tej próby. Dlatego tak trudno jest Ci odnaleźć się we współczesnych związkach.
Moją odpowiedzią jest nowy warsztat online, w którym przeprowadzę Cię przez 5 kroków budowania relacji i praktyczne ćwiczenia oraz pokażę Ci co działa TERAZ, a na co nie warto tracić czasu. Jak zmieniły się oczekiwania mężczyzn i kobiet i jak się w tym odnajdziesz, by zbudować związek na długie lata.
Z pewnością Cię ucieszy ten wyjątkowy pakiet, warsztaty online tylko raz w zupełnie nowej odsłonie: Przyciągnij Miłość z moim osobistym wsparciem na żywo – Agnieszki Przybysz

Postanowiłam zrobić coś wyjątkowego, dać możliwość doświadczyć energii miłości, teraz gdziekolwiek mieszkasz w nowym programie online, w którym będziesz miał ze mną bezpośredni kontakt online na forum wsparcia. Decyduje kolejność miejsc z uwagi na intymność grupy. Zadbaj o swoją rezerwację już teraz poniżej.

Gdybyśmy mieli spędzić ten czas razem, to jego wartość wynosi co najmniej 10 000 zł. Czytaj dalej i sprawdź jak możesz skorzystać z doświadczenia eksperta relacji za ułamek tej kwoty.

Jeśli jesteś taki jak większość kobiet & świadomych mężczyzn,
którzy kontaktują się często ze mną:

Leczysz rany po ostatnim związku
Cierpisz na samotność singla
Każdy Twój związek kończy się rozstaniem
Od wielu miesięcy lub lat nie byłeś na randce
Zamknąłeś serce na miłość – obawiasz się zaangażować

Albo

Męczysz się w swoim związku partnerskim lub małżeńskim
Partner Cię nie rozumie
Jest mało empatyczny, nieczuły, a sex między Wami już nie jest tak pasjonujący jak dawniej
Być może boisz się zdrady – podejrzewasz zdradę albo wręcz myślicie o rozstaniu

Napiszę Ci o moim wielkim odkryciu jak Przyciągnąć Miłość do Twojego życia, bez względu na to czy jesteś samotnym singlem czy czujesz się samotny w obecnym związku.
Jak przyciągnąć partnera Twoich Marzeń, nawet jeśli nie masz czasu, pracujesz wiele godzin, zajęta/y jesteś dziećmi, i nie byłaś/łeś od dawna na randce. Jak sprawić, by partner Twoich Marzeń znalazł Cię i prawdziwie pokochał.

 

Podam Ci te wspaniałe, aktualne odkrycia i jak one będą miały wpływ na Twoje dalsze życie.

 

Chodzi o podniesienie Twojego poczucia wartości, transformacji od wewnątrz na zewnątrz, by podnieść Twoją energię do takiego poziomu, by być atrakcyjnym dla Idealnego Partnera dla Ciebie.

Zaczynając od Twoich przekonań nt. związków, miłości i uwolnienia starego, aby przygotować i otworzyć Twoje SERCE na nową, prawdziwą miłość! A Kończąc na długofalowej, stabilnej relacji jakiej pragniesz. Tak.

Myślę, że jesteś podobny do wielu kobiet – uczestniczek programów i mężczyzn, którym pomogłam.

Marzysz o wspaniałym związku ze świadomym partnerem, który jest dojrzały, zaradny życiowo, szanuje i kocha Cię szczerze. Zarówno Ty jak i Twoje dzieci, czujecie się bezpieczni i kochani w tej relacji.

Nie ufasz, Twoje doświadczenia były trudne, być może doświadczyłaś/łeś zdrady, wielu rozczarowań, rozpadu związku, nie mogłaś/łeś na nim/niej polegać, zawiódł Cię wiele razy i głęboko czujesz jeszcze żal do Ex.

Nawet jeśli zabliźniłaś/łeś rany, to obawiasz się wchodzić w związek ponownie, boisz się powtórzyć ten sam scenariusz, nie ufasz… Nie wybaczyłaś/łeś do końca Ex, choć wydaje Ci się, że nic prócz dzieci Cię z nim nie łączy.

Twoje poczucie własnej wartości legło w gruzach, wątpisz często w swoją atrakcyjność.

Obawiasz się czy będziesz wystarczająco atrakcyjna/y dla nowego partnera/partnerki, a może obawiasz się czy On/Ona pokocha Twoje dzieci.

Wolisz nie narażać się na rozczarowanie. Zastanawiasz się jak spotkasz prawdziwą miłość, skoro jesteś zapracowana/y, niewiele robisz, by otworzyć ponownie SERCE na miłość … Albo robisz zbyt wiele i Twoje wysiłki nie przynoszą rezultatów.

Próbowałaś/łeś wielu metod, byłaś/łeś na wielu szkoleniach z zakresu rozwoju osobistego ale niestety nic nie zadziałało wystarczająco dobrze.

 

Przez ponad 28+ lat mojego własnego rozwoju, doświadczyłam wielokrotnie złamanego serca, zdrady i trudno mi było wybaczyć. Próbowałam wielu metod, które nie zadziałały, poznałam na swojej drodze wielu sfrustrowanych ludzi, których związki i relacje były wręcz dramatyczne, którzy stale poszukiwali prawdziwej miłości.

Spotkałam też Bratnie Dusze. I tego wspaniałego Partnera.

Patrzyłam jak inni cierpią, tak jak sama kiedyś cierpiałam, nie rozumiejąc tego przyczyn.

Byłam zmęczona patrząc na nieszczęśliwe związki ludzi, którzy do mnie przychodzili prosząc o radę, wiedziałam, że mam rozwiązanie – odkryłam rozwiązanie, miałam system w moich własnych rękach.

Zaczęłam dzielić się tymi metodami: jak pokonać strach, lęk z poprzednich związków i uwolnić przeszłość, z innymi ludźmi, którzy dzięki temu systemowi osiągnęli jeszcze wspanialsze rezultaty, przyciągnęli miłość, teraz mają wspaniałe rodziny i już nigdy nie patrzą w przeszłość.

Pomaganie innym w relacjach stało się częścią mojej misji, byś Kochała bardziej, żyła pełniej i działała z pasją, teraz.

 

Jak patrzysz na powtarzające się wzorce z młodości? Może nie mogłaś/łeś patrzeć na to co dzieje się w związku Twoich rodziców np. przemoc emocjonalna, fizyczna…

Chciałaś/łeś jak najszybciej wyrwać się z domu i zacząć dorosłe życie, więc rzuciłaś/łeś się w wir związków bez dokładnej analizy jakiego związku pragniesz naprawdę, każdy wydawał Ci się lepszy od tego co widziałaś u swoich rodziców.

A może nawet widziałeś miłość rodziców, ale nigdy nie mieli dla Ciebie czasu i czułeś się, że Twoje potrzeby w zakresie miłości nie były zaspokojone, czułeś, że jesteś na ostatnim miejscu dla Twojego ojca – nie czułeś się kochany, brakowało Ci jego zainteresowania, ciepłego słowa, czasu, zachęty i miłości. A matka ciągle wymagała i Cię krytykowała, zamiast dawać więcej czułości.

W ten sposób wyrobiłeś sobie Twoje pierwsze wyobrażenie o mężczyznach/kobietach, że nie zawsze Twoje potrzeby są zaspokajane. Nauczyłeś się,że na miłość trzeba zasłużyć.

Z takimi modelami i wzorcami stworzyły się w Twojej podświadomości określone przekonania, które działają jak autopilot w Twoich relacjach i związkach z mężczyznami/kobietami, w rodzinie.


Często sabotując Twój sukces w związku i oddalają Cię od pięknej miłości – prawdziwej miłości.
Według Twoich głębokich przekonań na nią nie zasługujesz – nigdy jej w pełni nie zaznałeś. Jest na to rozwiązanie: czas byś uświadomił sobie jakie modele zachowań, wzorce, wyniosłeś z domu rodzinnego.

Czego nauczyli Cię rodzice w kwestii partnerstwa, związków. Odpowiedź sobie na te pytania, wtedy odkryjesz i zidentyfikujesz powtarzające się sytuacje lub sposoby działania w związku. Może nawet podświadomie uciekasz w samotność, bo nie chcesz być skrzywdzony lub zraniony przez partnera, więc wolisz ponownie nie otwierać swojego SERCA.

To wszystko wyniosłeś z domu… Jakie to były powtarzające się doświadczenia?

Tak jak do tej pory działałeś wg. programu niezasługiwania, tak teraz musisz w ten sam sposób wprowadzić nowy program zasługiwania na miłość.

Wiesz skąd pochodzą negatywne wzorce, Twoje dotychczasowe przekonania. Teraz odpowiedzmy sobie na pytanie jak to się stało, że je przyjęłeś?

Uwierzyłeś w nie, często je odczuwałeś. Dla Twojej podświadomości nie ma znaczenia co jest fałszem, a co jest prawdą – natomiast ma znaczenie co w niej zakodujesz.

Dla kogo jest Przyciągnij Miłość System:

recenzje-opinie-Przyciagnij-Milosc-Agnieszka-Przybysz2

*Dla Kobiet po przejściach, po bolesny rozstaniu, które chcą uwolnić przeszłość, swoich Ex, zyskać więcej radości życia i poczuć się atrakcyjnym, otworzyć serce na nową miłość lub poczuć się naprawdę dobrze ze sobą…

*Dla osób w związkach, które chcą wzbogacić swoje życie uczuciowe i mieć wspaniałe relacje w związku, lepszą komunikację i więcej miłości w rodzinie.

*Dla singli często spełnionych zawodowo, którzy mają swoje pasje, ale są samotni i szukają przyjaciela lub Bratniej Duszy..

*Dla świadomych mężczyzn, którzy interesujący się rozwojem osobistym, którzy chcą uwolnić się od myślenia o Ex i otworzyć na nową miłość, chcą poznać lepiej jak myślą kobiety.

Faktem jest to, co odnotowali wszyscy uczestnicy, że narzędzia Przyciągnij miłość system pozwalają poprawić relacje międzyludzkie w każdej dziedzinie życia od związku, po rodzinę i środowisko pracy!

Jak Ci pomoże sprawdzony system Przyciągnij Miłość:
5 kroków: A, B, C oraz D i E


Stworzyłam gotowy System Przyciągnij Miłość – jedyna kompletna, sprawdzona metoda budowania cudownych relacji i trwałych związków miłości

Pierwszy Krok A – byś był atrakcyjny dla siebie i odzyskał swoją własną atrakcyjność, zanim poczujesz się atrakcyjny dla nowego partnera i innych ludzi. W tym kroku dowiesz się jak odzyskać Twoje poczucie własnej wartości i atrakcyjności jako kobieta/mężczyzna oraz dostaniesz proste i skuteczne narzędzia?Krok B to uwolnienie przeszłości i zrobienie miejsca na nowy związek. Większość ludzi źle rozumie ten krok – tu nie chodzi o przeprowadzenie rozwodu i formalne odseparowanie się od EX… (choć wspieram w tym też kobiety i mężczyzn)

To jest ważne, ale nie najważniejsze. Najważniejsze jest emocjonalne i energetyczne uwolnienie starego związku z Twojego życia i emocji z nim związanych z przeszłości, które nadal są w Twoim ciele. Zauważ jak tylko sobie pomyślisz o Ex i przykrym doświadczeniu, jak reaguje Twoje ciało, jakie emocje się odzywają i jakie uczucia?

To prosty znak, że przeszłość na poziomie emocjonalnym i mentalnym nie została do końca zamknięta i sabotuje sukces w Twoim kolejnym, nowym związku lub też oddala Cię od prawdziwej miłości o kolejne miesiące i lata, to są fakty, który zaobserwowałam u tysięcy osób, przed zastosowaniem tego systemu krok po kroku.

Ten cykl niepowodzeń lub samotność można przerwać transformując przeszłość i robiąc miejsce dla nowego partnera.
Jest to możliwe dzięki skutecznym narzędziom, które dam Ci w Przyciągnij Miłość System . Gwarantuję, że pomogą one i Tobie, jak zechcesz je zastosować. Tak jak pomogły tysiącom i więcej osób otworzyć ponownie SERCE na prawdziwą miłość.Krok C to zamówienie na nowego partnera, tak jak to uczyniły coachowane przeze mnie Anie, Anety, Asie, Agnieszki, Beaty, Kasie, Moniki, Magdy i wiele innych kobiet, (a także mężczyzn – ten system wspaniale też działa u mężczyzn)

Prawdą jest, że wiele kobiet i mężczyzn myśli, że problem jest rozwiązany, jak nie widzi swojego byłego partnera, nie spotyka się z nim, nie czuje nacisku, presji i nie wchodzi w konfliktowe sytuacje z przeszłości. To tylko iluzja!

Faktycznie na planie emocji (na poziomie emocjonalnym i energetycznym) stale są przywiązani do byłego partnera i relacji z przeszłości, i przyciągają te same wzorce w związkach po raz kolejny, przyciągają podobnych partnerów po raz kolejny i cierpią na samotność, zamykając się na bliskie relacje.

Większość osób pomija krok A i B, i dlatego przyciągają niezdrowe związki, toksycznych partnerów kolejny raz.Krok D to uczenie się siebie nawzajem, budowanie cudownych relacji w związku i podsycanie wzajemnych pasji. Jakże ważne jest, by obok wspaniałej komunikacji w związku czuć jedność i wzajemną atrakcyjność nie tylko na początku znajomości ale i w kolejnych latach. By stworzyć mocną wieź nie tylko fizyczną i seksualną, ale i duchową, która przetrwa wszelkie “burze”. Jak wzmacniać wzajemną unikalność. Ja i Ty oraz MY.Krok E to związek na lata i spełniona rodzina. Co gwarantuje trwałość związku i wzajemną adorację – jak podtrzymać ogień namiętności i adoracji bez względu na upływający czas.

Rodziny łączone – jak budować harmonijne relacje z rodziną partnera i własną.

 

 

Pokażę Ci dokładnie jak możesz przyciągnąć wspaniałej jakości związek do Twojego życia i przestać sabotować Twoje szczęście w związku, przestać powtarzać te same błędy ponownie.

Tysiące osób zaufało mi już i przyciągnęło miłość lub poprawiło relacje w aktualnym związku korzystając z mojego sprawdzonego systemu, to zadziała też dla Ciebie.

Wszystko co możesz zrobić to zastosować ten system – prostą formułę od A do E, nie pomijając ważnego kroku B.

To jest Jedyny Kompletny Autorski System dostępny w Polsce, który da Ci rozwiązanie i skuteczne narzędzia jakich potrzebujesz, by przyciągnąć miłość i poprawić relacje z ludźmi.

Jedyną możliwością doświadczenia tego systemu Przyciągnij MIŁOŚĆ jest skorzystanie z niego online teraz, w opcji pakietu online Silver lub GOLD, warsztatu online.

W opcji pakietu Silver i GOLD otrzymasz program online z bonusami, w którym przejdziesz przez nowy program online; Przyciągnij miłość od kroku A do E – 5 sesji w ciągu 30 dni.
*Dostaniesz dostęp do sesji online przez internet/telefon, gdziekolwiek mieszkasz.
Po sesji online możesz wracać do nich tyle razy ile zechcesz i korzystać z forum wsparcia przez 6 miesięcy, będą na życzenie 24/7, jak Twój osobisty mentor i profesjonalny coach relacji i związków.
Możesz zastosować ten sam sprawdzony przeze mnie i tysiące innych osób PROSTY system oraz poznać wyjątkowe narzędzia.

*Osobiście przeprowadzę Cię przez ten proces, dzięki któremu m.in. zidentyfikujesz ukryte blokady, uwolnisz je, wzmocnisz swoje poczucie wartości – zyskasz unikalne doświadczenie i narzędzia, moje wsparcie i grupy.

*Dodatkowo 21 dniowa super efektywna zabawa – szczegóły znajdziesz na Forum wsparcia! Jako bonus o wartości 297 zł.
Zapewniam, że spodoba Ci się ona tak jak innym uczestnikom 🙂

Oto dlaczego warto nauczyć się tworzyć
wspaniałe relacje i związki: Przykład “Przed” i “Po”

Przykład 1 Przed:
– powtarzające się nieudane związki
– rozczarowanie, samotność
– trudności z uwolnieniem przeszłości
– zdrada, ból i rozstanie
Efekty Po programie:
– nowy wspaniały związek – prawdziwa miłość
– nowa wspaniała rodzina
– harmonijne relacje z rodziną = spokój umysłu i radość życia
– lepsze relacje w środowisku pracy = więcej klientów, lepsze projekty, większe pieniądze, awans
– MIŁOŚĆ w każdej postaci…

Przykład 2 Przed:
– frustracje w związku i relacjach z ludźmi
– myślenie o rozstaniu
– wiele negatywnych emocji: żal, gniew, załamanie
Efekty Po programie:
– większa witalność, więcej pozytywnej energii i chęci do działania
– lekkość Umysłu i Ducha
– dobre samopoczucie, czucie się dobrze ze sobą i swoim ciałem
– akceptacja swojej kobiecości i seksualności = ekspresja piękna kobiecej energii
– odzyskane zainteresowanie partnera
– lepsza komunikacja z dziećmi


Co obejmuje NOWY pakiet warsztatu *ONLINE* Przyciągnij Miłość, na bazie aktualnych odkryć i doświadczeń:
To Stopień II metody Przyciągnij Miłość

Agnieszka-Przybysz-coaching Jak stać się atrakcyjnym, bez względu na wiek, dla idealnego dla Ciebie partnera. Jak odzyskać poczucie własnej wartości i atrakcyjności, zanim poczujesz się atrakcyjny dla nowego partnera i innych ludzi..

Jak uleczyć złamane serce po rozstaniu, po rozwodzie, zdradzie lub w bolesnym związku w jakim Jesteś.
Jak uwolnić przeszłość: emocjonalne i energetyczne uwolnić stary związek-związki z Twojego życia, których wspomnienia nadal są w Twoim ciele i podświadomie kierują Twoimi wyborami.


Jak zbudować mocną i stabilną relację ze sobą i innymi członkami rodziny dalszej lub bliższej: rodzice, dzieci, wnuki…

Jak zamówić partnera, przyjaciela lub Bratnią Duszą, nawet jeśli nie czujesz się gotowa. Jak przestać przyciągać te same wzorce w związkach po raz kolejny, podobnych partnerów po raz kolejny lub cierpieć na samotność.

Jak kochać i czuć się kochaną/nym! Doświadczysz praktyczne ćwiczenia i transformujący coaching & mentoring z Agnieszką – od Kroku A do E.

Na warsztacie online, omówimy poszczególne kroki A do E w praktyce oraz zrobimy nowe ćwiczenia. Zrobimy to czego nie ma w dotychczasowych programach online, dlatego ten nowy warsztat jest idealny zarówno dla nowych osób, jak i absolwentów.


Kiedy: teraz online – sesje z fenomenalną energią & ćwiczeniami – coaching & pytania

Forum wsparcia 6 miesięcy

w zaciszu Twojego Domu

szkolenie-dla-kobiet-przyciagnij-milosc-online-kobieta-z-laptopem

Co mówią uczestnicy Przyciągnij Miłość system

Data: 2016-10-30 22:55
“Dziś kolejny dowód skuteczności programu oraz potwierdzenie sensu wykonywania ćwiczeń z 21 dniowej zabawy. Zadzwonił do mnie mój eks i jakież było moje zdziwienie, kiedy uświadomiłam sobie, że rozmawiam z nim jak z obcą osobą.
Nie odczuwałam żadnych emocji, jak to miało miejsce do tej pory. Cudowne jest takie poczucie uwolnienia! Dziękuję! To prawdziwe zrządzenie losu, że wzięłam udział w Twoim, Agnieszko, programie. Wierzę, że przede mną coś pięknego wyłania się z mgły.” Ewa S.

27 Paź 2016 o 12:04
“Oczyszczam się i oczyszczam, a dziś odezwał się znowu Marek (ex) pisząc, że jestem boska i tęskni...czyli to działa : ) tylko, wprawia mnie to w dylemat, pozdrawiam ciepło” Anna S.

1 Lis 2016 o 09:55
“Witam Agnieszko Ciebie i wszystkie uczestniczki programu. Staram się wracać do ćwiczeń z ABC PM, wykonuje również ćwiczenie Heart Flow(TM), które ma niesamowitą moc. Stosuje prysznic mentalny i medytacje kolorami. Nie ma u mnie tak spektakularnych zmian, jak u niektórych koleżanek, ale cieszę się z moich małych sukcesów. Czuję się bardziej spokojna, zrelaksowana, szczególnie w pracy, która była dla mnie źródłem potężnego stresu-teraz jest dużo lepiej. Nawet napady migreny mnie ‘opuściły’.
Stosunki w pracy też wyglądają lepiej. ‘Odnaleźli’ mnie znajomi z dawnych lat i chcą się spotkać, kontaktują się ze mną. Otrzymuje dużo pochwał i komplementów. Wcale się przed tym nie bronię (tak jak kiedyś, gdzie poczucie niezasługiwania na cokolwiek dominowało mnie), tylko za nie dziękuje i jest mi miło, że inni mnie doceniają. Mam nadzieję, że to początek drogi przede mną. Jestem świadoma, że moja moc tkwi we mnie samej i poprzez regularną pracę nad sobą tj korzystanie z tych wszystkich fantastycznych ćwiczeń, narzędzi mogę wspiąć się o szczebel wyżej na drabinie samorozwoju. Pięknie dziękuje Agnieszce za prowadzenie i możliwość uczestnictwa w online PM i Wam drogie Panie za Wasze ciepło, pozytywną energię i dzielenie się odczuciami. Wiele dobra, miłości i sukcesów dla Wszystkich. Pozdrawiam i mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze raz.” Ewa H. UK.

Po bilansowaniu relacji:

30.10.2016 o 18:02
Cudowne uczucie.:)
w tym roku odeszli ode mnie w krótkim czasie oboje rodzice. Po śmierci Taty miałam nasilające bóle karku i pleców, po odejściu Mamy, ból w niektóre dni był bardzo dotkliwy.
Po bilansowaniu ból ODSZEDŁ! w trakcie ćwiczenia dotarło do mnie,że ten ból jest związany z Ich odejściem!
Zastanawiam się Agnieszko jak mogę Ci podziękować?!
Tyle dobrego dla Nas robisz, przekazujesz to, co najważniejsze i najistotniejsze w życiu.
Niech Anioły mają Cię w opiece ZAWSZE.
DZIĘKUJĘ Ewa B.

8 Paź 2016 o 11:06
Dziękuję za możliwość przejścia przez bilansowanie. W trakcie tej sesji czułam jak zrobiło mi się lżej na duszy i ciele. Czuję się wolniejsza i szczęśliwsza. Ala Ch.

30 Paź 2016 o 13:13
Agnieszko, w trakcie ćwiczenia poczułam jak ustępuje uporczywy ból w plecach, poczułam, że moje mięśnie są zrelaksowane. A później w dalszej części czułam lekkość i wolność. Po zakończeniu tego ćwiczenia, wzruszyłam się, bo zdałam sobie sprawę z tego jak bardzo nam wszystkim pomagasz i ile nam dajesz. Bez Twojego udziału nie byłoby możliwe osiągniecie tych wszystkich doznań i zmian w naszym życiu. Pięknie dziękuje z całego serca i pozdrawiam. Ewa, UK


Dnia 22.08.2016 o 16:06
“Przeszłam przez cały program krok po kroku. Uważam, że jest wspaniały. Długo zwlekałam z zamówieniem na partnera, ale kilka dni temu złożyłam je. Co mi dał ten program.
Przede wszystkim zauważyłam, że jestem dużo spokojniejsza. Wpadłam również na nowy pomysł wykonania obrazów na wystawę. Jak już wcześniej pisałam, zauważyłam jakiś mały zastój w kontaktach, jest jakoś mniej “tłoczno”, spokojniej, może to rzeczywiści przygotowanie miejsca na nowe doświadczenia. Zauważyłam też, że stałam się bardziej wyrozumiała wobec innych. Nadal stosuję co jakiś czas listy uwalniające, medytację kolorami, prysznic mentalny. Generalnie zapanował wokół mnie jakiś spokój i wyciszenie.
Bardzo chciałam namówić do wzięcia udziału w programie moją córkę, ponieważ widzę, że po naszym rozwodzie jest obciążona tym wszystkim, mam nadzieję, że dojrzeje do tego. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i gorąco pozdrawiam”. napisała Ola K. po Przyciągnij miłość
Nie sądziłam, że w tak krótkim czasie można wyjść z dołka emocjonalnego. Zaproponowane w tym programie narzędzia dają namacalne efekty. Wszystkie intencje które postawiłam sobie na początku programu zrealizowały się. Przyznam że bardzo przyłożyłam się do pracy nad sobą. Jak pisałam we wcześniejszych komentarzach założyłam zeszyt swojej przemiany. Codziennie pisałam datę, numer dnia i co w danym dniu przyswoiłam z proponowanego materiału (swoje przemyślenia, ćwiczenia oraz sny). Teraz gdy przeglądam zeszyt z początkowych dni transformacji, myślę sobie że lepiej trafić nie mogłam.

Myślałam o indywidualnych zajęciach z psychologiem, ale dzięki temu programowi już wiem, że większość odpowiedzi na pytania jest w nas samych. Jestem bardzo wdzięczna za ten kurs.
Największe wrażenia zrobiły na mnie […] więcej w telekonferencji…
Polecam każdemu kto chce doznać nowych wartości życia. Niech nie pyta jak i dlaczego. Tylko w ciemno zastosuje system (ćwiczenia i zadanie) i przede wszystkim pielęgnuje swoją przemianę!!!” Pozdrawiam serdecznie Zadowolona Karolina

“Przeszłam przez cały program krok po kroku. Uważam, że jest wspaniały. Długo zwlekałam z zamówieniem na partnera, ale kilka dni temu złożyłam je. Co mi dał ten program.
Przede wszystkim zauważyłam, że jestem dużo spokojniejsza. Wpadłam również na nowy pomysł wykonania obrazów na wystawę. Jak już wcześniej pisałam, zauważyłam jakiś mały zastój w kontaktach, jest jakoś mniej ?tłoczno”, spokojniej, może to rzeczywiści przygotowanie miejsca na nowe doświadczenia.
Zauważyłam też,że stałam się bardziej wyrozumiała wobec innych. Nadal stosuję co jakiś czas listy uwalniające, medytację kolorami, prysznic mentalny. Generalnie zapanował wokół mnie jakiś spokój i wyciszenie.
Bardzo chciałam namówić do wzięcia udziału w programie moją córkę, ponieważ widzę, że po naszym rozwodzie jest obciążona tym wszystkim, mam nadzieję,że dojrzeje do tego. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i gorąco pozdrawiam”. napisała Ola K. po programie ABC Przyciągnij miłość

“Jestem wdzięczna za to, że trafiłam do tego programu >>> bo już od dawna poszukiwałam czegoś co by mi pomogło zmienić moje myślenie, moje życie.
Kupiłam wiele poradników ale tylko tutaj dowiedziałam się o metodach pracy nad sobą tak skutecznych. Jestem w trakcie słuchania pozytywnych komunikatów, pisania LU, stosuje prysznic mentalny, medytacje kolorami.
Codziennie przed pracą PM i MK co daje mi dużo energii : ) Widzę poprawę, ale wiem, że czeka mnie dużo pracy nad sobą.” Joanna T. – 17 Cze 2016 o 20:38 – uczestniczka ABC Przyciągnij Miłość

Dnia 2016-06-16 20:22
“Agnieszko, bardzo dziękuję za program >>>, za książkę, która była początkiem. A trafiła w moje ręce jak byłam w takim bagnie, że już w uszy mi się nalewało.
Dzięki niej zrozumiałam, że to ja mam wpływ na wszystko co się dzieje w moim życiu. Że bagno, w którym próbowałam pływać zjawiło się na moje własne życzenie. To ja skupiałam się na wszystkich złych rzeczach, sytuacjach i robiłam to od wielu lat.
Ja babrałam się w ciągłych pretensjach, a z koleżankami – “psyjaciółkami” w kółko maglowałam jak to jest źle, jaki mąż jest okropny, jak mnie nie szanuje, w ogóle burak i cham, który zmarnował mi życie.
No i stało się, we wrześniu po kolejnej awanturze- rękoczynach wyprowadziłam się z naszego domu. setki godzin płaczu, setki dobrych rad, zero kasy, a nawet minus, chwiejne zarobki. No koniec ostateczny. I książka – siostra przywiozła. Czytana jak mantra, w nocy, rano, przy śniadaniu, w pociągu, wszędzie. Dużo poukładało listy uwalniające, zamówienie. Zaczęło się zmieniać. zaczęło mi zależeć, i na rodzinie, i na mężu, i na pracy.
Stałam się odważniejsza, niebojąca, zrozumiałam, że to o czym myślę to się dzieje. I że na wszystko mam wpływ.
Pierwsza zmiana: na mój ówczesny służbowy telefon zadzwonił mój były szef (nie miałam kontaktu 2,5 roku i nie rozstawaliśmy się jako przyjaciele)- powiedział: Anka zatrudniam Cię tyle i tyle, samochód, coś tam. WOW stały dochód, etat, po 2 latach bujania się z prowizją (której nie rozumiałam). Wow wow. Rozmowa kwalifikacyjna umówiona, formalność, okazało się że mój były szef jest 4 poziomy wyżej od obecnego przełożonego.
Druga zmiana: mężowi mojemu zaczęło zleżeć, zaczął dążyć do wspólnych spotkań, dbał o święta, spotkania na mieście, wszystko zaczęło robić się miłe. Dziwne uczucie po kilku latach ciągłej draki. Inne.
Zmiana trzecia: zaczęłam się uczyć, by w końcu uwolnić się od pracy, która wystarcza mi na miesiąc normalnego życia, zaczęłam drążyć, szukać kontaktów – w efekcie dostałam propozycję współpracy w ogromnej korporacji jako trener/szkoleniowiec- jest tu jeszcze małą rzecz do przerobienia. Piszę listy uwalniające wg. ABC Przyciągnij miłość.
No i najważniejsze – pisałam o tym na forum. Odkryłam, że w moim małżeństwie nie było mnie. Było w nim wyobrażenie moich rodziców na temat mojego męża. A ja? jak małe dziecko łykałam prawdę objawioną, jak swoją. Dla moich rodziców mój związek był mezaliansem, a mój mąż typem, który chce mnie wykorzystać.
Z resztą nie mogłam ufać nikomu tylko mamie i tacie. Głupie to i chore – mam 33 lata, a ciągle każdą sprawę przepuszczałam przez filtr rodziców. Dzień w którym do tego doszłam -PRZEPŁAKAŁAM. Wiele głupoty w moim życiu było efektem mojego myślenia, a dokładnie czy mama i tata się na to zgodzą. I zamiast żyć boksowałam się w myślach.
W końcu uwierzyłam, że mąż mnie kocha, że te piosenki o miłości mogą opowiadać moją historię – dziewczyny JA JESTEM KOCHANA. Ktoś mnie kocha – nie chce mnie wykorzystać, nie muszę się bać, po 15 latach mogę ufać tak więc po kilku miesiącach, mam pełne konto, perspektywę pracy marzeń na wyciągnięcie ręki, fajnego męża, KTÓRY MNIE KOCHA, składam życie po swojemu po odcięciu starego bagienka…
Dziękuje Agnieszko. ps. a kiedy będzie warsztat na żywo? nie mogę się doczekać może jeszcze coś odkryję.” Anka , uczestniczka ABC Przyciągnij Miłość

Nasze programy słyną z bogatych i praktycznych treści. Skorzystaj z unikalnej dawki Inspiracji & Energii, dostępnej tylko u nas!

Bądź z nami, zyskać możliwość odpowiedzi na Twoje pytania na Forum wsparcia. Sprawdź szczegóły poniżej.Możesz robić to co do tej pory w związkach. Czy to działa dla Ciebie? Jeśli czytasz to teraz, to wiesz, że ten system mógłby zadziałać dla Ciebie, czy chcesz naprawdę odwlekać, ta propozycja warsztatu online jest jednorazowa, nie będzie długo dostępna na specjalnych zasadach.

Ten system działa – wypróbuj go teraz poniżej.

Możesz próbować samej odkryć sposób na miłość, inwestując wiele lat w edukację i środków, aby próbować odkryć system i narzędzia, które ja już przygotowałam dla Ciebie.

Zajęło mi to 28 lat i wiele zainwestowanych w rozwój pieniędzy, by to zrobić i dać Ci teraz gotowy system Przyciągnij Miłość, sprawdzony już przez tysiące osób.

Jak będziesz się czuła próbując samej i ponownie ponosząc porażkę w związku i relacjach?

Szczególnie, gdy wielu osobom już się udało z sukcesem zastosować ten system.

Ile Cię będzie kosztowało jeśli Ci się ponownie nie uda?

Inwestycja teraz w ten pakiet Silver lub Gold jest mniejsza niż jedna sesja z profesjonalnym coachem, o tak ogromnym doświadczeniu.
Biorąc pod uwagę fakt, że dostęp do programu masz znacznie dłużej, możesz ten program przerabiać kilkakrotnie – to jest dodatkowa wartość, którą cenią sobie uczestniczki (i uczestnicy) programu. A ponadto otrzymasz coaching na forum wsparcia z Agnieszką, ekspertem relacji przez dostęp online.


Bonus czasowo dostępny (wartość 297zł):


21dniowa-zabawa

Rezerwuj pakiet

program 5 sesji online z ćwiczeniami – wartość: 3990 zł
+ pytania & odpowiedzi coaching (na żywo webinary)

Ponowny dostęp do sesji z ćwiczeniami – wartość: 1782 zł
+ forum wsparcia 6 miesięcy x 297 zł

Łącznie: Pakiet Silver wartość: 5 772 zł 497 zł teraz, zamiast 597zł
Specjalna okazja + aktualny bonus* do pakietu Silver i GOLD

5 Kroków Przyciągnij Miłość
Gold
5 tygodni / 5 sesji - warsztat online
Warsztat Przyciągnij Miłość dostęp online *5 tygodni – {5 sesji z ćwiczeniami - od 60-90 min każde}
ćwiczenia coaching i mentoring z Agnieszką na webinarze
Playbook - pdfy z ćwiczeniami
Forum wsparcia
online przez 6 miesięcy z Agnieszką Przybysz
Pomoc techniczna online
Aktualny Bonus: 21 Dniowa ZABAWA z MIŁOŚCIĄ
Czas trwania
5 tygodni / roczny dostęp
Okazja: 497zł
zamiast 787 zł wartość 5772 zł

dostępny tutaj >>>


ABC Przyciągnij Miłość system
Silver
6 tygodni online
ABC Przyciągnij Miłość kluczowy warsztat
+ Warsztat ABC Przyciągnij Miłość na wideo *6 tygodni – 20 wideo z ćwiczeniami /każde 15 min – 30 min/
ćwiczenia coaching i mentoring z Agnieszką na wideo
Playbook - pdfy z ćwiczeniami
Forum wsparcia
online przez 6 miesięcy z Agnieszką Przybysz
Pomoc techniczna online
Aktualne Bonusy* 21 Dniowa ZABAWA z MIŁOŚCIĄ
Czas trwania
6 tygodni /roczny dostęp
Okazja: 497zł
zamiast 1870 zł


dostępny tutaj >>>


CUDOWNE Relacje 21 Dni Radosnej Transformacji
22 wspaniałe wizualizacje na Dobry Dzień
Cudowne Relacje 21 dni Radosnej Transformacji – 22 wideo {każde po ok. 15 min}
Tematy wizualizacji: Cudowne Poczucie Wartości, Cudowne Zasługiwanie, Cudowne Szczęście, Cudowna Miłość, Cudowne Wartości, Cudowna Unikalność, Cudowne Przyjmowanie. Tydzień 2: Cudowne Związki, Cudowna Komunikacja, Cudowne Granice, Cudowna współpraca, Cudowna Rodzina, Cudowne Relacje zawodowe.. i znacznie więcej...ponad 4,30 godziny nagrań.
Możesz je słuchać w dowolnej kolejności, kiedy zechcesz na DOBRY początek dnia lub na DOBRE zakończenie dnia z radością.
Pomoc techniczna online
Czas trwania
22 dni / roczny dostęp z dowolnego urządzenia online
Okazja: 397zł
zamiast 500 zł


więcej info tutaj >>>


Masz pytania, chcesz wybrać pakiet dopasowany do Twoich potrzeb zadzwoń/ wyślij sms pt. rozmowa: 888 75 888 1
lub zadaj pytanie przez mail >>> Pytanie

Co mówią uczestnicy Przyciągnij Miłość Live

“Każda z uczestniczek może uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. Wierzę, że usłyszane techniki wcielę w życie i zastosuję dla podniesienia swojej energii.” Joanna T.

“Bardzo cenne warsztaty, a właściwie bezcenne. Zyskałam ważne dla mnie narzędzia. Wykonane ćwiczenia poruszyły mnie głęboko.” Marika M.

“Podczas warsztatu ujrzałam ludzi, którzy myślą i czują w niespotykany wcześniej dla mnie sposób.” Karolina N.

“Bardzo cenne były przede wszystkim wszystkie ćwiczenia. Ważne były też dla mnie pytania pogłębiające, które się pojawiały.” Aleksandra L.

“Wykonane ćwiczenia dały mi poczucie ulgi, radości. Warsztat uświadomił mi, że jestem osoba unikalną, wyjątkową i urodziłam się doskonała, kompletna i mogę na nowo taka się stać…” Anna Dz

“Byłam na bardzo wielu warsztatach rozwoju osobistego [ tu wymienia nazwy i prowadzących, by nie urazić nikogo….], wszyscy mówią o miłości i konieczności pokochania siebie, o problemie, ale NIKT nie mówi i pokazuje jak to zrobić. Warsztaty Przyciągnij Miłość to jedyne warsztaty, na których DOWIESZ się jak to zrobić, uczestnik dostaje konkretne, sprawdzone NARZĘDZIA do budowania relacji i miłości … można je po prostu zastosować. To jedyny warsztat, który daje narzędzia. Najlepszy warsztat na jakim byłam. Dziękuję” Leoniła

Maria po wielu szkoleniach przez kolejne 20 lat napisała: ?wiele osób mówi o miłości, ale nie daje konkretnych rozwiązań i narzędzi. Przyciągnij Miłość da Ci konkretne wskazówki i odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań nt miłości, o miłości, relacjach, komunikacji w związku. Przede wszystkim odnajdziesz miłość do siebie w tej publikacji. Zadbasz o swój rozwój osobisty.? Maria

Wysłany 14.05.2012 o 7:14 pm Agnieszko! Jestem już u siebie po wizycie w domku. Chciałam Ci podziękować, bo ten nieduży plan pobytu w domu, który zrobiłam dzięki Tobie, w 100% się przydał. Ponadto, czas spędzony w domu był pozbawiony chaosu i stresu, jakie zazwyczaj mi towarzyszyły. Pierwszy raz poczułam pełną radość będąc tam. Dziękuje za wspaniały program. Monika

Magiczne rzeczy dzieją się wokół mnie po programie. Dostaję wiele komplementów, znajomi wydają mi się być bardziej życzliwi, niespodziewanie dostaję zaproszenia na spotkanie z kimś kogo nie widziałam długi czas. Czyszczę jeszcze troszkę siebie listami uwalniającymi i prysznicami i jeszcze w tym tygodniu składam zamówienie. Jest pozytywnie!

Wysłany 13.05.2012 o 3:08 pm Po obejrzeniu video z tygodnia nr 4.3 teraz mam głęboką świadomość jaki błąd popełniłam przy poznaniu ex męża i po wielu latach następnego Pana. O etapach jakie proponujesz na swoim wideo na pewno w młodości nie miałam najmniejszego pojęcia, chociaż zawsze miałam swoje zasady w relacjach z mężczyznami. Widziałam co wyrabiali moi bracia z dziewczynami i tego unikałam, zawsze miałam szacunek dla siebie w tych relacjach damsko-męskich. Wszystkie moje zasady i poczucie wartości padły z dniem kiedy uległam wypadkowi w wieku 20 lat. Moje wibracje o miłości na pewno były niziutkie stąd nieodpowiedni partner. Jestem wdzięczna sobie, że zgłosiłam się do udziału w ABC PM a Tobie Agnieszko za tak pouczającą wiedzę, oby jak najwięcej skorzystało kobiet.Już dzisiaj postanawiam przyjąć wszystkie etapy jakie proponujesz. Czuję że, Twoje etapy w życiu realnym staną się całkiem przyjemne. Grażyna

Czym różni się Przyciągnij Miłość od innych wydarzeń

oto zasadnicze różnice:
* to nie jest kolejne wydarzenie lub “show”, w którym występuje wielu mówców jednego dnia/wieczoru, byś liznął wielu tematów, a nie doświadczył konkretów.
* to nie jest wydarzenie, gdzie co 20 – 30 min prelegent oferuje coś do kupienia.
* to miejsce spotkania online dla świadomych kobiet i nielicznych światłych mężczyzn, którzy z otwartym sercem dbają o swój rozwój osobisty.
* to praktyczne i transformujące doświadczenie, które zapamiętasz w sercu, umyśle i ciele na długie lata.
* to wydarzenie, nie jest dla każdego, jest dla czytelników *Przyciągnij Miłość*. Nie jest to warunek konieczny udziału w warsztacie online na żywo. Jeśli jej nie czytałeś jeszcze – przeczytasz ją błyskawicznie w Empiku tutaj >>>
* Prawdziwa, trwała przemiana zachodzi zawsze od wewnątrz, od przemiany Twojej energii w relacji ze sobą i innymi.
* Forum wsparcia przez 6 miesięcy plus 8 godzinny dostęp do mądrości i unikalnych umiejętności Agnieszki Przybysz, pionierki coachingu, ekspert relacji, o największym praktycznym doświadczeniu w coachingu, to wartość znacznie ponad 10.000 zł
Będzie do Twojej dyspozycji, by pomóc Ci rozwiązać Twoje wyzwania w miłości. To jedyna taka możliwość kontaktu online teraz, w temacie miłości, gdziekolwiek jesteś, w tak przystępnej inwestycji.

Skorzystaj z Agnieszki doświadczenia:Rezerwuj pakiet

program 5 sesji online audio z ćwiczeniami – wartość: 3990 zł
+ pytania & odpowiedzi coaching

Ponowny dostęp do sesji z ćwiczeniami – wartość: 1782 zł
+ forum wsparcia 6 miesięcy x 297 zł

Łącznie: Pakiet Silver wartość: 5 772 zł 497 zł
Specjalna okazja + aktualny bonus do Pakietu Silver

Masz pytania, chcesz wybrać pakiet dopasowany do Twoich potrzeb zadzwoń/ wyślij sms pt. rozmowa: 888 75 888 1
lub zadaj pytanie przez mail >>> Pytanie

Do zobaczenia z miłością,

Agnieszka Przybysz
autorka bestsellera Przyciągnij Miłość
Miłość & Pieniądze, Kobieca MOC, Miłość Toksyczna
Ekspert Relacji, Mentor Coach
o największym doświadczeniu w coachingu, w Polsce
P.S. Poznaj 5 sekretów udanych związków i relacji, by przyciągnąć miłość z łatwością teraz >> czytaj powyżej szczegóły.

 

Pytania i Odpowiedzi: Przyciągnij Miłość System:


Aby przeczytać odpowiedź – kliknij na plus obok pytania:

Dla kogo jest idealny ten warsztat?
Program online z ćwiczeniami prowadzonymi bezpośrednio przez Agnieszkę. Idealne jest to rozwiązanie dla osób, które chcą doświadczać w grupie i skorzystać z bezpośredniego wsparcia i skutecznego coachingu z Agnieszką Przybysz, w swoim czasie.
Co w porównaniu do sesji indywidualnych telefonicznych lub skype, jest wyjątkowo atrakcyjną możliwość – w wyjątkowych okazjach, jak teraz..

Co będziemy robili na warsztacie online Przyciągnij Miłość
Na warsztacie online, omówimy poszczególne kroki w praktyce oraz zrobimy nowe ćwiczenia. Zrobimy z nową energią to czego nie ma w dotychczasowych programach, dlatego ten nowy warsztat jest idealny zarówno dla nowych osób, jak i absolwentów.

Co się stanie, jeśli nie będę mogła być na sesji?
Otrzymasz do niej zamknięty dla uczestników dostęp online, by powtarzać ćwiczenia ponownie i mieć kontakt z nami. Ponadto przed każdą sesją będziesz mogła zdać mi pytanie na sesje, na które odpowiem na forum wsparcia.
Jestem tu po to by Ci pomóc. Zakładam, że skorzystasz z jak największej ilości sesji uczestnicząc w nich.
A jeśli to nie będzie kiedyś możliwe, to pragnę byś miała dostęp do tych pozytywnie transformujących treści i energetycznych ćwiczeń z miłością. Gdziekolwiek mieszkasz skorzystaj teraz >>>
Z pewnością Ci się spodoba.

Czy Tobie się uda zastosować Przyciągnij miłość?
Nie uda się, jeśli nic nie zrobisz, by podnieść swoją energię i nie zadziałasz? Wiele osób robi od lat to samo w ten sam sposób, i ma nadzieje, że coś się samo zmieni.
Wybacz, powiem Ci prawdę: nic się nie zmieni jeśli nie zaczniesz działać inaczej jak dotąd w Twoich relacjach.

Być może próbowałaś wielu metod, ale nie zadziałały skutecznie. Rozumiem to, też wiele próbowałam przez ponad 20 lat, dopóki nie stworzyłam autorskiego, skutecznego systemu Przyciągnij miłość

Czy znasz inny skuteczny sposób, by sobie pomóc? Czy masz skuteczne i proste narzędzia budowania relacji i uzdrowienia ich?
Masz do wyboru:

1. Możesz męczyć się sama kolejne miesiące i lata

2. Możesz zrobić coś inaczej, skorzystać z gotowego systemu jaki przygotowałam dla Ciebie

Zaufaj swojemu wewnętrznemu głosowi, zaufaj mi, Twojemu przewodnikowi na drodze do wspaniałej miłości i relacji i daj sobie szansę teraz na lepsze dziś i jutro.

Sprawdź nasz nowy warsztat online teraz, z ćwiczeniami do systemu Przyciągnij miłość i dołącz do nas, by doświadczyć 5 kroków Przyciągnij miłość i budować wartościowe relacje i związki.

Pani Ewa napisała 2016-09-03 11:08

Czekam na te płyty z zniecierpliwieniem, bo Pani Agnieszka Przybysz okazuje się być doskonałym Nauczycielem, z jakim wcześniej nie miałam kontaktu i na tyle ile mnie obecnie stać na różne sposoby pragnę chłonąć jej cenne nauki. Więc jeżeli okaże się ze przesyłacie mi Państwo płytki to będę bardzo wdzięczna.
Pani Agnieszko dziękuję za wszystko co do tej pory od Pani usłyszałam 🙂

Skorzystaj z talentów, którymi mnie Bóg obdarzył, bądź z nami na żywo, by odkryć Twoje bogactwo i Talenty jakie masz na pewno oraz spotkać online na Forum wsparcia zmotywowane, wspaniałe kobiety.

Na naszych warsztatach online doświadczysz unikalnej dawki Inspiracji & Energi dostępnej tylko u nas.

Czym jest ABC Przyciągnij miłość online Silver, a czym Silver Przyciągnij Miłość -5 kroków?
ABC Przyciągnij miłość online Silver to program ten dostarczany jest za pomocą Twojego dostępu Internetu do specjalnie udostępnionej strony z ponad 20 godzinami super wartościowego materiału na wideo i audio dla osób zarejestrowanych w programie oraz odpowiedzi na pytania na Forum wsparcia. Program obejmuje materiał warsztatów i 3 kroki budowania relacji A, B & C oraz audio coaching w grupie. To oznacza, że z punktu widzenia praktyki wszystko co jest Ci potrzebne to komputer z dostępem do Internetu (bezpłatny program do pobrania przez internet + słuchawki).

Natomiast Pakiet Silver online Przyciągnij Miłość to program bardziej zaawansowany, prowadzony przez Agnieszkę z nowymi ćwiczeniami. Obejmuje on 5 Kroków: A, B, C, D, E (opisanych powyżej na tej stronie) 5 sesji merytorycznych z Nowymi ćwiczeniami plus pytania i coaching w grupie. Jest to program z innymi ćwiczeniami, taki II stopień Przyciągnij Miłość, w stosunku do ABC PM Silver, czyli II część ABC Przyciągnij Miłość system.

Jak wyglądają sesje online na żywo w Przyciągnij miłość?
Uczestnicy dostają dostęp przez internet/telefon do telekonferencji lub webinaru na żywo. Czas trwania 60 minut – Będą mogli na bieżąco zadać Agnieszce pytania przez telefon oraz w zamkniętym forum tylko dla uczestników programu (sam ten komponent możliwość zadawania pytań na bieżąco w ciągu programu jest bezcenna z uwagi na czas Agnieszki).

To oznacza, że z punktu widzenia praktyki wszystko co jest Ci potrzebne to komputer/ tablet/ipad/telefon z dostępem do Internetu (bezpłatny program do pobrania przez internet + słuchawki)
Także będziesz mógł ponownie korzystać z sesji o dowolnej porze dnia i nocy, gdziekolwiek mieszkasz i forum przez 6 miesięcy.

Warsztat online to nie czytanie książki. Książka jest dodatkiem do niego. To warsztat z ćwiczeniami i interakcją w grupie. Porusza tematy, których nie ma w książce. Dodatkowym atutem jest to, że możesz zadawać pytania.

W opcji warsztatu online audio zadasz pytania Agnieszce bezpośrednio pod sesjami.

Czy będą kolejne warsztaty online na żywo Przyciągnij Miłość?

Niestety, Nie mamy takich planów. Pierwsze edycja programu Przyciągnij Miłość System odbyła się w 2009r. i kolejne edycje odbyły się z sukcesem np. 2016r. Na jedyną edycję z sesjami na żywo w nowym programie online zapraszamy teraz.

Pomogłam i pomagam przedstawicielom różnych branż. Oto przykładowe branże:

– architektonicznej
– farmaceutycznej
– finansowej
– produkcyjnej
– reklamowej
– PR
– informatycznej
– prawniczej
– wydawniczej
– usługowo – doradczej
– internetowej
– medycznej
– stomatologicznej
– wellness, spa
– odzieżowej
– budowlanej
mastermind-hands150
– spedycyjnej
– turystycznej
– podatkowo-księgowej
– nieruchomości
– inżynieryjnej
– edukacyjnej i szkoleniowej
– konsultingowej, doradczej
– coachingowej – terapeutycznej
– usługowo – handlowej
i wielu innych specjalistów i ekspertów, różnych branż i autorów.

Coaching-Instittue-warsztaty-Agnieszka-Przybysz


Możesz też dokonać przelewu na bezpośrednie konto, po złożeniu zamówienia wyżej.
numer konta jest w formularzu zakupu.
Tytułem: proszę wpisać wybrany program nazwisko
(propozycje dostępne tylko w oznaczonym czasie)

 

Masz pytania? Zapraszam do Kontaktu >>>

Autorka Agnieszka Przybysz

Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, – odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, – odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Praktyk biznesu. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom. Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute. Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi,które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy. O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą.