Home   |   O Agnieszce   |   Blog   |   Dla Mediów   |   Wydarzenia warsztaty   |   Medytacja   |   Recenzje & Opinie   |   Filmy TV
7 SEKRETÓW w Związkach   |   Udane związki i relacje   |   SEKRET MIŁOŚCI *bezpłatne >>   |   Kobieca Moc   |   MOC Mężczyzny
Sekret Relacji i związków
Szanujemy Twoją prywatność!
* Jaką rolę najczęściej odgrywasz w związku
* Jakie wstydliwe przekonania w związku sabotują Twoje szczęście
* Jak przejść od uczucia samotności do miłości - ćwiczenie
* 8 najczęściej popełnianych błędów przez kobiety i więcej...
* 3 klucze Jak Przyciągnąć Prawdziwą Miłość


Jak zrozumieć kobiece emocje – sekret nr 2

Sekret nr 2 Czego mężczyźni szukają w kobietach.
Czego chcą mężczyźni od kobiet, by chcieli je kochać i adorować, pozostać im wierni, oto co mówią mężczyźni.

Prawdziwy mężczyzna chce widzieć w kobiecie emocjonalną dojrzałość.
Atrakcyjny singiel odnoszący sukcesy w życiu ma wiele interesujących opcji do wyboru, jeśli chodzi o relacje z kobietami – wiele przeżył i wiele widział.

Widział jak kobiety flirtują.
Widział nieudane związki innych, sam miał takie doświadczenia.

Widział jak kobiety uwodzą.

Widział jak kobiety wnoszą mądrość i piękno do związków.
Widział też jak kobiety zachowują się ?jak potrzebujące? i niestabilne emocjonalnie, do tego stopnia, że stają się emocjonalnie chaotyczne w jego obecności. Nie potrafią zapanować nad własnymi emocjami.

Pojawia się pytanie jakie są znaki ostrzegawcze dla mężczyzny w relacji z kobietami?
Jakie symptomy świadczą o tym, że kobieta jest zdrowa emocjonalnie i szczęśliwa?

Przysłuchując się temu co mówią mężczyźni o kobietach i związkach z nimi.
?Czerwona flaga? pojawia się w głowie mężczyzny, gdy widzi kobiece EMOCJE.

Sposób w jaki kobieta odczuwa i komunikuje emocje, i uczucia jest największym powodem, który może zbudować lub zrujnować związek z mężczyzną.

Jeśli mężczyzna zainteresowany jest kobietą, spędza wiele czasu z nią, wspólnie się cieszą, rozmawiają, spędzają go przyjemnie? zdarzają się momenty gdy mają inne zdanie lub się nie rozumieją.

Czasem mężczyzna może zranić Twoje uczucia.
Jak na to reagujesz?
Jak komunikujesz swoje uczucia?

Czy dzielisz się z nim swoimi przemyśleniami w sposób, który go zainspiruje i zachęci do bycia otwartym i przyzna, że zrobił coś niewłaściwego.

Czy raczej krytykujesz go i obwiniasz, co powoduje, że jest zły i wycofuje się z relacji.

Różnica między tymi dwoma scenariuszami wynika z tego, jak radzisz sobie ze swoimi własnymi EMOCJAMI.
Czy masz cierpliwość i dojrzałość, by popracować nad własnymi emocjami zanim porozmawiasz ze swoim partnerem z intencją porozumienia?

Czy raczej czujesz się przytłoczona własnymi emocjami, nie panujesz nad nimi i mówisz często rzeczy, których potem żałujesz, które ranią Twoje ego i partnera, zamiast pochodzić ze źródła MIŁOŚCI.

Nie możesz odłączać się od emocji, tak jak to często ma miejsce u mężczyzn, ale musisz nauczyć się je odczuwać i komunikować w bezpieczny sposób, który nie rani innych.

Twoje emocje są cenny darem w związku.
To jak się nimi dzielisz ma ogromne znaczenie w związku.
Czy je rozpoznajesz i identyfikujesz? Prawdziwy mężczyzna chce widzieć szczęśliwą kobietę u swego boku, uśmiechniętą, zadowoloną z tego kim on jest i tego co robi.

Moja Bratnia Dusza często przypominała mi ?nie mogę patrzeć jak jesteś smutna?, ?nie mogę patrzeć Ci prosto w oczy, widząc jak Cię ranię?.

Wiedząc to, prawdziwy mężczyzna chce Cię widzieć szczęśliwą, kochaną i zachwyconą jego towarzystwem? wiedząc, że to on jest sprawcą Twojego szczęścia.

Zamiast słyszeć, że coś o czym nie wiedział o Tobie zraniło Twoje uczucia.
Twój ?atak? powoduje, że on też będzie sfrustrowany, będzie czuł porażkę, że mimo jego starań nie jest w stanie Cię zadowolić.

To okropne uczucie dla mężczyzny, które w efekcie może doprowadzić do zaniechania kolejnych prób zdobywania Twojego uznania i aprobaty, widząc, że zawsze się denerwujesz ? czego on nie rozumie.
Jeśli zależy Ci na trwałej relacji i którą chcesz kontynuować ? to on musi wiedzieć i czuć jak łatwo Cię uszczęśliwić.
Jak nie zranić Cię, tak byś nie straciła panowania nad swoimi emocjami.

Jeśli potrafisz w sposób dojrzały ? nie obwiniający i krytykujący wyrażać co czujesz w sposób szczery i autentyczny, to pomoże to jemu Cię zrozumieć ? wtedy mężczyzna otworzy się przed tobą bardziej niż tego oczekujesz.

Co on czuje do ciebie i jak komunikujesz najtrudniejsze emocje?
Czy wie i ufa, że go kochasz i komunikujesz się z nim z Miłością?
Czy też reaguje na Twoje obwinianie ? czuje, że znowu popełnił błąd, będąc nieczułym lub bezmyślnym?

Nawet najbardziej kochającemu mężczyźnie, będącemu dobrym słuchaczem, który Cię kocha i jest cierpliwy ? trudno pozostać otwartym, kiedy czuje się atakowany, że zranił Twoje uczucia.
Wiedz, że nie jest tak trudno zapanować nad Twoimi emocjami i nauczyć się komunikować z miłością z mężczyzną.

Moje najlepsze sekrety i skuteczne narzędzia uwalniania emocji i jak w sposób zdrowy i autentyczny komunikować się w związku znajdziesz tutaj teraz  abc przyciągnij miłość teraz >>>

Co o tym myślisz? Zapraszam zostaw komentarz i polub to, dziękuję.

Zostaw komentarz, zadaj pytanie:

Komentarze


 • admin :

  Dziękuję Jolanto za podzielnie się Twoimi spostrzeżeniami i gratuluję tego co odkryłaś dzięki sesjom…to wpsaniały początek Twojej własnej transformacji… Wiedz, że atrakcyjności własnej można się nauczyć, a tym samym podnieść Twoje poczucie własnej wartości i atrakcyjności jako kobieta. Zaczynając od zmiany myślenia o samej sobie wg ABC Przyciągnij Miłość System i wybaczenia sobie popełnionych błędów. To kluczowe w Twoim procesie. Czego Ci życzę z całego serca.
  do miłego usłyszenia i zobaczenia,
  AP


 • Jolanta :

  Droga Pani Agnieszko, korzystam w tej chwili z 7 częściowego procesu coachingu i jestem zadziwiona tym, co dzięki Pani odkrywam. Rok temu porzucił mnie mąż po 20-latach małżeństwa. Przez ten rok kręciłam się w kółko szukając odpowiedzi na to, co się stało. Obwiniałam mojego męża o to, że tak niegodziwie ze mną postąpił, zarzucałam mu zdrady, kłamstwa, brak odpowiedzialności…. Ciągle byłam przygnębiona i oskarżająca. On jedynie powtarzał, że nie znajduje we mnie tego, czego mu do szczęścia potrzeba : inspiracji. Dzięki Pani odkryłam, że mój mąż odszedł, ponieważ ja nie miałam własnego życia, nigdy nie miałam swojego celu i pasji 🙁 Zadowoliłam się rolą kury domowej i tak głęboko w nią weszłam, że nie dostrzegłam że po drodze zagubiłam siebie. Jak mogłam wymagać żeby mój przystojny, przedsiębiorczy, inteligentny mąż mnie adorował skoro nie zapewniałam mu tej podstawowej potrzeby, tylko uwiesiłam się na nim, a do tego odgrywałam cierpiętnicę. Dziś widzę, jak mój były mąż jest zakochany w kobiecie nie tak atrakcyjnej jak ja, ale wykształconej, pewnej siebie, inspirującej…. Planują wspólnie zamieszkać, podróżować po świecie, mój mąż dzięki niej kończy ciekawe kursy i odkrywa nowe horyzonty…. Ja mam 40 lat i stoję w miejscu, ale już wiem jakie błędy popełniłam i dzięki Pani mam ochotę coś zmienić w swoim życiu. Wstąpiła we mnie nadzieja, że może jeszcze uda mi się zbudować zdrowe relacje z nowym partnerem i odnaleźć drogę w życiu. Jak narazie pilnie wykonuję wszystkie zadania z 7 częściowego procesu coachingu i zakupiłam “Przyciągnij sukcesy z pasją”. Mam nadzieję że będę mogła pozwolić sobie kiedyś na uczestnictwo w Pani warsztatach. Tymczasem staram się odkryć siebie na nowo i budować nowe, lepsze życie.
  Z wyrazami wdzięczności – Jolanta-
 • Szukaj  Subskrybuj nasz YouTube tutaj >>>

  Kliknij poniżej, by nas posłuchać:  RSS Przyciągni Miłość SEKRET Relacji i Związków: Coaching relacji  Kategorie  Tagi  Copyright © 2009-2015 • Przyciągnij Miłość do swojego życia zastosuj SEKRET: prawo przyciągania w związkach i relacjach. coaching relacji COACHING INSTITUTE, Agnieszka Przybysz, skrytka pocztowa 28, 00-950 Warszawa 1
  Polityka Prywatności
  | Regulamin | Kontakt