Gratuluje świetnej decyzji i witam serdecznie w gronie sympatyków Coaching Institute i Przyciągnij Miłość

ZACZEKAJ! Dodaj od razu email: ap@coachinginstitute.biz

do swojego programu pocztowego, abyś dostał więcej sekretów przyciągania miłości i budowania wspaniałych relacji z ludźmi.

Korzystasz z Gmail – czytaj poniżej na tej stronie jak otrzymasz dostęp.

Dodatkowo otrzymasz Gratis wideo z serii ABC Przyciągnij Miłość Jak budować harmonijne relacje

www.CoachingInstitute.biz jest własnością autorki Przyciągnij Miłość, Agnieszki Przybysz.
Naszą intencją jest byś mógł cieszyć się na bieżąco wartościowymi informacjami z zakresu budowania relacji Przyciągnij Miłość System.

Gratuluje świetnej decyzji i witam serdecznie w gronie sympatyków Coaching Institute i Przyciągnij Miłość

Korzystasz z Gmail?
Jeśli korzystasz z poczty gmail, mogłeś zauważyć, że wprowadzono tam zmiany, które mają wpływ na to czy otrzymujesz maile od nas i dostęp do gratisowych Mocy Inspiracji, artykułów i wideo, proszę wykonaj następujące kroki:
Krok 1: Kliknij na zakładkę ?Promotions? Promocje znajdziesz ją wśród innych zakładek ?Primary?, ?Social?
Krok 2. Znajdź dowolny email do Agnieszka Przybysz COACHING INSTITUTE i przeciągnij do Zakładki ?Primary? ? Podstawowy/Główny jakkolwiek jest to tłumaczone z angielskiego w Gmail.
Krok 3. Zobaczysz wyskakujące okienko z wiadomością, czy chcesz aby wiadomości od nas ?Agnieszki Przybysz? były automatycznie dostarczane do zakładki ?Primary? ? Podstawowy/Główny. Kliknij Tak ? ?Yes?
Z radością przygotowuję nowe niespodzianki i z entuzjazmem czekam na kolejne kontakty z Tobą poprzez newsletter, audio, wideo i inspirujące artykuły.

Z miłością i pasją,
Agnieszka Przybysz
autorka Przyciągnij Miłość

Może zaintresować Cię też poznanie SEKRETÓW tworzenia wspaniałych relacji i związków:

Jak zdobyć umiejętności tworzenia wspaniałych relacji i związków 17 sesji audio-wideo coaching relacji Przyciągnij Miłość z bonusami nauczy Cię jak:
? być atrakcyjnym dla siebie i innych
? sprecyzować czego chcesz od związku i swojego partnera
? świadomie przyciągnąć partnera do siebie
? akceptować siebie i swoje atuty
? przyciągnąć miłość do Twojego życia
? cieszyć się życiem
? budować zdrowe i harmonijne relacje
? kochać siebie i innych tak jak tego pragną
? rozumieć i honorować wartości swoje i innych osób
? kontrolować emocje i tego, jak wpływają one na Twoją atrakcyjność
? szanować siebie
? wydobyć z siebie kobiecość lub męskość
? poczuć Twoją wewnętrzna moc i siłę
? uwolnić się od negatywnych wzorców i narzuconych sobie ograniczeń

Większość osób czyta lub słucha kilkakrotnie Przyciągnij Miłość i oto co często słyszę ?czytałam Przyciągnij Miłość 3 razy i za każdym razem na co innego zwróciłam uwagę, co innego doświadczyłam i zrozumiałam?. Z myślą o dotychczasowych czytelnikach i nowych czytelnikach, z myślą Twoim rozwoju stworzyłam Przyciągnij Miłość w postaci audio – wideo sesji coachingu relacji z 17 bonusami, przez które prowadzę Cię osobiście. Wzmocniłam je pozytywną energią i dawką wspaniałej miłości, za każdym razem jak mnie wysłuchasz dla Twojego dobra.

?Bardzo dziękuje Ci za warsztaty. Napisałam już trzy listy uwalniające. Pierwszy od razu po warsztatach, kolejne piszę wtedy kiedy czuję potrzebę. Rano i wieczorem robie prysznic mentalny. Nagrałam swoje mantry ? Złożyłam też zamówienie na partnera, jeszcze w dzień warsztatów. Ciekawe może nawet dziwne jest to, że kiedy wróciłam ze spaceru czekał na mnie sms od chłopaka, którego poznałam dwa miesiące temu i do dnia warsztatów nie mieliśmy kontaktu a on akurat odezwał się w ten dzień. Podczas wystąpień publicznych mam pewniejszy głos. Jestem z siebie naprawdę zadowolona. Przyznam, że jestem zaskoczona, tak dużymi efektami w tak krótkim czasie. Mam nadzieje, że tempo rozwoju co najmniej pozostanie na tym samym poziomie! Dziękuje za wsparcie! Trzymaj się ciepło Kasia K. [2.09.2011]

Tak, chcę dowiedzieć się wiecej i poznać nr 1 sekret relacji >>>kliknij tutaj obejrzyj wideo

*******

Nie dziękuję, nie intresuje mnie tworzenie harmonijnych relacji z ludźmi >>wrócić do strony głównej

Copyright © 2009-2015 • Przyciągnij Miłość do swojego życia zastosuj SEKRET: prawo przyciągania w związkach i relacjach. coaching relacji COACHING INSTITUTE, Agnieszka Przybysz, skrytka pocztowa 28, 00-950 Warszawa 1
Polityka Prywatności
| Regulamin | Kontakt