Home   |   O Agnieszce   |   Blog   |   Dla Mediów   |   Wydarzenia warsztaty   |   Medytacja   |   Recenzje & Opinie   |   Filmy TV
7 SEKRETÓW w Związkach   |   Udane związki i relacje   |   SEKRET MIŁOŚCI *bezpłatne >>   |   Kobieca Moc   |   MOC Mężczyzny
Sekret Relacji i związków


Szanujemy Twoją prywatność!
* Jaką rolę najczęściej odgrywasz w związku
* Jakie wstydliwe przekonania w związku sabotują Twoje szczęście
* Jak przejść od uczucia samotności do miłości - ćwiczenie
* 8 najczęściej popełnianych błędów przez kobiety i więcej...
* 3 klucze Jak Przyciągnąć Prawdziwą Miłość


Jak przyciągnąć miłość – abc relacji

jak przyciagnac milosc kolejny raz abc wspanialych relacji Agnieszka Przybysz coaching

Jak przyciągnąć miłość – abc relacji, bez magii i manipulacji

Dlaczego jedni ludzie mają szczęśliwe związki, a innym wciąż się nie udaje przyciągnąć miłość partnerską wspaniałej jakości?
Od 2005 r. jest to pytanie, na które często odpowiadam w moich artykułach z serii przyciągnij miłość i w książce bestseller Przyciągnij miłość – I wydanie z 2009r. i kolejne edycje.

Jakie przekonania na temat miłości wyniosłeś z domu rodzinnego?

Co modelowali rodzice w kwestii miłości?

Czego nauczyłeś się na temat miłości w młodości?

Jak wyglądały Twoje pierwsze związki

M: Gdzie zdobywała Pani wiedzę na temat budowania relacji partnerskich?

AP: Najlepszym nauczycielem jest życie ? czyli praktyczne zdobywanie wiedzy ? interesuję się tym tematem, odkąd skończyłam 20 lat. To wtedy sięgnęłam po raz pierwszy po lekturę z zakresu rozwoju osobistego i budowania relacji z ludźmi ? za sprawą wyzwania zarówno osobistego, płynącego ze związku, jak i wyzwania dotyczącego budowania relacji w pracy. Jest Pani autorką książki ?Przyciągnij miłość?.

M: Jaki jest Pani sposób na przyciągnięcie miłości?

AP: Stworzyłam sprawdzony system składający się z 5 etapów i skuteczny sposób na przyciąganie miłości, który pomógł już tysiącom Polek i Polaków przyciągnąć miłość i poprawić relacje z ludźmi. Według mojego autorskiego sposobu należy po kolei wykonać kroki ABC Przyciągnij Miłość. Każdy z tych kroków dla maksymalnych efektów powinien być wykonany w podanej kolejności, nie można pominąć żadnego z nich.
Każdy etap obejmuje m.in. testy, ćwiczenia, skuteczne narzędzia budowania związków i relacji, bez względu na to, czy marzysz o nowym partnerze, czy potrzebujesz więcej harmonii w obecnym związku.

M: Co najczęściej przeszkadza ludziom w budowaniu trwałych i udanych relacji?

AP: Największą przeszkodą w budowaniu takich relacji są sami ludzie. Mam tu na myśli przekonania i wzorce ludzi dotyczące związków i relacji międzyludzkich wyniesione jeszcze z domu rodzinnego. Dlatego najpierw trzeba zacząć od identyfikacji blokad i negatywnych wzorców w związkach, a następnie zastosować kompletny system ABC Przyciągnij Miłość z narzędziami, by pozbyć się balastu przeszłości ? często zakodowanego w podświadomości i stać się atrakcyjnym w związkach.

M: A jeśli już uda nam się ?przyciągnąć? miłość? Jak ją pielęgnować? Jakie zachowania pomagają utrzymać związek?

AP: Jednym z wielu sposobów, których uczę na moich warsztatach na wideo, jest poznanie tego, w jaki sposób partner chce być kochany. Każdy człowiek ma swój ulubiony sposób okazywania miłości i kiedy poznany jego wizję miłości, łatwiej będzie okazać mu miłość w taki sposób, jakiego on oczekuje. Co oznacza, że Twój sposób okazywania miłości może różnić się zasadniczo od sposobu okazywania miłości przez partnera. Ta praktyczna wiedza w zdecydowanym stopniu pomoże pielęgnować miłość na każdym etapie związku.

Wywiad dla Moda na Zdrowie 2012r.

Sięgnij po wideo i audio z ćwiczeniami ABC Wspaniałych relacji tutaj >>>

Jakie obserwujesz największe przeszkody w budowaniu wspaniałych związków? Podziel się proszę na FB

Zostaw komentarz, zadaj pytanie:
SzukajSubskrybuj nasz YouTube tutaj >>>

Kliknij poniżej, by nas posłuchać:RSS Przyciągni Miłość SEKRET Relacji i Związków: Coaching relacjiKategorieTagiCopyright © 2009-2015 • Przyciągnij Miłość do swojego życia zastosuj SEKRET: prawo przyciągania w związkach i relacjach. coaching relacji COACHING INSTITUTE, Agnieszka Przybysz, skrytka pocztowa 28, 00-950 Warszawa 1
Polityka Prywatności
| Regulamin | Kontakt