Przebudzenie Wenus w Tobie, by Przełamać Wewnętrzne

Blokady i Aktywować Twoją Kobiecą MOC

byś miała Cudowne Relacje, Miłość i Zawód z Pasją

[pro-player width=’500′ height=’250′ type=’sound’ image=’http://przyciagnijmilosc.pl/wp-content/uploads/2013/08/kobieca-moc.jpg’] http://przyciagnijmilosc.pl/kobiecamoc/kobieca_moc_II_v2.mp3 [/pro-player] włącz głośniki i kliknij na obrazek – obszerne fragmenty

W dniu 08.02.2013 18:37, Jolanta S. napisał(a):
“Agnieszko!
Wspaniały program Kobieca Moc Wenus!
Jestem już po wszystkich 5 krokach
Niesamowita przemiana, chciałam się podzielić z Tobą moimi odczuciami!
Kiedy zaczynałam w moich myślach czułam, że jestem już ^^stracona^^, po wielu wcześniejszych miesiącach terapii u różnych psychologów nie widziałam i nie czułam poprawy!
Już po 1 sesji i wykonanym ćwiczeniu poczułam się niesamowicie, w każdym tygodniu Programu czułam się coraz lepiej, dla większego poznania siebie postanowiłam dokupić Warsztaty ABC Przyciągnij Miłość
Transformacja OGROMNA!
Agnieszko jestem zupełnie inną kobietą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po raz pierwszy w życiu uśmiecham się do siebie, czuję się szczęśliwa i mówię na głos KOCHAM SIEBIE!
Jestem dwa miesiące po programach a cuda dzieją się nadal! Na początku bałam się, że jak otworzę oczy to czar pryśnie ale nic takiego się nie dzieje! Pielęgnuję tę przemianę medytacją kolorami, stosuję prysznic mentalny i listy!

Nieznajomi mówią mi Dzień dobry, uśmiechają się a ja odwzajemniam im tym samym! Jestem Ci wdzięczna za to, że pojawiłaś się na mojej drodze, za wspaniałe narzędzia i wszystkie inne pomoce!
To dopiero początek mojej zmiany na lepsze, cieszę się że z odwagą IDĘ do przodu i za to, że mam zawsze możliwość kontaktu z Tobą !!!!
Życzę Ci nieustającej pasji pomagania innym, jesteś Aniołem! Dziękuję! Pozdrawiam ciepło,” Jolanta, Szwecja (mogłeś usłyszeć Ją jak mówiła na jednej z telekonferencji, jak partner wyznał jej miłość po raz pierwszy od długiego czasu).

Więcej refleksji i opinii uczestniczek Kobieca MOC Wenus po programie słuchaj i czytaj
w przyciagnijmilosc.pl/moc tutaj >>>

Korzyści dla Ciebie:
uzdrowione relacje
nowa praca, podwyżka
podziw i komplementy innych ludzi
większa pewność siebie
zrównoważone emocje
radość życia
przestać się bać mężczyzn
ekspresja kobiecości
nowe kontrakty, nowi klienci…

Aktywuj teraz Twoją Kobiecą moc kliknij tutaj zarezerwuj miejsce teraz tutaj >>> Dołącz do nas na sesje

NOWE wydanie AUDIO – do powtarzania. Plus Prezent – CD Medytacja Kolorami Uwolnij Stres, Zyskaj więcej Energii przydatne narzędzia rozwojowe – wartość 64 zł dla Ciebie TERAZ Gratis

dostep

Kobieca MOC 2.0 NOWA edycja – NOWE skuteczne ćwiczenia & narzędzia

masz pytanie? sprawdź przyciagnijmilosc.pl/moc

Masz pytanie? Zadaj je teraz poniżej:Copyright © 2009-2015 • Przyciągnij Miłość do swojego życia zastosuj SEKRET: prawo przyciągania w związkach i relacjach. coaching relacji COACHING INSTITUTE, Agnieszka Przybysz, skrytka pocztowa 28, 00-950 Warszawa 1
Polityka Prywatności
| Regulamin | Kontakt