Wygląda na to, że Nie masz dostępu do społeczności i programu KOBIECA MOC Wenus
Jeśli jesteś członkiem społeczności KM zaloguj się najpierw, jeśli NIE jesteś jeszcze członkiem programu Kobieca MOC,

Przebudzenie Wenus w Tobie, by Przełamać Wewnętrzne

Blokady i Aktywować Twoją Kobiecą MOC

byś miała Cudowne Relacje, Miłość i Zawód z Pasją

Zmierzamy w kierunku współpracy i zrozumienia a także harmonii męskiej i żeńskiej energii, zarówno w kobietach jak i mężczyznach.

Męski sposób zdobywania, działania i osiągania celów przestał działać tak skutecznie jak do tej pory. Żeńska energia, czekająca tysiące lat na przebudzenie rodzi się, a wraz z nią nieskończone możliwości dla kobiet. Coraz więcej kobiet staje się liderkami, sięga i sięgnie teraz po zawód z pasją lub własny biznes. To idealny czas, by mogły pracować, tak jak chcą, mieć czas dla rodziny i bliskich i honorować swoją nieskończoną kreatywność, przy tym pracując z domu jak zechcą, kiedy zechcą.

To niepowtarzalny moment w historii ludzkości i naszej planety.
To moment, którego nie możesz pozwolić sobie przegapić.

czytaj cały tekst tutaj >>>

Jeśli skończył Ci się wielomiesięczny dostęp do wybranego programu.
Teraz możesz go przedłużyć o co najmniej 6 miesięcy dostęp do platformy.
Chcesz przedłużyć abonament i dostęp do forum wsparcia z Agnieszką Przybysz do wybranego programu na specjalnych zasadach, kliknij poniżej:

Kobieca MOC 2.0 tutaj tylko dla absolwentów >>>Copyright © 2009-2015 • Przyciągnij Miłość do swojego życia zastosuj SEKRET: prawo przyciągania w związkach i relacjach. coaching relacji COACHING INSTITUTE, Agnieszka Przybysz, skrytka pocztowa 28, 00-950 Warszawa 1
Polityka Prywatności
| Regulamin | Kontakt