Home   |   O Agnieszce   |   Blog   |   Dla Mediów   |   Wydarzenia warsztaty   |   Medytacja   |   Recenzje & Opinie   |   Filmy TV
7 SEKRETÓW w Związkach   |   Udane związki i relacje   |   SEKRET MIŁOŚCI *bezpłatne >>   |   Kobieca Moc   |   MOC Mężczyzny
Sekret Relacji i związków
Szanujemy Twoją prywatność!
* Jaką rolę najczęściej odgrywasz w związku
* Jakie wstydliwe przekonania w związku sabotują Twoje szczęście
* Jak przejść od uczucia samotności do miłości - ćwiczenie
* 8 najczęściej popełnianych błędów przez kobiety i więcej...
* 3 klucze Jak Przyciągnąć Prawdziwą Miłość


Zakochaj się w sobie

“Zakochaj się w sobie” autor Agnieszka Przybysz

Za oknem wróciła jesień, a w sercu ciągle wiosna.. bez wglądu na porę roku ? W moim sercu panuje wiosna?czy w Twoim również panuje wiosna?
Zakochaj się w życiu ponownie? bez względu na to co dzieje się wokół Ciebie, jakie przeszkody masz do pokonania? znajdź sobie choć jeden powód, by Cieszyć się życiem?

By zakochać się w życiu ponownie?. by zakochać się w sobie ponownie?
To może być jakikolwiek powód? cokolwiek dobrego Ci się przydarzyło lub co trwa … wspaniałe dziecko.. uznanie kogoś ważnego? cenna przyjaźń?. zdrowie?.obecność kogoś bliskiego? cokolwiek to jest znajdź teraz powód, dla którego warto cieszyć się każdym dniem? warto cieszyć się życiem? warto trwać w nadziei na lepsze jutro ? będąc wdzięcznym za to co jest?

Mam wiele powodów do radości? jednym z nich jesteś Ty, bo mogę dzielić się z Tobą jak z przyjacielem tym co kocham najbardziej ? moją twórczością, publikacjami?. Czasem do mnie napiszesz i powiesz co dobrego słychać u Ciebie ? co dobrego dzieje się w Twoim życiu?jaką transformację dokonałeś – to daje mi ogromne spełnienie w pracy, którą KOCHAM?:)

W zasadzie nie nazywam tego pracą, a misją jaką spełniam w tym życiu? Chcę dla Ciebie, byś i Ty kochał bardziej, żył pełniej i działał z pasją, by w Twoim życiu nieustannie panowała wiosna? stan zakochania w życiu?

A wiesz jakie efekt to przyniesie? nie tylko podniesie się poziom Twojej energii.. zwiększy się poziom Twoich wibracji 🙂 ? mam na myśli pozytywne wibracje, lecz co najważniejsze to pozwoli Ci sięgnąć po kolejne marzenia? pragnienia? aspiracje? spełnić się w życiu i być może w pracy dla innych?.

Wyobraź sobie siebie w perfekcyjnym miejscu i czasie? u boku ludzi, którzy Cię kochają i podziwiają, którzy dają Ci chętnie swoją UWAGĘ, czujesz się wysłuchany? kochany i zrozumiany? czujesz się bezpiecznie w relacjach z ludźmi?

W Twoim życiu są wyjątkowi ludzie.. a także ktoś bliski Twemu SERCU?.ktoś z kim dzielisz chwile radości i pokonujesz z łatwością wyzwania? czujesz się kochany, akceptowany i bogaty? bo bogactwo i obfitość płynie do Ciebie szerokim strumieniem ? jak magnes przyciągasz je radością.
To wszystko jest możliwe także dla Ciebie.

Warto kochać i cieszyć się życiem od dziś? znajdź jedną rzecz, którą docenisz i za którą dziękujesz i skup na tym swoją uwagę? zaobserwuj w kolejnych dnia jak zmienia się Twój nastój.

Wiem, że doskonale umiesz “dopieszczać” innych, proponuję dopieść siebie.

Nawet jeśli nie w głowie Ci romanse jak powiedziała mi kiedyś aktorka Joanna Liszowska czy flirty?. przyciągnij miłość do siebie najpierw? zakochaj się w sobie takim jaki jesteś? uwierz mi jesteś miłością i jesteś wartościowy taki jaki jesteś od urodzenia?

W tym gorącym nastroju, życzę Ci owocnego tygodnia z myślą o tym jak wspaniały już jesteś? i jak wspanialszy się stajesz.

Podziel się jak dla Ciebie wygląda obraz perfekcyjnego dnia.. tygodnia ? za co jesteś wdzięczny, poniżej w komentarzu? i przyciągnij miłość najpierw do samego siebie.
Miłością i pasją,
Agnieszka Przybysz
Ekspert Relacji
Pionierka coachingu

P.S Zapraszam podziel się miłością – tą wiadomością z innymi…

Zostaw komentarz, zadaj pytanie:

Komentarze


 • Magdalena :

  hm, dziekuję za te słowa…:)). Wszystko sie zaczyna od akceptacji siebie… moja droga jest trudna, mam duzą wadę słuchu, dosc dobrze mowie… jestem wdzieczna za milosc moich rodzicow, ich wiarę we mnie, za wspanialych przyjacioł, za kazdy dzien zycia, za promienie slonca… :)), za dach nad glową, ze mam fajna pracę… za super brata… za samodzielnosc…:)) i niezaleznosc…:)). Poza tym moje marzenie jest takie: spotkac sie kogos nietuzinkowego…:))), spotkac milosc zycia…:)). Ucze sie ufac;.. :))). wszechswiatu…:)). Dziekuje Ci za te slowa…:)). milego tygodnia.


 • admin :

  Dziekuje Teresko i Małgosiu, niech spełnią się Wasze wizje na prawadziwą miłość, która zaczyna się od pokochania siebie
  miłości i serdeczności, AP


 • Małgosia :

  Każdego dnia budzę się u boku mojego ukochanego i razem z radością witamy dzień.W pracy wszystkie sprawy układają się pomyślnie.Z chęcią wracam do domu, bo wiem ze czeka na mnie z kolacją najbliższa mojemu sercu osoba,Wspólne spacery wyjścia do teatru., spotkania ze znajomymi, zakupy przyjęcia rodzinne, piknik poza miastem i ta normalna codzienność daje mi radość szczęście i siłę każdego dnia. Jestem wdzięczna za to ze jestem matką i mam kochane i kochające zdrowe dzieci, za moje zdrowie, za słonce za gwiazdy, za niebo, za piękno świata,za moje przytulne mieszkanko,za moja prace za moje zdolności i umiejętności twórcze, i za to ze, co dziennie uczę się miłości .Dziękuję Agnieszko 🙂 Pozdrawiam serdecznie i życzę samych miluchnych dni.


 • Teresa :

  Chcę, aby zawitał do mnie TEN JEDYNY!.
  Jestem 39-letnią panną, mam pecha w miłości.
  Nie byłam jeszcze w żadnym związku, myślę, że los prześle moja drugą połowę, przyszłego męża.
  Chcę, aby się to spełniło. Miłość po grób, wzajemna, prawdziwa, jedyna.
  Myślę, że jest dla mnie ten mężczyzna, miłość, że się znajdziemy?
  Serdecznie dziękuje.
  Pozdrawiam cieplutko.


 • admin :

  Dziękuję Ci Agato, naprawdę warto 🙂 pozdrawiam równie cieplutko, AP


 • AGATA :

  Dziękuję Agnieszko, za inspirujące słowa, od dziś… będę lepsza dla siebie i jeszcze mocniej pokocham siebie 🙂 pozdrawiam Ciebie bardzo bardzo ciepło Agata
 • Szukaj  Subskrybuj nasz YouTube tutaj >>>

  Kliknij poniżej, by nas posłuchać:  RSS Przyciągni Miłość SEKRET Relacji i Związków: Coaching relacji  Kategorie  Tagi  Copyright © 2009-2015 • Przyciągnij Miłość do swojego życia zastosuj SEKRET: prawo przyciągania w związkach i relacjach. coaching relacji COACHING INSTITUTE, Agnieszka Przybysz, skrytka pocztowa 28, 00-950 Warszawa 1
  Polityka Prywatności
  | Regulamin | Kontakt