Home   |   O Agnieszce   |   Blog   |   Dla Mediów   |   Wydarzenia warsztaty   |   Medytacja   |   Recenzje & Opinie   |   Filmy TV
7 SEKRETÓW w Związkach   |   Udane związki i relacje   |   SEKRET MIŁOŚCI *bezpłatne >>   |   Kobieca Moc   |   MOC Mężczyzny
Sekret Relacji i związków


Szanujemy Twoją prywatność!
* Jaką rolę najczęściej odgrywasz w związku
* Jakie wstydliwe przekonania w związku sabotują Twoje szczęście
* Jak przejść od uczucia samotności do miłości - ćwiczenie
* 8 najczęściej popełnianych błędów przez kobiety i więcej...
* 3 klucze Jak Przyciągnąć Prawdziwą Miłość


Relacje międzyludzkie miłość – rodzina patchworkowa

Relacje międzyludzkie, miłość ? rodzina patchworkowa, autor Agnieszka Przybysz

Rozmawiam wczoraj z Panią Małgorzatą Kalicińską, utalentowaną kobietą piszącą jak o sobie mówi, jest ładnie rozwiedziona i tworzą rodzinę  patchworkową  ?  ? moja wnuczka ma 3 dziadków, dla dziewczynki  jest to normalne?.

Posklejane rodziny jak patchwork to członkowie rodzin, które się rozpadły, dzieci i rodzina nowych partnerów i Ex partnerów, rodzice, teściowie zarówno nowi jak i dawni i dalsza rodzina składa się na określenie ?rodzina patchworkowa.

Stworzy nowy standard rodziny? nowy model, gdzie można mieć wspaniałe i zdrowe relacje po rozwodzie z Ex partnerami czy też nawet się przyjaźnić. Dowodem na to są moje studentki ? uczestniczki programów? Jednocześnie w tej rozmowie z p. Małgorzatą odżyły we mnie od razu wspomnienia kobiet, którym pomogłam zbudować na nowo relacje z Ex partnerami lub ładnie się rozwieść, bo to było jedyne dobre wyjście dla niech na tamten moment?z pomocą narzędzi Przyciągnij Miłość.

Pamiętam Izę ? wspominam jej historię w Przyciągnij Miłość ? długo zwlekała z podjęciem decyzji o rozwodzie , bo maż twierdził, że ?coś sobie zrobi jak od niego odejdzie? wpędzając oboje w skłonności do alkoholu z rozpaczy? nie mieli dzieci. Gdy podjęła stanowczą decyzję o rozstaniu  okazało się, że On szybko pocieszył się inną kobietą? Okazał się bardziej pomocny, a Iza gościła na kawę u jego nowej ?Pani??

Kasia przeżyła burzliwe rozstanie z mężem po zdradzie, ich dzieci jeszcze były w wieku szkolnym ?. Zatrudniała nianię do pomocy nad ich wychowaniem i opieką, gdyż sama poświęcała się dla pracy na wymagającym urzędowym stanowisku . Nagle jej mąż zaproponował jej pomoc, dodatkowe pieniądze? nawet kupno samochodu by dzieciom było wygodniej bo przecież ?  należy Cie się to – wychowujesz nasze dzieci?.  Bolało ją to, że ilekroć umawiał się z chłopcami to prawie nigdy nie przychodził na te spotkania?

W końcu postanowiła uwolnić ich toksyczne relacje, ?wyrwać zadry z serca?  i wybaczyć, co spowodowało,  że były mąż chętniej wykazywał inicjatywę dla dobra dzieci? ich relacje się poprawiły i spotkania z nim już nie były dla niej stresem? nauczyła się przyjmować ?

Teresa była w podobnej sytuacji- mąż ją zdradził, gdy była w ciąży z drugim dzieckiem, pracowała intensywnie w korporacji. Podjęła decyzję o samodzielnym wychowaniu dzieci ?.do mnie trafiła już po rozwodzie.

Gdy zbliżała się komunia jednego z dzieci bardzo obawiała się tego wydarzenia. Jej matka, z którą też miała napięte relacje, za każdym razem gdy widziała jej byłego męża kończyła to spotkanie rodzinną awanturą ? Tym razem było inaczej? przez kilka miesięcy zastosowała Przyciągnij Miłość System z narzędziami i efekt był taki, że mąż się uaktywnił – chętniej je pomaga? Pomógł jej w zakupie samochodu, w zasadzie załatwił wszystko za nią, gdyż była zmuszona oddać samochód  korporacyjny i zakupić swój własny?

Komunia przebiegła w wyjątkowo miłej atmosferze i  relacje z Ex mężem przeszły na bardziej partnerskie tory? Poprawiły się jej też relacje z własną matką.

Agnieszka wspomina, gdy postanowiła przejść z etatu do własnego biznesu ? mąż jej nagle zaproponował:  ?dam Ci alimenty za cały rok z góry ..bo potem może nie będę mógł, więc proszę oto one?? chętniej też pomagał jej zostać z dziećmi gdy ona zajęta była biznesem?.

To nowy model relacji międzyludzkich w rodzinach, których dzieci mogą mieć więcej niż dwie babcie i dwóch dziadków, a relacje po rozwodzie partnerów zamiast urazy stają się koleżeńskie a nawet przyjazne.
Wszystko jest możliwe dzięki zastosowani 2 pierwszych kroków ABC Przyciągnij Miłość System: tutaj >>>

Zostaw komentarz, zadaj pytanie:
SzukajSubskrybuj nasz YouTube tutaj >>>

Kliknij poniżej, by nas posłuchać:RSS Przyciągni Miłość SEKRET Relacji i Związków: Coaching relacjiKategorieTagiCopyright © 2009-2015 • Przyciągnij Miłość do swojego życia zastosuj SEKRET: prawo przyciągania w związkach i relacjach. coaching relacji COACHING INSTITUTE, Agnieszka Przybysz, skrytka pocztowa 28, 00-950 Warszawa 1
Polityka Prywatności
| Regulamin | Kontakt