Home   |   O Agnieszce   |   Blog   |   Dla Mediów   |   Wydarzenia warsztaty   |   Medytacja   |   Recenzje & Opinie   |   Filmy TV
7 SEKRETÓW w Związkach   |   Udane związki i relacje   |   SEKRET MIŁOŚCI *bezpłatne >>   |   Kobieca Moc   |   MOC Mężczyzny
Sekret Relacji i związków
Szanujemy Twoją prywatność!
* Jaką rolę najczęściej odgrywasz w związku
* Jakie wstydliwe przekonania w związku sabotują Twoje szczęście
* Jak przejść od uczucia samotności do miłości - ćwiczenie
* 8 najczęściej popełnianych błędów przez kobiety i więcej...
* 3 klucze Jak Przyciągnąć Prawdziwą Miłość


Recenzje Przyciągnij Miłość


Recenzje Magdalena Galiczek , Granice.pl wortal literacki

Jeden z najlepiej sprzedających się poradników ostatnich lat, ?Sekret? Rhondy Byrne, doczekał się polskiej interpretacji i kontynuacji. ?Przyciągnij miłość? Agnieszki Przybysz to książka, która serwuje i tłumaczy czytelnikom działanie ?prawa przyciągania?, a także przybliża znakomitą i przypieczętowaną licznymi sukcesami pracę autorki jako profesjonalnego coacha ? eksperta w budowaniu relacji.

Z jednej strony życie w pośpiechu, pragnienie osiągnięcia sukcesu i wzbicia się na wyżyny kariery często skutkuje koniecznością rezygnacji z nawiązywania bliskich międzyludzkich relacji i miłości.  Z drugiej jednak strony opieka i poświęcenie się obowiązkom rodzinnym często sprawiają, że jedno z małżonków musi zaniechać budowania kariery zawodowej, skutkiem czego często czuje się w życiu niedowartościowane czy niespełnione. Agnieszka Przybysz, autorka książki ?Przyciągnij miłość?, dowodzi, że w obu sferach życia ? zarówno w zakresie kariery, jak i szczęśliwego związku ? można osiągnąć spełnienie równocześnie i bez przesadnych wyrzeczeń. Złotym środkiem na osiągnięcie upragnionych celów jest prawo przyciągania ? ustawiczne myślenie o wymarzonym partnerze czy nowej międzyludzkiej relacji w taki sposób, jakby zdarzenie to faktycznie miało już miejsce. Jak dowodzi Przybysz, prawo przyciągania to nie czcze przechwałki czy kolejne wydumane przez psychologów specjalistyczne pojęcie. Prawo przyciągania według autorki naprawdę działa ? pozwala nie tylko przyciągnąć upragnionego partnera, ale partner taki posiada wszystkie zdefiniowane wcześniej cechy zarówno fizyczne ? kolor włosów, oczu, wysportowana sylwetka ? jak i odpowiednią osobowość ? wrażliwość, opiekuńczość itd.

Bardzo ważnym aspektem poradnika jest wielokrotnie podkreślane przez Agnieszkę Przybysz zdanie, iż do osiągnięcia właściwych rezultatów podczas stosowania prawa przyciągania jest akceptacja siebie takim, jakim się jest. Ważne są miłość i szacunek do własnej osoby ? jak bowiem można znaleźć odpowiedniego partnera i obdarzyć go szczerym uczuciem, nie umiejąc kochać siebie? Wiele technik, które opisuje autorka, pozwala czytelnikowi na wewnętrzne wyciszenie, zastanowienie się nad wymarzoną przyszłością i odcięcie się od często bardzo bolesnej przeszłości.

Agnieszka Przybysz niemal na każdej stronie swojego poradnika przytacza opinie i świadectwa wielu kobiet i mężczyzn, którzy z jej pomocą osiągnęli wewnętrzny spokój, a tym samym przyciągnęli właściwych partnerów, z którymi obecnie tworzą szczęśliwe związki i udane relacje. Tym, co znacznie uwiarygodnia poradnik, są osobiste wyznania autorki, która przez wiele lat tkwiła w nieudanym związku z mężczyzną, którego z całych sił wspierała, któremu pomogła zbudować wielomilionowe przedsiębiorstwo, a który tylko w niewielkim stopniu zdecydował się docenić starania Agnieszki Przybysz. Autorka na własnym przykładzie ukazuje trwający kilka lat proces od momentu zakończenia nieudanego związku, poprzez godzenie się z zastaną rzeczywistością, aż do momentu odcięcia się od przeszłości i budowania nowych relacji z mężczyznami.

Poradnik ?Przyciągnij miłość? napisany jest stylem, który jednoznacznie motywuje czytelnika do podjęcia działania. Autorka nie waha się używać bezpośredniego języka, przejawiającego się chociażby w rozdziale ?Uwierz w siebie, kobieto!?. Bowiem tylko działanie i praca nad sobą mogą przynieść wymarzone rezultaty, zarówno w sferze osobistej, jak i zawodowej.


Copyright i źródło: http://www.granice.pl/recenzja.php?id=5&id3=2787

Zostaw komentarz, zadaj pytanie:

Komentarze


 • Karol Cetlin :

  Na pewno się przydało i polecam wszystkim się dostosować 🙂 Zapraszam za to do mnie na przyciągani tyle pieniędzy do siebie abyś mógł się nimi udławić.
 • Szukaj  Subskrybuj nasz YouTube tutaj >>>

  Kliknij poniżej, by nas posłuchać:  RSS Przyciągni Miłość SEKRET Relacji i Związków: Coaching relacji  Kategorie  Tagi  Copyright © 2009-2015 • Przyciągnij Miłość do swojego życia zastosuj SEKRET: prawo przyciągania w związkach i relacjach. coaching relacji COACHING INSTITUTE, Agnieszka Przybysz, skrytka pocztowa 28, 00-950 Warszawa 1
  Polityka Prywatności
  | Regulamin | Kontakt