Home   |   O Agnieszce   |   Blog   |   Dla Mediów   |   Wydarzenia warsztaty   |   Medytacja   |   Recenzje & Opinie   |   Filmy TV
7 SEKRETÓW w Związkach   |   Udane związki i relacje   |   SEKRET MIŁOŚCI *bezpłatne >>   |   Kobieca Moc   |   MOC Mężczyzny
Sekret Relacji i związków


Szanujemy Twoją prywatność!
* Jaką rolę najczęściej odgrywasz w związku
* Jakie wstydliwe przekonania w związku sabotują Twoje szczęście
* Jak przejść od uczucia samotności do miłości - ćwiczenie
* 8 najczęściej popełnianych błędów przez kobiety i więcej...
* 3 klucze Jak Przyciągnąć Prawdziwą Miłość


Poruszająca historia miłości

Przed Tobą kolejna poruszająca historia z ostatnich miesięcy, autentycznej kobiety, która postanowiła odmienić swój los.

“Agnieszko, bardzo dziękuję za program >>> , za książkę, która była początkiem ?. a trafiła w moje ręce jak byłam w takim bagnie, że już w uszy mi się nalewało.

Dzięki niej zrozumiałam, że to ja mam wpływ na wszystko co się dzieje w moim życiu. Że bagno, w którym próbowałam pływać zjawiło się na moje własne życzenie. To ja skupiałam się na wszystkich złych rzeczach, sytuacjach i robiłam to od wielu lat.

Ja babrałam się w ciągłych pretensjach, a z ?koleżankami-psyjaciółkami? w kółko maglowałam ? jak to jest źle, jaki mąż jest okropny, jak mnie nie szanuje ? w ogóle burak i cham, który ?zmarnował mi życie?.

No i stało się, we wrześniu po kolejnej awanturze- rękoczynach wyprowadziłam się z naszego domu. setki godzin płaczu, setki ?dobrych rad?, zero kasy ? a nawet minus, chwiejne zarobki. No koniec ostateczny. I książka ? siostra przywiozła. Czytana jak mantra, w nocy, rano, przy śniadaniu, w pociągu, wszędzie. Dużo poukładało listy uwalniające, zamówienie. Zaczęło się zmieniać. zaczęło mi zależeć, i na rodzinie, i na mężu, i na pracy.

Stałam się odważniejsza, niebojąca, zrozumiałam, że to o czym myślę to się dzieje. I że na wszystko mam wpływ.

Pierwsza zmiana: na mój ówczesny służbowy telefon zadzwonił mój były szef (nie miałam kontaktu 2,5 roku i nie rozstawaliśmy się jako przyjaciele) ? powiedział ?Anka zatrudniam Cię tyle i tyle, samochód, coś tam?. WOW stały dochód ? etat, po 2 latach bujania się z prowizją (której nie rozumiałam). Wow wow. Rozmowa kwalifikacyjna umówiona ? formalność, okazało się że mój były szef jest 4 poziomy wyżej od obecnego przełożonego.

Druga zmiana: mężowi mojemu zaczęło zleżeć, zaczął dążyć do wspólnych spotkań, dbał o święta, spotkania na mieście ? wszystko zaczęło robić się miłe. Dziwne uczucie po kilku latach ciągłej draki. Inne.

Zmiana trzecia: zaczęłam się uczyć, by w końcu uwolnić się od pracy, która wystarcza mi na miesiąc normalnego życia, zaczęłam drążyć, szukać kontaktów ? w efekcie dostałam propozycję współpracy w ogromnej korporacji jak trener/szkoleniowiec ? jest tu jeszcze małą rzecz do przerobienia? piszę listy uwalniające wg. ABC Przyciągnij miłość i palę.

No i najważniejsze ? pisałam o tym na forum. Odkryłam, że w moim małżeństwie nie było mnie. Było w nim wyobrażenie moich rodziców na temat mojego męża. A ja ? jak małe dziecko łykałam ?prawdę objawioną? jak swoją. Dla moich rodziców mój związek był mezaliansem, a mój mąż typem, który chce mnie wykorzystać.

Z resztą nie mogłam ufać nikomu tylko mamie i tacie. Głupie to i chore ? mam 33 lata, a ciągle każdą sprawę przepuszczałam przez filtr rodziców. Dzień w którym do tego doszłam -PRZEPŁAKAŁAM. Wiele głupoty w moim życiu było efektem mojego myślenia ? a dokładnie czy mama i tata się na to zgodzą. I zamiast żyć ? boksowałam się w myślach.

W końcu uwierzyłam, że mąż mnie kocha ? że te piosenki o miłości mogą opowiadać moją historię ? dziewczyny JA JESTEM KOCHANA. Ktoś mnie kocha ? nie chce mnie wykorzystać, nie muszę się bać, ? po 15 latach? mogę ufać tak więc po kilku miesiącach, mam pełne konto, perspektywę pracy marzeń ? na wyciągnięcie ręki, fajnego męża, KTÓRY MNIE KOCHA, składam życie po swojemu po odcięciu starego bagienka…

Dziękuje Agnieszko. ps. a kiedy będzie warsztat na żywo? nie mogę się doczekać może jeszcze coś odkryję.”

Napisała Anka 2016-06-16 20:22, uczestniczka ABC Przyciągnij Miłość

Ty też możesz odmienić swój los zawodowy i osobisty, stosując sprawdzony System przez wiele tysięcy osób sprawdź Tutaj >>> wraz z forum wsparcia przez 6 miesięcy i więcej >>>

Dodatkowo Prezent w specjalnej okazji.

wakacyjna-milosc-w-wielkim-miescie

Życzę Ci wspaniałej zabawy w odkrywaniu kolejnych sekretów miłości i wspaniałych relacji. Poleć proszę Przyciągnij Miłość znajomym, podaj im adres przyciagnijmilosc.pl

Dzielmy się tym co najlepsze. Dziękuje.

Z miłością i pasją,
Agnieszka Przybysz
Pionierka coachingu, Ekspert Relacji
Mentor Biznes z Pasją, Mówca
Autorka bestsellera Przyciągnij Miłość 2009, 2012, 2013
Przyciągnij Sukcesy z Pasją 2010
Miłość & Pieniądze 2015r.
Medytacja Kolorami, Sięgnij Gwiazd ? CD/audio
Największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce!

Zostaw komentarz, zadaj pytanie:
SzukajSubskrybuj nasz YouTube tutaj >>>

Kliknij poniżej, by nas posłuchać:RSS Przyciągni Miłość SEKRET Relacji i Związków: Coaching relacjiKategorieTagiCopyright © 2009-2015 • Przyciągnij Miłość do swojego życia zastosuj SEKRET: prawo przyciągania w związkach i relacjach. coaching relacji COACHING INSTITUTE, Agnieszka Przybysz, skrytka pocztowa 28, 00-950 Warszawa 1
Polityka Prywatności
| Regulamin | Kontakt