Home   |   O Agnieszce   |   Blog   |   Dla Mediów   |   Wydarzenia warsztaty   |   Medytacja   |   Recenzje & Opinie   |   Filmy TV
7 SEKRETÓW w Związkach   |   Udane związki i relacje   |   SEKRET MIŁOŚCI *bezpłatne >>   |   Kobieca Moc   |   MOC Mężczyzny
Sekret Relacji i związków
Szanujemy Twoją prywatność!
* Jaką rolę najczęściej odgrywasz w związku
* Jakie wstydliwe przekonania w związku sabotują Twoje szczęście
* Jak przejść od uczucia samotności do miłości - ćwiczenie
* 8 najczęściej popełnianych błędów przez kobiety i więcej...
* 3 klucze Jak Przyciągnąć Prawdziwą Miłość


Majowa miłość: Jak głęboka jest Twoja miłość

Jak głęboka jest Twoja miłość: How deep is your love Bee Gees


Mam przyjemność podzielić się wywiadem ze wspaniałą kobietą.
W dniu 19-05-2013 21:36, Monika Sieniawska pisze:
Agnieszko, z radością odpowiem, tym bardziej, że wiele Ci zawdzięczam. Twoje programy to prawdziwa moc transformacji. Zyskuje się niewiarygodną świadomość – zmieniają się relacje, zmienia się całe życie.
Dziękuję
Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie
Monika

1. Z jakim celem przystąpiłaś do programu ABC Przyciągnij Miłość?

“Chciałam poznać kolejne skuteczne narzędzia, które spowodują, że całkowicie uwolnię przeszłość. Czułam, że nie do końca puściłam mojego ex 😉 Potrzebowałam programu, który został stworzony z intencją uzdrowienia relacji.”

2. Co Cię skłoniło do tego by podjąc ten krok?

“Chęć całkowitego uporania się z przeszłością i otwarcia na nowe, lepsze dla mnie związki.”

3. Jakie efekty obserwujesz po zastosowaniu narzędzie będąc jeszcze w trakcie programu?

“Przestałam mieć jakiekolwiek pretensje do innych ludzi – teraz zawsze zastanawiam się, czego dana sytuacja ma mnie nauczyć, co konkretnego dana osoba chce mi pokazać, co jeszcze powinnam uwolnić, żeby pewne schematy przestały się powtarzać w moim życiu. Rewelacyjnie zadziałało tutaj ćwiczenie Serce – poprawiły mi się relacje z wszystkimi, którym wysyłałam energię miłości.

Mój ex stał mi się zupełnie obojętny – mogę mówić o tym bez żalu, tęsknoty i jakichkolwiek innych negatywnych emocji. Nawet go lubię 🙂 :)”

4. Co powiedziałabyś komuś kto zastanawia się nad udziałem w ABC Przyciągnij Miłość?

“Program nie tylko otwiera oczy, ale robi porządki w naszym wnętrzu. Niespodziewanie zaczynają pojawiać się nowe okazje, tworzyć interesujące okoliczności. Wraz z oczyszczeniem przeszłości zyskuje się świadomość – łatwiej wyciągnąć wnioski z życiowych lekcji.

Nawiązując do modułu dotyczącego zdrowia – jakiś czas temu zaczęłam mieć problemy z kolanem, które pojawiły się jakby znikąd. Sprawdziłam, co na ten temat mówi psychosomatyka, ale czułam, że w tym przypadku chodzi o coś innego. Kiedy uświadomiłam sobie, że blokowanie się kolana, brak stabilności odzwierciedla mój brak poczucia bezpieczeństwa i konieczność tego, by pewnie stanąć na własnych nogach… kolano uległo samoistnemu wyleczeniu 🙂 Sytuacja ta uświadomiła mi, że stworzyłam te problemy swoimi myślami, strachem i… tak samo mogę zadziałać w przeciwną stronę. A jeśli pozwolę na to, by za bardzo zawładnął mną strach – moje ciało natychmiast mi to pokaże.”

Posłuchaj audio i dowiedz się więcej jak zacząć majową miłość, kliknij tutaj:

Podziel się proszę jaka była Twoja “majowa miłość”, jaką pamiętasz i polub nas na FB, dziękuję z miłością 🙂

Zostaw komentarz, zadaj pytanie:
SzukajSubskrybuj nasz YouTube tutaj >>>

Kliknij poniżej, by nas posłuchać:RSS Przyciągni Miłość SEKRET Relacji i Związków: Coaching relacjiKategorieTagiCopyright © 2009-2015 • Przyciągnij Miłość do swojego życia zastosuj SEKRET: prawo przyciągania w związkach i relacjach. coaching relacji COACHING INSTITUTE, Agnieszka Przybysz, skrytka pocztowa 28, 00-950 Warszawa 1
Polityka Prywatności
| Regulamin | Kontakt