Home   |   O Agnieszce   |   Blog   |   Dla Mediów   |   Wydarzenia warsztaty   |   Medytacja   |   Recenzje & Opinie   |   Filmy TV
7 SEKRETÓW w Związkach   |   Udane związki i relacje   |   SEKRET MIŁOŚCI *bezpłatne >>   |   Kobieca Moc   |   MOC Mężczyzny
Sekret Relacji i związków


Szanujemy Twoją prywatność!
* Jaką rolę najczęściej odgrywasz w związku
* Jakie wstydliwe przekonania w związku sabotują Twoje szczęście
* Jak przejść od uczucia samotności do miłości - ćwiczenie
* 8 najczęściej popełnianych błędów przez kobiety i więcej...
* 3 klucze Jak Przyciągnąć Prawdziwą Miłość


Książka Miłość – relacje

Chcesz nauczyć się jak tworzyć harmonijne relacje z ludźmi, w związku, partnerstwie, rodzinie, idelnym prezentem dla Ciebie jest Przyciągnij Miłość. Zastosuj sekret prawa przyciągania w związkach i relacjach.

Bestsellerowa książka o miłości i stworzona z miłości, obejrzyj wideo:

format mp4 w linku tutaj:  ksiazka Milosc

Pobierz raport 7 sekretów w związkach i relacjach Gratis >>>

Wydanie kolejne poszerzone Przyciągnij Miłość – coaching relacji:

 • Jak powiedziała Maria: wiele osób mówi o miłości, ale nie daje konkretnych rozwiązań i narzędzi. Przyciągnij Miłość da Ci konkretne wskazówki i odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań nt miłości, o miłości, relacjach, komunikacji w związku.  Przede wszystkim odnajdziesz miłość do siebie w tej publikacji. Zadbasz o swój rozwój osobisty.

Chcesz przeczytać inne recenzje i opinie czytelników >>> kliknij tutaj

Przejdź do  strony głównej i czytaj więcej o książce >> zyskaj gratis 17 praktycznych bonusów o miłości ( testy, audio..)

autorka: Agnieszka Przybysz – pionierka coachingu w Polsce, Ekspert Relacji

Konkurs


Zapraszamy do udziału w konkursie pt: Jakie korzyści dała Ci Przyciągnij Miłość:
Prosimy o wypisanie w punktach jak najwięcej korzyści w życiu osobisty i zawodowym jakie dały Ci informacje zawarte w Przyciągnij Miłość i jak je wykorzystałeś dla Twojego dobra:
Kryteria wyboru zwycięzców: w losowaniu wezmą udział osoby, które podadzą największą ilość korzyści, ich ciekawą treść i też polubią nas na Facebook.

Nagrodami są publikację Agnieszki Przybysz dla 3 osób i rozmowa coachingowa z Agnieszką: Relacje i Związki z Pasją dotycząca Twojej konkretnej sytuacji. Nagrody te pomogą Ci budować wspaniałe relacje i związki.


Odpowiedzi prosimy wpisać poniżej w komentarzach i koniecznie polub moją stronę na FB 🙂

Zostaw komentarz, zadaj pytanie:

Komentarze


 • Agnieszka :

  Dziki książce uświdomiłam sobie, że to ja przyciągam to, co chcę. Ode mnie zależy moje osobiste szczęście, relacje, związki, miłość – a nie zalezy to – jak sądziłam dotąd od sytuacji innych ludzi, czy czegoś innego.
  Agnieszka, Niemcy


 • Aneta R :

  Przyciągnij Miłość to ciekawa lektura, która otwiera “oczy”. Pokazuje jak wiele rzeczy trzeba zrobić, aby stworzyć ten szczęśliwy związek, o których zwykle nie zdajemy sobie sprawy.


 • Karolina :

  Witam serdecznie:)

  Nazywam się Karolina i właśnie kilka dni temu, dokładnie w poniedziałek nabyłam Pani książkę PRZYCIĄGNIJ MIŁOŚĆ!!! Jest po prostu cudna, czytam ją uważnie, rozdział po rozdziale, bo nie chcę, by mi umknęło ani jedno słowo, chcę wszystko dokładnie sobie przemyśleć i odważnie odpowiedzieć na każde, najtrudniejsze nawet pytanie.

  Niestety, zgodnie z moim Noworocznym postanowieniem nie – zaśmiecania przestrzeni życiowej, nie zachowałam sobie paragonu i nie mogę wpisać numeru, by dostać się do bonusów gratis, a bardzo, bardzo mi na tym zależy.

  Proszę mi napisać, co mogę zrobić, by uzyskać do nich dostęp. Właśnie tam znalazłam adres, na który miałam napisać wiadomość w razie takiego problemu.

  Z góry dziękuję za odpowiedź i dołączam swoje podziekowania za taką fantastyczną książkę.

  Pozdrawiam
  Karolina


 • Lucyna :

  Wierzę w każde słowo! w tej książce.Dziękuje


 • Marzena :

  Książka Przyciągnij Miłość uzmysłowiła mi jak ważne jest zaakceptowanie siebie. I czym to skutkuje. Poznałam tu wiele ćwiczeń i technik, które umożliwiły mi, pomogły spojrzeń na siebie i na moją dotychczasowe związki z perspektywy. Uświadomiła mi jakie błędy popełniałam w relacjach z byłymi partnerami.


 • admin :

  Witam serdecznie,
  Z tego co piszesz wnioskuje, że stare przekonania i blokady dają o sobie znać, a wiec to co skumulowało się przez wiele lat w Tobie po prostu teraz wychodzi na światło dzienne, to nic złego a po prostu znak, że czas by uwolnić blokady i zamknąć przeszłość.
  A przede wszystkim zmienić negatywne wzorce zakodowane w Tobie- przekonania innych na Twój temat i nie tylko
  proponuje na początek zastosuj ćwiczenia z Przyciągnij miłość – szczególnie identyfikacje negat. programów i zmianę na pozytywne komunikaty, a następnie Medytację Kolorami – zerknij do krótkiej wersji gratis tutaj: http://www.coachinginstitute.biz/po/medytacja-kolorami/index.php

  Kolejnym krokiem lub jednocześnie potrzebne jest Ci uwolnienie przeszłoŚci – i tu świetnie byłoby gdybyś wzięła udział w coachingu grupowym – warsztatach Przyciągnij Miłość

  Powtórki są znakiem, że trzeba raz a porządnie poczyścić stare ograniczenia i dokonać prawdziwej transformacji zaczynając od Ciebie i Twojego rozwoju osobistego, a wtedy sytuacje na zewnątrz zaczną się zmieniać
  Rozumiem to trudny okres dla ciebie, lecz wierzę, że jesteś silniejsza niż te wszystkie wyzwania i dasz radę.
  Masz w sobie siłę, to nie sytuacje, które się dzieją wokoło Ciebie, a to jak do nich podchodzisz ma istotne znaczenie – skup się mimo wszystko na tym co dobre i pozytywnych emocjach w każdej sytuacji. wiem co mówię sama tego doświadczyłam i Ty też możesz!

  To super mądra decyzja i mądra Pani psycholog, pochwalam i pozdrawiam


 • Joanna :

  Witam,
  Przeczytałam książkę i proszę mi wierzyć – chciałabym uwierzyć w Prawo Przyciągania. Ilekroć nastawię się do czegoś pozytywnie, to przeżywam rozczarowanie.
  Staram się, wizualizuję, ale to nic nie daje. Chyba jestem już tak daleko w swoim smutku, że nie potrafię tego zmienić, a bardzo chciałabym wyjść z tej okropnej sytuacji. Na każdym polu mojego życia mam teraz nieciekawie; w pracy od dłuższego czasu bardzo źle mnie traktują przez co myślę o sobie źle – już wiem, dlaczego moja poprzedniczka zaglądała do kieliszka. W miłości też nie jest najlepiej – myślałam, że już nigdy nie spotka mnie to co wcześniej, że następny partner będzie mnie szanował.

  Proszę mi wierzyć byłam bardzo pozytywnie nastawiona, ale przeżywam obecnie powtórkę z “rozrywki”. Wcześniejszy partner mówił mi, że jestem za głupia, za brzydka i w ogóle, że jestem słabym ogniwem. Ten chociaż nigdy tak nie powiedział, to daje mi to odczuć. Do tego wszystkiego dochodzi choroba nowotworowa mojego ojca.
  Zaczęłam więc chodzić do psychologa bo czuję, że sama sobie już nie poradzę….Moja pani psycholog podsunęła mi Pani książkę o miłości.
  Jeżeli może mi Pani pomóc, to bardzo proszę o dobre słowo. Tylko o to proszę….


 • Agata :

  Dzięki wiedzy zawartej w książce “Przyciągnij miłość” znalazłam ukochaną osobę, prawie taką jaką opisałam w Zamówieniu do Wszechświata 🙂 Pojawił się mężczyzna (znałam go już długo). Broniłam się rękami i nogami przed bliższym kontaktem. W końcu uległam i dobrze, bo mam teraz wspaniałego towarzysza życia.


 • Krzysztof :

  Witam serdecznie pani Agnieszko.

  Mam na imię Krzysztof i od pewnego czasu jestem zagorzałym fanem Pani publikacji mieszkam w USA .

  Prawo przyciągania ujawnia się u mnie od czasu do czasu, niestety praca (nie do końca z pasją) nie pozwala mi spędzać tyle czasu ile bym chciał nad rozwojem osobistym. Jak na razie zauważyłem u siebie pociąg do pomocy innym na podstawie tego co juz zostało mi dane przez Boga i cały wszechświat …. zapoznałem sie z “Sekretem” , “The Power” oraz z kilkoma Pani książkami. To naprawdę działa !!!!

  To na razie tyle o mnie chce wrócić do pomocy innym.

  Otóż to, moja serdeczna koleżanka, która boryka się z depresją niedawno wróciła do Polski i mieszka w Warszawie, niestety nie potrafi sobie poradzić na nowych gruntach, ja próbowałem z nią trochę pracować, świadcząc o tym jak prawo przyciągania zaczęło pracować u mnie.

  Podejrzewam jednak, że moje doświadczenie nie jest wystarczające aby jej pomóc. Ona potrzebuje naprawdę czegoś mocnego jak i również głębszego otwarcia się na Ducha Wszechświata. Ona ma na imię Dagmara i niestety nie ma dostępu do internetu aby korzystać z Pani portali i narzędzi, które Pani w nich przedstawia. Moja gorąca prośba, jeśli jest to możliwe, to aby Pani mogła się z nią skontaktować telefonicznie ? będę Pani bardzo wdzięczny. Po prostu martwię się o nią, ale wierzę w to, że Pani jej pomoże. Z góry dziękuje i będę miał Panią w swych modlitwach.

  Wiem co to jest załamanie i depresja bo sam się z nią borykam po swoim nieudanym małżeństwie ale w tej chwili jest u mnie dużo lepiej dzięki Bogu i między innymi Pani publikacjom udało mi się powstrzymać degradacje samego siebie przez alkohol i pomału odnajduje siebie i moc miłości.

  Osobiście chciałbym się więcej dowiedzieć na temat warsztatów, które pani prowadzi…Jeśli nie byłoby to problemem proszę o więcej informacji.

  Jeszcze raz z góry dziękuje, pozdrawiam i próbuje przyciągnąć wszystko co najlepsze czego również Pani życzę. Z poważaniem Krzysztof K.


 • Hanna :

  Książkę czytałam w ubiegłym roku tzw. Jednym tchem ? trudno mi było jednak zmobilizować się samej do działania. Hanna S.


 • Grażyna :

  W trakcie drukowania bonusów do książki zadzwoniły do mnie nowe klientki zainteresowane moją nową ofertą biznesową. Uświadomiłam sobie, że tak niewiele oczekiwałam od mojego partnera, że niemożliwe żeby dał mi więcej. Uświadomiłam sobie, że w ogóle nie mam określonych celów co do mojego małżeństwa, a w trakcie zmian wzajemnych relacji uzależniam swoje cele od jego zachowania. Dotąd w ogóle się nie wspieraliśmy, a poza tym nasze cechy charakteru się nie uzupełniają. Grażyna Z.


 • Maria :

  Przyciągnij miłość – ta książka to lektura i przewodnik na całe życie. Wspaniała. Maria.


 • Aneta :

  Witam P Agnieszko,

  Dziękuję ślicznie za informację.
  Moje samopoczucie jest b. dobre i zawdzięczam je między innymi Pani książką:)

  Są bardzo pomocne w pracy nad sobą.
  Zapewne nie omieszkam skorzystać też z warsztatów które Pani organizuje.
  Tylko postanowiłam sobie za cel zrobienie najpierw podyplomówki z psychologii.
  Następny krok będzie Pani, aby oszlifować moje pragnienia.
  Jest Pani niezwykłą osobą.

  Pozdrawiam serdecznie i do miłego
  Aneta


 • Barbara :

  Pani Agnieszko witam serdecznie,
  kupiłam Pani książkę w empiku jadnak wyrzuciłam paragon zanim otworzyłam książkę. Chciałabym czynnie uczestniczyć w Pani programach, korzystać z Pani strony internetowej i uczyć się tego o czym wiele ludzi zapomina – o miłości, zrozumieniu, szacunku – w pędzie za pieniądzem.Po przeczytaniu PRZYCIĄGNIJ MIŁOŚĆ CHCE ULECZYĆ SWOJE ŻYCIE I POZYTYWNIE POSTRZEGAĆ WSZYSTKO CO MNIE OTACZA ZROZUMIEĆ, TO CZEGO JESZCZE NIE WIEM – JAK SPEŁNIAĆ MARZENIA. JAK POZBYĆ SIĘ NEGATYWNEGO MYŚLENIA I LEKÓW, KTÓRE TOWARZYSZĄ NAM KAŻDEGO DNIA.

  POZDRAWIAM, BARBARA


 • Kobieta :

  Droga Pani! Od dawna czytam Pani wiadomości, przeczytałam również Pani książkę Przyciągnij miłość. Zmienia się w moim życiu nieustannie na lepsze. Przeczytałam również mnóstwo pozycji książkowych dotyczących rozwoju osobistego. Może pokrótce od początku. Byłam w związku 26 lat. Pewnego dnia usłyszałam, że mam się wynieść z sypialni, a najlepiej jak się wyprowadzę. Nie myśląc zbyt wiele zrobiłam to. Dziś to nazywa się wyjście ze strefy komfortu, wtedy to był dla mnie straszny cios w samo serce. Wychowałam 5-ro dzieci, pracowałam po 13-14 godzin dziennie dla jego biznesu, bo to on był 100% właścicielem spółki. W zamian dziś mam miejsce w kontenerze. Dzięki moim myślom i nastawieniu, że muszę wrócić do standardu jaki miałam, pracuję i dość dobrze zarabiam. Poznałam nowego partnera, zupełne przeciwieństwo mojego męża. Szukam nadal swojej drogi. Muszę przyznać, że dużo rzeczy robiłam intuicyjnie, dziś wiem, że tak trzeba. Każdy musi przejść swoją drogę, ja przeżyłam koszmar, teraz jest już prawie dobrze. Lubię swoją pracę, ale całą radość zabiera mi to, że pracuję dla kogoś. Brakuje mi odwagi, aby wziąć się za pracę dla siebie.

  Piszę aby Pani podziękować za medytację kolorami, za ostatnie sesje przyciągnij miłość i wszystko co Pani robi. Życzę wielu sukcesów i wspaniałych kursantów. Czuję pasję w tym co Pani robi. Proszę się nie gniewać, że piszę do Pani ze swoimi problemami, właściwie to nie są już problemy, bo mam to za sobą. Poczułam ogromną potrzebę napisania do Pani, wiem, że to coś znaczy i coś mnie ciągnie w tę stronę. Co, tego jeszcze nie odkryłam. Z mojej skromnej wiedzy wiem, że nie robimy niczego niepotrzebnie, czas pokaże.
  Żegnam się życząc miłego dnia.
 • Szukaj  Subskrybuj nasz YouTube tutaj >>>

  Kliknij poniżej, by nas posłuchać:  RSS Przyciągni Miłość SEKRET Relacji i Związków: Coaching relacji  Kategorie  Tagi  Copyright © 2009-2015 • Przyciągnij Miłość do swojego życia zastosuj SEKRET: prawo przyciągania w związkach i relacjach. coaching relacji COACHING INSTITUTE, Agnieszka Przybysz, skrytka pocztowa 28, 00-950 Warszawa 1
  Polityka Prywatności
  | Regulamin | Kontakt