Home   |   O Agnieszce   |   Blog   |   Dla Mediów   |   Wydarzenia warsztaty   |   Medytacja   |   Recenzje & Opinie   |   Filmy TV
7 SEKRETÓW w Związkach   |   Udane związki i relacje   |   SEKRET MIŁOŚCI *bezpłatne >>   |   Kobieca Moc   |   MOC Mężczyzny
Sekret Relacji i związków
Szanujemy Twoją prywatność!
* Jaką rolę najczęściej odgrywasz w związku
* Jakie wstydliwe przekonania w związku sabotują Twoje szczęście
* Jak przejść od uczucia samotności do miłości - ćwiczenie
* 8 najczęściej popełnianych błędów przez kobiety i więcej...
* 3 klucze Jak Przyciągnąć Prawdziwą Miłość


Książka Miłość – relacje

Chcesz nauczyć się jak tworzyć harmonijne relacje z ludźmi, w związku, partnerstwie, rodzinie, idelnym prezentem dla Ciebie jest Przyciągnij Miłość. Zastosuj sekret prawa przyciągania w związkach i relacjach.

Bestsellerowa książka o miłości i stworzona z miłości, obejrzyj wideo:

format mp4 w linku tutaj:  ksiazka Milosc

Pobierz raport 7 sekretów w związkach i relacjach Gratis >>>

Wydanie kolejne poszerzone Przyciągnij Miłość – coaching relacji:

 • Jak powiedziała Maria: wiele osób mówi o miłości, ale nie daje konkretnych rozwiązań i narzędzi. Przyciągnij Miłość da Ci konkretne wskazówki i odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań nt miłości, o miłości, relacjach, komunikacji w związku.  Przede wszystkim odnajdziesz miłość do siebie w tej publikacji. Zadbasz o swój rozwój osobisty.

Chcesz przeczytać inne recenzje i opinie czytelników >>> kliknij tutaj

Przejdź do  strony głównej i czytaj więcej o książce >> zyskaj gratis 17 praktycznych bonusów o miłości ( testy, audio..)

autorka: Agnieszka Przybysz – pionierka coachingu w Polsce, Ekspert Relacji

Konkurs


Zapraszamy do udziału w konkursie pt: Jakie korzyści dała Ci Przyciągnij Miłość:
Prosimy o wypisanie w punktach jak najwięcej korzyści w życiu osobisty i zawodowym jakie dały Ci informacje zawarte w Przyciągnij Miłość i jak je wykorzystałeś dla Twojego dobra:
Kryteria wyboru zwycięzców: w losowaniu wezmą udział osoby, które podadzą największą ilość korzyści, ich ciekawą treść i też polubią nas na Facebook.

Nagrodami są publikację Agnieszki Przybysz dla 3 osób i rozmowa coachingowa z Agnieszką: Relacje i Związki z Pasją dotycząca Twojej konkretnej sytuacji. Nagrody te pomogą Ci budować wspaniałe relacje i związki.


Odpowiedzi prosimy wpisać poniżej w komentarzach i koniecznie polub moją stronę na FB 🙂

Zostaw komentarz, zadaj pytanie:

Komentarze


 • Lala :

  It’s really a great and helpful piece of info.
  I am satisfied that you just shared this useful info with us.
  Please stay us up to date like this. Thanks for sharing.


 • Edyta :

  Korzystałam z Państwa produktów już kilkakrotnie i muszę powiedzieć, że są bardzo wartościowe. Za każdym razem odkrywałam coś nowego.
  Oglądając sesje o pieniądzach czy też “Coaching relacji – przyciągnij miłość” uświadomiłam sobie stare wzorce i przekonania tkwiły we mnie i sabotowały moje dążenia do realizacji stawianych celów. Dzięki technikom zawartym w tych produktach zaczęłam czyścić przeszłość:), wiem teraz jak to robić, za co z całego serca dziękuję. Zamieniłam stare wzorce na pozytywne komunikaty, cały czas je sobie powtarzam i widzę efekty :). Sesja “Coaching relacji- przyciągnij miłość” uświadomiła mi też jakie blędy popełniałam do tej pory w relacjach międzyludzkich i teraz wiem jaki ich unikać. Jestem absolutnie przekonana, że wszystkie techniki i narzędzia polecane w tych produktach służą polepszeniu jakości mojego życia: )


 • Iwanka :

  Witam Pani Agnieszko! Pani książkę kupiłam ponad rok temu pochłonęłam :)ją i zaczęłam pracować nad sobą i tym, by w końcu przyciągnąć mojego idealnego partnera. Zarejestrowałam się na stronie i uzyskałam dostęp do bonusów(ogromna pomoc). W pewnym momencie w sposób niesamowity pojawił się ktoś, kto był w 90% tym ideałem(aż trudno było w to uwierzyć)i nie chodzi tylko o wygląd, ale głownie o to, jak mnie traktował i akceptował. Niestety po 4 miesiącach coś runęło i znów znalazłam się w punkcie wyjścia, a może nawet dalej-wielki dół, z którego próbuję się podnosić. Ale w międzyczasie dałam w prezencie swoją książkę osobie, która przypadkowo pojawiła się w moim życiu i która wiem, że bardzo potrzebowała przeczytać ją. I nie mogę tego żałować, bo wiem, że po krótkim czasie znalazła swoją miłość 🙂

  Ale ja niestety straciłam dostęp do bonusów i wielu cennych dla mnie informacji(znów je potrzebuję jak nigdy). Dziękuję również za książkę i wszystkie maile, które otrzymuję. Mam nadzieję, że uda mi się podnieść i znaleźć swoją MIŁOSC! Pozdrawiam bardzo serdecznie! Iwanka


 • angelina :

  …miłości trzeba się nauczyć, w miłości trzeba zyć i miłościa trzeba obgarowywać.Nieraz trzeba na nią poczekać a nieraz trzeba miłości dać szanse. …Miłość łaskawa jest…nie zazdrości ….nie unosi się gniewem….miłość jest w nas…w każdym człowieku …..wystarczy że otworzysz sie na nią…a już igdy nie bedziesz sam 😉


 • Joanna S. :

  Dzięki książce Przyciągnij miłość zyskalam informacje o kobiecości i męskości, i jak uporządkować informacje o relacjach damsko – męskich


 • Mirka :

  Lektura tej książki o miłości pozwoliła mi zrozumiec, że zmiana zewntrzna przychodzi od zmiany naszego wnętrza > myslenia o sobie, poznałam sposoby na pozytywne myślenie, na porawienie swojej atrakcyjności, uwolnienie przeszłości, oraz jak podejśc do znalezienia partnera ( zamówienie na partnera)


 • Katarzyna :

  Książka Przyciągnij Miłość jest piękna i natchniona, pełna peknych treści i naprawdę inspirująca. Czytając książke uświadomiłam sobie, że w czasie mojego związku z byłym mężem popełniłam wiele błędów, zapominjąc o wąznych rzeczach, poswięcjąc sie dla idei małżeństwa, która nie istniała. Zobaczyłam też,że moge sporo zrobić dla siebie, swojego rozwoju osobistego. To jest dobra myśl, bo oznacza, ze może mnie spotkać coś bardzo dobrego w relacjach z samą sobą i z przyszłym partnerem.


 • Karolina :

  Witaj, piszę do Ciebie (mam nadzieję, że mogę zwracać się per Ty) bo … “bo czuję taką potrzebę”. A może po prostu wzięłam sobie do serce to co napisałaś w książce “Przyciągnij miłość” a propos Yin i Yang. Żeńska cząstka po prostu podpowiada mi, że powinnam wysłać tego maila, więc to robię 🙂

  Chciałam Ci podziękować za Twoją pracę. Od pewnego czasu interesuję się psychologią, rozwojem duchowym, prawem przyciagania. To własnie Secret był pierwszą publikacją tego typu, z którą się zetknęłam i który uzmysłowił mi, że tak naprawdę wszystko zależy od nas. Zgłębiam temat, czytam, stosuję afirmacje i twórcze wizualizacje. I mimo, że nie jestem kompletnym laikiem nadal czuję się trochę jak dziecko we mgle. Kilka razy udało mi się przyciągnąć do swojego życia rzeczy na których mi zależało, ale z perspektywy czasu wydaje mi się, że to trochę dzieło przypadku. Raz się uda, trzy razy nie … przede mną jeszcze długa droga 🙂

  Za mną rewolucyjny ja można to określić 2010 rok. Mam 28 lat i śmieję się, że w ciągu ostatnich miesięcy przeżyłam najpiękniejsze a zarazem najgorsze chwile mojego życia. Przewartościowałam swoje życie. Do tej pory wydawało mi się, że taka niezależna i ceniąca sobie wolność kobieta nie potrzebuje mężczyzny, który będzie ją ograniczał. Okazało się, że bardzo się myliłam. Okazało się, że potrafię kochać i ? bardzo tego chcę i potrzebuję. W ciągu ostatnich miesięcy rozpaczliwie zaczęłam poszukiwać tego jedynego. Kolejne zakończone fiaskiem poszukiwania wpędzały mnie w coraz większą frustrację. Zrozumiałam, że nie tędy droga. Wczoraj kupiłam ?Przyciągnij miłość?. Zachłysnęłam się tą książką i przeczytałam ją za jednym razem, kładąc się spać o 5 nad ranem.

  Jesteś genialna, wiesz o tym? 🙂 Po raz pierwszy w głębi duszy pomyślałam ?to może się udać?. W zasadzie nie wiem dlaczego ? być może dlatego, że piszesz o nas Polakach o polskich realiach, kobietach takich jak Ty i ja? A może dlatego, że techniki o których piszesz mimo iż mają wiele wspólnego z naszą podświadomością, siłą przyciągania, czyli rzeczami, które dla wielu wydają się jeszcze takie mistyczne, w Twojej książce brzmią bardzo logicznie.

  W każdym bądź razie zaczynam. Nie szukam jedynie miłości. Chcę wywrócić swoje życie do góry nogami, odnaleźć prawdziwą siebie, zmienić pracę na lepszą, dostać od życia to na co zasługuję, wyrwać się z więzów przeszłości, które bardzo mnie ograniczają. Mam nadzieję, że z twoją ?pomocą? tym razem się uda.

  Kiedy tylko w moja sfera finansowa ulegnie poprawie na pewno zgłoszę się do Ciebie na coaching 🙂

  Pozdrawiam serdecznie

  Karolina


 • Agata :

  1.Czytając książkę przyciągnij milosc uwirzyłam, że jestem warta szczęścia i miłości! zasługuję na nie.
  2.Nawet w najlepszych relacjach z bliskimi ( np. z rodzicami) mozna jeszcze coś zmienić – udokonalić.
  3. “Bratnie dusze” naprawdę istnieją!
  4. Inni czytając Twoje książki będą mieli szansę uwierzyć w siebie, stać się szczęśliwymi 🙂 ludźmi.


 • Milena :

  Przyciągnij Miłośc pomogła mi wyjść z “dołka”. Super sprawa na pochmórne dni i kiedy jesteś na zakręcie życia. Podarowałam ją moim dwiem przyjaciółkom, które mialy gorszy moment w zyciu i mysle, że im pomogła. Pardoks jest taki, że dwa lata wcześniej dostałam ją na Walentynki od męża, a przeczytałam dopiero rok później.
 • Szukaj  Subskrybuj nasz YouTube tutaj >>>

  Kliknij poniżej, by nas posłuchać:  RSS Przyciągni Miłość SEKRET Relacji i Związków: Coaching relacji  Kategorie  Tagi  Copyright © 2009-2015 • Przyciągnij Miłość do swojego życia zastosuj SEKRET: prawo przyciągania w związkach i relacjach. coaching relacji COACHING INSTITUTE, Agnieszka Przybysz, skrytka pocztowa 28, 00-950 Warszawa 1
  Polityka Prywatności
  | Regulamin | Kontakt