Home   |   O Agnieszce   |   Blog   |   Dla Mediów   |   Wydarzenia warsztaty   |   Medytacja   |   Recenzje & Opinie   |   Filmy TV
7 SEKRETÓW w Związkach   |   Udane związki i relacje   |   SEKRET MIŁOŚCI *bezpłatne >>   |   Kobieca Moc   |   MOC Mężczyzny
Sekret Relacji i związków
Szanujemy Twoją prywatność!
* Jaką rolę najczęściej odgrywasz w związku
* Jakie wstydliwe przekonania w związku sabotują Twoje szczęście
* Jak przejść od uczucia samotności do miłości - ćwiczenie
* 8 najczęściej popełnianych błędów przez kobiety i więcej...
* 3 klucze Jak Przyciągnąć Prawdziwą Miłość


Jak poznać, że ON – ONA jest Twoją Bratnią Duszą?

Bratnie Dusze miłośćJak poznać, że On/Ona jest Twoją Bratnią Duszą autor: Agnieszka Przybysz

Zapewne spotkałeś się z określeniem Bratnia Dusza z ang. Soul Mate i być może czytałeś już o moich przygodach z Bratnią Duszą w książce Przyciągnij Miłość.

Jeśli jesteś już w szczęśliwym  związku z Twoją Bratnią Duszą to gratuluję Ci serdecznie.

Jeśli natomiast szukasz lub czekasz na spotkanie jej to podam Ci 3 praktyczne wskazówki z własnego doświadczenia jak rozpoznać, że ON/Ona jest Twoją Bratnią Duszą.

Jak masz dobry kontakt ze swoją intuicją, to jednym z ewidentnych i szybko  zauważalnym znaków jest poczucie niemalże od samego spotkania jakbyście znali się już wiele lat, od wieków.

Poczucie jakbyście już się kiedyś spotkali lub znali siebie bardzo dobrze, rozmowa wasza przebiega w sposób płynny i naturalny jakbyś rozmawiał ze starym znajomym, z którym się dawno nie widziałeś. Mówiąc: co słychać u ciebie? dawno Cię nie słyszałem?

To niesamowite odczucie, czasem nawet zaskakujące, gdyż nie jesteś w stanie zaplanować spotkania z Bratnia Duszą, a często takie spotkania zdarzają się spontanicznie, w momencie, którym najmniej się spodziewasz, zupełnie naturalnie.

Drugim sygnałem rozpoznawczym jest bardzo silne odczuwanie na odległość myśli drugiej osoby, Bratniej Duszy. Jak to rozumieć, np. nagle czujesz co On/Ona myśli? czujesz lub wręcz widzisz w wyobraźni obrazy spontanicznych sytuacji z Nim/Nią związanych.  Być może w nocy budzi Cię sen, w którym jest Twoja Bratnia Dusza. Czujesz kiedy jest wesoła, kiedy smutna. Odczuwacie się telepatycznie na planie energii bardzo mocno. Gdy myślisz o tym, by zadzwonić, On/Ona czasem odzywa się pierwsza, porozumiewacie się bez słów.  Innymi słowy nadajecie na tych samych falach energii.

Trzecim sygnałem jest wzajemna komunikacja werbalna, macie wiele tematów do rozmowy, a nawet wspólne zainteresowania lub pasje. Możecie rozmawiać godzinami i zawsze jest o czym rozmawiać. Komunikacja jest płynna, radosna i dająca poczucie zadowolenia obu stronom. Czujesz niewątpliwie satysfakcję z rozmowy i spotkań, jak nigdy wcześniej. To tak jakbyś spotkał bliskiego sercu członka rodziny, z którym masz wspaniałą więź emocjonalną i komunikację.
Pozytywne emocje i miłość pojawia się szybko sama z siebie jakbyś odkrywał, że kochacie się od zawsze.

Super wspaniałym przeżyciem jest spotkanie tzw. Bliźniaczych Płomieni z ang. Twin Flame To jest wyższa forma relacji Bratnich Dusz, a zarazem najwyższa forma romantycznej miłości jaka jest możliwa w relacji dwojga ludzi. Gdy spotykają się Bliźniacze Płomienie wznoszą każdy aspekt swojego życia na wyższy poziom, wypełniając je bezwarunkową miłością. Co w praktyce oznacza, że każdy aspekt Twojego i Jego/Jej życia ulega pozytywnej transformacji lub magicznym zmianom na lepsze.

Czego Ci życzę od Serca.

Chcesz doświadczyć więcej wspaniałych emocji i miłości w związku, sprawdź teraz skuteczny ABC Przyciągnij Miłość System i Sekret Bratniej Duszy 2.0, zaplanuj miłość i wspaniały związek teraz: podejmij działanie, zasługujesz na miłość, zacznij teraz kliknij na obrazek:
Otrzymasz QUIZ & zaproszenie na bezpłatny warsztat online: Sekret Bratniej Duszy
Jak Przyciągnąć i Zatrzymać miłość
wspaniałego partnera z łatwością tutaj >>>

Proszę zostaw komentarz poniżej, Jak spotkałeś swoją Bratnią Duszę? lub Jeśli jej jeszcze nie spotkałeś, jak wyobrażasz sobie Twoją Bratnią Duszę? i podziel się na Fb. Dziękuję.

miłością i pasją,
Agnieszka Przybysz
Pionierka coachingu, ekspert relacji
Mentor Biznes z Pasją, Autorka
bestsellera Przyciągnij Miłość 2009, 2012, 2013
nowość: Przyciągnij Miłość – wydanie 2018
nowość: MIŁOŚĆ Toksyczna, zniewolona, szczęśliwa, wolna – XII 2020

 

Zostaw komentarz, zadaj pytanie:

Komentarze


 • Paweł :

  Jestem przed rozwodem który jest nieunikniony i poznałem Bratnią duszę bo zaiskrzyło miedzy nami .Spotykaliśmy się przez 1,5 miesiąca i dogadywaliśmy się na każdej płaszczyźnie – wszystko było wspaniałe – wspólne plany obiady kolacje i śniadania lecz ona postanowiła wrócić do swojego byłego (miłość jej nie wygasła do niego) …
 • Szukaj  Subskrybuj nasz YouTube tutaj >>>

  Kliknij poniżej, by nas posłuchać:  RSS Przyciągni Miłość SEKRET Relacji i Związków: Coaching relacji  Kategorie  Tagi  Copyright © 2009-2015 • Przyciągnij Miłość do swojego życia zastosuj SEKRET: prawo przyciągania w związkach i relacjach. coaching relacji COACHING INSTITUTE, Agnieszka Przybysz, skrytka pocztowa 28, 00-950 Warszawa 1
  Polityka Prywatności
  | Regulamin | Kontakt