Metoda Przyciągnij Miłość system

Przyciągnij Miłość? to autorska metody Agnieszki Przybysz, ekspert relacji, której narzędzia i ćwiczenia zostały ujawnione publicznie po raz pierwszy w 2005 po powrocie do Polski z Australii i podczas warsztatów grupowych w styczniu 2006r. , od tego czasu stosuje je wiele tysięcy osób i ich rodzin.

Moja historia czytaj więcej o Agnieszce Przybysz >>>

Agnieszka-Przybysz-Coaching-Przyciagnij-MiloscMetoda Przyciągnij Miłość to jedyna prosta, kompletna i skuteczna metoda budowania relacji międzyludzkich ( relacji i związków miłości), która ma pozytywny wpływ na transformację różnych obszarów życia: obok relacji, związku, także zdrowia, obszarów zawodowych i biznesowych oraz rozwoju osobistego, wszędzie tam, gdzie masz kontakt z ludźmi i nawiązujesz relacje.

Metoda ta uczy budowania harmonijnej i pełnej miłości relacji z samym sobą, opartej na zdrowym poczuciu własnej wartości oraz relacji z innymi ludźmi w rodzinie, z partnerem, z dziećmi, w przyjaźni i środowisku pracy. A także poprzez zbudowanie zdrowej relacji ze sobą ma korzystny wpływ na przyciąganie Bratniej Duszy ? bliźniaczej duszy i cudownych związków wzajemnej miłości.
Przekonały się o tym w praktyce tysiące uczestników ABC Przyciągnij Miłość.

Owocem tej metody i wieloletnich doświadczeń Agnieszki i uczestników coachingu relacji Przyciągnij Miłość stał się bestseller Przyciągnij Miłość. Początkowo publikowany jako artykuły udostępniane online od 2007 r., aż wreszcie w kwietniu 2009 r. jako pierwszy polski poradnik coachingu – bestseller Empik.

Wiele z tych ćwiczeń dla swoich klientów, próbują od lat stosować inni coachowie, którzy przechodzili coaching indywidualny u Agnieszki Przybysz, bądź czytali bezcenny poradnik, który pozytywnie odmienił relacje międzyludzkie i życie uczuciowe tak wielu osób.

 

Coaching Relacji Metoda Przyciągnij Miłość, System Agnieszki Przybysz

Metoda Przyciągnij Miłość bazuje na skutecznych, autorskich, prostych, konkretnych i autentycznych narzędziach i ćwiczeniach, które mają swoje podstawy naukowe i energię miłości.

Oto wybrane ćwiczenia:

? HeartFlow? – ćwiczenie Serce wykorzystuje pole elektromagnetyczne serca do odczuwania wdzięczności i miłości oraz dzielenia się nią z innymi. Według naukowców pole elektromagnetyczne serca jest wielokrotnie silniejsze od pola elektromagnetycznego umysłu ? myśli. Ćwiczenie to stosowane regularnie w prostej postaci pomogło naprawić wiele relacji i związków wg. opinii uczestników programu.

? Sięgnij Gwiazd ? celne cele to inne, rozbudowane zastosowanie HeartFlow? przydatne w realizacji celów zawodowych, biznesowych i innych dotyczących stylu życia jaki pragniesz.

Dla przykładu Małgorzata z Warszawy uczestniczka naszych warsztatów w kwietniu 2015 r. pochwaliła się, że to ćwiczenie pomogło jej w marcu 2015r. osiągnąć wynik w dziale, którym kieruje i reorganizuje, który do tej pory przez lata był nieosiągalny w tej korporacji. (Pracując 6 miesięcy w tej firmie)

? Listy Uwalniające? i Prysznic Mentalny? – pomagają skutecznie usunąć blokady w ciele emocjonalnym, energetycznym, fizycznym i więcej.

Zgodnie z teorią fizyki, aby zasiać ?nowe?, trzeba opróżnić ?stare?. Zatem aby zrobić miejsce, na to czego pragniesz więcej widzieć w twoim życiu, czy to wspaniałe relacje, czy to cele zawodowe ?najpierw trzeba zrobić na nie miejsce, czyli uwolnić, pozamykać, wybaczyć, transformować.

? Medytacja Kolorami ? jest prowadzoną medytacją głosem Agnieszki Przybysz, jako wspaniały sposób na odstresowanie organizmu, wyciszenie i doenergetyzowanie centrów energii w Twoim ciele (zwanych potocznie czakrami), które mają wpływ Twoje na zdrowie emocjonalne, psychiczne i fizyczne. Te centra energii znane są od dawna mnichom tybetańskim.

? Plus inne ćwiczenia, testy i narzędzia autorskie proste i skuteczne (w sumie Agnieszka stworzyła ponad 120 autorskich ćwiczeń, ale nie wszystkie są Ci od razu niezbędne, by zacząć Twoją własną transformację i podnoszenie świadomości.)

Metoda Przyciągnij Miłość znana jako ABC Przyciągnij Miłość System obejmuje III etapy transformacji ?od wewnątrz? na ?zewnątrz?, której rezultaty zobaczysz zarówno Ty jak i Twoi przyjaciele, i bliscy.
Każdy z 3 etapów ma autorskie narzędzia, ćwiczenia i testy Agnieszki Przybysz, ekspert relacji, pionierki coachingu w Polsce, z ponad 20 letnim doświadczeniem w rozwoju osobistym i biznesowym.

Więcej znajdziesz w ABC Przyciągnij Miłość System program Silver, poniżej lub w wersji poszerzonej ABC Przyciągnij Miłość Gold coaching, która obejmuje opcje Silver programu online, gdziekolwiek mieszkasz.

 

Wybierz system: ABC Przyciągnij Miłość Silver lub Gold

ABC Przyciągnij miłość Silver – 5 tygodni
Forum wsparcia z autorką – 6 miesięcy
Sekret Randkowania
niespodzianki
czas trwania minimum 6 tygodni


ABC Przyciągnij Miłość Silver >>>

ABC Przyciągnij miłość Silver – 5 tygodni
Sesje online Przyciągnij Miłość – 2 miesiące
Forum wsparcia z autorką – 6 miesięcy
Sekret Randkowania
niespodzianki
czas trwania minimum 3 miesiące


ABC Przyciągnij Miłość Gold >>>

ABC Przyciagnij Milosc LIVE

Przyciągnij Miłość System warsztaty LIVE – Sekret Relacji na podstawie książki bestsellera Przyciągnij Miłość -zastosuj sekret prawa przyciągania w związkach i relacjach. Warsztat na żywo w Centrum Warszawy.Jedyny termin na żywo. Tylko raz 1 dzień, w weekend – rezerwuj bilet w specjalnej okazji.

opinie-przyciagnij-milosc-efekty-warsztat-coaching-program-dla-kobiet


Pomogę Ci gdziekolwiek mieszkasz, skontaktuj się >>