Metoda Przyciągnij Miłość system

Przyciągnij Miłość to autorska metody Agnieszki Przybysz, ekspert relacji, której narzędzia i ćwiczenia zostały ujawnione publicznie po raz pierwszy w 2005 po powrocie do Polski z Australii i podczas warsztatów grupowych w styczniu 2006r., od tego czasu stosuje je wiele tysięcy osób i ich rodzin.

Moja historia czytaj więcej o Agnieszce Przybysz >>>

Agnieszka-Przybysz-Coaching-Przyciagnij-MiloscMetoda Przyciągnij Miłość to jedyna prosta, kompletna i skuteczna metoda budowania relacji międzyludzkich ( relacji i związków miłości), która ma pozytywny wpływ na transformację różnych obszarów życia: obok relacji, związku, także zdrowia, obszarów zawodowych i biznesowych oraz rozwoju osobistego, wszędzie tam, gdzie masz kontakt z ludźmi i nawiązujesz relacje.

Metoda ta uczy budowania harmonijnej i pełnej miłości relacji z samym sobą, opartej na zdrowym poczuciu własnej wartości oraz relacji z innymi ludźmi w rodzinie, z partnerem, z dziećmi, w przyjaźni i środowisku pracy. A także poprzez zbudowanie zdrowej relacji ze sobą ma korzystny wpływ na przyciąganie Bratniej Duszy, bliźniaczej duszy i cudownych związków wzajemnej miłości.
Przekonały się o tym w praktyce tysiące uczestników ABC Przyciągnij Miłość.

Owocem tej metody i wieloletnich doświadczeń Agnieszki i uczestników coachingu relacji Przyciągnij Miłość stał się bestseller Przyciągnij Miłość. Początkowo publikowany jako artykuły udostępniane online od 2007 r., aż wreszcie w kwietniu 2009 r. jako pierwszy polski poradnik coachingu – bestseller Empik.

Wiele z tych ćwiczeń dla swoich klientów, próbują od lat stosować inni coachowie, którzy przechodzili coaching indywidualny u Agnieszki Przybysz, bądź czytali bezcenny poradnik, który pozytywnie odmienił relacje międzyludzkie i życie uczuciowe tak wielu osób.

 

Coaching Relacji Metoda Przyciągnij Miłość, System Agnieszki Przybysz

Metoda Przyciągnij Miłość bazuje na skutecznych, autorskich, prostych, konkretnych i autentycznych narzędziach i ćwiczeniach, które mają swoje podstawy naukowe i energię miłości.

Oto wybrane ćwiczenia:

HeartFlow(tm) – ćwiczenie Serce wykorzystuje pole elektromagnetyczne serca do odczuwania wdzięczności i miłości oraz dzielenia się nią z innymi. Według naukowców pole elektromagnetyczne serca jest wielokrotnie silniejsze od pola elektromagnetycznego umysłu, myśli. Ćwiczenie to stosowane regularnie w prostej postaci pomogło naprawić wiele relacji i związków wg. opinii uczestników programu.

Sięgnij Gwiazd – celne cele to inne, rozbudowane zastosowanie HeartFlow(tm), przydatne w realizacji celów zawodowych, biznesowych i innych dotyczących stylu życia jaki pragniesz.

Dla przykładu Małgorzata z Warszawy uczestniczka naszych warsztatów w kwietniu 2015r. pochwaliła się, że to ćwiczenie pomogło jej w marcu 2015r. osiągnąć wynik w dziale, którym kieruje i reorganizuje, który do tej pory przez lata był nieosiągalny w tej korporacji. (Pracując 6 miesięcy w tej firmie)

Listy Uwalniające(tm) i Prysznic Mentalny(tm) – pomagają skutecznie usunąć blokady w ciele emocjonalnym, energetycznym, fizycznym i więcej.

Zgodnie z teorią fizyki, aby zasiać “nowe”, trzeba opróżnić “stare”. Zatem aby zrobić miejsce, na to czego pragniesz więcej widzieć w twoim życiu, czy to wspaniałe relacje, czy to cele zawodowe ?najpierw trzeba zrobić na nie miejsce, czyli uwolnić, pozamykać, wybaczyć, transformować.

Medytacja Kolorami jest prowadzoną medytacją głosem Agnieszki Przybysz, jako wspaniały sposób na odstresowanie organizmu, wyciszenie i doenergetyzowanie centrów energii w Twoim ciele (zwanych potocznie czakrami), które mają wpływ Twoje na zdrowie emocjonalne, psychiczne i fizyczne. Te centra energii znane są od dawna mnichom tybetańskim.

Plus inne ćwiczenia, testy i narzędzia autorskie proste i skuteczne (w sumie Agnieszka stworzyła ponad 120 autorskich ćwiczeń, ale nie wszystkie są Ci od razu niezbędne, by zacząć Twoją własną transformację i podnoszenie świadomości.)

Metoda Przyciągnij Miłość znana jako ABC Przyciągnij Miłość System obejmuje III etapy transformacji “od wewnątrz” na “zewnątrz”, której rezultaty zobaczysz zarówno Ty jak i Twoi przyjaciele, i bliscy.
Każdy z 3 etapów ma autorskie narzędzia, ćwiczenia i testy Agnieszki Przybysz, ekspert relacji, pionierki coachingu w Polsce, z ponad 20 letnim doświadczeniem w rozwoju osobistym i biznesowym.

Więcej znajdziesz w ABC Przyciągnij Miłość System program Silver, poniżej online gdziekolwiek mieszkasz.

Zacznij od najbliższego Masterclass tutaj >>> z okazji premiery nowości 2020/21 MIŁOŚĆ Toksyczna, zniewolona, szczęśliwa, wolna.

 

Wybierz system: ABC Przyciągnij Miłość Silver lub Gold

ABC Przyciągnij miłość Silver – 5 tygodni
Forum wsparcia z autorką – 6 miesięcy
Sekret Randkowania
niespodzianki
czas trwania minimum 6 tygodni


ABC Przyciągnij Miłość Silver >>>

ABC Przyciągnij miłość Silver – 5 tygodni
Sesje online Przyciągnij Miłość – 2 miesiące
Forum wsparcia z autorką – 6 miesięcy
Sekret Randkowania
niespodzianki
czas trwania minimum 3 miesiące


ABC Przyciągnij Miłość Gold >>>

ABC Przyciagnij Milosc LIVE

Przyciągnij Miłość System warsztaty LIVE – Sekret Relacji na podstawie książki bestsellera Przyciągnij Miłość -zastosuj sekret prawa przyciągania w związkach i relacjach. Warsztat na żywo w Centrum Warszawy.Jedyny termin na żywo. Tylko raz 1 dzień, w weekend – rezerwuj bilet w specjalnej okazji.
Pomogę Ci gdziekolwiek mieszkasz, skontaktuj się >>

Szanujemy Twoją prywatność!