Home   |   O Agnieszce   |   Blog   |   Dla Mediów   |   Wydarzenia warsztaty   |   Medytacja   |   Recenzje & Opinie   |   Filmy TV
7 SEKRETÓW w Związkach   |   Udane związki i relacje   |   SEKRET MIŁOŚCI *bezpłatne >>   |   Kobieca Moc   |   MOC Mężczyzny
Sekret Relacji i związków
Szanujemy Twoją prywatność!
* Jaką rolę najczęściej odgrywasz w związku
* Jakie wstydliwe przekonania w związku sabotują Twoje szczęście
* Jak przejść od uczucia samotności do miłości - ćwiczenie
* 8 najczęściej popełnianych błędów przez kobiety i więcej...
* 3 klucze Jak Przyciągnąć Prawdziwą Miłość


8 kwietnia Przyciągnij Miłość dostępna w sprzedaży!

Witam Ciebie serdecznie,
Z wielką radością informuję wszystkich sympatyków Przyciągnij Miłość i Coaching Institute, że od 8 kwietnia 2009 książka Przyciągnij Miłość jest dostępna w sieci sprzedaży EMPIK oraz w sklepach i portalach internetowych m.in. Merlin, Gandalf, Wp.pl i wielu innych, nie sposób tych miejsc wymieniać :))

Bardzo dziękuję wszystkich osobom, moim kochanym klientom za czas oczekiwania na jej wydanie oraz za życzliwość, wspaniałe referencje, opinie, rekomendacje i bezinteresowne zaangażowanie.
Jestem Wam wdzięczna.

Dziękuję wydawcy, patronom medialnym, współpracownikom i całemu zespołowi, który pracował nad tym projektem, by dostarczyć Tobie wspaniały poradnik wraz z 17 bonusami ( w tym audiowizualizacje, testy itp.) abyś i Ty mógł budować harmonijne związki i relacje międzyludzkie.

Wzruszyłam się pisząc te słowa, czuję się jakby to były narodziny “Nowego Dziecka”, którym jest Przyciągnij Miłość dla mnie. Jestem szczęśliwa i pragnę z Wami podzielić się tą chwilą szczęścia i radości :))

Życzę wiele miłości każdego dnia w roku i do zobaczenia,

Agnieszka Przybysz
Twój Profesjonalny Coach,
Ekspert Relacji
Poznaj sekret jak budować szczęśliwe relacje i związki sprawdź już teraz:
>>> ABC Przyciągnij Miłość

Zostaw komentarz, zadaj pytanie:

Komentarze


 • Beata :

  Dokładnie 2 lata temu (była to Wielkanoc) przeczuwając, że problemy przed jakimi stanę będą dla mnie zbyt duże (rozstanie z mężem, brak pracy) żeby dać sobie z nimi radę postanowiłam wiedziona intuicją prosić innych o pomoc. Z racji pracy zawodowej miałam styczność z lokalnymi organizatorkami festiwalu .. i wśród prowadzących ?wybrałam? sobie osobę, która wg mnie mogła mi najbardziej pomóc. Zgłosiłam się do tancerki, psychologa i jednocześnie mastera NLP. Przez 3 dni pracowałyśmy z ciałem, kolorami, projektowaniem przyszłości, zdania/motta życiowego, bardzo mocnym ćwiczeniem było kupienie sobie samej prezentu.

  Wiedziałam, że to jeszcze nie koniec, choć było lepiej, stawałam ale na bardzo chwiejnych nogach. Kilka tygodni później trafiłam w empiku na książkę ?Kłamstwa miłości? Byron Katie (której metodę Agnieszka przytacza w swojej książce w r. VI)i postanowiłam samodzielnie sama ?się? rozpracować.

  Uwikłałam się jeszcze mocniej bo już nie wiedziałam, co jest we mnie prawdą a co nie. Plusem było to, że wiedziałam, że można za pomocą myśli zmienić swój stan psychiczny. I tak przeszukując internet trafiłam na Agnieszkę. Była to pierwsza osoba, która nie przeraziła się stanem moich emocji i nie sprawiała wrażenia jakoby problem przerastał możliwości w oferowanym przez nią coachingu.

  W książce Agnieszki jest ten proces (od str 75) jeszcze przejrzyściej i dokładniej opisany i jest to czego nie znalazłam nigdzie indziej wcześniej, a dla mnie było to bardzo ważne: ?aktywuj pomoc wszechświata, by uwierzyć w nowy wzorzec teraz?.

  Podsumowując: jeśli koś ma po prostu problem wystarczy zastosować się do instrukcji w książce, jeśli rzekomo nie działa, albo jest się naprawdę w głębokim dołku bardzo polecam kontakt z Agnieszką :-))
 • Szukaj  Subskrybuj nasz YouTube tutaj >>>

  Kliknij poniżej, by nas posłuchać:  RSS Przyciągni Miłość SEKRET Relacji i Związków: Coaching relacji  Kategorie  Tagi  Copyright © 2009-2015 • Przyciągnij Miłość do swojego życia zastosuj SEKRET: prawo przyciągania w związkach i relacjach. coaching relacji COACHING INSTITUTE, Agnieszka Przybysz, skrytka pocztowa 28, 00-950 Warszawa 1
  Polityka Prywatności
  | Regulamin | Kontakt