Agnieszka_Przybysz-media

Poznaj SEKRETY
Kobiecej MOCY

Ekscytujący i Energetyczny NOWY, transformujący projekt dla KOBIET,
które chcą z większą łatwością realizować swoje cele osobiste i zawodowe,

* uwolnić blokady, przebić “szklany sufit” możliwości i nauczyć się być w pełni atrakcyjną kobietą dla siebie i innych ludzi, wibrując wspaniałą, magnetycznie atrakcyjną energią MIŁOŚCI i RADOŚCI,

* przebudzić w sobie MOC, która drzemie w Tobie od dawna,

* zyskać spokój i poczucie wewnętrznego bezpieczeństwa.

* Pozwolić sobie ?Błyszczeć” w różnych dziedzinach życia, nabrać więcej odwagi ? pewności siebie i radości życia ? Poczuć jedność, więź i współpracę z innymi kobietami świadomymi swojego piękna i podążającymi drogą rozwoju osobistego i duchowego na miarę obecnych czasów.

Chcesz dostać dostęp do bezpłatnej telekonferencji, online gdziekolwiek mieszkasz, by przebudzić Twoją Kobiecą Moc
zostaw imię i email w oknie obok i powiadom przyjaciółki teraz.

Zapraszam dostęp do Aktualnego wydarzenia w prezencie, Czasowy dostęp >>>

Chcesz dostać informacje o najbliższym unikalnym spotkaniu dla Kobiet: Kobieca MOC – wyślemy Ci na mail

Twoje dane są poufne

Poleć przyjaciółce.

Przejdź do góry i zyskaj dostęp, wyślemy Ci dostęp na podany email


“Po telekonferencji o Kobiecej mocy znalazłam nowe blokady, które mnie naprawdę hamują. Jedna to, że nie jestem wystarczająco ważna. Druga to, obawa być widziana. Mam też spory uraz, pogardę i złość do mężczyzn, to sprawia, że robię się świadomie niewidzialna, bo nie chcę być przez nich zauważona. Muszę to pousuwać, bo mi to żadnych korzyści nie przyniesie.[w biznesie] Mężczyzn kochać nie muszę, ale może wystarczy być neutralna.” Magda

Jeszcze raz bardzo dziękuję za te dobre chwile, które mogłam spędzić na Twojej stronie, oraz na telekonferencji, życzę Tobie wszystkiego co najlepsze – no i sobie również.”
Elżbieta

“Telekonferencja była wspaniała! Zaproponowane ćwiczenia super!
Uczestniczyłam w programie KM Wenus w ubiegłym roku i te dwa ćwiczenia zaproponowane teraz różniły się, ale były bardzo energetyzujące.
Bardzo mi się podobała intencja, by zyskać więcej siły sprawczej.
Spotkanie z Panią wzbudziło we mnie na nowo chęć do wyzwalania swojej mocy.
Szczególnie, że od kwietnia nastąpiło w moim życiu jakieś tąpnięcie, rozstroiły mnie sprawy rodzinne i zawodowe.
Uczestnictwo w ubiegłorocznym programie KM Wenus było bardzo energetyzujące. Z przyjemnością wzięłabym udział w tegorocznej edycji.” Grażyna

“Chciałabym również podziękować za zaproszenie na dzisiejszą konferencję, w której miałam możliwość uczestniczyć – było wspaniałe.
Pani jest wyjątkową osobą, bardzo energetyczną, przyjazną. Bardzo podziwiam Pani profesjonalizm i otwartość i cierpliwość do ludzi. Pozdrawiam serdecznie Teresa

“Chcę serdecznie podziękować Agnieszce za możliwość udziału w telekonferencji. Brak mi słów, by wyrazić co czułam podczas ćwiczenia. Teraz rozumiem pod jak wielkim wrażeniem są ludzie, którzy mają możliwość uczestnictwa w warsztatach na żywo. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.” Ewa

“Agnieszko, Bardzo dziękuje za wczorajszą telekonferencję, jak zwykle doświadczyłam wiele pozytywnej energii, wzruszeń. Przepraszam za moje długie maile.
Od wczoraj zastanawiam się nad nową ofertą Kobiecej Mocy. Przyznam, że nie spodziewałam się sesji na żywo. Już od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad uczestnictwem w tym programie, ale spodziewałam się czegoś podobnego do Przyciągnij Miłość, zarówno pod względem długości wykładów, jak i ćwiczeń na pomocach, które były dostarczone.

W PM bardzo podobało mi się to, że mam dostęp online. Chociaż przed przystąpieniem wydawało się to trochę dziwne, ale później zrozumiałam, że na warsztacie, kiedy cała ta wiedza jest przekazana na raz, kiedy ćwiczenia (odnośnie wartości, przekonań) robi się na miejscu to nie uwzględnia się wszystkiego. W takich sytuacjach, ja mam pustkę w głowie, wczoraj również podczas słonecznej energii, łzy, ale bez żadnych konkretów, za mało czasu na przemyślenie odpowiedzi, plus emocje związane z konferencją i to że chciałabym zapamiętać jak najwięcej mądrych rzeczy które mówiłaś. Ważny jest ten dostęp do ponownego odsłuchania.

Bardzo podobały mi się ćwiczenia w PM, które miały pomocnicze odpowiedzi, typu przekonania. Sama na pewno bym nie wpadła na to co tak na prawdę siedzi w mojej głowie. W przypadku tak mało kreatywnych osób jak ja, do wczorajszego ćwiczenia też przydałaby się jakaś ściąga.
Kontakt na żywo podczas sesji, jest bardzo fajnym pomysłem, ale wbrew pozorom (po moich długich mailach), ja bardzo mało mówię. Na pewno nie miałabym odwagi opowiadać o moich problemach publicznie, które są śmieszne więc nie ma potrzeby zmuszać ludzi do słuchania tego”. Ania

Skorzystaj z jednorazowej telekonferencji AUDIO czasowo dostępne

Przejdź do góry i zyskaj dostęp, wyślemy Ci dostęp na podany email

Z miłością i pasją,

Agnieszka Przybysz
Pionierka coachingu
Ekspert Relacji
Mentor Coach Biznes z Pasją
Autorka wielu książek
Przyciągnij miłość 2009 bestseller, 2012, 2013

Agnieszka Przybysz – Polska pionierka coachingu i założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute.
Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją przejść od frustracji do wspaniałych relacji, kariery & biznesu z pasją, zarabiać świetne pieniądze odnosić sukcesy, by czuły się doceniane, kochane i bogate. Mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często milionowe kontrakty biznesy.
Intencją Agnieszki jest, by wzmocnić Twój własny potencjał, byś mógł sam go wykorzystać do budowania lepszych relacji, kariery, biznesu z pasją.
Prowadzi z sukcesem coaching osobisty & kariery, menedżerski (executive) & biznesowy, mentoring dla coachów, warsztaty i szkolenia grupowe (coaching grupowy) w COACHING INSTITUTE, oraz wystąpienia publiczne na zaproszenie firm i organizacji.

Ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w biznesie. Zajmowała stanowiska od major account, menedżera do dyrektora sprzedaży i marketingu znanych marek. Pracowała w branżach: reklama, FMCG, elektronika biurowa, telefonia. Zdobyła doświadczenie w zakresie treningu osobistego w USA, Europie Zachodniej i w Polsce. Ukończyła m.in. jedną z najstarszych i prestiżowych szkół coachingu na świecie -CTI USA, akredytowaną przez ICF.
Autorka książek Przyciągnij Sukcesy z Pasjącoaching biznesowy; Sięgnij Gwiazd – celne cele; Przyciągnij Miłość coaching relacji. Publikacje dotyczące coachingu z jej udziałem znalazły się m.in. w Rzeczpospolitej, Elle, Sens, TVP Pytanie na śniadanie, TVN, Radio Zet, RadioEuro, Radio Opole, Radio Kolor autorski program Kobieca MOC i portalach internetowych, w których jest Ekspertem w dziedzinie Coachingu. Założycielka pierwszego portalu coachingu www.CoachingInstitute.biz Dostań szybki dostęp do wideo >> kliknij tutaj

Dla Kobiet i o Kobietach: Kobieca MOC Coaching Kobiety, poznaj Sekret Kobiecej MOCY, czyli jak Aktywować Twoją MOC – Siłę i Kobiecość w pełni. Unikalne, w 100 % skuteczne programy online, telekonferencje, spotkania z ekspert relacji Agnieszką Przybysz, autorką Przyciągnij Miłość i wielu innych książek. Sprawdź teraz bezpłatne zaproszenie powyżej.