Przebudzenie Wenus w Tobie, by Przełamać Wewnętrzne
Blokady i Aktywować Twoją Kobiecą MOC,
byś zyskała Wspaniałe Relacje, Miłość i Zawód z Pasją

program dostępny TERAZ 24/7 w zaciszu Twojego domu: warsztaty

Pobierz bezplatne audio Kobieca MOC

Do: Kobiet z Pasją, które chcą uwolnić swoją Kobiecą Moc
Warszawa godz. 13.08, 8 maja 2012r.

Co dzieje się na naszej planecie i jaki ma to wpływ bezpośrednio na Ciebie.
Zmiany na planie energii na przełomie 2012/2013 r. zwiastują przełom Wenus co oznacza dla nas wejście w nowy etap świadomości i triumf żeńskiej energii. Otwarcie wspaniałych możliwości dla KOBIET.
ZMIANY ? są nieuniknione decyzje jakie teraz podejmiesz w różnych dziedzinach życia będą miały swoje odzwierciedlenie w kolejnych latach ? to czas ważnych decyzji.
A spokój umysłu i fizyczny pokój na ziemi, bezwarunkowa miłość to motyw przewodni.
Zmierzamy w kierunku współpracy i zrozumienia a także harmonii Ing i Yang, zarówno w kobietach jak i mężczyznach.

Męski sposób zdobywania, działania i osiągania celów przestał działać tak skutecznie jak do tej pory. Żeńska energia, czekająca tysiące lat na przebudzenie rodzi się teraz, a wraz z nią nieskończone możliwości dla kobiet. Coraz więcej kobiet staje się liderami, sięga i sięgnie teraz po własny biznes. To idealny czas, by mogły pracować, tak jak chcą, mieć czas dla rodziny i bliskich i honorować swoją nieskończoną kreatywność, przy tym pracując z domu jak zechcą, kiedy zechcą.

To niepowtarzalny moment w historii ludzkości i naszej planety.
To moment, którego nie możesz pozwolić sobie przegapić.

Żeńska energia niesie ze sobą potrzebę wolności i radosnej materializacji Twoich pragnień, opartej na zaufaniu – zasilanej energią o wysokich wibracjach.
To czas globalnej i indywidualnej transformacji dla wszystkich, przygotowań na nowy etap w dziejach ludzkości ? rodzi się nowy świat, a tym samym kończy się świat jaki do tej pory znałaś ? Gdzie panowała przemoc, ego i typowo męski sposób zarządzania.

To dla niektórych ludzi prawdziwy koniec świata ? dlatego wielu mężczyzn teraz przechodzi trudny okres ? bo muszą w sobie odkryć i aktywować żeński pierwiastek ? stąd wielkie wyzwania teraz dla mężczyzn w korporacjach, biznesie i relacjach (wiele relacji i związków się kończy, by zrobić miejsce na nowe)? Stare modele działania i zdobywania, zwycięstw przestały tak dobrze działać ? to wszyscy obserwujemy ? czas na ZMIANY.

“Jedyną pewną rzeczą jest ZMIANA”

Dla wielu kobiet przebudzona energia Wenus jest wyzwaniem, by zintegrowały ją z męskim aspektem ? odpowiedzialnym za działanie. To jest wręcz konieczne, by podjęły z odwagą działania, sięgnęły po swoje pasje, wykorzystując swoją wewnętrzną moc zaczęły je realizować. Poruszyłam ten aspekt żeńskiej i męskiej energii po raz pierwszy publicznie w 2009 r. gdy wyszła Przyciągnij Miłość.

Po coachingu indywidualnym, pierwsze grupowe warsztaty rozwojowe dla kobiet przeprowadziłam w 2005r. pt. “Jak osiągnąć sukces osobisty i zawodowy”, “Jak wykorzystać intuicję do podejmowania trafnych decyzji”. Przygodę z rozwojem osobistym i duchowym zaczęłam w latach dziewięćdziesiątych, zanim poznałam coaching.

Pamiętaj proszę, że działa prawo przeciwności, czyli jeśli np. chcesz zmaterializować wspaniały związek czy więcej pieniędzy to jednocześnie mogą się pojawić na chwilę wyzwania lub wydatki czyli kontrast ? tylko po to byś zdecydowała czego chcesz i przeszła ponad to wyzwanie transformując słabości w siłę i moc.

Teraz jest wspaniały czas. Możesz zacząć cokolwiek nowego co zapragniesz.
Cele, które w przeszłości zajmowały Ci lata, teraz możesz je osiągnąć w kilka miesięcy, a nawet tygodni. takie przyspieszenie nastąpiło.


?DOBRODZIEJSTWA I CUDA PROGRAMÓW?

Cześć Agnieszko,
Buźka mi się normalnie uśmiecha od ucha do ucha.
A zaczynając od początku, to ze mną było tak… Trafiłam do programu ABC Przyciągnij Miłość, nie dla reperowania relacji z mężem, tylko bardziej relacji w środowisku pracy, wiary w siebie, dojrzenia w sobie Kobiecej mocy…U mnie rezultaty były natychmiastowe, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Co najwspanialsze jest w tym wszystkim, że to nie były tylko moje odczucia, czy spostrzeżenia, tylko osoby z mojego otoczenia zaczęły mówić, widzieć, że się zmieniłam oczywiście in plus. Nie wspomnę o moim mężu, który notabene też się rozwija duchowo, jak zobaczył jak wpływają na mnie te programy, oczywiście żartobliwie mówiąc stwierdził, że jakbym mogła to powinnam stosować te programy non stop.

Już nie wspomnę o tym, że zaczęłam okazywać uczucia, z którymi miałam problem, zostawiane ukradkiem karteczki z czułymi słowami do mojego męża, jakoś same się pisały i nie miałam uczucia, że się ośmieszam… Agnieszko po prostu jest BOSKO, bardzo Tobie dziękuje.

Mój mąż obsypuje mnie kwiatami, sam z siebie bez okazji, zaprasza do restauracji na obiady, robi romantyczne kolacje, czuje się naprawdę wybrańcem losu, o i to w tak krótkim czasie.
Zaczynam być zauważana na ulicy, nie jestem już traktowana jak powietrze, mężczyźni wodzą za mną wzrokiem, nagle pojawiają się ni stąd ni zowąd przemili ludzie, zagadujący mnie, mówiący miłe słowa, na mojej drodze pojawiają się sytuacje, osoby, dzięki którym udaje mi się coś szybciej załatwić. A kiedyś wszystko szło pod górkę…. Po prostu zrobiłam przestrzeń, wyczyściłam się z negatywnych wzorców….
Jeszcze raz bardzo Tobie Agnieszko dziękuje, ponownie przywróciłaś mi wiarę w siebie.
Pozdrawiam serdecznie.
Kasia Su. (uczestniczka ABC Przyciągnij Miłość System i Kobieca MOC Wenus, robione łącznie) Data:Sat, 10 Nov 2012

“Agnieszko, dziękuję za warsztaty zarówno ABC Przyciągnij Miłość, jak i Kobieca Moc Wenus. Dzięki Tobie w bardzo krótkim czasie polubiłam siebie, po tylu latach, bardzo fajne uczucie.

Poznanie Cię, Agnieszko było przełomem w moim życiu, właściwie dopiero teraz zaczęłam żyć.
Dzięki za ogromne zmiany w moim życiu, za zmianę mnie.
To fantastyczne odkryć, że kiedy ja się zmieniłam, wszyscy i wszystko się zmieniło!!!
pozdrawiam serdecznie” Katarzyna K.


“Witam Pani Agnieszko,
Ja tylko kilka słów o zmianach. Od czasu ostatniej sesji wydarzyło się dużo fajnych rzeczy. Operacja przebiegła bardzo pomyślnie, rozwiązując moje problemy zdrowotne. Ogólnie bardzo się w środku wyciszyłam, jestem od kilku miesięcy bardzo zrelaksowana, wdzięczna, szczęśliwa każdego dnia. Nawet próbowałam przypomnieć sobie kiedy ostatni raz się zdenerwowałam. Nie pamiętam:)
Pani Agnieszko dostałam awans w pracy, 5 procent podwyżki, ludzie mnie szanują, mam bardzo dobre kontakty z szefostwem. Jakoś magicznie wszystko się układa. Jestem wciąż w “I”. ale spokojnie wszystko zamykam i będę przenosić się do Polski. Moje mieszkanie pięknie się wykańcza (odbiór w sierpniu), skądś znalazły się pieniądze…które wydaje i wciąż są na koncie…Fantastyczna sprawa..
I ostatnia rzecz. Mężczyzna którego pokochałam kilka lat temu, nie mógł być ze mną bo był w małżeństwie z inną kobietą. Miesiąc temu dowiedziałam się, że ten mężczyzna jest dziś wolny. Rozwiódł się w zeszłym roku. Jesteśmy w kontakcie, dzieje się coś bardzo sympatycznego między nami, prawdopodobnie przyjedzie do mnie w odwiedziny wkrótce. Obydwoje będziemy mogli zweryfikować to co nas łączy. Kiedyś nie przypuszczałam, że ten moment nastąpi…Ja nawet pisząc zamówienie na mężczyznę chyba gdzieś w środku wciąż miałam Go na myśli. I pamiętam jak przed napisaniem zwróciła Pani moją uwagę na to, że ma być to wolny mężczyzna..:)

Schudłam sama z siebie, 3 razy w tygodniu biegam (uwielbiam ten sport) – wyglądam super i czuję się kobieco. Bosko;)

Pani Agnieszko – dziękuje z całego serca, bo ja nigdy nie byłam w takim stanie w jakiem jestem teraz, nigdy nie byłam tak zadowolona i taka pełna życia, energii i optymizmu 😛 Serdecznie pozdrawiam, Edyta. Lipiec 2012.

P.S. Z ostatniej chwili: Edyta dostała upragnioną pracę w Polsce za bardzo dobre wynagrodzenie.


EFEKTY KOBIECA MOC z AUDIO warsztatu online z ćwiczeniami:

Jestem przeogromnie wdzięczna za udział w Programie Kobieca Moc Wenus i na wstępie pragnę z całego serca podziękować Tobie Agnieszko Przybysz za stworzenie m. in takiego programu oraz licznych publikacji.

Podczas czyszczenia i w miarę przechodzenia do kolejnych ćwiczeń myślę tu o misji i celu życia, następnie do liderki nowej ery prosperity, szukałam siebie samej głęboko ukrytej. Wiedziałam jedno, że chcę odnaleźć siebie taką jaką byłam, mądrą, uśmiechniętą, wspaniałą kobietą z poczuciem własnej wartości (dodam, że 14 lutego 2012 rozwiodłam się, za mąż wyszłam 11 września 2010 roku)

Udział w programie kobieca Moc Wenus regularne robienie ćwiczeń drążenie w sobie i pytanie co mam teraz robić naprowadzało mnie na odpowiednią drogę zawodową, wręcz intuicja podpowiadałam mi, że powinnam pracować w tym momencie przykładowo w banku lub w firmie telekomunikacyjnej i siadłam wysłałam 15 aplikacji nasyconych ogromną dozą energii w stylu tak ja nadaję się na to stanowisko, na efekty długo nie czekałam po 2 tygodniach dostałam pracę taką jaką chciałam zgodną z zamówieniem do wszechświata.
Powiem więcej w pracy mówią na mnie terminator śmieję się chodzi o to, że mam tak wielu klientów.
Kolejni pracodawcy zaczęli zapraszać mnie na rozmowy i tak wczoraj byłam na rozmowie o pracę w firmie, w której chciałam pracować, zresztą pracuje w niej moja rodzona siostra, która jak mnie zobaczyła na korytarzu swojej korporacji to powiedziała ?o proszę kobieta biznesu? – miło dostać komplement od kobiety.

w wyniku Kobiecej Mocy Wenus otrzymałam:
pracę zgodną z zamówieniem do wszechświata
propozycje pracy w innych firmach ponadto
zdrowie
odzyskałam piękne wnętrze
odzyskałam pogodę ducha
odnalazłam siebie
pozbyłam się strachu blokad przekonań
mam tyle kreatywnej energii, że mogłabym obdzielić nią armię wiem, że urodzi się z niej cudowna idea koncepcja własnego biznesu
nauczyłam się wreszcie uwalniać od emocji innych osób

Dziękuję?
Agnieszka Marciniuk

“Co do warsztatu Kobieca MOC Wenus jestem zachwycona.
Fakt, że zbyt mało czasu być może poświęcam w tej chwili na odsłuchiwanie sesji, ale mimo to jest mi dużo lżej.
Czy jest możliwość przedłużenia dostępu do Kobiecej Mocy – już niedługo 4 sesja i mam wrażenie, jakbym miała nie zdążyć…
Świetne ćwiczenia…”
Pozdrawiam serdecznie
Urszula Żukowska

“Dziękuję:)
Co do programu Kobieca Moc Wenus- to po początkowo czułam się fatalnie, ale po kilku dniach czyszczenia i uwalniania blokad zaczęło mi być znacznie lżej. I tak pozostało:) Teraz na co dzień żyje mi się znacznie milej i świat wokół wygląda jaśniej:)
Nie oczekiwałam zmian w zakresie pracy zawodowej, bo na tym polu na razie jestem usatysfakcjonowana, ale chciałam zmian w zakresie relacji. Częściowo to się udało. Uwolniłam się od kilku traum sprzed lat. Wyczyściłam relacje z Bratnią Duszą, z którą rozstaliśmy się w przykry sposób kilka lat temu, bardzo mnie to męczyło. Na razie Bratnia Dusza w postaci partnera życiowego nie pojawiła się, ale teraz mam nadzieję, że pojawi się!:)

Po kilku latach frustracji odzyskałam swoją dawną energię, a może nawet zyskałam jakąś nową?:)
Dziękuję za ten program!:)
Pozdrawiam serdecznie,” Magdalena M.

” Bardzo dużo mi daje Kobieca MOC Wenus. Efektem tych sesji było zgłoszenie się firmy, która sama zaproponowała mi współpracę. Jestem bardzo zadowolona, bo mam stały dopływ klientów.
Jakiś czas temu druga firma nawiązała ze mną współpracę. na razie to początek:)
I jeszcze trzecia niespodzianka jest w drodze. Jeszcze raz jestem bardzo wdzięczna za Kobieca MOC.” Agnieszka z Lublina

W wyniku programu Ania z Londynu: dostała się do wymarzonej szkoły od września, już w pierwszych tygodniach programu Kobieca MOC, do której nawet Anglicy mają problem się dostać 🙂 – relacjonowała jej mama Grażyna na warsztatach Przyciągnij Miłość.

Więcej Efektów uczestniczek słuchaj poniżej w audio:

Zdecyduj co chcesz teraz:
Jakie relacje i związek chcesz stworzyć?
Jakie pasje ? zainteresowania chcesz wreszcie zrealizować?

Czy chcesz realizować się na etacie czy przygotować- zacząć własny biznes?
Jakie cele chcesz osiągnąć i dlaczego są one ważne dla Ciebie?

W duchu transformacji przygotowałam dla Ciebie coś specjalnego na specjalnych zasadach.
Nauczę Cię jak odblokować Twoją kreatywną energiĘ, jak z gracją możesz nią dysponować i kierować swoją energią, seksualną energią odpowiedzialną za kreatywność, by świadomie tworzyć to co zapragniesz. Nadszedł czas, by aktywować Twoją Kobiecą Moc.

To zaproszenie na 5 tygodniowy kurs audio warsztaty, byś wzięła udział w tym wydarzeniu i sesjach bezpośrednio ze mną gdziekolwiek mieszkasz. Byś mogła mi zadać pytania na forum wsparcia, plus dostęp do pytania @ odpowiedzi po to, by transformować Twoje życie i aktywować Twoją Kobiecą MOC we współpracy z innymi kobietami w tym programie.To Ekscytujący i Energetyczny NOWY, transformujący projekt dla KOBIET,

które chcą z większą łatwością realizować swoje cele osobiste i zawodowe,
* uwolnić blokady i nauczyć się być w pełni atrakcyjną kobietą dla siebie i innych ludzi, wibrując wspaniałą, magnetycznie atrakcyjną energią MIŁOŚCI i RADOŚCI,
* przebudzić w sobie MOC, która drzemie w Tobie od dawna,
* zyskać spokój i poczucie wewnętrznego bezpieczeństwa.
* Pozwolić sobie Błyszczeć w różnych dziedzinach życia, nabrać więcej odwagi – pewności siebie i radości życia ? Poczuć jedność, więź i współpracę z innymi kobietami świadomymi swojego piękna i podążającymi drogą rozwoju osobistego i duchowego na miarę obecnych czasów.

Jak wiesz każdy mój program przygotowuję starannie, dbając o unikalną jakość jak i wspaniałe korzyści dla uczestników, dostosowując go do potrzeb grupy. Zatem jeśli czytałaś jakiekolwiek moje publikacje lub byłaś na moich warsztatach lub czytałaś na mój temat, to wiesz już, że pomogłam i pomagam tysiącom osób w ich transformującej podróży. Mogę pomóc też Tobie.
To program wyjątkowo nastawiany na Twój rozwój osobisty i duchowy, nie możesz go przegapić, jeśli chcesz PRZEBUDZIĆ Twoją wewnętrzną MOC i zacząć realizować się z większą łatwością. To inny program niż dotychczasowe warsztaty.

W ciągu 5 tygodni w zaciszu Twojego domu poprowadzę Cię osobiście przez sekretne ćwiczenia, krok po kroku przez mój sprawdzony system uwalniania blokad i przebudzenia Kobiecej Mocy w Tobie. Program edukacyjny będzie w postaci 5 sesji z ćwiczeniami, do których dostaniesz dostęp i będziesz mogła je ponownie odsłuchaćdostęp tylko dla uczestniczek tego cudownego programu. Dodatkowo dostaniesz dostęp do sesje coachingu, pytania i odpowiedzi i dostęp do forum, gdzie będziesz mogła zadać pytania oraz mieć ? kontakt z innymi kobietami, wszystko w zaciszu Twojego domu 24/7, by przebudzić Wenus w Tobie. Zarezerwuj teraz swoje miejsce na specjalnych zasadach kliknij na przycisk poniżej “Aktywuj Kobiecą Moc teraz”. Samych sukcesów Ci życzę piękna kobieto!

Aktywujemy 5 MOCY w programie Kobieca MOC Wenus:

MOC Uwolnienia

MOC Intuicji

MOC Kobiecości

MOC Celu życia

MOC Przywództwa w kobiecym styluProgram audio Kobieca Moc Wenus trwa 5 tygodni -(tylko dla uczestników dostęp do nagrania głosu Agnieszki z ćwiczeniami 24/7)
Dołącz do grupy KOBIET teraz i dostań dostęp do nagrań z ćwiczeniami i sesji audio, gdziekolwiek mieszkasz,
mając dostęp do programu 24/7 o każdej porze dnia i nocy, wtedy kiedy potrzebujesz wsparcia

?Chciałabym również podziękować za zaproszenie na dzisiejszą konferencję, w której miałam możliwość uczestniczyć – było wspaniałe. Pani jest wyjątkową osobą, bardzo energetyczną, przyjazną. Bardzo podziwiam Pani profesjonalizm i otwartość i cierpliwość do ludzi. Pozdrawiam serdecznie? Teresa R.

“Chcę serdecznie podziękować Agnieszce za możliwość udziału w telekonferencji. Brak mi słów, by wyrazić co czułam podczas ćwiczenia. Teraz rozumiem pod jak wielkim wrażeniem są ludzie, którzy mają możliwość uczestnictwa w warsztatach na żywo. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.” Ewa

Wszystko co masz teraz zrobić to kliknąć TERAZ na przycisk poniżej i KLIKNIJ TU >> “Aktywuj Kobiecą Moc teraz”


opcja1

Aktywuj teraz Twoją Kobiecą moc kliknij tutaj >>>

Sesja 1 – 2 – 3 – 4 – 5

 

Jak skutecznie i trwale uleczyć emocje w Twoim ciele, które blokują Cię przed życiem jakiego pragniesz

Korzyści: uwolnienie blokad, więcej wolności dla ciebie

Jak słuchać intuicji i podążać za radami wewnętrznego Mistrza

Korzyści: nauczysz się podejmować łatwo decyzje w zgodzie z intuicją dla Twojego najwyższego dobra, by łatwiej, szybciej i z poczuciem bezpieczeństwa iść przez życie osobiste i zawodowe

Zakochaj się w sobie, bądź kobietą świadomą swojej wartości i kobiecości w relacjach

Korzyści: docenisz Twoją piękną kobiecość, by pozwolić sobie błyszczeć w różnych dziedzinach życia, być widziana, doceniana i czuć swoją kobiecą atrakcyjność

Odkryj Twój cel życia- misję. Stwórz wizję jaką zrealizujesz z łatwością

Korzyści: zyskasz świadomość dokąd zmierzasz, jaki jest Twój cel, misja życia, poczucie spełnienia jako kobieta, matka, partnerka, człowiek.

Bądź Liderką Nowej Ery Prosperity otwartą na Boskie wsparcie Wszechświata

Korzyści: umiejętność z większą łatwością tworzenia tego czego zapragniesz, materializacji celów w zgodzie z samą sobą, mając wpływ na Twoje przeznaczenie i otaczający Cię świat.
Zmień Twoje życie -> Zmień Twoje przeznaczenie -> Zmień otaczający Cię świat

Podróż od wewnętrznej transformacji do zewnętrznej samorealizacji & materializacji pragnień
W programie:
1* 5 sesji AUDIO ze wspaniałymi ćwiczeniami – nowy materiał & ćwiczenia (jak wirtualny warsztat audio z Agnieszką Przybysz)
Dołącz do grupy KOBIET teraz i dostań dostęp do nagrań sesji tyle razy ile zechcesz przez 6 miesięcy.
2* 5 sesji pytania i odpowiedzi – coaching nagrania audio/wideo
Tylko dla uczestników możliwość ponownego odsłuchania sesji i materiały do pobrania.
3* Forum wsparcia tylko dla uczestniczek, zadaj jakiekolwiek pytanie Agnieszce i uzyskaj transformującą odpowiedź


TYLKO Teraz specjalna EKSTRA telekonferencja na żywo przez telefon (możliwy dostęp do jej nagrania dla uczestników KMW) – coaching i pytania & odpowiedzi.

Prezent: CD Medytacja KOLORAMI – uwalnianie blokad do wykorzystania teraz
sklepie Coaching Institute przy rezerwacji Kobieca MOC Wenus.

Wszystko co masz teraz zrobić to kliknąć na przycisk poniżej, by aktywować Twoją Kobiecą Moc teraz tylko 497zł (plus w prezencie Medytacja KOLORAMI super przydatne ćwiczenie na CD (o wartości 64 zł) do programu KMW- ilość limitowana dla Ciebie GRATIS) OSZCZĘDZASZ teraz. Ekstra bonus dla pierwszych 15 osób!
{Konto bezpośrednie na dole tej strony}.


opcja1

Aktywuj teraz Twoją Kobiecą moc kliknij tutaj >>>
refleksje i opinie uczestników w 2 tygodniu programu:
[pro-player width=’250′ height=’150′ type=’sound’ image=’http://przyciagnijmilosc.pl/wp-content/uploads/2012/07/audio-kobieca-moc-kopia.jpg’] http://przyciagnijmilosc.pl/wp-content/uploads/2012/08/Kobieca-Moc-Wenus-awans-opinie.mp3 [/pro-player]
 

opowieści i refleksje uczestniczek Kobieca MOC Wenus po programie
Korzyści dla Ciebie:
uzdrowione relacje
nowa praca, podwyżka
podziw i komplementy innych ludzi
większa pewność siebie
zrównoważone emocje
radość życia
przestać się bać mężczyzn
ekspresja kobiecości
nowe kontrakty, nowi klienci…


Aktywuj teraz Twoją Kobiecą moc kliknij tutaj zarezerwuj miejsce teraz >>>


Oszczędzasz Czas i Pieniądze, oto dlaczego:

 

Studentki Przyciągnij Miłość wyliczyły, że każdy problem wymaga czasu na jego przepracowanie lub przerobienie u psychologa. ?Wyliczyłam, że mam ok. 30 problemów, na każdy z nich nie wystarczy jedna sesja z psychologiem. Co zajmie ponad rok lub więcej 4 sesje w miesiącu z psychologiem to minimum 150 zł każda, czyli 600 zł miesięcznie x 12 miesięcy daje 7200 zł Tanio nie znaczy skutecznie.” ? Jestem Ci bardzo wdzięczna za to co robisz i za to, że jesteś.” skomentowała Larysa.
“Warsztaty i programy Agnieszki oszczędzają czas i pieniądze (bo dają skuteczne narzędzia i metody, co zajmuje tygodnie a nie pół roku czy lata u psychologa.?

Na czym polega fenomen metod Agnieszki

Psychologowie uczestniczący w programach Agnieszki są zgodni, że zastosowanie autorskich narzędzi i metod Agnieszki Przybysz przynosi szybsze rezultaty i skuteczne.

Z miłością i pasją,
Agnieszka Przybysz
Mentor Biznes z Pasją
Autorka wielu książek
Ekspert Relacji (osobistych, zawodowych, biznesowych)

P.S. DOSTANIESZ DOSTĘP DO SESJI AUDIO Z ĆWICZENIAMI, by pomóc Ci uwolnić blokady i aktywować Twoją Kobiecą MOC.
Z pewnością będziesz zadowolona.
To idealne zaproszenie dla Ciebie na zupełnie unikalny program, jeśli byłaś już na moich warsztatach lub od dawna wybierałaś się na nie, ale coś stanęło Ci na przeszkodzie, jeśli czytałaś moje książki i rezonuje w Tobie głęboka mądrość treści, duchowość i praktyczne ćwiczenia jakie przekazuję, to jest to idealny kurs dla Ciebie.
dołącz do nas teraz >>>>

Masz pytania:

“Czym różni się Kobieca MOC od innych programów – warsztatów Agnieszki Przybysz?”]Program Kobieca MOC 1.0 to jednorazowy program prowadzony przez Agnieszkę, by przebudzić Twoją Kobiecą Moc i uwolnić to co powstrzymuję Cię od RADOŚCI życia.
TO zupełnie innym program niż np. ABC Przyciągnij Miłość – jego celem jest poprawa relacji i związków, zaś celem i intencją Kobieca Moc Wenus 1.0 jest aktywacja Twojej wewnętrznej MOCY, podniesienie Twoich wibracji, nowe sekretne narzędzia, byś zaczęła realizować się jako kobieta, matka, liderka i człowiek tak jak tego zapragniesz w każdej dziedzinie życia.

“Dla Kogo jest to idealny program?”]Kobieca Moc to program zarówno dla nowych osób, które po raz pierwszy chcą skorzystać z profesjonalnej pomocy Agnieszki jak i dla stałych studentów.
Dla dotychczasowych uczestników warsztatów, Kobieca Moc to zaawansowany krok w kierunku podniesienia energii, pracy z energią i łatwiejszej materializacji Twoich celów, a jednocześnie proste prowadzenie Cię przez ćwiczenia głosem Agnieszki.
Gdy czujesz, że “kręcisz się w koło”, wracasz do starych schematów, ciężko pracujesz, by cokolwiek osiągnąć, czujesz się przeciążona.
A może po prostu potrzebujesz “turbodoładowanie” dawki pozytywnej energii na kolejne miesiące i pełną jasność CELU.

“Jak mogę uczestniczyć w programie – warsztatach online? Czy Agnieszka planuje te warsztaty na żywo?”]Mamy świadomość, że masz mało czasu wszystkie sesje są w wersji audio głos Agnieszki i materiał, byś mogła je wysłuchać po pracy kiedykolwiek zechcesz 24/7. W programie znajdziesz forum wsparcia i formularz, by zadać Agnieszce pytanie i uzyskać kolejne wskazówki, w razie potrzeby.
To jest super rozwiązanie dla zajętych kobiet.

Nie mamy planów, by ten PRAKTYCZNY program Kobieca MOC powtórzyć na żywo, istotna jest tu cykliczność w wykonaniu ćwiczeń i to co zadzieje się między sesjami w procesie coachingu, dlatego program ten jest rozłożony w czasie dla Twojego dobra.
Ponadto istotny jest czas, a dla kobiet najlepszy czas, by aktywować kobiecą moc jest teraz, gdy to się dzieje.

“Wyjeżdżam, jak skorzystam z programu jeśli nie będzie mnie przez tydzień lub dwa?”]Wszyscy uczestnicy tego programu otrzymają ekskluzywny dostęp do nagrań sesji przez 6 miesięcy, więc spokojnie będą mogli je odsłuchać, gdyby zaszła taka potrzeba.
Zapewne zechcesz skorzystać z unikalnej możliwości szybkiego coachingu z Agnieszką na forum wsparcia pod sesjami.

“Chciałabym wziąć udział w programie. Czy mogę połączyć się przez Skype, telefon? Czy wystarczy sam dostęp do Internetu? Ile to połączenie kosztuje?”]ODSŁUCHUJESZ SESJE AUDIO – WIĘC JEDYNY KOSZT TO KOSZT TWOJEGO INTERNETU. Wystarczy sam dostęp do Internetu, by skorzystać z programu Kobieca MOC Wenus 1.0
Pomyśl, ile już kosztuje Cię tkwienie w sytuacji, której dłużej nie znosisz?

“Jak odbywa się program Kobieca MOC Wenus?”]Kobieca MOC Wenus audio to super fajny program, na każdej sesji audio jest przynajmniej jedno ćwiczenie ok 20-25 min trwa samo ćwiczenie, sesja twa dłużej.
Oddzielne dostaniesz dostęp do 5 sesji Pytania i Odpowiedzi. Żadnego z tych ćwiczeń nigdy nie udostępnialiśmy wcześniej online.

AKTUALNIE PRZY REJESTRACJI DO KOBIECA MOC DOSTANIESZ DOSTĘP DO WARTOŚCIOWYCH ĆWICZEŃ I SESJI AUDIO PROGRAMU.

Rezerwuj teraz miejsce i
aktywuj Twoją Kobiecą MOC teraz >>>> i dostań CD Medytacja Kolorami – uwalnianie blokad Gratis teraz

KOLEJNE DOBRODZIEJSTWA PROGRAMÓW:

“Agnieszko!
Wspaniały program Kobieca Moc Wenus!
Jestem już po wszystkich 5 krokach
Niesamowita przemiana, chciałam się podzielić z Tobą moimi odczuciami!
Kiedy zaczynałam w moich myślach czułam, że jestem już ^^stracona^^, po wielu wcześniejszych miesiącach terapii u różnych psychologów nie widziałam i nie czułam poprawy!
Już po 1 sesji i wykonanym ćwiczeniu poczułam się niesamowicie, w każdym tygodniu Programu czułam się coraz lepiej, dla większego poznania siebie postanowiłam dokupić Warsztaty ABC Przyciągnij Miłość

Transformacja OGROMNA!

Agnieszko jestem zupełnie inną kobietą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po raz pierwszy w życiu uśmiecham się do siebie, czuję się szczęśliwa i mówię na głos KOCHAM SIEBIE!

Jestem dwa miesiące po programach a cuda dzieją się nadal! Na początku bałam się, że jak otworzę oczy to czar pryśnie ale nic takiego się nie dzieje! Pielęgnuję tę przemianę medytacją kolorami, stosuję prysznic mentalny i listy!

Nieznajomi mówią mi Dzień dobry, uśmiechają się a ja odwzajemniam im tym samym! Jestem Ci wdzięczna za to, że pojawiłaś się na mojej drodze, za wspaniałe narzędzia i wszystkie inne pomoce!
To dopiero początek mojej zmiany na lepsze, cieszę się że z odwagą IDĘ do przodu i za to, że mam zawsze możliwość kontaktu z Tobą !!!!

Życzę Ci nieustającej pasji pomagania innym, jesteś Aniołem! Dziękuję! Pozdrawiam ciepło,” Jolanta S. (mogłeś usłyszeć Ją jak mówiła na jednej z telekonferencji, jak partner wyznał jej miłość po raz pierwszy od długiego czasu).

Wypowiedź Grażyny M. (uczestniczka programu Audio Kobieca MOC Wenus):

“Kobieca Moc Wenus to najlepiej zainwestowane pieniądze jakie mogłam wydać na siebie dać sobie ogromną dozę luksusu w postaci aktywowania 5- ciu mocy kobiecości.
Dziękuję Agnieszce Przybysz za stworzenie takiego programu rozwoju osobistego i inspirację do tego by tworzyć z pasją to co chcę stworzyć.
Dziękuję po stokroć i do końca życia będę wdzięczna Agnieszce i Bogu, w którego wierzę bo ufam, że wiara góry przenosi za spotkanie tak wspaniałej kobiety na swojej drodze jaką jest Agnieszka Przybysz
polecę ją każdemu i wszędzie już to robię.

Transformacja jakiej doznałam w wyniku programu Kobieca Moc Wenus to jak kumulacja pozytywnych uczuć i kochanie siebie dziękuję za miłość Agnieszko Przybysz dałaś mi jej tyle …cały ocean
Spotkania z Agnieszką osobiste i odsłuchując jej nagrań są jak podróż do świata spełnienia obfitości.
łączę wyrazy wdzięczności,
dziękuję” Agnieszka Grabowska (uczestniczka programu Audio Kobieca MOC Wenus)Wciąż jesteś niezdecydowana, by aktywować Twoją Kobiecą MOC

Sprawdź teraz audio Przebudzenie Kobiecej Mocy – wyślemy dostęp na Twój email. Potem wróć tu ponownie

Twoje dane są poufne

Masz pytanie? Zadaj je teraz poniżej >> przycisk MASZ PYTANIE

Konto bezpośrednie:
COACHING INSTITUTE
Numer konta jest w formularzu zamówienia.

Tytułem: proszę wpisać: nr zamówienie/program + nazwisko
[ w trakcie trwania promocji]

By dostać od razu dostęp do programu, wyślij proszę potwierdzenie na email
ap [@] coachinginstitute.biz